Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Vai kādreiz esi redzējis(usi) pārdabisku lietu?
harry
iesūtīt 15.04.2004 22:03
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: Azkabanas cietumā.



Vai kādreiz esi redzējis(usi) pārdabisku lietu? Pastāsti es tikai vecā pilī redzēju spoku un kapos dzirdēju spoku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
darsijs
iesūtīt 27.12.2005 18:33
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.09.05



nekad nesaki naw! Jo ir!!!! man liekas tikai liekas kad esmu redzējis pateišām nepatīkamu spoku! bet tas tā! bet es zinu kas ir redzējis daudzas pārdabiskas būtnes! un wiņai ir spējas dziedēt! wiņa mani ir ar izdziedējusi! man bija ļoti daudz punktiņu acī iekšā rādījās, bet ārsti neko nevarēja izdarīt! bet viņa man palīdzēja un izārstēja pilnībā! tagad man nav nekas! un mans vectēvs ar gāja pie viņas wiņam bija no kaut kādas kāzes wai kaut kā tāda neizārstējama galvas slimība un viņam pateica kad wiņš 40 gadu vecumā mirs! bet wiņš sāka iet pie weronikas nu pie tās sievietes un wiņa lēnām wiņu ārts†ēja! līdz viņš 58 gadu vecumā pārtstāja iet jo naudas pietrūka un 59 gadu vecumā viņš nomira ††††¹ (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) par viņu ir arī uxrakstīts daudzku! tik vajag pameklēt! tāpēc e viemēr domāju kad wiss ir iespējams!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kelly16
iesūtīt 02.01.2006 10:17
Raksts #22


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.05



nu nezinu it kaa dotajos mirkljos(taadu ir bijushi daudz) liekas": spoki,deemoni,vnk visi tumsas speeki naaak virsuu bet veelaaak vienmeer esnu radusi logjisku izskaidrojumu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Haleja
iesūtīt 04.01.2006 22:20
Raksts #23


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.05



Jā, vakar redzēju, ka mans brālis pilda mājasdarbus un vēl pie tam BRĪVLAIKĀ!!! Nu tas mani šokēja līdz pašiem sirds dziļumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 04.01.2006 22:34
Raksts #24


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



Diemžēl no Jaunā Gada nosolījos vairs neko neievērot un nevienam neko nestāstīt - pati tādā veidā veicinu TĀDU LIETU "notikšanu". Bet pačukstēšu - visi kas netic, atbrauciet pie manis un palieciet pa nakti kādu... nedēļu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Būs ko atcerēties uz visu mūžu un stāstīt mazbērniem. (Tas aicinājums gan nav nopietni jāņem...) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Un vēl - visiem, visiem - Pavērojiet savus kaķus!

Šo rakstu rediģēja Dependence: 04.01.2006 22:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
versache
iesūtīt 05.01.2006 01:00
Raksts #25


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.05
Kur: Ciemos pie Toma Bombadila.... Senmežā......



Nju neesmu viss jo neticu tadam lietam.Jo viss ir reali.Visam ir savs izskaidrojums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 15.01.2006 00:36
Raksts #26


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



CITĀTS(ČuBaKā(Watta Wookie!) @ 15.04.2004 22:09) *
Nē, jo šajā pasaulē viss ir dabisks un nav nekā tāda, kas nebūtu dabisks.

tieshi piekriitu tam...nee neemsu joo wiis ir reaals..dabisks..saucat kaa gribatat...naw spoku...un vele nez kaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 15.01.2006 21:50
Raksts #27


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Nu nezinu...
Vispār jau es neticu spokiem un tādām lietām, bet man tiešām sāk likties ka manā virtuvē kāds uzdarbojas jo tur ir notikušas dažas lietas ko es nemāku izskaidrot!!
(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Šo rakstu rediģēja Sindra: 04.09.2006 21:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Parvati Patila
iesūtīt 26.01.2006 15:18
Raksts #28


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.01.06



esmu tikai dzirdeejusi par plavaa atstaatu lielu krustu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 26.01.2006 16:08
Raksts #29


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



neesmu pati neko redzējusi un patiesībā esmu priecīga par to (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) bet klasesbiedrene ļoti ticami stāstīja, ka viņai lauku mājās ap dienasvidu, kad spīd saule, uz sienas ir krustu ēnas. it kā tādēļ, ka tā māja esot celta uz kapiem. pat nezinu vai ticēt. dažreiz no tādām lietā m man pašai sametas bail... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 28.08.2006 17:30
Raksts #30


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



dažreiz man liekas, ka uz īsu mirkli redzu man pazīstamu mirušu cilvēku(spoku), bet droši vien, tas tikai ''gļuks''... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

(IMG:http://www.mediacollege.com/video/special-effects/ghost/images/ghost-finished.jpg)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 29.08.2006 18:34
Raksts #31


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Es pati neesmu neko pārdabisku redzējusi, bet mana tante stāstīja, ka viņas vectēvs mācējis redzēt spokus, bet viņa šis spējas nav mantojusi. Es pati tādām lietām neticu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skalds
iesūtīt 01.09.2006 15:16
Raksts #32


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06
Kur: Visticamāk uz grīdas



dažkārt savās lauku mājās bēniņos dzirdu kaut kādus krākšķus , dažbrīd rodas sajutā ka tur kāds ir .
Bet es dziļi šaubos ka tas ir kaut kas paranormāls drošvien caurvējšs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 05.11.2006 20:36
Raksts #33


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



Jā, 9/10 fizikā par tēmu, kurā esmu āmurs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Bet ja nopietni, tad nē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriette
iesūtīt 05.11.2006 21:02
Raksts #34


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.09.06



neesmu.
bet varbūt gribētu, īsti nezinu, jo ar šitādām lietiņām labāk nejokot. cilvēki jau stāsta par klavierēm, kuras spēlē pašas no sevis, soļiem, ja mājā neviena nav, bet es nezinu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 05.11.2006 21:49
Raksts #35


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Jā,esmu redzējusi un dzirdējusi visādas dīvainības jau no agras bērnības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.11.2006 11:10
Raksts #36


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tikko lasīju vienu grāmatu, kurā bija izteikta doma, ka cilvēki visu, ko uzreiz neatpazīst, noraksta uz mistikas rēķina tikai tāpēc, ka pašiem ir slinkums lietot savas smadzenes, lai atrastu atbildi. Vieglāk ir noplātīt rokas uz paziņot "brīnums!", vai ko tādu tikpat neko neizsakošu.
Nē, neesmu manījusi nekādas pārdabiskas lietas, jo uzskatu, ka tādu nemaz nav. Es, protams, varu nezināt, kas un kā tieši, bet es spēju sev atzīties, ka visu nezinu, tā vietā, lai uzskatītu, ka zinu visu, bet, lūk, tas, ar ko sastapos noteikti ir pārdabisks un mistika, ko nekad nevienam neizprast (tikai tāpēc, ka pats esi tumsoņa un nezinītis).
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maugliits
iesūtīt 06.11.2006 14:33
Raksts #37


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.06
Kur: nezin.... parasti pie kompja



nu es neesmu nevienu redzeejis tikai dazhreiz redzu cauri savai rokai nesaprotu kaa ???
un man klasesbiedrs teica (2.klasee) kad redzeejis iistu ruukji 5 no riita
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 08.11.2006 17:42
Raksts #38


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



Neesmu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)

Es ļoti skeptiski attiecos pret visām šīm `pretdabiskajām` lietām. Lielākā daļa tomēr ir izskaidrojamas.

Un neizskaidrojamās arī kādreiz kāds izskaidros.

Nav nekā pretdabiska, ir tikai tas, ko mēs nesaprotam.



Šo rakstu rediģēja ezermeitene: 08.11.2006 17:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 09.11.2006 12:57
Raksts #39


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nu redzējusi, laikam vienu reizi, kaut, gan bailēm lielas acis. Dzridējusi daudzas reizes, bet arī tas nav pierādījums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Susuris
iesūtīt 14.11.2006 16:34
Raksts #40


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.09.06
Kur: Rīga



CITĀTS(maugliits @ 06.11.2006 15:33) [snapback]1059870[/snapback]

nu es neesmu nevienu redzeejis tikai dazhreiz redzu cauri savai rokai nesaprotu kaa ???
un man klasesbiedrs teica (2.klasee) kad redzeejis iistu ruukji 5 no riita


Vai tas tev, gadījumā, tā nelikiekas tāpēc, ka katrai acij ir savs skatpunkts un viena neredz visu tāpat kā otra? Man arī vienreiz likās, ka redzu cauri mašīnas galvas balstam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 18.05.2024 06:54