Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: 30 Seconds To Mars
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Kino un mūzika
Lapas: 1, 2
Andromeda
Viena no manām mīļākajām grupām. Viņi ir savadāki, forši. Patīk tas par ko viņi cīnās, ko viņi dara, patīk dziesmu vārdi, patīk mūzika. Var redzēt, ka viss ko viņi dara ir no sirds.

BTW viņiem tikko iznāca jaunā dziesma Kings and Queens - lieliska dziesma, vārdi un jaunais klips vispār superīgs!

Šeit var noskatīties klipu. Iesaku!


http://www.youtube.com/watch?v=XD5OPGV75wI
Snorkes Jaunkundze
Biju galīgi aizmirsusi par šitiem, bet tad aptvēru, ka Dragon Age:Origins viņi ir iedziedājuši dziesmu This Is War un kaut kā atkal sāku paklausīties kopumā. happy.gif
This is War ir ļoti forša!
Grēkmeistars
Albums This is war ir burvīgs.
*Kokonatiene
jā. happy.gif
vakar noklausījos - baigi labais.
Pikaso.
Neteikšu, ka biju supersajūsmā par 'Kill', kas lielākajai daļai šķiet ir vismīļākā dziesma. Drīzāk IR OK, bet tas arī viss. Tiesa 'From Yesterday' man ļoti patika, kas arī bija pati pirmā, ko dzirdēju (nu jau šķiet gadus 3 atpakaļ). Dziesmas video nenoliedzami ir episks. No pārējām (ja par otro disku runājam) vistuvākās bija mazāk pazīstamās "Modern Myth", "Was it a Dream", "R-Evolve", "Saviour". Savukārt pirmais ieraksts kaut kā nepaķēra.

Katrā ziņā es šeit gribētu mazliet lauzt iesakņojušos stereotipus, ka '30 Seconds to Mars' ir mazo emo meitenīšu grupele un cits klausītāju loks nav un nebūs. Ja par sevi, tad nepilngadīga sen vairs neesmu (augsskolas diploms jau kabatā), tipiskās emo lietas (podiņmelnās acis, roku griešanas) neinteresē un grupu klausos, jo Leto vokāls ir vienkārši fantastisks. Liriku ziņā grupa varbūt nav neko jaunu ieviesusi, taču arī neko sliktu nepateikšu, jo muzikāli viss koprezultāts mani vienkārši sajūsmina.
Kas attiecas uz visiem 'pārāk drūmi' utt komentāriem, tad piekritīšu daļēji; konkrēti par dziesmu 'Kill', kas iespējams bija iemesls, kas liedza man dziesmu izbaudīt visā pilnībā. No otras puses varu tikai piebilst, ka depresīvas emocijas arī ir emocijas un no tā nav jābēg kā no mēra. Ne vienmēr viss ir rozā tauriņi un ļar ļar, tāpēc ja kāda grupa/mākslinieks spēj mani aizkustināt tik spēcīgi arī ar tādām dziesmām, tad super paldies, arī tā ir jāprot!

Grupas nesen iznākušais ieraksts "This Is War" mani paķēra diezgan ātri, jo neskatoties uz albuma šķietami drūmo nosaukumu ir daudz pozitīvāks nekā iepriekšējais, un tam piemīt kaut kas, kas nebija 'The Beautiful Lie'. Episks ieraksts ar lielisku vokālu, un man to patīk uztvert kā stundu garu rokoperu. Bonuss punkts klāt par dziedošo fanu kori. Super! Šis pagaidām ir visuvākais 'Marsiešu' ieraksts, un visticamāk tā arī paliks.


Ja par Leto un tiem OMG HE IS SO HOT, jāsaka es ilgu laiku vispār nepievērsu uzmanību tam, kā grupas solists izskatījās. Jāatzīst, ka mazliet kaitināja tā viņa sejas zīmēšanas fāze, bet cik skatos viņš regulāri kaut ko maina savā izskatā un nebaidās izskatīties pēc pilnīga ķēma. Pavisam nesen noskatījos divas viņa filmas 'Lord of War' un 'Lonely Hearts'. Izrādās izskatīgs čalis un nenoliedzami supertalantīgs aktieris (starpcitu ļoti interesantas lomas viņam allaž).


Vēl pie tās pašas 'a-marsu-jau-tikai-bērni-klausās' tēmas varu piebilst vēl to, ka grupas lieli fani ir arī mani vecāki (un viņu uzvedībā nekādas emo pazīmes nekad nav novērotas grin.gif), kuri pārsvarā ir Queen/Scorpions fanāti.


Manuprāt jābūt mazliet vairāk atvērtākiem pret lietām, jo ne vienmēr viss ir tikai balts vai melns. Un kad runa iet teiksim par to pašu mūzikas gaumi, tad man tuvs ir tāds teiciens (necentīšos tulkot latviski, jo, manuprāt, angliski izklausās daudz labāk): I refuse to dislike something just because it's popular. smile.gif
andux5
labsdiens! es teikš tā - nu man arī ir dažas labas dziesmas. nu tā jau norm. BET visas dziesmas ir tādas vienveidīgas !! un vsjo.
novemberunge
CITĀTS(Snorkes Jaunkundze @ 16.11.2009 23:15) *
Biju galīgi aizmirsusi par šitiem, bet tad aptvēru, ka Dragon Age:Origins viņi ir iedziedājuši dziesmu This Is War un kaut kā atkal sāku paklausīties kopumā. happy.gif
This is War ir ļoti forša!


man tas pats. izdzirdēju dragon age this is war un iepatikās. bet, nu, tur pie vainas spēle. visādi citādi to dziesmu uz pārejo fona nebūtu pamanījusi.
Andromeda
Gaidu, kad dabūšu noskatīties Artifact, kas pavisam nesen iznāca. Cik esmu dzirdējusi tad filma ir lieliska un tiešām daudz var uzzināt gan par grupu, gan par mūzikas industriju kā tādu.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!