Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

6 Lapas V  « < 4 5 6  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Laika mašīna, Pagātne.. Vai nākotne?
Atēna
iesūtīt 03.07.2006 22:09
Raksts #101


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



aizlidotu uz anheatonu tas rasanas laika... iepazitos personigi ar enhatonu un palidzetu kko izdomat lai atons izdzivotu... tad lidotu uz atenam un izglabtu atenas un varbut visu griekiju no parromosanas.... tad celotu uz 6666 gadu un apskatitos kas teur notiek tad laistu uz 9999 gadu patusetos tur un laistu uz majam... tad katru sesdienu svedienu aizcelotu uz kadu interesantu laiku...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 13.07.2006 11:13
Raksts #102


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Ja es tiktu pie laika mašīnas, tad es dotos uz pagātni, atrastu kādu vietu, kur nav nevienas dzīvas dvēsele un dzīvotu klusi un mierīgi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 13.07.2006 13:42
Raksts #103


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



grūts jautājums... gribētos jau redzēt visas uberkrutās nākotnes tehnoloģijas..., bet tomēr laikam pagātnē... 18.gs Londonā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 13.07.2006 13:51
Raksts #104


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Es dotos uz Ēģipti...
Iespējams tajā laikā,kad to tikai cēla un dot padomus,kā labāk izveidot.
Pasāstīt par nākotni...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 03.09.2006 16:12
Raksts #105


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Es dotos uz 19.gs 60-tajiem gadiem. Būtu interesanti pabraukāt ar tvaikoni, apmeklēt smalkas balles utt. Turklāt, tajā laikā mani iespējam uzreiz nenoturētu par traku, ja es dalītos ar savām nākotnes "idejām", jo tas bija Žila Verna laikmets. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Man arī patīk senā Ēģipte, bet tad bija pārāk lielas izredzes nokļūt verga lomā un tiešām piedalīties piramīdas celtniecībā... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Protams, būtu jauki noskaidrot, vai viduslaikos tiešām bija Merlins... bet tā laika dzīvesveids bija nopietni draudi ne tikai veselībai, bet arī tikumībai... nu vīriešiem tajā laikā bij vieglāk, ielēc bruņās un steidz klosteri aplaupīt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)




Šo rakstu rediģēja Veela: 03.09.2006 16:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 12:07
Raksts #106


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



dotos uz pagātni, redzētu kā dzīvoja senie cilvēki bez elektrības, bez normālām drēbēm, bez normālām mēbelēm. un vēl arī uz nākotni, lai redzētu, kā pasaule attīstīsies pēc 40, 50, 60 gadiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 02.08.2007 10:18
Raksts #107


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Dotos uz pagātni pirms gadiem pieciem ar zināmiem loterejas numuriem un kļūtu par miljonāru. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Tur nav ko domāt.

Bet gribētos arī doties tālu tālu pagātnē, kad vēl bija baltu ciltis, atnest viņiem zināšanas par tehnaloģiju un iekarot pasauli! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 02.08.2007 10:32
Raksts #108


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



Uz senajiem laikiem.. patiktu kaitināt senos cilvēkus par nākotni.. Būt par viņiem gudrākai.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Nākotnē tik ielūkotos, ja būtu interesanti tad apskatītus kas tur ir, bet ja zeme būtu kļuvusi briesmīga, tad laistos ko kājas nes.. Ā, un paskatītos cik sen īsti parādijās Mēness..

P.S. Elesarela ideja ar būtu jāizmanto... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Šo rakstu rediģēja Lianjuks: 02.08.2007 10:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 02.08.2007 11:58
Raksts #109


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Ak, mani saista Franču revolūcija. Skaists laiks. Ļauni skaists. Sauciet mani par Šarloti Kordē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SunSmile
iesūtīt 02.08.2007 12:00
Raksts #110


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06



man tepat ir labi
bet varbūt dotos uz netālu pagātni, mani bērnudārza laiki (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
pavediena sākumā nebija minēts, vai es tur būšu kā es, vai skatīšos no malas un vai spēšu kaut ko mainīt;)
bet nu ai, tāda laika mašīna nav iespējama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 30.08.2007 10:52
Raksts #111


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Nākotni negribētu redzēt- būtu garlaicīgi dzīvot tālāk, ja es zinātu, kas ar mani notiks. Pagātni? Hmmm...jaunai meitenei bez pavadoņa klaiņot apkārt būtu pašnāvība, bet ja es paņemtu līdzi ieroci (minmetēju? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ), lai pie gadījuma aizstāvētos arī būtu neierasti, jo es izmainītu vēstures gaitu- uzspridzinot kādu slavenu karavadoni, filosofu u.c. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
No sākuma būtu jāparokas pa vēstures grāmatām, jānogriež mati atbilstoši tam laikam un jāizliekas par vīrieti. Tad varētu aizceļot uz seno Grieķiju un pameklēt pa ielām klīstošo Sokrātu.

Šo rakstu rediģēja Hēbe: 30.08.2007 10:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 4 5 6
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 11:53