Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vampīri, Kādēļ tu gribētu būt vampīrs?
vanesa
iesūtīt 21.05.2004 19:47
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.05.04
Kur: tur, kur nevajadzētu



Šeit es arī vēlos uzināt vai jūs spētu dzīvot bez:
saules, augļiem,pārvērtībām, ... un daudzkā cita lai tikai varetu būt vampīrs?
Kādi būtu (vai ir) iemesli kādēļ tu gribētu vai negribētu būt vampīrs.

Šo rakstu rediģēja vanesa: 21.05.2004 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Nimloth
iesūtīt 01.08.2004 22:41
Raksts #21


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



CITĀTS(Iceboy @ 31.07.2004 10:54)
Tu vari tad izglābt cilvēkus no nāves

Ā, mūžīgi diskutējamais jautājums. Vai vampīrs, padarot kādu par atvasi, tiešām glābj cilvēkus no nāves? Pasaule iegūst vienu asinssūcēju bonusā, kurš katru nakti nogalina vismaz vienu upuri. Dāvājot vienam nemirstību, tā vietā nolemjot nāvi tūkstošiem citu. Ja rēķinām, ka vampīrs vidēji var nodzīvot apm. 250 gadu pirms nobeidzas no depresijas un vientulības; vienā gadā ir 365 naktis, katru ceturto gadu ir 366, tad ieliekot to algebriskā izteiksmē (250:4)x366 + ((250-(250:4))x365)=62,5x366 + 187,5x365=22875 + 68437,5=91312,5~91313 mirstīgo dzīvības. Tie protams ir relatīvi skaitļi ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 23.08.2004 20:11
Raksts #22


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Visu gribas izmēģināt, arī pabūt par vampīru, bet tad tikai uz momentiņu, jo dzert citu asinis negribētu un drīz nomirtu badā... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 03.09.2004 19:21
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Pie vampiiru padariishanas mani vareetu saistiit vieniigi lidoshana -bet taadi bonusi kaa nogalinaashana, asinju dzershana un baidiishanaas no saules gaismas veselas muuziibas garumaa? NU nee, paldies, tad labaak kljuut par meeslu mushu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elepele
iesūtīt 05.09.2004 11:09
Raksts #24


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.04



Kaadam kas veelas kljuut par vampiiru- cilveeks var paarveersties par vampiiru, ja vinjam iekozh vampiirs, ja paari vinja kapam paarskrien melns kakjis vai balta vistinja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 14.09.2004 14:51
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Lai kljuutu par vampiiru naakas atteikties no visa un pats galvenais no dziiviibas, tachu tas ir tikai nieks saliidzinaajumaa ar to ko tu sanjem pretii- Muuziigo dziivi(teoreetiski), tu nekad nenoveco un tev nav jaadomaa par dziives muljkiibaam....
Tu domaa tikai par to, kursh buus tavs naakamais upuris!!!
Tevii nav nekaadu cilveecisku juutu un tieshi tes ir tik lieliski......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 14.09.2004 14:58
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Par vampiiru nekljuust tad ja tev vampiirs iekoz, bet gan ir jaadzer veelamaa vampiira asinis.Ja vampiirs iekozh tad cilveeks ieguust tikai nelielu koduma palieku uz kakla.Cilveeks mirst tikai tad, ja vampiirs izsuuc lielaako dalju asinju.
Buut vampiiram ir labaakais, kas ar tevi var notikt........ (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 14.09.2004 20:24
Raksts #27


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Sbafulo @ 14.09.2004 15:58)
Par vampiiru nekljuust tad ja tev vampiirs iekoz, bet gan ir jaadzer veelamaa vampiira asinis.Ja vampiirs iekozh tad cilveeks ieguust tikai nelielu koduma palieku uz kakla.Cilveeks mirst tikai tad, ja vampiirs izsuuc lielaako dalju asinju.
Buut vampiiram ir labaakais, kas ar tevi var notikt........ (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif)

Vai kāds tagad mēģina iestāstīt, ka tā ir realitāte, vai vienkārši atsaucas uz Raisas (un iespējams vēl dažu rakstnieku) radītu Vampīru mitoloģiju?

Taisnība, ar iekošanas radītu automātisku pārvēršanos vairāk tomēr tiek saistīti mežonīgie Vilkači... un tomēr = no kurienes tev šāda informācija?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 16.09.2004 13:32
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Ir diezgan interesanti palasiit vai arii paklausiities, ko par vampiiriem un nosferatu raxta populaari raxtnieki, lai gan tam ir arii savi miinusi - tevi saak kaitinaat daudzo raxtnieku nezinaashana un izdomaajumi...
Buut vampiiram tas ir lieliski....
Nimloth- apbriinoju tavu reekjinaashanas prasmi, taa turpinaat...
jaa, ir vampiiri kas dienaa mielojas vienu reizi, tachu daudzi eed arii daudz vairaak...
Dienaa vampiiri ne tikai eed, bet gan arii tikai izpriecas peec kaadu nogalina, taatad, ja pareekjina tagad

Šo rakstu rediģēja Reiki: 18.09.2004 13:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hypsus...
iesūtīt 18.09.2004 12:51
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: Šur un tur starp interesantām personām



Es domaaju vampiiram buut ir ljoti forshi...
Muuzjiigaa dziive kaa arii iespeeja nogalinaat kad un kur vien veelies... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 20.09.2004 17:37
Raksts #30


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



CITĀTS(Sbafulo @ 16.09.2004 13:32)
Buut vampiiram tas ir lieliski....

Kā tad tu to zini, ka būt vampīram ir lieliski?? Esi pabijis vampīra ādā, ka raksti tik pārliecinoši? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Man gan neliekas, ka tas ir lieliski.... varbūt vidēji... bet e jau lieliski!... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragainīte
iesūtīt 29.09.2004 15:56
Raksts #31


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Par vampīru?Vampīri taču sūc asinis un paši to nevar apturēt...viņitā uztur savu ķermeni, ja vampīrs nomirt viņa ķermenis ātri satrūd, jo cilvēks sen jau miris...tā vairs nav dzīve...katru nakti viens un tas pats...jā tu nenoveco, bet vai ir vērts maksāt tik dārgu cenu - dzīvību?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 29.09.2004 17:02
Raksts #32


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Es veletos but vampirs, jo vins nejut sapes, nodevibu, liekulibu. Vinam nav jaizliekas par to, kas nav un neviens vinam neprasa vai vinam viss ir kartiba, un ja ari prasitu, vampiram nebutu jamelo, vampiram nav jakaunas, jabaidas... Vampiram nav jajut ne sapes, negativas emocijas, ne prieks, pozitivas emocijas... Vins ir... perfekts... Vina visi iemilas... Vinam viss vienalga. Vel tik daudz ko varetu uzskaitit, kas vina dzive nav un ir, kas maneja skiet nepanesams... Nu, daudzi no jums ari uzskaitijusi to, ka vini ir nemirstigi... Nakts berni... Lol... Ari tas ir pluss. Bet man velarvien skiet, ka vislabaka ipasiba, kas viniem piemit, ko es gribetu, ja es butu vampirs, ir bezjutiba.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daimorte
iesūtīt 30.09.2004 16:06
Raksts #33


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.04.04
Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku!



Es gribeetu buut vampiirs jo saule man jau taapat ne iipasi patiik bet no agliem gan negribeetu atteikties un kapeec taa vispaar buutu jaadara bet gribeetu kluut jo man noteikti patiktu lidinaaties apkaart siksspaarna izskataa (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/mace.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
..:Kerija:..
iesūtīt 02.10.2004 10:22
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.04
Kur: ..zvaigžņu spieta izpūstajā košļājamās gumijas burbulītī lidinoties!!



Es gribētu būt vampīrs, jo tad man butu interesanti dzīvot šai pasualē... man nebūtu jāuztraucas, ka mani aizskars, jo vienmēr spēšu atriebties... spēšu novērot, kā citi mirst, kamēr pati dzīvošu tālāk... izdarīt noziegumus, par to nesaņemot sodu...
Ohh... svētlaime!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Master
iesūtīt 03.10.2004 10:50
Raksts #35


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



Pilniibaa piekriitu tev Kerija16- esot vampiiram nav jaauztraucas par neko cilveecisku...
Lai gan ir arii dazhas probleemas- vampiiru mednieki, kristieshi, ticiigie, sveetie u.c. Vinji vampiirus neciesh, varbuut pat apskauzj, taadeelj arii censhas tos izniicinaat, tachu vinjiem par nelaimi un vampiiriem par prieku tas nekad neizdosies. Jo vampiiru ir tik daudz, lai tos nekad neizniicinaatu- tie pastaav un pastaavees, un nekaads veel zinaams speeks vampiirus neizniicinaas....... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 03.10.2004 13:07
Raksts #36


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



Es vareetu lidot. man patiik naktiis lidot. ;0 es gan to neesmu darijusi, bet varētu patikt! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 03.10.2004 20:56
Raksts #37


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Man liekas, ka man te viens posts jau bija? Reiki?

Labi atkal tas pats kaads prikols buut vampiiram, katru dienu jaadzer asinis, paniski jaabaidaas no kkiplokiem un krustiem, un no koka mietiem, veel nekur jau nepaliek vecie labie vampiiru mednieki, kas ar to visu apkraavussies neliks juus mieraa ne dienu, ne nakti. (Mans viedoklis, ka vinni passlaik kaadaa citaa forumaa sstuko kaa tikt galaa ar vampiiru viss efektiivaak)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atprātotāja
iesūtīt 04.10.2004 18:11
Raksts #38


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Nav vērts diskutēt par to, vai ir vērts kļūt par vampīru, vai nē, jo par vampīriem nevis kļūst, bet gan piedzimst. Daudzās leģendas tika izgudrotas, lai izskaidrotu to, ko cilvēki nesaprata un no kā baidījās. Ja kādam kļuva slikti vaai dīvainā (priekš tiem laikiem0 nāvē mira kāds cilvēks, tad visvieglāk bija vainot vecu večuku, kurš pārāk ilgi dzīvojis savā lielajā pilī, neizejot no tās, un kuram nav radinieku.

Tomēr katras leģendas pamatā ir vismaz neliela daļa patiesības, tāpat kā arī šoreiz. Leģenda par to, ka vampīri dzer asinis, kā jau teica, radusies no slimības, kura pastāv vēl šobaldien, kad cilvēkam nepieciešams dzert asinis. Ir arī tādi cilvēki, kuriem ir pārāk jūtīga āda un kuri nespēj atrasties saulē, jo voņiem uzreiz rodas tādi apdegumi, it kā viņi apdedzinājās ar uguni, bet nevis uz 5 minūtēm izgāja ārā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lord Fish
iesūtīt 06.10.2004 21:21
Raksts #39


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.04



Nu labi varam praatot vai ir veerts piedzimt par vampiiru.

Nu bet no otras puses, kaapeec neklluut par muusdienu popsiigo vampiiru (Popsiigie vampiiri nepiedzimst), kurss ir nemirstiigs, nu taads bez mirssanas geena, aarkaartiigi speeciigs, tad jau arii seksiigs un ir speejiigs pavedinaat, izvarot jebkuru jaunavu, sievieti un vinna vinnam ir tikai pateiciiga. (Tas pats uz sievieteem vampiiriem, kas muusdienaas ir speejiigas pavedinaat tikai citas sievietes, nu labi ir iznneemumi, un piennemsim, ka juus klluusit par sso iznneemumu) Nu un kur tad paliek taa superiigaa sajuuta, kad juus ar vienas rokas veezienu sasskkaidat pretinieka galvaskausu siikaas drumslaas, taa ka asinis izsskkiist pa istabas sienaam un griestiem. Kaads preiks ir buut nepraatiigi aatram un ieguut visu ko kaaro! Kurss gan to negribeetu?

Shie divi mani raksti +/- vampiiriem.

Šo rakstu rediģēja Lord Fish: 06.10.2004 21:23
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alohamora
iesūtīt 07.10.2004 20:15
Raksts #40


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.10.04
Kur: sawā puķainajā istabelē



Kā jau šeit dažs labs minējis, katrā leģendā ir kaut kas patiess. Tomēr domāju, ka lielam vairumam cilvēku vampīrs nesaistās ar slimības upuri vai kaut ko tik pat reālu. Lielākajai daļai vampīrs ir leģendām apvīts, cilvēka fantāzijas radīts tēls. Tas ir baiss un pārlieku romantizēts tēls reizē. Ja runa ir par šādu tēlu, tad es noteikti gribētu būt vampīrs. Vieniigi tās akūtās bailes no saules padarīšana nerullleee..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 09:57