Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Laika mašīna
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Noslēpumaini fakti
Lapas: 1, 2, 3
morgion
Chauz visiem šeit ir tāds pavediens -
Ja jums būtu laika mašīna kur jūs dotos pagātne vai nākotne, tad kur?
rolleyes_a.gif
NovemberNövelet
Es dotos uz vidusslaikiem, veelams uz Skandinaavijas pusi happy.gif un nemaz nevajag skjiibi skatiities uz mani tongue.gif
Zuz
[Domāju, ka šitajamajam pavedeinam jābūt citur, bet tā kā man te nav varas....... ]

Es gribētu uz viduslaikiem.. ... Uz Angluju.. karalis Arturs.. apaļais galds, bruņinieki, pūķi.... nu un tādā garā. Man tas leikas nejēdzīgi jautri! heh... varētu jau ar uz Gredzena laikiem...... whistling.gif
morgion
man arii patiik senie laiki es arii gribeetu aizcellot tajos laikos kur GP.....
tongue.gif
Lija
JA man būtu laikamašīna, tad es ilgi nedomājot brauktu gan uz nākotni, gan pagātni... Tas taču ir tik interesanti.. laughing.gif Lai gan ja skatās pēc dažām idejām, ka nākotne nemaz nepastāv, tad laikam paliek tikai pagātne.. Man gribētos apmeklēt 19 gs. un arī 18.tajam nav ne vainas...
giraffe
Es gribeetu nokljuut ne sevishkji taalaa pagaatnee - piem., 20. gs. 20., 30. gados kaadaa smalkaa sabiedriibaa... vai arii taa pasha gadsimta 60., 70. gados Lielbritaanijaa, kad dzima rokmuuzika un hipiji. rolleyes_a.gif Nezinu kaapeec, bet mani fascinee vairaak tieshi 20. gs.! tongue.gif
Lia'angia
Uz viduslaikiem es toč negribētu. vai jūs ziniet, cik NETĪRS tur bija? Es esmu piedadusi mazgāties biežāk, kā reizi mēnesī... vai gadā, un kreklu mainīt tikai tad, kad iepreikšējais noplīsis... :blink: Nē, es gribētu uz nākotni. Kādu 22 gadsimtu. Vai vispār tad, kad cilvēki nodibinājuši sakarus ar citām pasaulēm.
Fiona
Vienoziimiigi pagaatnee, vairaak intereseetu redzeet kaa cilveeki dziivoja kaadreiz, ne kaa bezdarbiibaa iesliigusii masa aptaukojas ... smile.gif
Paip`
nu es gribeetu nokljuut arii pagaatnee, bet tur kur naf karu un naf ljaunuma...kur ir dikti skaisti....apmeeram kaukas liidziigs elfu pilseetaa(gp)
Fiona
Reiz jau rakstiiju, ka izveeleetos nokljuut pagaatnee... Bet arii naakotnee vareetu ieluureet... Tas nekas, ka tad noteikti cilveeki buus sasniegushi slinkuma kalngalu... smile.gif
Kedriks
Uz pagātni protams! Un ar savām šībrīža zināšanām! Piekoriģētu dažas lietiņas, ja būtu iespējams smile.gif)) Piemēram sarīkotu atentātu pret dažiem lielākajiem mūdžiem. Īstenībā baigi daudzās lietas gribās savām acīm redzēt kā tur īsti ir bijis. getlost.gif
Lija
īstenībā interesanti būtu nokļūt vēl tālākā pagātnē, pirms pasaules radīšanas.... huh.gif Kas gan tur notiktos?
The Shine
*apspiež piepeši uzradušos vēlmi uzrakstīt milzīgu postu par laikamašīnām, matēriju utt., jo te tak ir FANTASTIKA*

hm. ķelti laikam. jā, ķeltu laiks.
NovemberNövelet
CITĀTS(Lia'angia @ 16.03.2004 19:46)
Uz viduslaikiem es toč negribētu. vai jūs ziniet, cik NETĪRS tur bija? Es esmu piedadusi mazgāties biežāk, kā reizi mēnesī... vai gadā, un kreklu mainīt tikai tad, kad iepreikšējais noplīsis...

Nu katram laikam savi truukumi. Pie tam- aristokraati bija daudz tiiriigaaki par zemniekiem..Kaut vai zemniekiem Anglijaa, kas turpat kur eeda, tur arii nokaartoja dabiskaas vajadziibas getlost.gif
Par kukainju izkasiishanu no paruukas nerunaashu happy.gif
Bet nu taapat es no sava viedoklja par viduslaikiem tomeer neatsakos.
...Zanish...
Es(Zanish)no vienas puses gribeetu doties naakotnee ,lai redzeetu kaada buus dziive veelaak ,bet no otras puses uz pagaatni ,jo tad sabiedriibaa bija vairaak raganas.
tumsīgā
uz nākotni protams, par pagātni jau vēsturē māca laughing.gif
monster
ha es gribeetu uzrakstiit kontroldarbuun tad apstiitos klluudas un griestu laiku atpakall !!! kntrikki uzrakstiitu uz 10 !!! rolleyes_a.gif
mad
nu ja man buutu tad no saaakuma ietu uz pagaatni izlabot visas savas pagaatnes kljuudas bet peeec tam uz naaakotni apstiities kas tur notiek!!!
Nicol
Ja man būtu laika mašīna es dotos pagātnē. Tā nebūtu nekādā senā pagātne...Tikai 26. marts.. getlost.gif unsure.gif pieņemtu somu aicinājumu aiziet uz to pirti unsure.gif
zenofeX
Uz naakotni lai kaada taa arii nebuutu. Projaam nelaistos tikai tad, ja zinaatu, ka atpakaljcelja nav, a taa - uz naakotni. Veelos apskatiities kaa cilveeki dziivo naakotnee un kaa ir atrisinaajushi taas daudzaas probleemas, kuras vinjiem ir pashlaik getlost.gif
eziic_miglaa
es palieku kur esmu.
arvien biezaak, visaadu staastus klausoties par veesturi, saprotu, cik laimiiga esmu ka dziivoju muusdienaas.
savukaart naakotnes teeli un ainas nu nemaz tik patiikamas naliekas.
es palieku kur esmu
Fabie
Es dotos pagaatnee pie Merlina lai noskaidrotu vai vinjsh tieshaam bija burvis? getlost.gif
Matrikss
Me arī gribētu redzēt kā cilvēciņi pa nākotni dzīvojās. Kādi atklājumi, kādas iespējas,.........
eziic_miglaa
CITĀTS(Fabie @ 31.03.2004 19:15)
Es dotos pagaatnee pie Merlina lai noskaidrotu vai vinjsh tieshaam bija burvis?  getlost.gif

tev par to ir kaut mazaakas saubas?
a tu holivudies kamelotas bruninieku esi redzeejs??
panaiva komeedija bet man patika taa ideja par merlinu, kas ir visaa liaktelpaa nevis konkreetaa vestures posmaa
Dana
Ja man būtu laika mašīna es laikam dotos uz pagātni vienkārši lai pārliecinātos, ka Darvina teorija ir maldi wink.gif Labprāt dzīvotu pirms Lielajiem Plūdiem, jo tad dzīvoja milži un dinozauri (ja var ticēt pētījumam, ko tagad lasu). Vispār jau man patiktos apmeklēt arī Vikingus, pabraukāt uz viņu kuģiem, vai padzīvot kādā Skotijas pilī, kad tā vēl bija jauna un nesen būvēta. Nu, par nākotni es noteikti nedomāju, neizskatās ne ko aizraujoša. Man labāk patīk tie laiki, kad cilvēks bija tuvāks dabas norisēm un dzīvnieku pasaulei (ne jau, ka viņš jebkad bijis pērtiķis vai kas). Doties uz laiku, kad iespējams, maģija tiešām pastāvēja.
eily
es laikam uz naakotni jo mainiit es pat neko neveeleetos, bet zinaat kas buus naakotnee gan... grin.gif
Noamia
Ja man būtu laika mašīna es varētu izdaudzīties pa visurieni, no sākuma es dotos uz pagātni, ļoti gribētu būt kādas austrumu valsts princese, kaut gan būt par vikingu arī būtu interesanti. Nākotne tā īpaši nevilina. Vispār jau gribētos padzīvoties pie tiem dinozauriņiem. grin.gif
Trusite
es gribeetu vienu reizi aizlidiot uz pagaatni un vienu reizi uz naakotni!!

pagaatnee es gribeetu noskaidrot kursh novaaca 2pac

naakotnee es gribeetu aizlidot peec kaadiem 20 gadiem, gribeetu redzeet kas es esmu pati un kas ir noticis ar maniem klasesbiedriem un citiem tuvajiem cilveekiem, veel gribeetu uzzinaat kur Bin LAdens sleepjas un kaa AIDS var izaarsteet!! nu jaaaa, taadi mani plaani!!!
eziic_miglaa
ziniet, lai buutu kaut kas cits nekaa esi, tev ir jaabuut ne tikai citaa vietaa un laikaa, bet arii pavisam citam cilveekam.
nu nevar buut latviete uzreiziiteem uztrumu princese, saakot jau ar to, ka ta ir pilniigi cita audzinaasana utt.
un otraadi...
Kedriks
Hmmm, izskataas ka mees to pagaatni dikti idealizeejam... eh, bija taads staasts vienaa vecaa Fantastikas pasaules seerijas graamatinjaa "Pirms laika atnaakushais" vai tamliidziigi smile.gif Tur nu bija labi apraxtiits kas sagaida muusdienu cilveeku mezoniigajos viduslaikos grin.gif Kaut gan lielisks humosistiskaa virziena jebkad uzraxtiitais garadarbs par doto teemu, bez saubaam ir un paliek "Fantastiskaa Saaga" laughing.gif laughing.gif laughing.gif
eziic_miglaa
par to jau ir runa. kur juus keeraat ka naakotne visu zinaas vai pagaatne bija dikti laba?
man liekas mees katrs esam tiesi tur kur jaabuut, kur ir mums vispiemeerotaakais laiktelpas punkts
fire
man patik tagadne...! vienigais, ja varetu atgut jaunibu, tad ap 50 es gribetu pacelot:)
Flo
Es arii gribeetu doties pagaatnee.tikai ne cik senaa.gads divi ne vairaak...
eziic_miglaa
vieniigais, ko es vareetu - varbuut atgriezties un paveerot sevi no malas, lai izanalizeetu savu riiciibu un varbuut izvairiitos no kaadas kluudas naakotnee
Kedriks
Nu nē! redzēt visas savas stulbās pagātnes kļūdas vēlreiz?! Nu nē!! Paldies! Ko tādu pārdzīvot - ne-eee! laughing.gif
NovemberNövelet
Es , starp citu, domaaju, par to kaa tas vareetu buut.. Un izdomaaju, ka pat tad, ja es nepieljautu taas kljuudas, ko kaadreiz pieljaavu, noteikti pieljautu citas, so..Nee.. Naakotnee..Nu it kaa ir labi tepat.. Bet es gribeetu uz dienu paskatiities kaa izskatiisies Zeme peec gadiem 500.. happy.gif
·spid·
oh jaa.. te laikam baigaaaaaaaaaaaaz sarunas .. nu ok... s taga neesu maajaaa tongue.gif skola is over.. jeeeeeeeeeeeeeeej... nu labi.. tiai uz briisninju bet tomeer rolleyes_a.gif

baac.. ar jauno laika mainju man bikinj kkas sajuka blush.gif s ljooooti atwainojos grin.gif sajuacu ar sarunaam laughing.gif
Lord of Darkness
Es dotos uz 17, vai 18. gadsimta Parīzi.
laughing:angel
visspār es laikam dotos pagātnē, būtu interesanti redzēt kā cilvēki dzīvojuši pagātnē! ja es dotos uz nākotni tad zinātu kas notiks un tas toč nebūtu interesanti!!!
eziic_miglaa
CITĀTS(eliiniite888 @ 01.04.2004 15:14)
es laikam uz naakotni jo mainiit es pat neko neveeleetos, bet zinaat kas buus naakotnee gan... grin.gif

un ja nu tad, kad tu to uzzinaasi, tava karstaakaa veeleesanaas buus - kaut tu to nekad nebuutu zinaajusi?
kaapeec lielai daljai naakotne raadaas kaa bezgaliigaas iespeejas un vispaar ideaalais laiks?
nee, es neesmu pesimiste, man MANA naakotne arii ir gaisaas kraasaas kraasota.
tacu reddzot to kas pasaulee notiek - kaada gan var buut taada midzena naakotne?
grapefruit
Es noteikti dotos pagātnē, nemaz negribu zināt, kas ar mums notiks nākotnē wink.gif unsure.gif
Canadian
Pagātnē izmainītu...
Es izmainītu kādu savu kļūdu, ko esmu pieļāvis, bet mainot to es varu krietni izmainīt savu nākotni whistling.gif .Piemēram es izmainu savu kļūdu, bet tāpēc, ka es kļūdījos es gāju pa to ceļu, bet ja es nekļūdītos es varbūt paliktu kādā citā vietā un tur mani notriektu mašīna, tāpēc šī ceļošana pagātnē ir ĻOTI bīstama, kas pierādās arī filmā Laika Mašīna, starpcitu, kuras pavediens ir atrodams šeit.
Nākotnē izmainītu...
Mainīt es neko īpaši nemainītu. Varētu nospert kādu grāmatu grāmatu ar visiesm iepriekšējiem sporta rezultātiem un, tad tikai vinētu naudu, bet atkal šis jau bija filmā Laika Mašīna un arī sekas bija redzemas, tāpēc es neko nespertu whistling.gif , ja nu vienīgi kaut kādu baigo ierīci. Piemēram riktīgo datoru, kuram būtu 10000000000000000RAM laughing.gif vai kaut kādu mašīnu. Vienalga, ko TIKAI kaut ko tādu, kas nav sastopams manā laikā. '

Visa ši padarīšana ir ļoti bīstama, ĻOTI bīstama!!! whistling.gif
Grēkmeistars
Tas būtu 100% pagātne...viduslaiki grin.gif vai varbūt baroka vai renesanses laiks...panēsāt tās kuplās kleitas grin.gif wink.gif
Roviela
Es - noteikti uz nākotni. Jeb, ja pagātne, tad kaut kur uz seno Grieķiju, piemēram. Tikai ne viduslaikus! Man patīk mazgāties. grin.gif Un pārģērbšanos mierīgi var sarīkot mūsdienās.
A tā - es nemaz neticu, ka laika mašīna ir iespējama. Ja nu vienīgi ceļojumiem nākotnē, bet bez iespējas atgriezties. Pagātne, pēc manas laika izpratnes, nav pieejama.
Idril
Es definatly dotos uz pagātni jo nākotne vēl nav rakstīta un tā veidojas citādāka turklāt pagātne slēpj tik daudz noslēpumu ko es gribētu uzzināt! Bet nākotne! Ar to ir tāpat kā ar pārsteigumu piemēram ja tev pasaka kas tas ir par pārsteigumu tev vairs nav interesanti tāpat ir arī ar nākotni!
Nīke
whistling.gif oi.. es brauktu uz senu pagaatni uz romu vai uz to galu.....
Elepele
Manam jau baigi gribeetos uz naakotni, Bet tad kopaa ar visu savu gjimeni tongue.gif
Alysona
Nu, vispaar es gribeet aizceljot uz senu pagaatni un piemeeram paskatiities kaa iisti dziivoja eegjiptieshi... grin.gif
closs...
Ja man buutu tikai viena iespeeja, es noteikti izveeleetos pagaatni, kautgan ilgi domaatu, kaa labaak un varbuut pat pie secinaajuma nenonaaktu, jo pagaatne, bez tagadnes un naakotnes, kautkaa neliekas tik saistosha....
Nestors Grems
Pastāv uzzskats, ka nākotnē nevar aizceļot, jo tā vēl nepastāv, bet ja tas būtu iespējams, tad nākotnē.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!