Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kā patīk Skolas romāniņi?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Lapas: 1, 2, 3, 4
miraazza
Vai esat lasījuši kādu Brigitas Blobeles skolas romānu?
Es jā un man patīk. wub.gif
Sfinx
Esmu, man patika. smile.gif
giraffe
Vaiii... Esmu lasiijusi dazhus kaut kad pirms paaris gadiem, un, teikshu godiigi, man ne iipashi patika...
eily
es esmu lasiijusi Blobelas skolas romaanus un atklaati vinji ir nu taadi: palasi vienu, otru un treshaa saturu jau tu vari izdomaat pats un varu teikt sakritiis ar graamatu.... wacko_a.gif
Trusite
CITĀTS(eliiniite888 @ 01.06.2004 17:29)
es esmu lasiijusi Blobelas skolas romaanus un atklaati vinji ir nu taadi: palasi vienu, otru un treshaa saturu jau tu vari izdomaat pats un varu teikt sakritiis ar graamatu.... wacko_a.gif

eee. nu perfekti, vaardus no mutes ar kniipstangaam izraava!! esmu lasiijusi gandriiz visus tos romaaninjus u varu teikt, ka shiis graamatas atiista tikai veelmi peec skaistaam kaazaam un smuka dzeka - nekaa vairaak
·spid·
ummm... smu kkaaadu wienu wai diwus lasiiijusi... bet man arii nepatiik... man laikam wispaar taadi pliekanie romaaninji nepatiik... wo s saprotu ka lasa bieeeezu shutaadu love story tipa graamatu rolleyes_a.gif bet nu jaa... graamatai neobligaati jaabuuut biezai lai taa buutu intresanta.....bet shiniii gadiijumaa man skjiet ka blobeles skolas romaani i plaani & ... prasti tongue.gif
hillaryduff
Forshi bet gandriiz visi ir peec vienas nots~~~~
Hula
NU... manas domas sakrīt ar jūsējām ermm.gif Tur, ja godīgi, nav nekā interesanta ermm.gif Nu vienīgi lasāmviela brīžos, kad ir gaaaaaaaaaalīgi garlaicīgi.... bet tā... labāk paskatīties kādu citu grāmatu
aicha
rolleyes_a.gif Es arī esmu lasījusi šitos romāniņus. Nu ja kādu vakaru nav ko darīt tad jau var palasīt.
Immortal
Dažas grāmatas esu lasījusi...nu normāli stāstiņi....ātri izlasās..
NovemberNövelet
Esmu lasījusi visus, izņemot pēdējo. Teikšu tā, pārsvarā šāda tipa grāmatas nelasu vispār, bet šo sēriju iesāku ar Brigitas Blobelas darbiem, kas tiešām ir veiksmīgi. No šīs sērijas daudzmaz labas grāmatas citiem autoriem vēl bija "Mēness feja".. Citu gan nosaukt grūti, jo parsvarā visas labās grāmatas no šīs sērijas bija tieši Blobelai, piemēram "Neskaries man klāt", kas tiešām varētu pretendēt uz nopietnāka romāna titulu. Arī ""Mana skaistā māsa", kurā bija stāstīts par meiteni- anorektiķi- ļoti labi uzrakstīts, labi attēlota viņas pasaule.
Pārsvarā gan šīs grāmatas nav vērts lasīt, ja gaidi ko ārkārtīgi nopietnu (ar retiem izņēmumiem), bet vasarai pat ļoti labas grāmatiņas- viegla literatūra, ko var palasīt kaut kur guļot saulītē. smile.gif
Dinaer
shie ir no skolas romaanu seerijas.
taa seerija ir tiiri laba un agraak es neemus tos romaaninus cauri vienu peec otra ,bet man apnika taa vienveidiigaa literatuura ...
agraakie darbi pa tishaam bija daudz saistoshaaki.
no shiis pashas seerijas "neskaries man klaat " reiki piemineetais "mana skaistaa maasa" man patika daudz labaak nekaa peedeejaa laikaa iznaakushie. zeel ka shos vairs nepaardod.
red_chicken
Nu patiesiibaa esmu lasijusi....Taada sapnjaiana graamatinja par attieciibaam...briinumiem un citaam lietinjaam patiesiibaa, manupraat, graamata 12-13 gadus vecaam meiteneem....Nu labi var arii 14, bet tad jau tu esi daudz ko piedziivojis..un negribas lasiit to,kas ir tavs dziivestaasts whistling.gif Nju dazhi ir taadi vienmulji, bet man patika Mana skaistā māsa...tiešām interesanti, bet nespēju iedomāties to, ka viņa itkā bia tik resna kā grāmatā apraktīts nevar būt:) Bet nu gadās visādi žēl, ka bildītes uz vāa neatbilst meiteņu aprakstam...
morticia
aha esmu lasiijusi. Nu normāli un diezgan ātri lasās grin.gif man patiik grin.gif grin.gif wink.gif
Elentari
No sērijas "Skolas romāns" Brigitas Blobelas darb izceļas ar mazāku prognozējamības pakāpi. Pārējo romānu lasīšanu pilnīgi var aizstāt kāds tīņu žurnāls.
Piekrītu, ka "Mēness feja" bija atzīmēšanas vērta grāmata. Manuprāt, šis darbs kandidē uz kaut ko augstāku un īsti neatbilst "Skolas romāna" mērķauditorijai, atšķiras no pārējiem sērijas romāniem. Kaut vai tādā ziņā, ka parasti šīs sērijas galvenie varoņi ir tādi paši pusaudži kā lasītājs un piedzīvo un pārdzīvo to pašu, ko parasts lasītājs. Uz "Mēness feju" to nevarētu attiecināt.
Nimloth
Aha, kādus 3,4 gabalus būšu lasījusi...Ko lai saka - nav tur nekā tāda, ko lasītājs varētu tā patiesi sagremot - gluži ikdienišķas situācijas ar viduvēju sižetiņu ikdienišķā vidē...Atmiņā iespiedies vienīgi "Neskaries man klāt" - tur rakstniece bija mazliet pievērsusies diezgan nopietnai problēmai (kas lasījuši, paši saprot)...
betty
man shkiet ka vinji ir paaraak ziepjaini fuuuuuuuuuu
mērfija
man petiik bet vinni ir drusku vienaadi rolleyes_a.gif
spitzbube
interesantas bet visas vienaadas!tas mani tracina
Hermione16
Es°mu izlasījusi gandrīz visus viņas romanus un agrāk man patika, bet tagad kad dzīvē pašai ir draugs & ar to saistītās problēmas, man šie romāni šķiet smieklīgi....tās ir manas domas smile.gif
Hareki
Reiz pat es ar shitaadaam lubeneem aizraavos - ak tu teetiit, es vinjas pat pirku, pashaa saakumaa, Veelaak pat kauns sametaas ko taadu maajaas tureet - vietu tik aiznjem. Njeemu un biblioteekai atdevu.
alise brīnumzemē
njaa es esmu lasiijusi....man toreiz, kad lasiiju arii baigi patika, bet par laimi, es vinjas (graamatas) nepirku, bet iznjeemu no biblioteekas tongue.gif
Hermione
Es esmu lasījusi un man ļoti patika!!! Varētu lasīt vēl un vēl! grin.gif
Raine
Lasīju tikai vienu - Mana skaistā māsa.
Mazliet sviestains, bet man patika.

Pārējie ir pārāk salkani, nespēju tos izlasīt vairāk par pirmajām 5 lpp
..:Kerija:..
B.Blobelas romāniņi man patīk, bet tikai tie, kuriem vai nu nav beigu, vai arī ir nelaimīgas beigas, jo tas atšķiras no citām grāmatām... un tas man patīk!
closs...
Hmm, man arii patiik shie romaaninji, bet laikam jau tieshi otraadi - ar labaam beigaam! Vienkaarshi necieshu beediigas beigas, kautgan viss romaans vareetu buut beediigaa noskanjaa!
nessie
Esmu lasījusi vairākus no tiem, likās diezgan interesanti, bet tikai kā vieglā literatūra, kad gribas kaut ko lasīt, bet neko nopietnu prāts vienkārši neņem pretī. Tomēr tie ir citi cilvēki, citās vietās un viņiem vienmēr kaut kur paveicas...
Laimīgā*
piekriitu jau sheit izteiktajiem wiedokljiem par ''neskaties man klaat'' & ''mana skaistaa maasa'' - tie ir gandriiz wieniigie kas acshkjiras no paarejajiem wienmuljajiem & garlaiciigajiem romaaniem. pagaajshwasar es biju apnjeemusies izlasiit wisas skolas romaana seerijas graamatas & wisu weco seeriju arii izlasiiju. taga ir kaukaadas jaunas no kuraam gan es tikai diwas esu lasiijusi bet war teikt ka taas ir pat ljoti garlaiciigas & liiciigas
aFēra
Gandrīz visas Blobelas grāmatas ir ar Sliktām beigām vai ar sliktu sākumu. getlost.gif Toties Gabijai Šusterei viss ir tieši pretēji (happy end nu tipa tā). Labāk palasiet Džūdiju Blūmu... Super... "Vasaras māsas" "Tīģeracīte" "Nav jau pasaules gals" ... Nekādu lubeņu. Just problemos un tipa tā... Vispār baigi labās! bet noteikti iesaku "Vasaras māsas"..... wink.gif
NovemberNövelet
Džūdiju Blūmu lasot pieradu pie t'dām grāmatām, kuras lasot laimīgas beigas var būt arī bez tradicionālā happy-end. "Tīģeracīti" es lasīju, labi uzrakstīta grāmata, tā patiesi. Par "Nav jau pasaules gals" es varētu komentēt ilgi un plaši. Payi esmu lasījusi šo grāmatu vairākas reizes. Var redzēt, ka uzrakstītais nav bijis pašai autorei svešs. Beigās pat izlasīju, ka šo grāmatu viņa uzrakstījusi pati savu ģimenes problēmu iespaidā.
Tiešām piekrītu kurpītei- tiem, kas lasa skolas romānu sēriju, varētu patikt arī šīs grāmatas. Nav muļķīgas lubenes, bet katrs tur varēs atrast kaut ko pazīstamu.
Enija
Es esmu lasiijusi daudzas Brigitas Blobelas graamatas...tiiri normaalas......
fire
mana skaistaa maasa... labs. iedvosmojos un meginaju lasit vel vienu, bet... nezinu ta ka salkans, baigi paredzams...
Sirradze
Tie ir baaaaigi forshie romaaninji!!! Man maajaas ir divas no taam graamataam - "Modele! Modele?" un "Dzimshanas diena". Es gandriiz visas graamatas no taas seerijas esmu izlasiijusi, tikai taas pashas jaunaakaas veel ne. Mana miiljaakaa laikam buus "Dzimshanas diena", taa ir tik forsha graamatinja.... Ehh... ja man taa kaadreiz gadiitos... blush.gif wub.gif

Es domaaju, ka shiis seerijas graamatas vairaak lasa meitenes, jo vinjas ir taadas romantiskas....[graamatas]
grapefruit
Taas ir vienas no graamataam, ko lasu, kad cita nekaa nav. Dazhas izraadaas interesantas, bet reti.
driass
Es esmu izlasījusi laikam kādas piecas vai četras. Tas bija kad gāju piektajā klasē. Toreiz man likās normālas, bet tagad tā neliekas. Nu ko es es piektajā un sestajā arī dažas ziepenes skatījos. Tagad tik žēl ka laiku izniekoju... būtu varējusi kādas jēdzīgas grāmatas palasīt.
Grēkmeistars
Dažus esmu lasījusi...man viņi šķiet tādi ikdienišķi un līdzīgi, ka nekā īpaša tur tiešām nav huh.gif
Ledene
Jo lielāka kļūstu, jo mazāk interesnti tie man šķiet - tad jau mana dzīve ir raibaka, lasiet manus memuarus! Bet ja negribas smadzenes kustināt- ne vainas...
NovemberNövelet
CITĀTS(ledene @ 08.08.2004 16:32)
Jo lielāka kļūstu, jo mazāk interesnti tie man šķiet - tad jau mana dzīve ir raibaka, lasiet manus memuarus! Bet ja negribas smadzenes kustināt- ne vainas...

Tur jau tā lieta.. Ne vienmēr var palasīt tikai nopietnas grāmatas. Atslodzei no visa šie romāniņi ir pat ļoti labi. Pati gan nesen vairumu no viņiem atdāvināju tālāk, bet joprojām ik pa brīdim palasu.
agnesy
jaaa pilniigi visas graamatas no taas seerijas. daudzas vecaas lasiiju no maasiicas, bet visas peedeejo 3 gadu graamatas peerku. un visas esmu arii paarlasiijusi
black_angel
man jau patiik... interesanti... vieniigi baigi stulbi ka tu vinju izlasi paaris stundu laikaa... tapeec pirkt nau veerc... unsure.gif
Fijusska
nu dazi ir interesanti. bet dazus nevaru (gruuti) pabeigt! getlost.gif dazi tik garlaiciigi! neesu jaunos lasijuse! kaadi ir? grin.gif
***Dancing_Queen***
man patiik. kad braucu uz kaut kureni pa celjam lasiiju.. aiznjeemos, man maajaas ar wiena graamata ir.. taadas normaalas.. kaa jau romaani.. bet cieshami..
Vinky
No vecajiem skolas romaaniem, manupraat, esmu izlasījusi pilniigi visus. Bet jaunajiem nav bijusi veeleeshanaas naudu teereet. Jaaaiziet uz biblioteeku un jaapanjem kaads paariitis... Skjiet, ka peedeejaa, ko lasiiju bija "Chau Skaistuliit" vai arii "Saara".

Nav jau ko apcelt tos nabaga skolas romaanus - dazhi ir patieshaam normaali. Man patika "Meeness Feja" un arī "Neskaries man klaat"... "Dzimshanas diena" un "Draudzenes" arii nebija nemaz tik slikti. Protams, ka tie romāni nav nekāda nopietnaa literatuura un nekādu dizho gandariijumu nevar guut, bet ir patiikami izraut cauri vienu graamatu pa paaris stundaam vienaa garlaicīgaa vakaraa. happy.gif

Runaajot par Dzhuudiju Bluumu - "Vasaras Maasas" bija vienkārshi lieliska graamata. Esmu paarlasiijusi paaris reizes. Nezin kssdeelj liekas taada ljoti tuva...
Ragainīte
grin.gif Esmu lasījusi, bet man šie romāni liekas pārāk vienveidīgi
gwinerva
Esmu lasiijusi .Dazzi ir interesanti- un man patika,bet dazzi ir neinteresanti-Gruuti pabeigt- paaraak garlaiciigi. wink.gif
tiigjeris
njaa... ar laiku blobele ir izsmeelusies...pirmie romaaninji veel bija ok, bet veelaak raxtiitie gan jau galiigi garaam... vieniigi paardomas izraisa jau piemineetais " neskaries man klaat"...
Ledene
Kā viegla, izklaidējoša literatūra noder... vakaros pirms gulētiešanas ! Taču tajā viss risinās precīzi kā katrā skolā, kā katrā mājā.. ar to sastopamies katru dienu ! Paliek apnicīgi.. sad.gif
Man patika ''Sāra'', pārējās jau sen vairs neatceros !
mazā peciņa
Esmu, protams, lasījusi šīs grāmatas. Kādu pirmo grāmatu izlasīju, jau daudzus gadus atpakaļ. Un tā, no bibliotēkas ņēmu pa grāmatai, pa grāmatai. Tad vēl tik ļoti man tieši problēmu sērijas neaizrāvā, kā tās grāmatas, kur bija runa par draudzību utt.
Un autori arī visām grāmatām liekas tik vienādi, ka pat ilgi nebiju pamanījusi, ka autori dažādi.

Vislabāk man patika "Neskaries man klāt", un vēl viena grāmata, kur bija par kādu meiteni un volejbola trenneri.
Džūna
Esmu lasījusi turklāt daudz. Viņi visi ir aptuveni vienādi.
aFēra
"Neskaries man klāt" , manuprāt, nebija kā tās -- vienveidīgās. Piekrītu, skow, tur ir ko patikt! wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!