Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Žanna'd'Arka, Ragana vai svētā?
Kas bija Žanna d'Arka ???
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 125
Viesi nevar balsot. 
kakulaatorzzz
iesūtīt 24.05.2004 20:23
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.04



ceru sagaidiit vairaakas atbildes, jo ljoti esmu ieintereseejies par mistiskajiem viduslaiku varonjiem

Šo rakstu rediģēja Reiki: 25.05.2004 07:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
tumsīgā
iesūtīt 31.05.2004 18:05
Raksts #41


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.04
Kur: v-pils...



Un kur ir atbilde, ka viņa ir meitene, kurai kaut kas sagāja greizi prātiņā? Bet iedvesmot armiju viņa varēja pietiekami labi (tā vai citādi, kā jau Lord Vampire teica (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) ) Viņai vispār bija jābūt trakam skuķim lai ko tādu uzdrīkstētos tajā laikā... bet tas ka viņa ir svētā gan negribas ticēt (neticu lietiņām saistītām ar kristietību (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 31.05.2004 19:25
Raksts #42


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



da nekaada sveetaa vina nebija, arii ne izdomaajums un ne ragana, veinkaarshi atraktiiva sieviete, kas gribeeja beidzot dariit kaut ko lietas labaa!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 31.05.2004 19:41
Raksts #43


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



viņa ir kanonizēta, bet viņas uzskatīšanu par svētu es , piemeram, atstāju katra ziņā. Vispār viņa bija skuķis, kas spēja uzdrošināties, kas tājā laikā, proti viduslaikos, bija pārdrošs solis, kas varēja beigties un arī beidzās uz sārta......, bet vai viņa tāda ir bijusi? To mēs nevaram zināt, kā jau es teicu tas varēja būt dzīvs cilvēks, par kuru tika stāstīts un šis stāsts jebšu leģenda ir izveidojies līdz mūsdienām tāds, kāds tas ir..........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 01.06.2004 11:17
Raksts #44


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



man vislabaak patiktos variants sveetaa ragana.
tiem, kurus vinja veda ciinjaa, vinja bija sveetaa un pieluudzmaa
tiem, pret kuriem vinja ciiniijaas bija tik loti bail, ka nebija citas idejas kaa atziit vinju par raganu
par raganaam tajaa laikaa vispaar parasti atzina cilveekus, kuros bija kaut kas nesaprotami biedeejoss.
taatad cilveekus no kuriem BAIDIIJAAS
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 01.06.2004 12:31
Raksts #45


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



jā man patīk Eredias doma par to, ka viņa varētu būt svētā ragana un ka cilvēki tajā laikā asi vērsās pret tiem, kas bija savādāki un tādiem, no kuriem baidījās, jo bailes bija tās, kas izraisīja visu to tā saukto inkvizīciju un raganu vajāšanu.........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 01.06.2004 13:21
Raksts #46


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Eredia @ 01.06.2004 12:17)
man vislabaak patiktos variants sveetaa ragana.
tiem, kurus vinja veda ciinjaa, vinja bija sveetaa un pieluudzmaa
tiem, pret kuriem vinja ciiniijaas bija tik loti bail, ka nebija citas idejas kaa atziit vinju par raganu
par raganaam tajaa laikaa vispaar parasti atzina cilveekus, kuros bija kaut kas nesaprotami biedeejoss.
taatad cilveekus no kuriem BAIDIIJAAS

sveetaa ragana?
driizaak jau cilveeks. vai tad tas nav viens un tas pats?
par raganu ,ceceri un taada vaida titulus vareeja iemantot jebkursh ,kas iedroshinaajaas domaat savaadaak nekaa to noteica bazniica.
taapeec bija arii sveetaa inkviziicija ,kas shiis nabaga dveeseles aatri vien atgrieza uz pareizaa cela vai arii nosuutiija pie teeviem..
laigan angli vinu tikuntaa sadedzinaaja uz saarta vareetu teikt ka vinai pat veicaas ... savaa zinaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Northwatch
iesūtīt 01.06.2004 14:37
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Raganas sveetas? Nu luudzu......

Passos pirmsaakumos vaards ragana tika izmantots labaa noziimee kaa zintniece, zaaliissu pazineeja utjp.
Peec tam, liidz ar kristietiibas ienaakssanu, tai jau tika piedeeveetas visas iespeejamaas sliktaas iipassiibas, jo bija jaabuut kaadam uz ko novelt vainu par to ka lopi sasirgussi utjp. Noveela uz zaallu tantinnaam.
Ne jau biedeejoss. Vai tad no passa saakuma no vinnaam baidiijaas? Peekssnni kaadu dien atklaaja ka taa tante kas dzivo vientulli mezza malaa ir iisteniibaa ssaussaliiga?
Kas tad iisti ir sveets? Nu nav taadu sveeto! Tad kaa raganas var buut sveetas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Chou
iesūtīt 01.06.2004 19:56
Raksts #48


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: somewhere...@ RSU :)



starp citu viņu sadedzināja paši franči.............
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione
iesūtīt 01.06.2004 22:30
Raksts #49


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 11.03.04
Kur: Kā parasti-pie sava mīļotā...kompja!!!!



Ir pārāk daudz pirādījumu, lai tas būtu tikai izdomājums! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Endija
iesūtīt 02.08.2004 10:27
Raksts #50


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Virtuālajā realitātē...



Svētā ragana? Nju jā...
Žanna bija fanātiķe, noteikti fanātiķe, tāpat kā vēlāka laika līderi (Hitlers piemēram), viņai bija sava pārliecība un viņa tai sekoja. Es ticu, ka viņa bija neparasta... Viņai piemita spējas.*don't hit me*, bet tie taču bija viduslaiki. com on, vai tad v-laikos sievietēm bija kaut kādas tiesības? Ne jau nu vest cīņā karaspēku (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Ap viņu bija burvestību aura. Es teiktu, ka viņa bija fenomens, un kas ir visinteresantākais ar fenomeniem, neviens nezina kā tie rodas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Es nedomāju, ka viņa bija svētā, bet nojūgusies viņa arī nebija.... Kur paliekam? Ak jā! Ragana...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gerts
iesūtīt 03.08.2004 20:56
Raksts #51


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.04
Kur: Ceļā uz virtuvi - pakaļ tējai!!!



Man šķiet, ka vinja bija svētā!!! Kas ticēja, ka Francija būs brīva!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 04.08.2004 10:13
Raksts #52


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Chou @ 01.06.2004 20:56)
starp citu viņu sadedzināja paši franči.............

nekaa nebija!
franchi vinju nodeva, bet sadedzinaaja angli.

francijas tauta nebuutu pielaavusi ka kautkaadu augstmanju iegribas deel tiek sadedzinaata vinju sveetaa kurai vinji ticeeja no visas sirds un bija gatavi atdot savas dziiviibas lai tikai vinja dziivotu. tas nebuutu noticis.

angli no vinjas baidiijaas un taapeec ienida. bija veel citi francijas galmaa kam nepatika Žanna taapeec tika nosleegta slipena vienoshanaas ar angliju. vinja tika nodota ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 17.11.2004 21:15
Raksts #53


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



vispaar es dzirdeeju taadu versiju, ka vinja ir karalja meita un suutiita taadeelj lai celtu karaviirus uz karu, kas vinjai tiiri labi izdevaas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 17.11.2004 23:30
Raksts #54


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



luudzu kad raksti varbuut pasaki kur tu ko TAADU dzirdeeji (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif)
vai arii palasiiji kas te ir jau sarakstiits?
nezinu - nekad neko taadu neesmu dzirdejusi ... bet jau jau tu esi - tad varbuut paskaidro un pastaasti vairaak par sho ideju (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

jo liidz shim taada versija veel nebija izskaneejusi...
vai ee runaajam par vienu un to pashu personu?
un taadaa gadiijumaa runa ir par zemnieku meitu, neizgliitotu skuki kurai nevis tiiri labi, bet spiidoshi izdevaas vest viirus kaujaa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja Reiki: 18.11.2004 11:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 18.11.2004 19:23
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



es to lasiiju ljoti sen, kaut aadaa aviize liidziigaa kaa misteerija, vai kaut kas tamliidziigs, taadeelj tiiri labi neatceros, kas tur bija rakstiits.
bet kad anglji karoja ar franchiem(ceru ka nekljuudos), karaviiri bija neiipashi labaa kara staavoklii. Taadeelj karalis panjeema vienu no savaam aarlauliibas meitaam, izdomaaja to staastu par zemnieka meitu, kura redzeeja dieva maati...., un meitene uzmundrinaaja karaviirus. Karaviiri uzskatiija vinju par savu talismanu, kas nes laimi... un tad paspaarliecinaati devaas kaujaas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 18.11.2004 19:38
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Es teiktu, ka viņai vienkārši bija labas organizēšanas spējas, kā arī spēja pārliecināt citus. Savulaik tieši šādus cilvēkus vērtēja visaugstāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 19.11.2004 13:00
Raksts #57


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



sory emily, bet tad kad lasu par zmundrinaashnu, viiniigais kas man naak praataa kaa parasti visefektiigaak var uzmundrinaat karaviirus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) ...
nujaa - :blush2: es te vieniiga samaitaataa...

lainukaa - ja tas bij rakstiit misteerijaa vai kadaa veel stuulbaakaa zurnaalaa/aviizee tad shaubos ka to var iisit jjem veeraa, turklaat tu pat isti neatceries kur un kas tieshi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

savulaik tieshi virieshus veerteeja visaugstaak bet sievieshu vieta bija pie katla vai viru uzmundrinaashaa... shaubos ka kaadam taadaa gadiijumaa buutu paticis ka kaads sievishkis veel naak vinjus koandeet ... spriezot un domaajot tiiri logiski (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 22.12.2004 16:40
Raksts #58


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Nu jaa, kas tik nav dzirdeets par Žannu d'Arku- lasiitas graamatas, skatiitas filmas....
Vai ticeet vai nee tas ir katra pasja zinjaa, lai gan kaa biezji saka Calipso "staast nerodas pasji no sevis, tiem parasti ir kaads pamats uz kaa balstiities''
Liekas diezgan neticami, ka Žanna vareetu buut bijusi ragana, bet par vinjas agraako eksistenci es neshaubos.....
Daudzi uzskata, ka Žanna bijusi ragana vai arii nav eksisteejusi tikai taadeelj, jo ir ateisti un netic, ka Žannai vareetu buut kaads sakars ar vinjupraat neeksisteejosjo Dievu.....
Svētās Žannas d'Arkas dzīves svarīgākie dati:

1412.gada 6.janvāris - Žannas iespējamā dzimšanas diena.

1428.gada 13.maijs - pirmais brauciens uz Vokuleru.

1429.gada janvāris - otrais brauciens uz Vokuleru.

23.februāris - 6.marts -ceļojums no Vokuleras uz Šinonu.

8.marts - pārbaude.

27.marts - 18.aprīlis - Žanna Puatjē pilsētā.

29.aprīlis - ierašanās Orleānā.

4.maijs - Senlū ieņemšana.

7.maijs - Turelas ieņemšana.

8.maijs - Orleānas aplenkums salauzts.

12.jūnijs - Žaržo ieņemšana.

17.jūnijs - Bozansī kapitulācija.

18.jūnijs - kauja pie Patē.

27.jūnijs - Zjenas atstāšana, sākas Ziemeļu karagājiens.

11.jūlijs - Truā kapitulācija.

17.jūlijs - Kārļa VII kronēšana.

2.-13.septembris - Žanna pie Parīzes.

21.septembris - armija atgriežas Zjenā.

novembris - Senpjērlemutjē ieņemšana, neveiksme pie Lasarites.

1430.gada 28.aprīlis - Žanna atstāj galmu.

13.maijs - ierašanās Kompjēnā.

Pēc visiem šiem notikumiem tiesa viņu notiesāja un sadedzināja uz sārta kā herētiķi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 22.12.2004 17:37
Raksts #59


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



es nenobalsoju par nevienu (vareeja jau nu ielikt variantu cits), jo manupraat vinja nau ne sveetaa, ne ragana. parasta persona (drosmiiga, stipra u.t.t.), kura izdariijusi lielas lietas (itkaa). ta jau jebkuru noziimiigu veesturisko personu vareetu saukt par sveeto... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rigor_mortis
iesūtīt 23.12.2004 13:08
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.04
Kur: kaut kur kur nav taisnības un dzīves



Ir jau tiiiiiiik ddaudz versiju kas viņa bija!!! es ar ne par vienu nebalsoju....

Bet par mistērijām runājot, vienā no tām bija raxtīts:

"Iespējams viņa bija viena no Hamelioniem(vai kā viņus tur), viņas vietā sadedzināja citu sievieti jo uguns viņas ķermeni neaizskāra, kas arī iespējams izskadro neuzticēšanos un karavīru sekošanu viņas rīkojumiem!"

Bet izlemt ka būs karotāja...nu tas nav brīnums- kam spēks tam vara, kam var tas karo....un es domāju, ja jau meitene bija gudra tad jau viņa tā izsecināja....

Ps: jūs zinājāt ka jau visi viņas priekšteči bijuši ar tādām pašām novirzēm kā viņa?! Tas ir viņi arī ļoti lēni attīstījās! Iesaku palasīt un ierēkt iepriekšējā gada mistērijas par šo tēmu...var ierēkt ((IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/meele_a.gif) )!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.06.2024 18:21