Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Kā patīk Skolas romāniņi?, Brigita Blobela u.c. autori
miraazza
iesūtīt 01.06.2004 11:00
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: uz slotaskāta



Vai esat lasījuši kādu Brigitas Blobeles skolas romānu?
Es jā un man patīk. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
8 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Hareki
iesūtīt 26.06.2004 10:05
Raksts #21


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Reiz pat es ar shitaadaam lubeneem aizraavos - ak tu teetiit, es vinjas pat pirku, pashaa saakumaa, Veelaak pat kauns sametaas ko taadu maajaas tureet - vietu tik aiznjem. Njeemu un biblioteekai atdevu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alise brīnumzemē
iesūtīt 26.06.2004 10:21
Raksts #22


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: virs zemes



njaa es esmu lasiijusi....man toreiz, kad lasiiju arii baigi patika, bet par laimi, es vinjas (graamatas) nepirku, bet iznjeemu no biblioteekas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione
iesūtīt 30.06.2004 06:33
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 11.03.04
Kur: Kā parasti-pie sava mīļotā...kompja!!!!



Es esmu lasījusi un man ļoti patika!!! Varētu lasīt vēl un vēl! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Raine
iesūtīt 30.06.2004 13:47
Raksts #24


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Lasīju tikai vienu - Mana skaistā māsa.
Mazliet sviestains, bet man patika.

Pārējie ir pārāk salkani, nespēju tos izlasīt vairāk par pirmajām 5 lpp
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 01.07.2004 19:32
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



B.Blobelas romāniņi man patīk, bet tikai tie, kuriem vai nu nav beigu, vai arī ir nelaimīgas beigas, jo tas atšķiras no citām grāmatām... un tas man patīk!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
closs...
iesūtīt 01.07.2004 19:41
Raksts #26


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.04
Kur: Starp dūnu spilveniem slēpjoties no ziemas...



Hmm, man arii patiik shie romaaninji, bet laikam jau tieshi otraadi - ar labaam beigaam! Vienkaarshi necieshu beediigas beigas, kautgan viss romaans vareetu buut beediigaa noskanjaa!

Šo rakstu rediģēja raingirl: 01.07.2004 19:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nessie
iesūtīt 03.07.2004 21:18
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.04
Kur: Antarktīda
Pasakzine 2007



Esmu lasījusi vairākus no tiem, likās diezgan interesanti, bet tikai kā vieglā literatūra, kad gribas kaut ko lasīt, bet neko nopietnu prāts vienkārši neņem pretī. Tomēr tie ir citi cilvēki, citās vietās un viņiem vienmēr kaut kur paveicas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laimīgā*
iesūtīt 04.07.2004 10:05
Raksts #28


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03



piekriitu jau sheit izteiktajiem wiedokljiem par ''neskaties man klaat'' & ''mana skaistaa maasa'' - tie ir gandriiz wieniigie kas acshkjiras no paarejajiem wienmuljajiem & garlaiciigajiem romaaniem. pagaajshwasar es biju apnjeemusies izlasiit wisas skolas romaana seerijas graamatas & wisu weco seeriju arii izlasiiju. taga ir kaukaadas jaunas no kuraam gan es tikai diwas esu lasiijusi bet war teikt ka taas ir pat ljoti garlaiciigas & liiciigas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 04.07.2004 13:02
Raksts #29


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Gandrīz visas Blobelas grāmatas ir ar Sliktām beigām vai ar sliktu sākumu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) Toties Gabijai Šusterei viss ir tieši pretēji (happy end nu tipa tā). Labāk palasiet Džūdiju Blūmu... Super... "Vasaras māsas" "Tīģeracīte" "Nav jau pasaules gals" ... Nekādu lubeņu. Just problemos un tipa tā... Vispār baigi labās! bet noteikti iesaku "Vasaras māsas"..... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 04.07.2004 16:55
Raksts #30


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Džūdiju Blūmu lasot pieradu pie t'dām grāmatām, kuras lasot laimīgas beigas var būt arī bez tradicionālā happy-end. "Tīģeracīti" es lasīju, labi uzrakstīta grāmata, tā patiesi. Par "Nav jau pasaules gals" es varētu komentēt ilgi un plaši. Payi esmu lasījusi šo grāmatu vairākas reizes. Var redzēt, ka uzrakstītais nav bijis pašai autorei svešs. Beigās pat izlasīju, ka šo grāmatu viņa uzrakstījusi pati savu ģimenes problēmu iespaidā.
Tiešām piekrītu kurpītei- tiem, kas lasa skolas romānu sēriju, varētu patikt arī šīs grāmatas. Nav muļķīgas lubenes, bet katrs tur varēs atrast kaut ko pazīstamu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Enija
iesūtīt 05.07.2004 15:05
Raksts #31


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: pie datora



Es esmu lasiijusi daudzas Brigitas Blobelas graamatas...tiiri normaalas......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
fire
iesūtīt 05.07.2004 22:24
Raksts #32


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04



mana skaistaa maasa... labs. iedvosmojos un meginaju lasit vel vienu, bet... nezinu ta ka salkans, baigi paredzams...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 06.07.2004 12:01
Raksts #33


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Tie ir baaaaigi forshie romaaninji!!! Man maajaas ir divas no taam graamataam - "Modele! Modele?" un "Dzimshanas diena". Es gandriiz visas graamatas no taas seerijas esmu izlasiijusi, tikai taas pashas jaunaakaas veel ne. Mana miiljaakaa laikam buus "Dzimshanas diena", taa ir tik forsha graamatinja.... Ehh... ja man taa kaadreiz gadiitos... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif)

Es domaaju, ka shiis seerijas graamatas vairaak lasa meitenes, jo vinjas ir taadas romantiskas....[graamatas]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 13.07.2004 22:52
Raksts #34


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Taas ir vienas no graamataam, ko lasu, kad cita nekaa nav. Dazhas izraadaas interesantas, bet reti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
driass
iesūtīt 04.08.2004 14:20
Raksts #35


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa:
Pievienojās: 23.07.04



Es esmu izlasījusi laikam kādas piecas vai četras. Tas bija kad gāju piektajā klasē. Toreiz man likās normālas, bet tagad tā neliekas. Nu ko es es piektajā un sestajā arī dažas ziepenes skatījos. Tagad tik žēl ka laiku izniekoju... būtu varējusi kādas jēdzīgas grāmatas palasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 08.08.2004 09:06
Raksts #36


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Dažus esmu lasījusi...man viņi šķiet tādi ikdienišķi un līdzīgi, ka nekā īpaša tur tiešām nav (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 08.08.2004 16:32
Raksts #37


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Jo lielāka kļūstu, jo mazāk interesnti tie man šķiet - tad jau mana dzīve ir raibaka, lasiet manus memuarus! Bet ja negribas smadzenes kustināt- ne vainas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 16.09.2004 12:06
Raksts #38


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS(ledene @ 08.08.2004 16:32)
Jo lielāka kļūstu, jo mazāk interesnti tie man šķiet - tad jau mana dzīve ir raibaka, lasiet manus memuarus! Bet ja negribas smadzenes kustināt- ne vainas...

Tur jau tā lieta.. Ne vienmēr var palasīt tikai nopietnas grāmatas. Atslodzei no visa šie romāniņi ir pat ļoti labi. Pati gan nesen vairumu no viņiem atdāvināju tālāk, bet joprojām ik pa brīdim palasu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
agnesy
iesūtīt 21.09.2004 15:08
Raksts #39


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.08.04
Kur: Netālu



jaaa pilniigi visas graamatas no taas seerijas. daudzas vecaas lasiiju no maasiicas, bet visas peedeejo 3 gadu graamatas peerku. un visas esmu arii paarlasiijusi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
black_angel
iesūtīt 21.09.2004 16:07
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.09.04
Kur: braalja gulta :P



man jau patiik... interesanti... vieniigi baigi stulbi ka tu vinju izlasi paaris stundu laikaa... tapeec pirkt nau veerc... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

8 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 11:22