Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vampīri
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Mitoloģiskas un noslēpumainas būtnes
Lapas: 1, 2, 3
vanesa
Šeit es arī vēlos uzināt vai jūs spētu dzīvot bez:
saules, augļiem,pārvērtībām, ... un daudzkā cita lai tikai varetu būt vampīrs?
Kādi būtu (vai ir) iemesli kādēļ tu gribētu vai negribētu būt vampīrs.
giraffe
Nu, nezinu, vai bija nepiecieshams taisiit jaunu pavedienu par vampiiriem.... Ieprieksheejaa aptaujaa jau mineeju, ka es nemaz neveeleetos par taadu kljuut un veel jo vairaak taadeelj, ka savu dziivi nespeetu iedomaaties bez augstaak mineetaa... :blink:
beruthiel
aha... vai šīs aptaujas radušās no "Van Helsinga" ietekmes?! cool.gif

jā, man arī patīk kā Richard Roxbourgh atveido tik stilīgu Drakulu, tas ir vislabākais Drakula, ko jebkad esmu redzējusi un man viņš ļoti patīk.

bet tomēr...nevar taču pateikt "es spētu", ja to nemūžām nepamēģināt getlost.gif

un es esmu vairāk nekā pārliecināta, ka vampīri neskraidā apkārt un nepārvērš katru garamgājēju sev līdzīgajos wink.gif
Beebiic
Of koorz, ka es gribeetu. Dzert asinis. Speet lidot, iedvest apkaarteejos bailes.
_BijušaisPareģis
Nee, vampiirs nu gan es negribeetu buut..... rolleyes_a.gif
Es gribu būt es- normāls cilvēks, kas bauda dzīvi.... cool.gif
Kā var izdzīvot bez saules? :blink: Man ļoti patīk vasara,
un būdams vampīrs es to neizturētu... vienkārši neizturētu... unsure.gif
tumsīgā
Es laikam gan nevēlos kļūt par vampīru, tas gan būtu forši, piem. lidot, dzert asinis un būt ļaunai cool.gif bet manī ir par daudz dzīvesprieka sad.gif un vispār depresīvu dzīves stilu pēdējā laikā vispār vairs nevaru ciest... getlost.gif Bet naktis un šī asins uzdzīve gan laikam būtu īstie iemesli kāpēc es gribētu būt vampīrīte. Lai gan tas nav priekš manis, ko var zināt... varbūt ar laiku shifty_a.gif
Dinaer
nuja.....
te laikam visi engeliizshi salasiijushies getlost.gif
loti biezi tiek izdariita izveele pat nepadomaajot ,bet vienkaarshi intreses pec - uz riska.
vai tad tais visaas filmaas vampiira dziive netiek atainota kaa kautkas vienreizeejs un vajadziigs? tur tas tiek paraadiits tik skaisti ,ka vareetupat aizmirst par visaam taam veertiibaa (augstaak mineetajaam) ,kas pieder "dziivajiem".
tikai nemelojiet ,ka nekad muuzaa neesat iedomaajushies ,kaa tas vareetu buut , buut vampiiram...

vai es speetu dziivot bez saules un visas savas dziives lai cik drankiiga taa neliktos?
...es pat nemaaku iisti atbildeet ... nee laikam jau nespeetu ...
kakulaatorzzz
es pat iisti nezinu !!!!
es jau nevaru zinaat kaa tas buutu jo es jau nekad nevareetu pameegjinaat kaa tas ir : buut vampiiram.
es domaaju ka nevareetu buut paaraak aizraujoshi lidinaties pa naktiim apkaart un
dzert citu cilveeku organiskos skjiidumus.
lai gan neko nevar zinaat
!Good_Charlotte_girl!
Mierīgi. Ja tu "kļūtu" par vampīru tu sākumā nesajustu vajadzību pāc visa tā augstāk minētā. Tos aizstātu viss, kas ir saistīts ar "vempīriskajām lietām"...
Dinaer
bet kaapeec ,lai "es" kluutu ,ja tas vis augstaak mineetais man veel tiiri labi iet pie sirds?
taads jau ir jautaajums...
kaapeec tu gribeetu kluut par vampiiru?
Crash
Es negribeetu. Un visp vairaak jau vampiira dziivi ataino 'Intervija ar vampiiru' nekaa 'Van Helsings' wink.gif
Emelteija
Nu jā! Labs jautājums. Ir tik daudz mītu un priekšstatu par vampīriem, ka nezinu pat kuri ir vispatiesākie. No vienas puses jau forši, tu esi nemirstīgs, lai gan tas sakādā prieku tikai līdz noteiktam brīdim, kamēr vēl neesi noguris, lai gan beigā jāiedzen apses miets sirdī un lieta darīta. Tā nu kur es paliku? Ā, jā! Vēl vampīriem piemītot pārdabisks spēks, arī labi, vēl jau baigā noslēpumainība. Vienā grāmatā lasīju, ka vampīri(tajā grāmatā tie bija vamfiri, bet lielas atšķirības manuprāt nav) spēj būt nekromanti(ieklausoties mirušā ķemenī lasiīt domas, nu sīkāk neskaidrošu, daudz jāraksta).
Nu tad pie mīnusiem!
Vampīri nevar uzturēties saules gaismā,vajag bieži vien "uzpildīties". Nu pašreiz nekas vairs prātā nenāk. Tagad, kad esmu gana filosofējusi,patiešām ķeršos pie lietas.
Ja man būtu iespēja uz kau laiku palikt par vampīru, bet tikai uz laiku, es piekristu. Taču tā kā šādas iespējas nav tad gan vēl pafilosofēšu, jo man patīk to darīt,tikai šoreiz gan savā prāta un tad varbūt arī sniegšu atbildi uz to vai uz mūžu gribu būt vampīrs.
Nu jūs sagaidījāt mana raksta beigas! Visiem, kas lasīja no sākuma līdz beigām paldies!
Dinaer
CITĀTS(Crash @ 18.07.2004 12:13)
Es negribeetu. Un visp vairaak jau vampiira dziivi ataino 'Intervija ar vampiiru' nekaa 'Van Helsings' wink.gif

van Helsingu gan neesmu redzeejusi bet intervija ar Vampiiru ir viena no manam miilaakajaam filaam.

es esmu dzirdeejusi par taadiem cilveekiem kuriem ir vajadziigas papildus asinis lai izdziivotu. tad nu vinji meklee sev donorus, kas vareetu paliidzeet.
aadas kraasa vinjiem ir baala - nu vspaar nevisai veseliiga paskata cilveeki.

un teiksim taa - man shtie ka shie vampiirstaastnji vareetu rasties tieshi shaadu cilveeku deel.
Grēkmeistars
Negribētu...ļoti negribētu, sick.gif Kāda jēga būt vampīram ja vari būt cilvēks grin.gif
Dinaer
to tu vari paprasiit jau esoshajiem vampiiriem ja kaadu paziisti?

tieshi taapeec man patika intervija ar vampiiru ka tur vis bija taa labi atteelots, gan nocilveeciskaas puses, ka tu vienkaarshi nespeej nogalinaat un kaa peec rtam tu ties tam paari.
vanesa
Paldies visiem kas izteica savas domas un manuprāt es pati gribētu būt vampīrs.




Ps. man patīk saule, bet patīk arī tumsa. Man patīk siltums un aukstumam ar nav ne vainas. Asinis man arī garšo(protams runa iet par manējām).


PS.Un ja apniktu vampīra dzīve varētu tač ļaut sevi kādam nogalināt vai "neuzpildīties" līdz nobeigtos.
driass
Es gribētu būt vampīrs, lai vienkārši zinātu kā tas ir. Un tākā es gribētu zināt kā ir būt vampīram es varētu no visa ateikties no kā vapīriem jāatsakās. Bet es domāju vampīri ir tikai cilvēku fantazy.
Nimloth
Ah, VPM, žēl, ka OVA ir tikai 4 sērijas ^^

Hmmm, patiesība tas viss ir atkarīgs no katra individuālas vērtību skalas - kādā vērtē jūs turat cilvēka dzīvību? Vai jūsu vēlme izdzīvot būtu tik spēcīga, ka jūs spētu katru nakti kādu nogalināt? Vai jūs esat pārāk pieķērušies pāssaprotamiem materiālās dzīves labumiem - ēdienam, dzērienam, saules gaismai un siltumam, sabiedrībai (vampi tomēr ir vientuļi), fiziskai tuvībai? Tai pretī jums tiktu dota nemirstība, skaistums, neparasta gudrība, pārdabiskas spējas...Svaru kausi faktiski izlīdzinās. Ja runa ir par mani personīgi - esmu pārāk pieķērusies mirstīgai dzīvei. Kaut fantasy literatūrā vampīru dēkas parasti ir ļoti vilinošas un romantiskas, reālajā dzīvē šadām būtnēm nebūtu vietas.
bengalaas
Prieks te lasīt lielākoties sakarīgus spriedumus. Biju domājusi, ka vairāk cilvēku ir pārfanojušies par "krutajiem" vampīriem.

Lai nu kā - piekrītu Crash, ka Anne Rice "Vampīru hronikās" vampīri ir pamatīgi izstrādāti.Tās lasot, saproti, kas ir vampīri - nemirstīgie, mūžīgie. Daudzi nespēj nest mūžības nastu un labprātīgi dodas ugunī. Daži tā arī nespēj samierināties ar to, ka nekad nenovecos, mati un nagi vienmēr paliks tai pašā garumā kā brīdi, kad viņi tika par vampīriem padarīti. Citiem grūti liekas nogalināt cilvēkus.

Es nevarētu būt vampīrs. Varbūt mana fantāzija ir pārāk dzīva, tādēļ arī varu to skaidri stādīties priekšā un zinu, ka nekad nespētu nogalināt cilvēku savu iegribu (izsalkums) apmierināšanai. Galvenais - turpināt to katru otro, trešo nakti līdz pat mūžības galam...
Iceboy
Neviens jau neliek jums būt par ļauno vampīru. Ja tu esi vampīrs, tad vari izārstēt smagi slimos(nu labi, varbūt ne gluži izārstēt tongue.gif )Tu vari tad izglābt cilvēkus no nāves(gan jau ar laiku kāds tik un tā uzkristu uz kāda asa mietiņa!!! rolleyes_a.gif Un tas nemaz nebūtu tik slikti, bet tikai kādos 22-30 gadu vecumā, jo tad tu mūžam esi jauns un vari darīt ko gribas!!!Apēd tikai dažus draugus(tuvākos cool.gif ) un dažus ģim. locekļus(tas pēc izvēles), un mūžīgā dzīve var sākties!!!!Lai vicas vampīru ģēlās!!! laughing.gif
Nimloth
CITĀTS(Iceboy @ 31.07.2004 10:54)
Tu vari tad izglābt cilvēkus no nāves

Ā, mūžīgi diskutējamais jautājums. Vai vampīrs, padarot kādu par atvasi, tiešām glābj cilvēkus no nāves? Pasaule iegūst vienu asinssūcēju bonusā, kurš katru nakti nogalina vismaz vienu upuri. Dāvājot vienam nemirstību, tā vietā nolemjot nāvi tūkstošiem citu. Ja rēķinām, ka vampīrs vidēji var nodzīvot apm. 250 gadu pirms nobeidzas no depresijas un vientulības; vienā gadā ir 365 naktis, katru ceturto gadu ir 366, tad ieliekot to algebriskā izteiksmē (250:4)x366 + ((250-(250:4))x365)=62,5x366 + 187,5x365=22875 + 68437,5=91312,5~91313 mirstīgo dzīvības. Tie protams ir relatīvi skaitļi ^^
grapefruit
Visu gribas izmēģināt, arī pabūt par vampīru, bet tad tikai uz momentiņu, jo dzert citu asinis negribētu un drīz nomirtu badā... grin.gif rolleyes_a.gif
Hareki
Pie vampiiru padariishanas mani vareetu saistiit vieniigi lidoshana -bet taadi bonusi kaa nogalinaashana, asinju dzershana un baidiishanaas no saules gaismas veselas muuziibas garumaa? NU nee, paldies, tad labaak kljuut par meeslu mushu
Elepele
Kaadam kas veelas kljuut par vampiiru- cilveeks var paarveersties par vampiiru, ja vinjam iekozh vampiirs, ja paari vinja kapam paarskrien melns kakjis vai balta vistinja
The Master
Lai kljuutu par vampiiru naakas atteikties no visa un pats galvenais no dziiviibas, tachu tas ir tikai nieks saliidzinaajumaa ar to ko tu sanjem pretii- Muuziigo dziivi(teoreetiski), tu nekad nenoveco un tev nav jaadomaa par dziives muljkiibaam....
Tu domaa tikai par to, kursh buus tavs naakamais upuris!!!
Tevii nav nekaadu cilveecisku juutu un tieshi tes ir tik lieliski......
The Master
Par vampiiru nekljuust tad ja tev vampiirs iekoz, bet gan ir jaadzer veelamaa vampiira asinis.Ja vampiirs iekozh tad cilveeks ieguust tikai nelielu koduma palieku uz kakla.Cilveeks mirst tikai tad, ja vampiirs izsuuc lielaako dalju asinju.
Buut vampiiram ir labaakais, kas ar tevi var notikt........ mace.gif
Nimue
CITĀTS(Sbafulo @ 14.09.2004 15:58)
Par vampiiru nekljuust tad ja tev vampiirs iekoz, bet gan ir jaadzer veelamaa vampiira asinis.Ja vampiirs iekozh tad cilveeks ieguust tikai nelielu koduma palieku uz kakla.Cilveeks mirst tikai tad, ja vampiirs izsuuc lielaako dalju asinju.
Buut vampiiram ir labaakais, kas ar tevi var notikt........ mace.gif

Vai kāds tagad mēģina iestāstīt, ka tā ir realitāte, vai vienkārši atsaucas uz Raisas (un iespējams vēl dažu rakstnieku) radītu Vampīru mitoloģiju?

Taisnība, ar iekošanas radītu automātisku pārvēršanos vairāk tomēr tiek saistīti mežonīgie Vilkači... un tomēr = no kurienes tev šāda informācija?
The Master
Ir diezgan interesanti palasiit vai arii paklausiities, ko par vampiiriem un nosferatu raxta populaari raxtnieki, lai gan tam ir arii savi miinusi - tevi saak kaitinaat daudzo raxtnieku nezinaashana un izdomaajumi...
Buut vampiiram tas ir lieliski....
Nimloth- apbriinoju tavu reekjinaashanas prasmi, taa turpinaat...
jaa, ir vampiiri kas dienaa mielojas vienu reizi, tachu daudzi eed arii daudz vairaak...
Dienaa vampiiri ne tikai eed, bet gan arii tikai izpriecas peec kaadu nogalina, taatad, ja pareekjina tagad
Hypsus...
Es domaaju vampiiram buut ir ljoti forshi...
Muuzjiigaa dziive kaa arii iespeeja nogalinaat kad un kur vien veelies... rolleyes_a.gif
Immortal
CITĀTS(Sbafulo @ 16.09.2004 13:32)
Buut vampiiram tas ir lieliski....

Kā tad tu to zini, ka būt vampīram ir lieliski?? Esi pabijis vampīra ādā, ka raksti tik pārliecinoši? grin.gif Man gan neliekas, ka tas ir lieliski.... varbūt vidēji... bet e jau lieliski!... unsure.gif
Ragainīte
huh.gif Par vampīru?Vampīri taču sūc asinis un paši to nevar apturēt...viņitā uztur savu ķermeni, ja vampīrs nomirt viņa ķermenis ātri satrūd, jo cilvēks sen jau miris...tā vairs nav dzīve...katru nakti viens un tas pats...jā tu nenoveco, bet vai ir vērts maksāt tik dārgu cenu - dzīvību?
Laushi de Lychan
Es veletos but vampirs, jo vins nejut sapes, nodevibu, liekulibu. Vinam nav jaizliekas par to, kas nav un neviens vinam neprasa vai vinam viss ir kartiba, un ja ari prasitu, vampiram nebutu jamelo, vampiram nav jakaunas, jabaidas... Vampiram nav jajut ne sapes, negativas emocijas, ne prieks, pozitivas emocijas... Vins ir... perfekts... Vina visi iemilas... Vinam viss vienalga. Vel tik daudz ko varetu uzskaitit, kas vina dzive nav un ir, kas maneja skiet nepanesams... Nu, daudzi no jums ari uzskaitijusi to, ka vini ir nemirstigi... Nakts berni... Lol... Ari tas ir pluss. Bet man velarvien skiet, ka vislabaka ipasiba, kas viniem piemit, ko es gribetu, ja es butu vampirs, ir bezjutiba.
Daimorte
Es gribeetu buut vampiirs jo saule man jau taapat ne iipasi patiik bet no agliem gan negribeetu atteikties un kapeec taa vispaar buutu jaadara bet gribeetu kluut jo man noteikti patiktu lidinaaties apkaart siksspaarna izskataa mace.gif
..:Kerija:..
Es gribētu būt vampīrs, jo tad man butu interesanti dzīvot šai pasualē... man nebūtu jāuztraucas, ka mani aizskars, jo vienmēr spēšu atriebties... spēšu novērot, kā citi mirst, kamēr pati dzīvošu tālāk... izdarīt noziegumus, par to nesaņemot sodu...
Ohh... svētlaime!
The Master
Pilniibaa piekriitu tev Kerija16- esot vampiiram nav jaauztraucas par neko cilveecisku...
Lai gan ir arii dazhas probleemas- vampiiru mednieki, kristieshi, ticiigie, sveetie u.c. Vinji vampiirus neciesh, varbuut pat apskauzj, taadeelj arii censhas tos izniicinaat, tachu vinjiem par nelaimi un vampiiriem par prieku tas nekad neizdosies. Jo vampiiru ir tik daudz, lai tos nekad neizniicinaatu- tie pastaav un pastaavees, un nekaads veel zinaams speeks vampiirus neizniicinaas....... devil.gif
Fijusska
Es vareetu lidot. man patiik naktiis lidot. ;0 es gan to neesmu darijusi, bet varētu patikt! smile.gif
Lord Fish
Man liekas, ka man te viens posts jau bija? Reiki?

Labi atkal tas pats kaads prikols buut vampiiram, katru dienu jaadzer asinis, paniski jaabaidaas no kkiplokiem un krustiem, un no koka mietiem, veel nekur jau nepaliek vecie labie vampiiru mednieki, kas ar to visu apkraavussies neliks juus mieraa ne dienu, ne nakti. (Mans viedoklis, ka vinni passlaik kaadaa citaa forumaa sstuko kaa tikt galaa ar vampiiru viss efektiivaak)
Atprātotāja
Nav vērts diskutēt par to, vai ir vērts kļūt par vampīru, vai nē, jo par vampīriem nevis kļūst, bet gan piedzimst. Daudzās leģendas tika izgudrotas, lai izskaidrotu to, ko cilvēki nesaprata un no kā baidījās. Ja kādam kļuva slikti vaai dīvainā (priekš tiem laikiem0 nāvē mira kāds cilvēks, tad visvieglāk bija vainot vecu večuku, kurš pārāk ilgi dzīvojis savā lielajā pilī, neizejot no tās, un kuram nav radinieku.

Tomēr katras leģendas pamatā ir vismaz neliela daļa patiesības, tāpat kā arī šoreiz. Leģenda par to, ka vampīri dzer asinis, kā jau teica, radusies no slimības, kura pastāv vēl šobaldien, kad cilvēkam nepieciešams dzert asinis. Ir arī tādi cilvēki, kuriem ir pārāk jūtīga āda un kuri nespēj atrasties saulē, jo voņiem uzreiz rodas tādi apdegumi, it kā viņi apdedzinājās ar uguni, bet nevis uz 5 minūtēm izgāja ārā.
Lord Fish
Nu labi varam praatot vai ir veerts piedzimt par vampiiru.

Nu bet no otras puses, kaapeec neklluut par muusdienu popsiigo vampiiru (Popsiigie vampiiri nepiedzimst), kurss ir nemirstiigs, nu taads bez mirssanas geena, aarkaartiigi speeciigs, tad jau arii seksiigs un ir speejiigs pavedinaat, izvarot jebkuru jaunavu, sievieti un vinna vinnam ir tikai pateiciiga. (Tas pats uz sievieteem vampiiriem, kas muusdienaas ir speejiigas pavedinaat tikai citas sievietes, nu labi ir iznneemumi, un piennemsim, ka juus klluusit par sso iznneemumu) Nu un kur tad paliek taa superiigaa sajuuta, kad juus ar vienas rokas veezienu sasskkaidat pretinieka galvaskausu siikaas drumslaas, taa ka asinis izsskkiist pa istabas sienaam un griestiem. Kaads preiks ir buut nepraatiigi aatram un ieguut visu ko kaaro! Kurss gan to negribeetu?

Shie divi mani raksti +/- vampiiriem.
alohamora
Kā jau šeit dažs labs minējis, katrā leģendā ir kaut kas patiess. Tomēr domāju, ka lielam vairumam cilvēku vampīrs nesaistās ar slimības upuri vai kaut ko tik pat reālu. Lielākajai daļai vampīrs ir leģendām apvīts, cilvēka fantāzijas radīts tēls. Tas ir baiss un pārlieku romantizēts tēls reizē. Ja runa ir par šādu tēlu, tad es noteikti gribētu būt vampīrs. Vieniigi tās akūtās bailes no saules padarīšana nerullleee..
zero
es gan gribeetu buut vampiirinjs jo tad es visiem vareetu dziivi 4akareet. izsuuktu asinis un tie cilveeki buutu taadi pashi kaa es. var teikt ka vinjiem nebuutu dziives.
Rona
ak!! mans mīļākais temats....
vispār es vēl negribētu kļut par vampīru,jo esmu vēl pārāk jauna un protu baudīt dzīvi arī kā cilvēks, bet pēc kādiem gadiem 20 gan...un galvenie iemesli nemirstība un tas ka tad par maniem ļaunajiem darbiem neviens nevarētu mani sodīt, un nepatikšanas ar policiju būtu pagātne.......bet pagaidām es vēlētos kādu no vampīru dzimtas vismaz sastapt.....
Prof. Maxuura
Es ljoti negribeetu buut vampiirs, jo man nepatiik nodariit citiem paari!!! Un vampiiri tachu ir slepkavas... mad.gif
gwinerva
Par vampiiru man veel par agru.Esmu par jaunu.Negribeetos visu muuzzu pavadiit mazas meitenes izskataa.
Galvenais iemesli kaadeell vispaar gribeetu klluut -noteikti lidossana un muuzziiga jauniiba.
Vaidu_Vairas radiniece
es negribeetu, jo man nekad nav patikushi vampiiri.... beerniibaa vecaaki mani biedeeja staastot par vinjiem taapeec arii negribeetu.....
shary
man daļkēji gribētos, daļēji nē....bet vairāk jau nē..nu man gribētos būt nemirstīgai..un nenovecot..nu tādā gadījumā es vampiirs gribētu kļūt kādos 20 gados....bet es nevarētu ateikties no saules..mjā
Ungaarijas ragaste
Nē, es nepavisam noteikti nevēlētos kļūt par vampīru. Man būtu grūti būt nemirstīgai un baroties ar asinīm. Galu galā, tā takš ir liela vienveidība laughing.gif
Ambera
..vampīri ir būtnes,kuras krustojot ar ļaunu burvju asinīm iespējams panākt vēl neredzētu efektu..piedzimst bērni,kuru spējas neaprobežojas ar buršanu vai tml. blēņām,viņiem piemīt vampīru spēks,burvja prāts,lidotmāka,nemirstība utml. whistling.gif
Hinata
Jā, es varētu iespējams bez tā visa izdzīvot. Es gribētu būt vampīrs...
Esmu nežēlīga, slepkavošana man pat patiktu. Būt nakts būtnei un dzīvot mūžīgi-skaisti, romantiski...
Roviela
CITĀTS(Raganiņa @ 17.01.2005 18:06)
CITĀTS(Immortal @ 30.09.2004 18:32)
CITĀTS(K.O.R.N. @ 30.09.2004 16:58)
Es vareetu nogalinaat savu algebras uchni

nju, tas jau ir arguments... grin.gif
es fizikas učeni...
*


bet es bioloģijas ( viņa ir manas klases audzinataja wink.gif
*


Itin kā, lai to izdarītu, būtu jākļūst par vampīru! laughing.gif

Nē, es negribētu būt vampīrs. Neparko pasaulē! Tā ir drausmīgi neinteresanta būšana. Vispār - kā jebkas, uz ko tu esi nolemts, ko nevari mainīt. Nolemtība - tas ir trakākais liktenis, kas var gadīties. Ieskaitot - būt nolemtam uz nemirstību. Tā ir nevis dāvana, bet sods, par kuru nav briesmīgāka.
"The only thing wrong with immortality is that it tends to go on forever."
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!