Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ēst vai neēst – pie datora?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datori un Internets
zibgaismiņa
Lasot gondoras un pārrakstītos tīstokļus bieži humora fiku komentāros var manīt tekstus kā:''Ak Dievs,kandriiz aizrijos no smiekliem!'' vai ''laikam nopilināju,nolaistiju,nospeķoju tastatūru!''
ir taču vispārzināms ka aplieta tastatūra var ''salaist dēlī'''visu sistēmu,tad kādēļ mēs kožamies(burtiski)šajā aizliegtajā auglī?vai laika trūkums?personiigi man,jā.

P.S. atvainojos par sviestu,mirkļa ideja.
Shadowstalker
Nevis bieži, bet vienmēr.

A no sajātas klavieres nekas notikt nevar.
zibgaismiņa
tieshām?mani5.klasiitē biedeeja un borēja galvā datorkabineta noteikumus.man jau arii bija tāda aizdoma ka tass viss ir muļķības.
a bet portatiivajam?
Erasmus
būtu man ledusskapis istabā, vispār būtu pilna laime.

viskas ir uzlijis, uzpilējis, pof takš.

nu, ja uzliesi visu tējaskrūzi tā dasni pa visu klavieri, nekas labs jau nenotiks.
mr Bl@ck
no salietas klavieres kompim nekas nenotiks javien tas nav laptops.
Man paša ir gadījies iekost pie kaomja. Pēdējais kas man gadījās bija uz klavieres izlieta kafija.
Sol Invictus
Toties tastatūrai gan notiks silent.gif cilvēki nav pareizas būtnes, neievēro ieteikumus (paceļ rokas tie, kas sēžot pie datora tur savus locekļus taisnos leņķos)
Louhi
Ja neskaita ābolus , apelsīnus, mandarīnus, banānus utt., tad pa retam!
Adē
Ēst-nē. Bet dzert kafiju, kko drukājot, ir patīkami happy.gif
Diez vai tas ir laika trūkuma dēļ. Ja vajag, laiku var atrast vienmēr.
Scorpse
Kad pasaulē iestāsies bads, datoriķi dzīvos ilgāk par visiem citiem, jo pārtiks no tā, kas sakrājies klaviatūrā.

Ja nopietni, tad par to kafiju ir patiesība. Kad piesēžos pie kastes, lai darītu kko nopietnu, tad bez kafijas, nu, vai vismaz kapučīno, nevar. Un ēdu arī, jā. Itin bieži. Šobrīd arī. Jogurtu. Nu, ja godīgi, tad, kad dzeru kafiju, kamēr vēl pilna krūze, nolieku uz palodzes. Bail. smile.gif Man ir portatīvais.
Grims
Kārtīgu klaviatūru iznīcināt ar šķidrumu, kas nenogalina cilvēku, ir visai pagrūti. Arī pašlaik rakstu uz klavas, kas par spīti visiem tajā sagāztajiem draņķiem (ieskaitot dāsnu devu upeņu sulas), funkcionē ideāli.

Attiecībā uz portatīvajiem - tiem zem klaviatūras atrodas arī visa pārējā sistēma. Nezinu cik tā ir izolēta, bet tur gan neko liet nevajag.
Miss Doherty
Reizēm - jā, bet principā pieturos pie ēšanas citās vietās. Man vienkāršiliekas, ka ēšana ir pietiekami svarīgs process, lai tā nebūtu blakus nodarbe blenšanai datorā.
Aimī
Ir gadījies. Bet man nepatīk reizē ēst un drukāt kko vai spēlēt datorā. Parasti piemirstu par ēdamo un tas atdziest, paliek negaršīgs..
ēdu gultā
whistling.gif
Logan
CITĀTS(Scorpse @ 07.02.2007 00:08) [snapback]1101365[/snapback]

Kad pasaulē iestāsies bads, datoriķi dzīvos ilgāk par visiem citiem, jo pārtiks no tā, kas sakrājies klaviatūrā.


laughing.gif


Bieži, ļoti bieži.
Parasti tēja un cepumi.

Manas klaviatūras bieds ir čipsi. Veco izmetu tāpēc, ka šokolāde bija pietecējusi, mazliet burti klemmējās, bet tīrīt - nav jēgas, jo tad taustiņi ļodzītos. Jauno mazliet tā kā sargāju, nekas vēl nav sabiris iekšā.

Kāpēc neapvienot divas patīkamas nodarbes?
utiks
pie kompja šad tad sanāk kaut ko uzkost, bet nopietnās ēdienreizes tur gan neēdu. netīrai klaviatūrai droši vien neesmu pietiekami tizls- rokas netrīc un no mutes ārā arī nekas nekrīt. silent.gif
SilverDove
Pie datora neēdu. Ēdu skatoties TV... blush.gif Zinu jau zinu, tas nav īsti labi, bet ieradums paliek ieradums. smile.gif
Morty
Ja godīgi tad nē, es tā vienkārši nespēju. Vai nu noiet no datora ,vai neēst nemaz.
swordex
Pie tastatūras gan ēdu, gan dzeru. Tīrot vienreiz gadā var salasīt ēdienu priekš armijas bataljona vienreiz pat gabals no vistas stilbinja bij paslēpies aiz pogas Enter ))
zibgaismiņa
baigi gribas zinaaat kurš nobalsoja par pēdējo variantu shifty_a.gif
jā dzert kafiju rakstot ir patiikami,jo sevišķi kad slinkums kurinat māju
CITĀTS
Pie tastatūras gan ēdu, gan dzeru. Tīrot vienreiz gadā var salasīt ēdienu priekš armijas bataljona vienreiz pat gabals no vistas stilbinja bij paslēpies aiz pogas Enter ))


heh laughing.gif
Demigod.
ir gadījies ēst pie datora. ne pārāk bieži, bet nu jā. drošības apsvērumu dēļ (mēdzu visu izliet un izgāzt uz grīdas) es parasti pie datora ņemu līdzi tikai dzeramo. un no konfektēm pie datora gan nevar atteikties xD
es pusgada laikā nomainīju divas klaviatūras dēļ sasodītajiem cepumiem, un tā man bija mācība tos nenest uz šejieni.
aivvv/troll dream walker
needu pie datora vieniigi ja speeleeju warcraft (vajag koncentreeties lol) savaadaak to uzskatu par vienu no ikdienas ieradumiem galu galaa es straadaaju pie kompja un es esmu tiessi tik tizls lai man buutu pajaat par sacuukotu klaviatuuru ja vien taustinni nenaak no vinnas aaraa jo ir pielipussi pie taviem pirkstiem laughing.gif
karralá
shifty_a.gif
CITĀTS
Kad pasaulē iestāsies bads, datoriķi dzīvos ilgāk par visiem citiem, jo pārtiks no tā, kas sakrājies klaviatūrā.

w00t.gif
Un swordex ar pieredzīte. wink.gif

Es ēdu pie datora regulāri - dators man istabā man pie galda; tur i mācos, i ēdu, tāpēc nekāda prieka rauties nost no patīkamajām nodarbēm netā, lai paēstu vakariņas, nav. Nav jau arī nekāda prieka, piemēram, aizraujošas skype or msn sarunas vidū atsaucoties mātei iet uz virtuvi, lai geparda tempos sabāztu mutē pankūkas.

Tastatūras, tomēr, tieši dēļ tā, ka visādi čipsi un tējas salieti iekšā, bieži mainīt gan ir nācies. Bet man tas nedod nekādu mācību, esmu pārāk slinka tādām.
Un no rīta taisni mazu devu sulas uzgāzu. shifty_a.gif
maichestera
Nē,ēšana pie datora,TV vai grāmats ir tas ko cenšos nedarīt.
Priekštam ir virtuve.
Kādi būs klaviatūras taustiņi un grāmtas lapas..!!
Un skatoties TV var izēst tukšu ledusskapi,bet tik un tā palikt izsalkumā.. wink.gif
Viesis_banānēdājs salašņa_*
man klaviatūra ir aizbirusi ar visādām drupačām tā ka reizēm nespiežas pogas. itkā vajag jau iztīrīt bet kam tādam vienmēr ir baigais slinkums. pārbraukt reizēm ar slapju lupatu pāri, lai nelīp pirksti klāt un viss čiki - strādā jau divus gadus visprastāka klaviatūra pa 2 ls pirkta.
betty
vienmēr.
man refleksīvi kautkas sēžot pie datora ir jāgrauž. happy.gif
Ouens
gadās ēst, bet biežāk jau dzeru. tēju.
bet uzgāzt kko virsū nekad nav gadījies.
Charlotte
tā man gadās ļoooti reti, kā piemēram tagad...khe, khe, khe...
Purple mist
Virtuvē ēdu tikai darbadienās brokastis. Visas pārējās dienas un ēdienreizes notiek manā istabā pie datora. Pagaidām nekas nav iesprūdis, klaviatūra strādā ideāli nu jau pusotru gadu.
Shatered
ja man mājās izbeigtos ko ēst, es vel vismaz dienu vai divas varētu pārtikt no atlikumiem, kas uzkrājušies klaviatūrā happy.gif
jes.
Christina
Katru dienu un visu ko!
Vispār ne reizi neesmu neko uzgāzusi vai uzbērusi. mana klaviatūra ir tīra kā...sivēns! XD
negative
pie datora neēdu cool.gif
mēdzu ēst pie televizora, bet dodu priekšroku pienācīgai ēšanai virtuvē.
Cecilia
CITĀTS(Erasmus @ 06.02.2007 23:00) [snapback]1101336[/snapback]

būtu man ledusskapis istabā, vispār būtu pilna laime.

tongue.gif a man ir. patiesībā blakus datoram stāv.

bieži jau gadās ēst pie datora, arī spageti un kartupeļu ēdienus mēdzu šeit ieturēt. i nekādas problēmas nav gadījušās.
WhiteAngel
nju es jau zinju ka tas nav īpaši labi bet taa nu tas ir,,pedejā laikaa diezgan bieži!!
mind.dll
Heh, tā ir ikdienišķa parādība. Ar klaviatūras tīrību problēmu nav, pāris reizes ir gadījies uzliet tai kafiju, bet citādi nav sanākuši nekādi starpgadījumi, turklāt arī tā kafija neko ļaunu nenodarīja. smile.gif
Tweety
Jā, gadās šitas netikums arī man. Kad rakstu kādu darbu, obligāti blakus ir kafijas vai tējas krūze. Ir gadījies pāris reizes to visu izliet. Viss galds pludo, vēstures eseja aiziet nebūtībā... Bet klavierēm nekas. Klavieres sausas. Vēl nekad nav cietušas laughing.gif
Mattiass
Ļoti bieži — kad vien neēdu kopā ar kādu citu (un arī tad dažkārt gadās, piemēram, filmu skatoties). Ļaunākais, kas noticis ar klavieri un tumbiņām — uzlijis dzeramais.

Reāli datoru sajāta klava apdraud tikai tad, ja tā ir lapotopa klava.
Dženeta
Nobalsoju, ka ir gadījies.

Ļoti cenšos tā nedarīt, bet gadās tongue.gif (ļoti bieži gadās)

Dzeršana jau ir cits stāsts. Zinu, ka tas ir krietni bīstamāk par ēšanu, bet tējas krūze vai ūdens glāze blakus ir vienkārši kā vajadzība.
Andromeda
Tāds paradums man - ēst un skatīties kādu seriālu vai filmu. Sen jau. smile.gif
maarts
LAbi, ka ir mazi, jaudīgi putekļu sūcēji izdomāti. Gandrīz nogalināju laptopu ar auzu cepumiem grin.gif
Ēdu, dzeru un uzbarojos pie datora. Tikai dažreiz grūti rakstīt, ja kartupeļu šķīvis spiež klaviatūru :/
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!