Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai kādreiz esi redzējis(usi) pārdabisku lietu?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
harry
Vai kādreiz esi redzējis(usi) pārdabisku lietu? Pastāsti es tikai vecā pilī redzēju spoku un kapos dzirdēju spoku.
ČuBaKā(Watta Wookie!)
Nē, jo šajā pasaulē viss ir dabisks un nav nekā tāda, kas nebūtu dabisks.
Kedriks
Un kas ir lūdzu "pārdabisks"? Visu ko esmu redzējis ir pilnīgi dabisks grin.gif whistling.gif

Arī manu pārkarsušo smadzeņu radītie gļuki

;D laughing.gif laughing.gif laughing.gif devil.gif laughing.gif laughing.gif tongue.gif
Yume
LJoti labpraatiigi redzeetu.. bet nu...taa logika lieta dazhreiz riebiiga, un izskairdro arii to, kas vareetu palikt neizskaidrots...
Mosh kaas var kaotko paardabisku paraadiit? huh.gif
Torquemada
Man likaas vienreiz ka redzeeju.......
Noamia
Nu vēl nav gadījies, bet es tādām lietām arī neticu, tā kā man diez vai paveiksies redzēt ko pārdabisku. sad.gif
allefm
Nezinu, kas te domāts ar pārdabisku.

Vienu reizi esmu redzējis to, kas nav. Apmēram 5 gadu vecumā.
Kaut kādas istaba pārkārtošanas dēļ uz galda virtuves vidū bija nolikts lielais radio. Tajā mirklī biju viens pats istabā. Vecāki bija izgājuši ārā. Laikam aiznest kaut kādus krāmus uz klētiņu. Gāju garām galdam. Bez iemesla pagriezu galvu uz radio pusi un paskatījos uz pret mani pavērto radio aimuguri. Tajā mirklī no spraugas, kas izveidota aizmugures papē, lai būtu, ku palikt ilgspēlējošo lielizmēra plašu malai, ar klakšķi izliecās tūlīt atkrita atpakāl kaut kāds knibulis. Vecāki stāsta, es ļoti pārbijies esot izskrējis laukā. Nebiju "pamests" istabā uz ilgu laiku un nogarlaikojies. Tāpat labi zināju un sapratu, ka tur tāds knibulis nav un nevar būt, jo jau pats mācēju ieslēgt radio uz uzlikt plati ar pasakām.

Kāpēc man "rādījās", nezinu.
Ella
Nēēē!!! Lai gan agrāk tam ticēju esmu sapratusi ka visam ir loģisks izskaidrojums!!! grin.gif
Chukonens
Ja godiigi tad esmu redzeejis ko paardabisku

Ja jau juus sakat ka vis shajaa paaulee ir dabisks tad kaa ir ar bendziinu naftu vai ku taadu..... vai tad tie ir dabiski huh.gif
Shadowstalker
Nu ja, ka dabiski.
Grims
Domāju, ka vislabākā definīcija vārdam pārdabisks būtu "Neatbilstošs fizikas likumiem", un nekas tāds nevar pastāvēt, tāpēc, ka nevar.
subito
Visi lieti, kurus esmu redzējis, lija gana dabiski.
puregreenday
vis šajaa pasaulee ir dabisks! gan fanta gan kola un arii plastmasas! tu taču to iegūsti arī no kautkā dabiskaa! piemēram fanta ir pilna ar ķimikālijām bet ķimikālijas ir iegūtas no kautkā dabiska! tā kā visam pamatā ir kautkas dabisks! varbūt spoki un citi mudaki arī ir dabiski tikai nau tik bieži novērot un mums liekas pārdabiski! varbūt spoki ir dzīvnieki(kas ari ir dabiski) tikai taadi diivnieki kam nau vajadziiga paartika un skaabeklis un kuri maak pieņemt kaadu formu vien grib! kaut vai tavas mamma pantalonu! ''šis bija tikai piemērs! es ar šo garo un bezjēdz
igo penteri tikai gribēju pateikt ka viss šajā pasaulē ir dabiks(jaa arii tava mamma pantaloni ir dabiski) wink.gif
Patriote.
nu vienreiz man gadiijas taads gadijumjs un kopsh taas reizes es tieshaam ticu spokiem blink_a.gif tas bija taads:

kad man bija kaadi 5 gadi man nomira vecaisteevs un es to loti paardziivoju jo mees bijaam loti tuvi, es vienmeer vakaros raudaaju, tad kaadaa dienaa es aizgaaju pie vecaasmaates (uz vina maajaa) un tur bija taads spogulis es tur ieskatiiijos, un es esmu pilniigi paarliecinaati, ka tur redzeeju savu vecoteevu un vinsh it kaa teica "neuztraucies ar mani viss ir kaartiibaa" kopsh taa laika es vairs neraudaaju un biju it kaa samierinaajusies ar vina zaudeejumu. silent.gif
MooN fLoWeR
Sava vecajaa lauku maajinjaa esmu redzeejusi, ja neshaubos savu vec - vec - vec-vvec......teetinju.. Taads, kkaa reegs ar sveciiti gaaja pie manis!! unsure_a.gif unsure_a.gif unsure_a.gif
sipps
vieniga mistiska un noslepumaina lieto ar ko es saskaros, ir manis pasa raditas finansu atskaites menesa beigas, ko es atdodu savam sefam. ticiet man nekas patikams tas nav.

bet ja noppietni. jebkam ko tu redzi ir kautkads izskaidrojums. bet jo vairak tu tam tici jo vairak tu to ieraugi, vai ari piespied sevi domat ka esi ko redzejis vai dzirdejis. cilveki ar ar bagatu izteli var sagudrot tadas lietas tikai no ta ka koka zari sitas pret gulamistabas logu. cool.gif
harijs
Vienreiz man likaas ka redzu divas mazas, saartas actinas istabas preteejajaa galaa. Es uz taam luukojos censhoties nemirkchinaat acis, un luudzot dievu kaut taas nepazustu, un peeksni iepiiksteejaasdatora upsis. Bija noraustiijusies elektriiba. Kaa veelaak izraadijaas taa atsleedzaas visaa majaa!

Varbuut tas bija kas paardabisks, jo lai gan noveersos no aciim tikai uz mirkliiti, to tur vairs nebija.

Vai varbuut es esmu tik stulbs ka man tikai izlikaas.
varbuut.............
silverman
Tu luudzi Dievu lai taas nepazustu? Es gan luugtu Dievu ka man taas tikai reegojas!!!
Es pats
Nu es 5 gadu vecumā dzīvoju vecā mājā bija pasham sava istaba! Iegaaju guleet un peekshjin es redzeeju siluetu melnu ar sarkanaam aciim! Vinsh naaca man virsuu! Es saaku leenaam atkaapties un aatri iemuku pie mammas istabaa raudadams! Un man tagad mamma arii teica ka taa ir bijis! ohmy.gif
Haleja
Kad bijaam siikaaki ar draugu loznaajaam pa vecu maaju, un tur beenonjos redzeejaam kaut kaadu sievieti ar asinjainaam aciim, vinjai nebija nagu!!!!! Jek jek jek......veel tagad to atceroties ta suuiigi paliek!!!
darsijs
nekad nesaki naw! Jo ir!!!! man liekas tikai liekas kad esmu redzējis pateišām nepatīkamu spoku! bet tas tā! bet es zinu kas ir redzējis daudzas pārdabiskas būtnes! un wiņai ir spējas dziedēt! wiņa mani ir ar izdziedējusi! man bija ļoti daudz punktiņu acī iekšā rādījās, bet ārsti neko nevarēja izdarīt! bet viņa man palīdzēja un izārstēja pilnībā! tagad man nav nekas! un mans vectēvs ar gāja pie viņas wiņam bija no kaut kādas kāzes wai kaut kā tāda neizārstējama galvas slimība un viņam pateica kad wiņš 40 gadu vecumā mirs! bet wiņš sāka iet pie weronikas nu pie tās sievietes un wiņa lēnām wiņu ārts†ēja! līdz viņš 58 gadu vecumā pārtstāja iet jo naudas pietrūka un 59 gadu vecumā viņš nomira ††††¹ unsure_a.gif par viņu ir arī uxrakstīts daudzku! tik vajag pameklēt! tāpēc e viemēr domāju kad wiss ir iespējams!
Kelly16
nu nezinu it kaa dotajos mirkljos(taadu ir bijushi daudz) liekas": spoki,deemoni,vnk visi tumsas speeki naaak virsuu bet veelaaak vienmeer esnu radusi logjisku izskaidrojumu! silent.gif
Haleja
Jā, vakar redzēju, ka mans brālis pilda mājasdarbus un vēl pie tam BRĪVLAIKĀ!!! Nu tas mani šokēja līdz pašiem sirds dziļumiem.
Minki
Diemžēl no Jaunā Gada nosolījos vairs neko neievērot un nevienam neko nestāstīt - pati tādā veidā veicinu TĀDU LIETU "notikšanu". Bet pačukstēšu - visi kas netic, atbrauciet pie manis un palieciet pa nakti kādu... nedēļu! grin.gif laughing.gif Būs ko atcerēties uz visu mūžu un stāstīt mazbērniem. (Tas aicinājums gan nav nopietni jāņem...) grin.gif
Un vēl - visiem, visiem - Pavērojiet savus kaķus!
versache
Nju neesmu viss jo neticu tadam lietam.Jo viss ir reali.Visam ir savs izskaidrojums.
Arbūzgalva
CITĀTS(ČuBaKā(Watta Wookie!) @ 15.04.2004 22:09) *
Nē, jo šajā pasaulē viss ir dabisks un nav nekā tāda, kas nebūtu dabisks.

tieshi piekriitu tam...nee neemsu joo wiis ir reaals..dabisks..saucat kaa gribatat...naw spoku...un vele nez kaa...
Memory of Trees
Nu nezinu...
Vispār jau es neticu spokiem un tādām lietām, bet man tiešām sāk likties ka manā virtuvē kāds uzdarbojas jo tur ir notikušas dažas lietas ko es nemāku izskaidrot!!
unsure_a.gif
Parvati Patila
esmu tikai dzirdeejusi par plavaa atstaatu lielu krustu silent.gif
Pele
neesmu pati neko redzējusi un patiesībā esmu priecīga par to laughing.gif bet klasesbiedrene ļoti ticami stāstīja, ka viņai lauku mājās ap dienasvidu, kad spīd saule, uz sienas ir krustu ēnas. it kā tādēļ, ka tā māja esot celta uz kapiem. pat nezinu vai ticēt. dažreiz no tādām lietā m man pašai sametas bail... unsure_a.gif
Veela
dažreiz man liekas, ka uz īsu mirkli redzu man pazīstamu mirušu cilvēku(spoku), bet droši vien, tas tikai ''gļuks''... blink_a.gif

Attēls

Bite
Es pati neesmu neko pārdabisku redzējusi, bet mana tante stāstīja, ka viņas vectēvs mācējis redzēt spokus, bet viņa šis spējas nav mantojusi. Es pati tādām lietām neticu.
Skalds
dažkārt savās lauku mājās bēniņos dzirdu kaut kādus krākšķus , dažbrīd rodas sajutā ka tur kāds ir .
Bet es dziļi šaubos ka tas ir kaut kas paranormāls drošvien caurvējšs
emily
Jā, 9/10 fizikā par tēmu, kurā esmu āmurs. grin.gif

Bet ja nopietni, tad nē.
Eriette
neesmu.
bet varbūt gribētu, īsti nezinu, jo ar šitādām lietiņām labāk nejokot. cilvēki jau stāsta par klavierēm, kuras spēlē pašas no sevis, soļiem, ja mājā neviena nav, bet es nezinu... ermm.gif
maichestera
Jā,esmu redzējusi un dzirdējusi visādas dīvainības jau no agras bērnības.
Roviela
Tikko lasīju vienu grāmatu, kurā bija izteikta doma, ka cilvēki visu, ko uzreiz neatpazīst, noraksta uz mistikas rēķina tikai tāpēc, ka pašiem ir slinkums lietot savas smadzenes, lai atrastu atbildi. Vieglāk ir noplātīt rokas uz paziņot "brīnums!", vai ko tādu tikpat neko neizsakošu.
Nē, neesmu manījusi nekādas pārdabiskas lietas, jo uzskatu, ka tādu nemaz nav. Es, protams, varu nezināt, kas un kā tieši, bet es spēju sev atzīties, ka visu nezinu, tā vietā, lai uzskatītu, ka zinu visu, bet, lūk, tas, ar ko sastapos noteikti ir pārdabisks un mistika, ko nekad nevienam neizprast (tikai tāpēc, ka pats esi tumsoņa un nezinītis).
maugliits
nu es neesmu nevienu redzeejis tikai dazhreiz redzu cauri savai rokai nesaprotu kaa ???
un man klasesbiedrs teica (2.klasee) kad redzeejis iistu ruukji 5 no riita
nenuil
Neesmu. ermm.gif

Es ļoti skeptiski attiecos pret visām šīm `pretdabiskajām` lietām. Lielākā daļa tomēr ir izskaidrojamas.

Un neizskaidrojamās arī kādreiz kāds izskaidros.

Nav nekā pretdabiska, ir tikai tas, ko mēs nesaprotam.

wub.gif
Seila
Nu redzējusi, laikam vienu reizi, kaut, gan bailēm lielas acis. Dzridējusi daudzas reizes, bet arī tas nav pierādījums.
Susuris
CITĀTS(maugliits @ 06.11.2006 15:33) [snapback]1059870[/snapback]

nu es neesmu nevienu redzeejis tikai dazhreiz redzu cauri savai rokai nesaprotu kaa ???
un man klasesbiedrs teica (2.klasee) kad redzeejis iistu ruukji 5 no riita

Vai tas tev, gadījumā, tā nelikiekas tāpēc, ka katrai acij ir savs skatpunkts un viena neredz visu tāpat kā otra? Man arī vienreiz likās, ka redzu cauri mašīnas galvas balstam.
Kaķurēgs
Nav gadījies un cerams, ka arī negadīsies. Tādas iespējas mani tomēr mazlietiņ biedē. Lai gan tas būtu diezgan interesanti.
ievuks
Vienreiz angļu valodas stundā, es pacēlu roku un klasē izdzisa visas lampas.
StrawBerry69
kāršu triki, vieniigais paardabiskais ko esmu redziijusi grin.gif
shanty
nee, neesmu redzeejusi neko paardabisku.. ne kkaadus NLO, ne spokus, neko.. varbuut arii nevajag.

paga, ja taa padomaa.. ir bijis shis tas, tieshi ar mani saistiits.. aaraa puush liels veejsh un es paskatos uz lampu un saku- ka tik gaisma neizdziest.. un kaa juus domaajat kas notiek? nu tas taa..
veel- uz stikla traucinja nolikts sveces galinjsh, liesma deg pie pasha stikla. piegaju klat, ilgaaku laicinju tajaa skatiijos un tad pajautaaju teetim- traucinjsh no karstuma nevar sapliist? un traucinjsh ar skalju pliikshki aizlido pa gaisu.. ohmy.gif whistling.gif
Malduguns
es dažkārt redzu sapņus, kuri piepildās, tikai beigas vienmēr ir labas, atšķirībā no maniem sapņiem. un vēl dažreiz man ir halucinācijas, vai arī man ir pārāk spilgta iztēle.
ZIZI
Nekādus spokus pilīs neesmu redzējusi un labi arī ka neesmu.
Scorpse
Šķiet, ka neesmu. Tas gan nenozīmē, ka neticu, ka varbūt varētu būt. Bet viens ir skaidrs - nemaz negribu redzēt, man no tādām lietām trakoti bail.
(Šis ir pats smieklīgākais pavediens, ko jelkad esmu lasījusi.)
Starp citu, tikko teicu datoram: "Dator, neizslēdzies!" Un iedomājieties, jams neizslēdzās!! Šitāda sakritība - dators neizslēdzās tieši tad, kad es negribēju, lai tas izslēdzas.
Ai, mana lieliski murgainā doma, kas smieklīga liksies tikai man *nekas, tā gadās*, bija šāda - daudz ko var izskaidrot ar vienkāršu sakritību, piemēram, to, ka trauciņs saplīsa vai gaisma izslēdzās. Kaut arī - varbūt nē.. Jopcik, virtuvē kaut kas noskanēja..
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.