Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai cilvēki ir cēlušies no pērtiķiem?
...Zanish...
iesūtīt 25.04.2004 16:22
Raksts #1


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Vai juus ticat tam ka cilveeki ir ceelushies no peertikjiem?

Bet kaa tad tie peertikji bija atshkjiriigi? Jo cilveeki tachu ir gan balti, gan sarkani, gan melni, gan dzelteni.

Šo rakstu rediģēja Inx: 02.08.2005 00:21
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
13 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 159)
LoneWolf
iesūtīt 20.03.2006 11:53
Raksts #141


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.05



Man ir dziļi vienalga kā radies,tikai neticu nekādam dievam.Man svarīgi ka es ESMU šeit un tagad...Un kamēr nav 100% pierādījumu kādai teorijai es uzskatīšu ka visas nepareizas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 20.03.2006 16:58
Raksts #142


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Nu tad taa - cilveeks peec visiem noteikumiem visu informaaciju, lai kaada taa rii nebuutu, izlaizh "caur neironu sinapseem", t.i. apstraadaa smadznees, uz ko tam buutu janoraada - ja eksistee kas dievishkjsh, tad cilveekam nav lemts to atklaat, visu paareejo ir iespeejams izprast caur savu, cilveeka, prizmu.

Par evoluuciju - kopeejs mums ir kaads diivains lemuus, kuram bija visai neizveeliiga eedienkarte, eeda visu kas nekustaas, un ja kustaad tad nomushiija, vinjam bija jaadziivo kokos 9 eu comone, binokulaaraa redze ir rakswturiiga tiem kuri dziivo kokos, citaadi pastaav 100% varbuutiiba nožauties no koka, roku uzbuiuve - satvert zarus, un aste ko vicinaat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tad mainiijaas klimats uz zemes, tas kljuva ariids (sausss un karsts) mezhus aizstaaja leilas savannas, un muusu superveiklais primaats kljuva par bipedaalaas paarvietoshanaas entuziastu! Zaudeeja vieglas dzemdiibas, bet atbriivoja rokas, ej nu sazin kaa buuutu biji labaak (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Bet dalja diivaino lemuuru palika tuvaak kokiem, un nu muusu celji bija shkjiirushies, kopeejas paziimes palika, bet taalaakais ir virzoshaa izlase, kas noveda pie shimanzee un homo erectus.

Beerniem pieauga kjobis, jo daudz vairaak vajadzeeja smadzenju lai iemaaciitos kustinaat rokas, palielinaajaas beerniibas ilgums, jo rotaljas vaiiii cik labi paliidz atiistiit iemanajs, izkaavaam citus savus radiniekus ( pa celjam bija austrolopiiteki, kuri izklaideejaas ar vegjitaaru uzturu, ai tas ne pie kaa laba nenoved (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )

Un tad saakaas - viirieshi pieveica sievietes, kompleksainie diivainji, pataisiija visu par karu epicentru, un lika mums viduslaikos savas kruutis nosleept lupatu leeveros, nekas tad jau redzees kur evoluucija novediis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Priekaa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 25.03.2006 19:41
Raksts #143


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



dazhi cilveeki tieshaam ir ceelushies no mazattistiitaaka kaa peertikji. pati taadus zinu.bet par muusdienu cilveekiem tieshaam nezinu , bet alu cilveeki jau bija dumji...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 09.04.2006 04:27
Raksts #144


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Nesen kaut kur netaa lasiiju ka tika atrasta kaada radiiba, papusei zivs, pa pusei raapulis...kas ir iztruukstoshais posms muusu evoluucijaa un ka tas liek pastiprinaati domaat ka cilveeki tomee naakushi kaada veidaa no uudens... Tieshi taadeelja jau arii visi censhaas uz taam citaam planeetaam atras uudeni, jo visa dziiiviiba itkaa saakas ar uudeni... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 02.06.2006 18:04
Raksts #145


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Strīdās - kā cilvēki radušies? Citi saka, ka Dievs radījis, bet citi - no pērtiķiem!.. Uzskatu abas nepareizas.... Kā cilvēks var rasties no pērtiķiem, ja nav teikt, kas tos radījis?.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Mana teorija:
Dievs radīja pērtiķus, un no tiem cēlās cilvēki .. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rotveilere
iesūtīt 06.06.2006 09:11
Raksts #146


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.05
Kur: liepāja



NU NEZINO NO KA VINJI CELUSIES...bet,ja man ir jaizvelas starp Darvinu un"dievu" es izvelos "meerkaķteoriju"no Darvins & CO!jo...tam,ka cilveki ticeja ka cilveki radusies no pīšļiem ticeja 15 utt gs.bet ne jau musdienas kad zinatne ir kautcik attistiita! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Puķu elfs
iesūtīt 06.06.2006 09:41
Raksts #147


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.05
Kur: Starp sākumu un beigām.



Saprotams, ka tam nav nekāda zinātniski pierādīta pamatojuma, bet es tiecos ticēt, ka cilvēku uz Zemes izmitinājuši citplanētieši. Savā ziņā tas sasaucas ar Bībelē rakstīto: cilvēku radījis Dievs (augstāks, neizprotams spēks, kas visu kontrolē, apbalvo par labajiem darbiem un bargi soda par ļaunajiem). Ja urķējās pa šo hipotēzi, agri vai vēlu nākas uzdot jautājumu: a no kurienes tad paši citplanētieši radās? Varbūt no pērtiķiem (vai kā tamlīdzīga)? Vai varbūt arī viņus uz viņu planētas ieveda citi citplanētieši?
Nu tas viss tā, zinātniskās fantastikas lauciņš.
Pērtiķu un cilvēku līdzība ir pierādīta.
Vēl esmu dzirdējusi, ka cilvēks iekšējajiem orgāniem ļoti līdzīgi esot cūkas orgāni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristy Light
iesūtīt 09.06.2006 09:41
Raksts #148


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.06
Kur: Tur kur mani gaida...bet dzīvesvieta- Bauska



bet nav jau uzreiz jāsaka, ka no pērtiķiem par to jau vēl zinātnieki strīdas...visādi var būt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/innocent.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/shifty_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blushing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Christina
iesūtīt 13.06.2006 10:21
Raksts #149


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Kedās, atsaldē kājas.



Cilvēki-pērtiķi-vilki vai vel sazinkass!
nemoki galvu ar tādiem jautājumiem!
nu ja jau prasitu manu viedokli, tad cilveki ir evolucijas rezultāts un celusies krustojoties dažādu grupu dzivniekiem...
par tam adas krasam:pasi pirmie cilveki pasaule...katri dzivo savadaka klimata,pielagojas(ilga laik gaita)ada no saules ietekmes dzelte vai klust tumsaka un gadu gaita cilvekiem krustojoties radas ari parejas adaskrasas!nu,ja inatniekiem sis nav ienacis prata nu tad nez!
ka jums skiet:mana teorija ir logiska!?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 13.06.2006 10:33
Raksts #150


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Christina @ 13.06.2006 11:21) [snapback]653414[/snapback]

Cilvēki-pērtiķi-vilki vai vel sazinkass!
nemoki galvu ar tādiem jautājumiem!
nu ja jau prasitu manu viedokli, tad cilveki ir evolucijas rezultāts un celusies krustojoties dažādu grupu dzivniekiem...
par tam adas krasam:pasi pirmie cilveki pasaule...katri dzivo savadaka klimata,pielagojas(ilga laik gaita)ada no saules ietekmes dzelte vai klust tumsaka un gadu gaita cilvekiem krustojoties radas ari parejas adaskrasas!nu,ja inatniekiem sis nav ienacis prata nu tad nez!
ka jums skiet:mana teorija ir logiska!?

Zini, ne visai (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Tā bija atbilde par loģiku. Kas ir "grupa dzīvnieku"? Ar ādas krāsām un krustošanos vispār ir garām, ja jāsaka no zinātniskā viedokļa. Tā jau nu cilvēki bizoja apkārt pa zemeslodi un krustojās? Nez, kāpēc tad pašlaik ir dāžādas rases? Pēc Tavas teorijas sanāk, ka visiem sen bija jābūt vienādā izskatā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 20:04
Raksts #151


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



interesants jautajums , varbut jau jaaa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) bet muzhigais un neatbildetais ir - kas bija pirmais? ola vai vista? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 03.07.2006 22:15
Raksts #152


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



patiesiba jau visi cilveki radusies no viena genetiska matriala un ari no vienas pertiku sugas... adas krasa un citas etniskas pazimes radusas celjojot pa kontinentiem un pielagojoties dzives apstakljiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 05.11.2006 20:54
Raksts #153


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Es biju dzirdējusi visai intereantu versiju par cilvēku rašanos. Tie esot radušies no delfīniem. Ne tādiem, kā rāda filmās, bet no delfīniem ar kājām un rokām līdzīgām ekstremtātēm.
Kā galvenos argumentus šīs teorijas izvirzītaji izmanto to, ka gan delfīni, gan cilvēki ir zīdītāji, kuriem patīk atrasties ūdenī (protams, arī tie, kas neprot peldēt, jo ūdenī mazgājas visi/lielākā daļa/) un to, ka gluži kā delfīniem, cilvēku nāsis ir vērstas uz leju, kas atvieglo ieniršanu un vēl. Taču parējo es diemžēl es nevaru atcerēties.

Es nepiekrītu kreoceonistu teorijai.
Par pērtiķiem arī nepiekrītu, kaut vai to pašu dažādu hromosomu skaita dēļ.
Ja reiz cilvēki ir radušies no pērtiķiem, tad kāpēc tie ir sadalījušies? T.i. tagad ir gan cilvēki, kas būvē puskilometrus augstus debeskrāpjus un pērtiķi, kas lēkā pa džungļiem. Nevēlos aizvainot nevienu pērtiķi ar nezināšanu kā tie pavada savu brīvo laiku, taču kāpēc cilvēks ir attīstītāks, ja reiz tas ir cēlies no pērtiķa?
Manuprāt, cilvēks ir cēlies kā cilvēks, protams, evolūcijas laikā mainoties. Ja reiz daudzi dzīvnieki varēja rasties tādi, kādi tie ir, tad kāpēc cilvēks nevar?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 05.11.2006 20:58
Raksts #154


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



Nu, JŪS varbūt esat cēlušies no pērtiķiem, bet es nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 05.11.2006 22:14
Raksts #155


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Cilvēks nav cēlies no pērtiķa.Visas primātu sugas ir attīstījušas no kopīga senča un gajušas savu ceļu.Jā,esam radniecīgas būtnes,bet ne vairāk.
Un neviena suga nestāv uz vietas.Tās ir ceļš uz izmiršanu.
Un par tām rasēm-mūsu suga sadalījās rasēs izceļojot no Āfrikas uz citām klimatiskajām joslām,pielāgojoties apstākļiem mainījās gan augums,gan pigmentācija,gan sejas foma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.11.2006 09:08
Raksts #156


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(maichestera @ 05.11.2006 22:14) [snapback]1059764[/snapback]
Cilvēks nav cēlies no pērtiķa.Visas primātu sugas ir attīstījušas no kopīga senča un gajušas savu ceļu.Jā,esam radniecīgas būtnes,bet ne vairāk.
Jā, tā var teikt, tikai būtu liekulība neatzīt, ka vairākas būtnes, kas šajā laika ķēdē kaut kad ir bijuši mūsu senči, savādāk kā par mērkaķiem nenosauksi. Izskatās un tā teikt, pēc uzbūves tie ir mērkaķi. Ja runa par pērtiķu un mērkaķu mūsdienu veidiem, tad, protams, nē, no tiem mēs neesam cēlušies, tāpat kā no mūsdienu kukaiņēdājiem un pat ne vienšūņiem, kas senču ķēdē ir krietni vēl pirms mērkaķizskata būtnēm.

Eriette! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) Man prieks iepazīties ar Tevi, kā vienīgo ne-cilvēku uz šīs Zemes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
salvei
iesūtīt 06.11.2006 10:25
Raksts #157


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06



Ja pērtiķi un cilvēki ir "tuvi radinieki", tad tīri teorētiski vajadzētu varēt pērtiķa embrijus izmantot cilvēkam transplantējamo orgānu ražošanā. Vienīgais dzīvnieks, kuru teorētiski varētu izmantot šādam nolūkam, ir cūka.
Secinājumus izdariet paši.

Šo rakstu rediģēja salvei: 06.11.2006 10:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.11.2006 11:04
Raksts #158


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(salvei @ 06.11.2006 10:25) [snapback]1059822[/snapback]

Ja pērtiķi un cilvēki ir "tuvi radinieki", tad tīri teorētiski vajadzētu varēt pērtiķa embrijus izmantot cilvēkam transplantējamo orgānu ražošanā. Vienīgais dzīvnieks, kuru teorētiski varētu izmantot šādam nolūkam, ir cūka.
Secinājumus izdariet paši.
Viens secinājums man ir, bet Tas nav labvēlīgs Tavai loģiskās spriešanas spējai un zināšanām medicīnā un bioloģijā vispār (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) .
Kopš kura laika ir runa par paralēli, vienā laikā, uz Zemes dzīvojošiem radījumiem? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Jā, cilvēki un pērtiķi IR tuvi radinieki. Katrā ziņā tuvāki kā cūkas. Un no tā itin nemaz neseko, ka tīri teorētiski varētu pērtiķu audus izmantot cilvēku transplantu ražošanai. Un priekš kam to vajadzētu? Vienīgā sajēdzīgā rīcība transplantu audzēšanai, ir izmantot paša cilvēka audus. Tad ir puslīdz droši, ka transplantu neatgrūdīs.
Un kādus embrijus???? Audus, kas nemaz NAV nekādi embriji, jeb nu jau, teiksim, dzīvas un augošas ādas gabaliņu uzskatām par embriju?
Ne, tiešām, pamācieties, lūdzu, bioloģiju, pirms kaut ko tādu runāt.
Cūkai vienīgā puslīdz, līdzība ar cilvēku, ir iekšējo orgānu uzbūvē un izvietojumā. Tā ir līdzība, galvenokārt, tāpēc, ka uzturs ir līdzīgs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Genofonds ir tik ļoti cits, ka nekas no transplantiem nesanāks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 06.11.2006 22:57
Raksts #159


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Vienīgā līdzība ko zinu starp cūkām un cilvēkiem ir vienādas slimības un slimību izraisītāju pārlēkšana no sugas uz sugu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 09.01.2007 10:10
Raksts #160


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Nope cilveeki ir ceelushies no lemuurieshiem, tikai nejaukt ar tiem zveerukiem no austraalijas.(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Šo rakstu rediģēja Miss Apoka Lipse: 09.01.2007 10:10
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

13 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.06.2024 12:34