Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Profesore Maksūra
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
Magonīte
Ko jūs domājiet par šo aktrisi? kad vērojuju viņas foto bez cepures ar spicu galu un burvju drānām, nespēju aptvert, kur viņā iekšā var būt tik daudz no burvju pasuales. sorcerer.gif vai jūs varētu iztēloties kādu citu aktrisi viņas vietā?
Kognakschwenker
Nu vispār iztēloties citu aktrisi viņas vietā, būtu diez gan grūti. Maksūra ir okay! thumbsup.gif Viņai nav ne vainas, pilnīgi der šim Pr. Maksūras tēlam.
mazā peciņa
Visā visumā, ja mēs spriežam pēc vizuālā, tad vizuālais ir perfekts. Ļoti labi viņa līdzinās profesorei, neatceros, kā grāmatā bija aprakstīts, bet pēc filmas iespaida - man patīk. Arī aktrise kā tāda - ļoti labi, manuprāt, tēloja, viņai ir tas stingrais skatiens un maigā sirds reizē happy.gif
Bille
man patika viņas ,tēlojums. Piekrītu Skowai par to stingro un reizēm maigo skatienu. Man būtu grūti pierast pie citas aktrises
Flare
Jā, man arī būtu grūti pierast pie citas aktrises. Man šķiet, ka viņa ir tieši tāda kādu Dž.K.Roulinga viņu aprakstīja. smile.gif Jauka, stingra dāma, burve. smile.gif
Fijusska
Pirms uzzināju, ka Maksūrai ir 70 gadi, man šķita, ka filmā viņai vajadzētu izskatīties jaunākai, ne tik grumbainai un krunkainai, bet tagad man liekas pat ideāla. Lai gan nekas nav ideāls. tongue.gif
Sol Invictus
Lasot grāmatu biju nez kāpēc iedomājusies kā tādu lecīgu būtni ap trīsdesmit ar tumši rudi nokrāsotu zēngalviņu grin.gif šī iemesla dēļ man Maksūra filmās riebjas
Kaķurēgs
Savukārt es par Maksūras izskatu vispār nedomāju, līdz brīdim, kad ieraudzīju viņu filmā. Vienu var teikt - atbilstoša grāmatā aprakstītā tēla vecumam.
Seila
Nē nekad neesmu varējusi iedomāties, ka Maksūra varētu būt savādāka, vai, ka to spētu nospēlēt kāda cita aktrise. Kā nekā viņā ir pietiekami daudz majestātiskuma iekšā. Un labāku aktrisi Maksūras lomai nemaz nevarēja izvēlēties.
Purple mist
Magonīt, tev vēl derētu redzēt kā šī aktrise izskatījās jaunībā!!
Manuprāt viņa ir atbilstoša savai lomai. Stingra un nepieejama, bet arī taisnība.
Interesanti kā viņa nospēlēs Fēniksa Ordenī to daļu, kur, ja nemaldos, tad laikam Ambrāža viņai uzsūtīja lāstu, un pēc tam Maksūra sabruka. Vai aktrises vecumā tas nebūs par grūtu izdarāms?
uldisz93
Man patīk viņas stingrā balss, tieši kāda ir grāmatas tēlam, citu viņas vietā nevaru iedomāties! smile.gif
ievuks
Viņi kā aktrise ir manuprāt kā radīta profesores Maksuras lomai. Viņai ļoti piestāv gan stingrais raksturs,
gan izskats.Matuprāt laba izvēle šai lomai. silent.gif
Hēbe
Es noteikti nespētu iedomāties citu aktrisi Maksūras lomai-viņa taču tik labi,atbilstoši Maksūras paradumam, cieši sakniebj lūpas happy.gif .Man šķiet viņa ir visatbilstošāk izvēlētā aktrise savam tēlam.
Kikuce
Nu kā aktrise viņa man šķiet piemērota Maksūras lomai..es maksūru biju iedomājusies tieši tādu, kāda viņa ir filmā, un būtu grūti pierast pei citas aktrises...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.