Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Hermiones malnā diena
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Ella
Nu man liekas ka tas nevarētu notikt jo viņa zubrās kā traka (nu tā varētu teikt).
Vienīgi ja viņa nezīnātu pašu elementārāko un pētstam nojaustu :''tas bija uztraukoma dēļ!'' blush.gif kaut gan nezinu vai viņa kādreiz tik ļoti uztraucas...
morgion
Hermione apstulba un aizskreeja pie Dumidora, bat Dumidors jau otro rezi pluukaaja Feeniksam spalvas(tur taas jau vairs nebija)
Hermione prasiija.......
Potere
Vai beidzot es varu dzīvot normāli bez šādām smadzenēm???? Bet Dumidors teica: Nē jo tu esi pārāk daudz sazubrījusies. Ja tev kautkas notiktu un tu visu aizmirstu tad tu varēwtu staigāt normāli.

Tā nu Hermione izgāja ārā, nozaga no slotu mājas slotu un sāka lidot. Tad viņa atcerējās ka viņas smadzenes var būt mazas tad kad viņa visu aizmirsīs. Tad viņa nodomāja nolēkt no slotas jo tad viņai būtu smadzeņu satricinājums.
earnella
Bet, kad viņa centās nolēkt, atklājās, ka šīs slotas kāts ir noklāts ar Vīzliju burvju superlīmi, tāpēc meitene nevarēja tikt lejā, bet slota viņu nesa uz visām pusēm. Hermione izlēma lidot pie...
morgion
Rona, lai viņš noņem to Vīzliju superlīmi, bet Rons teica ka..
earnella
...viņam nav ne jausmas, kā to izdarīt. Tad Rons aizāķēja slotu aiz trubas un rāva Hermioni aiz rokām. Viņas mantija saplīsa, un tad Rons iesmējās un teica...
morgion
-Tev nu gan resna pakaļa...-Rons smiedamies teica
Hermione teica:"Vai neglaimo mani...un paldies par komplimentu.."
...Zanish...
-Nav par ko-
Starp citu re kur Krums.
Hermione uzreiz krita panikaa jo Krums vinju iraudziis shaadaa izskataa.
kniburiene
Bet Krums skatījās uz Maksūru...
Red-haired Zora
Un Maksūra smaidīja kā maija saulīe un lūdz krumam vai nevar dabūt viņa autogrāfu....
kniburiene
Hermione nodomāja: "Nu vai zini" un aizgāja pie Trilonijas paprasīt kristāla lodi, ko sašķaidīt pret Maksūras galvu...
...Zanish...
Bet Trilonija bija devusies atvaljinaajumaa.
Hermione
Tad nu Hermione paķēra tūvējo zaru un mauca pret Maksūras pauri....
...Zanish...
Maksuurai bija ljoti cieta galva un zars ar skalju krakshkji saluuza.
Hermione dusmaas ieaurojaas un aizbeega uz koptelpu.
Hermione
Un sāka meklēt burvestību par mūžīgajām ciešanām ko uzsūtīt Maksūrai!!
...Zanish...
Bet visas lapaspuses no shiis graamatas bija izpleestas.
Tieshi tad garaam gaaja Rons.
Mya
Viņš teica"Hermī,vai nenāksi kaut ko iekost kopā ar mani?"
Bet Hermione sadusmojās par traucēšanu un.....
...Zanish...
noraava Ronam visas dreebes.
Rons...
esssiiite
Paarsteigumaa tikai sablisinaaja acis un to pashu izdariija Hermionei. Vinja tapa veel niknaaka un...
martin2
paņēma un garām gājošajam dumidoram izdarija to pašu un tad gan viņa brīnījās.......
nessie
jo izrādījās, ka tas nemaz nebija Durmidors - tas bija Harijs
-Vai piedod,- nočukstēja Hermione un ātri centās tikt prom, bet nekas neizdevās, jo...
cava
...harijs nopētīja meiteni un tad nogozīga galvu - ko tās meitenes tik nedara, lai mani šādu redzētu.... Hermione beidzot varēja doties tālāk. viņa devās....
...Zanish...
uz Cuukmiestiņu lai varētu tur...
nessie
iedzert sviestalu kopā ar Siriusu, kurš šodien bija speciāli atbraucis, lai viņu satiktu un ...
...Zanish...
nolamaatu vinju par visu slikto ko vinja sadariijusi un...
nessie
dzirdot Siriusa dusmu izvirdumu, Hermione saprata, ka nebija jēgas šorīt vispār pamosties, tādēļ viņa pameta Harija krusttēvu un devās atpakaļ uz pili, kur Grifidora koptelpā viņu gaidīja...
...Zanish...
Harijs un Rons veeljoprojaam kaili un vinji saaka runaaat ar Hermioni sakot....
nessie
ka Hermione noteikti varēja atgriezties koptelpā ātrāk, tagad viņi jau esot pārsaluši, tāpēc Hermionei vajagot atnest viņiem citas drēbes un ...
martin2
hermijone nolema kad atņems drebes malfojam un goilam kamer tie guļ, to viņa arī izdarija un.......
...Zanish...
Malfojs un Goils pamodaas un paarprata Hermiones nodomus.
nessie
Viņi bija ļoti pārsteigti ieraugot Hermioni un, atceroties, kas šodien ir par dienu, sāka bļaut, lai Hermione ātrāk taisoties projām (Viņi nobijās!).
Hermione
Nobijušies no Hermes viņi uzskrēja virsū Dumidoram un Maksūrai(pliki)...
...Zanish...
un Dumidors paprasiija kaada iemesla deelj vinji ir kaili un tad vinji teica..
Hermione
Tā trakā Grnedžeriene norāva drēbes un gribēja mūs....avada...
Tad no bailēm abi zeņķi novēlās uz grīdas, jo aiz Maksūras un Dumidora tāvēja Herme
...Zanish...
Vinja meegjinaaja uztaisiit taadu nevainiigu sejinju bet laikam skolas direktors un Maksuura nenoticeeja un....
saules1
Vinju kārtīgi nopēra grin.gif ......
Hermione
Tad Hermione palika nežēlīgi nikna paņēma zizli un... :blink:
...Zanish...
Izteica burvju vaardus kuri nonjem visiem 200m raadiusaa matus no galvas. Ieskaitot cilveeku kursh ir izteicis shos vaardus.
kniburiene
Tā nu visi palika bez matiem, bet Dumidors noņēma grifidoram...
Dvēselīte
skalpu jo pats bija palicis bez matiem... bargs spriedums, bet panikā cilvis ir spejigs uz...
...Zanish...
pilniigi visaadaam muljkjiibaam. Taapeec Maksuura domaadama ka nu gals klaat noskuupstija Dumidoru. Dumidors nosarka blush.gif un teica maksuurai ka...
Hermione
Ka, ko tik slapju savu mūžu nebija dabūjis... :blink:
Te pēkšņi uzradās Krabītis un Goils(joprojām pliki...) un to ieraudzījuši sāka vārtīties pa zemi no smiekliem, bet tie apklusa, kad viņi pāmanīja atprātotājus...Ar HAriju sadevušos rociņās un niknu Čo ar zizli un avada...
...Zanish...
Vinii piesleejaas kaajaas un gaaja prom pa celjam sastopot Hermioni kura peec visa paardziivotaa .....
Hermione
Staigāja apkārt un kaut ko nelabu bubināja, laikam, ka Dumidors mirst, Maksūra arī, Haris arī, Rons..nav vērts...
...Zanish...
Hermione gaaja uz Grifidoru koptelpu, bet sajauc celjus un aizgaaja uz Kraukljanaga koptelpu. Briinumainaa kaartaa parole bija taada pati kaa grifidoriem un vinja tika iekshaa. tad...
Potere
...tad viņa centās atrast Ronu un Hariju. Viņa ieraudzījusi kādu Kraukļnagu teica: ko jūs darāt Grifidoru tornī? par atbildi viņa saņēma: labāk pastāsti man ko tu dari kraukļnaga tornī? par to viņa tā sadusmojās un gāja sūdzēties dumidoram bet pasūdzējās Strupam. tad...
kniburiene
strups ļauni smaidīdams teica: "vai ta tu nezini, ka es no šīs dienas esmu kraukļanaga vecākais? es noņemu grifidoram 1000000000000 punktus." tā nu hermija bija zaudējusi tik daudz punktus un negribēja iet pie grifiem.
...Zanish...
Tapeec izgaaja aaraa un apseedaas zaalaajaa. Visaa stresaa vinja sajauca zaalaaju ar kalambola laukumu kuraa veel pie tam norisinaajaas peele.
RoCo
Ta sezot vina nejausi dabuja no Freda ar Amurgalvu pa galvu
kniburiene
Hermionei sagriezās galva un viņa aizgāja pie Pomfrejas sad.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!