Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Profesore Maksūra
Magonīte
iesūtīt 08.04.2006 20:13
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Ko jūs domājiet par šo aktrisi? kad vērojuju viņas foto bez cepures ar spicu galu un burvju drānām, nespēju aptvert, kur viņā iekšā var būt tik daudz no burvju pasuales. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif) vai jūs varētu iztēloties kādu citu aktrisi viņas vietā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 13)
Kognakschwenker
iesūtīt 03.06.2006 19:25
Raksts #2


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Nu vispār iztēloties citu aktrisi viņas vietā, būtu diez gan grūti. Maksūra ir okay! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif) Viņai nav ne vainas, pilnīgi der šim Pr. Maksūras tēlam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 06.06.2006 16:49
Raksts #3


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Visā visumā, ja mēs spriežam pēc vizuālā, tad vizuālais ir perfekts. Ļoti labi viņa līdzinās profesorei, neatceros, kā grāmatā bija aprakstīts, bet pēc filmas iespaida - man patīk. Arī aktrise kā tāda - ļoti labi, manuprāt, tēloja, viņai ir tas stingrais skatiens un maigā sirds reizē (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 07.06.2006 09:11
Raksts #4


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



man patika viņas ,tēlojums. Piekrītu Skowai par to stingro un reizēm maigo skatienu. Man būtu grūti pierast pie citas aktrises

Šo rakstu rediģēja Bille: 07.06.2006 09:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flare
iesūtīt 07.06.2006 09:27
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: LV ♥



Jā, man arī būtu grūti pierast pie citas aktrises. Man šķiet, ka viņa ir tieši tāda kādu Dž.K.Roulinga viņu aprakstīja. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Jauka, stingra dāma, burve. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 21.07.2006 17:21
Raksts #6


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Pirms uzzināju, ka Maksūrai ir 70 gadi, man šķita, ka filmā viņai vajadzētu izskatīties jaunākai, ne tik grumbainai un krunkainai, bet tagad man liekas pat ideāla. Lai gan nekas nav ideāls. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 21.07.2006 17:32
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Lasot grāmatu biju nez kāpēc iedomājusies kā tādu lecīgu būtni ap trīsdesmit ar tumši rudi nokrāsotu zēngalviņu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) šī iemesla dēļ man Maksūra filmās riebjas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 22.07.2006 07:40
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Savukārt es par Maksūras izskatu vispār nedomāju, līdz brīdim, kad ieraudzīju viņu filmā. Vienu var teikt - atbilstoša grāmatā aprakstītā tēla vecumam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 22.07.2006 15:46
Raksts #9


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nē nekad neesmu varējusi iedomāties, ka Maksūra varētu būt savādāka, vai, ka to spētu nospēlēt kāda cita aktrise. Kā nekā viņā ir pietiekami daudz majestātiskuma iekšā. Un labāku aktrisi Maksūras lomai nemaz nevarēja izvēlēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 22.07.2006 15:52
Raksts #10


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Magonīt, tev vēl derētu redzēt kā šī aktrise izskatījās jaunībā!!
Manuprāt viņa ir atbilstoša savai lomai. Stingra un nepieejama, bet arī taisnība.
Interesanti kā viņa nospēlēs Fēniksa Ordenī to daļu, kur, ja nemaldos, tad laikam Ambrāža viņai uzsūtīja lāstu, un pēc tam Maksūra sabruka. Vai aktrises vecumā tas nebūs par grūtu izdarāms?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
uldisz93
iesūtīt 07.08.2006 13:59
Raksts #11


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.06
Kur: Jūrmala, Kauguri



Man patīk viņas stingrā balss, tieši kāda ir grāmatas tēlam, citu viņas vietā nevaru iedomāties! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 07.08.2006 14:25
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Viņi kā aktrise ir manuprāt kā radīta profesores Maksuras lomai. Viņai ļoti piestāv gan stingrais raksturs,
gan izskats.Matuprāt laba izvēle šai lomai. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 31.03.2007 19:18
Raksts #13


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Es noteikti nespētu iedomāties citu aktrisi Maksūras lomai-viņa taču tik labi,atbilstoši Maksūras paradumam, cieši sakniebj lūpas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) .Man šķiet viņa ir visatbilstošāk izvēlētā aktrise savam tēlam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kikuce
iesūtīt 28.06.2007 20:02
Raksts #14


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.05



Nu kā aktrise viņa man šķiet piemērota Maksūras lomai..es maksūru biju iedomājusies tieši tādu, kāda viņa ir filmā, un būtu grūti pierast pei citas aktrises...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 26.05.2024 03:27