Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Starpplānu Krogs II (Dubls otrais), Rīkojam kabineta spēli
Sindra
iesūtīt 30.01.2004 11:10
Raksts #1


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu jā. Tā kā mūsu pirmais pavediens par šo tēmu ir pazudis bez pēdām. Daram visu ko spējam, lai tomēr noturētu jūsu interesanti par šo briestošo un strauji tuvojošos pasākumu.

Kabineta spēle par Starpplānu krogu ir iecerēta LFFB februāra pasākuma otrajā daļā. Jums tiek dota iespēja pamēģināt kā tas ir spēlēt lomu LARP'ā.

Kas nepieciešams, lai ņemtu dalību?

1. Jums jāizdomā ko jūs vēlaties spēlēt.
a) Tas varētu būt jebkuras rases pārstāvis no fantasy spēļu sistēmas D&D. Piemēram: elfs, rūķis, cilvēks, halflings u.c.
b)Tad ir jāizdomā kādas klases pārstāvis būs jūsu tēls.
Piemēram: mags, bards, barbars, blēdis u.c.

NEDRĪKST izmantot tēlus no grāmatām un filmām!!!! Tas ir, jūs nevarat būt Harijs Poters, Gendalfs, Imperators Palpatins u.c.

2. Jums ir jāuzraksta sava tēla leģenda un tā jānosūta uz PZ vai Epastu FARLINER'am. Leģenda būs apraksts, kurš ietver sekojošu informāciju: Jūsu tēla vārdu, vecumu, no kurienes viņš nācis. Kas viņš ir un ko viņš ir darījis līdz brīdim, kad nonācis uz ikgadējo avantūristu un piedzīvojumu meklētāju saietu Starpplānu Krogā.

3. Jūsu tēlam būs nepieciešams tērps. Padomājiet kādu tērpu jūs varat sagādāt. Ja nav vēlmes šūt varat izmantot teātru tērpu īres pakalpojumus.

Kas īsti notiks Krogā... Nu tātad spēles tēma ir Avantūristu un piedzīvojumu meklētāju saiets Starpplānu Krogā. Dzirdētas baumas, ka būs magu dueļi. Varēsiet slēgt veiksmīgus darījumus ar savas profesijas kolēģiem. Izspiegot nevēlamās personas. Par intrigām un misijām būs parūpējušies spēles vadītāji.

Nav nozīme tam, ka nekad neesat piedalījušies līdzīgos pasākumos. Galvenais ir gribēšana!!!! Ja pat nekādi nespējat izdomāt, ko vēlaties spēlēt, bet ir lielu lielā gribēšana, droši dodat ziņu Farliner'am, viņš palīdzēs ar tēla izveidošanu.

Jautājumi?
Labprāt atbildēsim un paskaidrosim visu neskaidro.

Uz tikšanos Starpplānu Krogā!
(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 6 7 8 9 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 159)
Farliner
iesūtīt 25.02.2004 14:31
Raksts #141


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Kādēļ gan lai "augstākie spēki" protestētu pret cilvēku veidotām organizācijām?? IMO, tev sākas pranoja - pats nebiji klāt, kad viņi to ordeni izveidoja, un visu uztver pārmēru personīgi. Cik atceros, tad viņi to ordeni veidoja atr savu ideju un diezgan dziļu domu, tā kā, nav ko viņiem bezjēgā braukt augumā, labāk pierādi, ka esi pareizāks, nekā viņi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 25.02.2004 14:35
Raksts #142


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Nu ja tā tad labi. Tikai es baigi labprāt to visu dzirdētu no viņiem pašiem. TAD es nomierināšos.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 25.02.2004 15:01
Raksts #143


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



CITĀTS
Nu ja tā tad labi. Tikai es baigi labprāt to visu dzirdētu no viņiem pašiem. TAD es nomierināšos....


Baigais off-tops! Īsiem vārdiem: Ignore!

CITĀTS
IMHO man liekas ka vismaz vārdiskas tiesības uz protesta izteikšanu pret šo zaimojošo padarīšanu es esmu pelnījis???


Nē, jo tu nemāki to pieklājīgi izteikt. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Un tagad. Kas tev ir sakāms SK2 sakarā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 25.02.2004 16:11
Raksts #144


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Šodien ir vēl daži personāžu apraksti iesniegti, līdz ar to, dalībnieku skaits nedaudz paplasinās.

BTW, cilvēki un citādi domājošie, pasākuma laikā notiks Piedzīvojumu Stāstu Konkurss! Iespējams, ar balvām (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Nosacījumi - stāsts nedrīkst būt kaut kur agrāk publicēts (lai nebūtu plaģiātu no literatūras vai citiem informācijs avotiem). Pidalīties drīkst visi, tikai vēlams, lai stāsts atbilstu tam, ko jūsu izvēlētais personāžs šo stāstu būtu varējis kaut kur dzirdēt vai pats piedzīvot (lai "mājas elfs" nestāstītu stāstus no Tolkina izstrādātās pasaules un otrādi - tēli no citām pasaulēm nestāstītu lietas, kas ar HP saistās.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 25.02.2004 16:21
Raksts #145


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Jauki!

Es paruupeeshos, lai no pasaakuma arii bildes buutu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 25.02.2004 16:24
Raksts #146


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ļoti labi! Es ar digitālo aparātu ar līdzi paņemšu, un solījās vēl viens bildētājs būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 25.02.2004 17:09
Raksts #147


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



CITĀTS(Farliner @ 25.02.2004 16:11)
Šodien ir vēl daži personāžu apraksti iesniegti, līdz ar to, dalībnieku skaits nedaudz paplasinās.

BTW, cilvēki un citādi domājošie, pasākuma laikā notiks Piedzīvojumu Stāstu Konkurss! Iespējams, ar balvām (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Nosacījumi - stāsts nedrīkst būt kaut kur agrāk publicēts (lai nebūtu plaģiātu no literatūras vai citiem informācijs avotiem). Pidalīties drīkst visi, tikai vēlams, lai stāsts atbilstu tam, ko jūsu izvēlētais personāžs šo stāstu būtu varējis kaut kur  dzirdēt vai pats piedzīvot (lai "mājas elfs" nestāstītu stāstus no Tolkina izstrādātās pasaules un otrādi - tēli no citām pasaulēm nestāstītu lietas, kas ar HP saistās.)

Klau, par taadaam lietaam nevajadzeetu briidinaat laiciigaak, nekaa divas dienas pirms?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 25.02.2004 17:11
Raksts #148


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Nimue @ 25.02.2004 17:09)
CITĀTS(Farliner @ 25.02.2004 16:11)
Šodien ir vēl daži personāžu apraksti iesniegti, līdz ar to, dalībnieku skaits nedaudz paplasinās.

BTW, cilvēki un citādi domājošie, pasākuma laikā notiks Piedzīvojumu Stāstu Konkurss! Iespējams, ar balvām (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Nosacījumi - stāsts nedrīkst būt kaut kur agrāk publicēts (lai nebūtu plaģiātu no literatūras vai citiem informācijs avotiem). Pidalīties drīkst visi, tikai vēlams, lai stāsts atbilstu tam, ko jūsu izvēlētais personāžs šo stāstu būtu varējis kaut kur  dzirdēt vai pats piedzīvot (lai "mājas elfs" nestāstītu stāstus no Tolkina izstrādātās pasaules un otrādi - tēli no citām pasaulēm nestāstītu lietas, kas ar HP saistās.)

Klau, par taadaam lietaam nevajadzeetu briidinaat laiciigaak, nekaa divas dienas pirms?

Nu man liekas, ka pirms tam jau gāja runa, ka būs piedzīvojumu stāstīšanas (jeb lielīšanās ar varoņdarbiem) konkurss.

Tagad tikai ierakstīja precīzākus noteikumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 25.02.2004 17:11
Raksts #149


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Tas bija rakstīts jau pašā pirmajā info, un LFFB lapā arī ir, šoreiz es to vienkārāsi atgādinu, lai cilvēki neaizmirst.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 25.02.2004 17:19
Raksts #150


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



http://www.lffb.org/index.php?menu=01&submenu=72300085 <---- tur tas rakstiits nav... ja nu komentaaros vieniigi - bet arii tur runa vairaak iet par literatuuru marta pasaakumaa?...

a pats pirmais info sheit pazuda servera kljuudas rezultaataa... pashreiz shii pavediena pirmajaa zinjojumaa nekas taads nav piemineets...


nekaada kritika... tikai nu... zheel mazliet taa kaa... buutu informaacijas vairaak, arii no shii foruma gan jau veel dazhi no shii pasha foruma atsauktos:mellow:

Šo rakstu rediģēja Nimue: 25.02.2004 17:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 25.02.2004 17:24
Raksts #151


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Dīvaini... biju pārliecināts ka LFFB lapā tā infa bija. Lai nu kā, pieredze rāda, ka 2 dienu pilnīgi pietiek piedzīvojumu stāsta sacerēšanai vai pilnveidošanai (spēļēs tādas lietas bieži vien "on the fly" sacer). Stāsti tiks vērtēti turpat uz vietas, atklātā balsošanā, un tiks stāstīti, visticamākais, no skatuves, lai visi interesenti var dzirdēt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimue
iesūtīt 25.02.2004 17:29
Raksts #152


Istari māceklis
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.03
GP eksperts 2006



Nebija nebija.... a tur tikai Kroga speeleetaaji piedaliisies?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 25.02.2004 21:14
Raksts #153


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tauta! Viena meitene man pieteicās uz kādu mana apģērba gabala aizlienēšanu. Diemžēl es izdzēsu viņas epastu un tagad neatceros, kam to apsolīju. Paņemšu to apģērba gabalu līdzi uz Savannu, ja viņas tur nebūs, uz pašu pasākumu. ja viņa lasa šo forumu, diki gaidīšu PZ, lai zinu ,kam nest! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 26.02.2004 08:07
Raksts #154


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Nimue @ 25.02.2004 17:29)
Nebija nebija.... a tur tikai Kroga speeleetaaji piedaliisies?

NU, būtu dīvaini, ja piedalītos arī tie, kas pašā spēlē bepiedalās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 26.02.2004 09:10
Raksts #155


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Nu, jā, piedzīvojumu stāsti nav domāti kā literārs brīnumdarbs, bet gan situācija, kad viens piedzīvojumu meklētājs stāsta citiem ko piedzīvojis. "Zini, mēs reiz gājām kauties ar lielo, ļauno vilku un izrādījās..."

Es pieņemu, ka lielākajā daļā tā būs improvizācija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 26.02.2004 10:19
Raksts #156


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



CITĀTS(Urdrunir @ 25.02.2004 15:01)
CITĀTS
Nu ja tā tad labi. Tikai es baigi labprāt to visu dzirdētu no viņiem pašiem. TAD es nomierināšos....


Baigais off-tops! Īsiem vārdiem: Ignore!

CITĀTS
IMHO man liekas ka vismaz vārdiskas tiesības uz protesta izteikšanu pret šo zaimojošo padarīšanu es esmu pelnījis???


Nē, jo tu nemāki to pieklājīgi izteikt. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Un tagad. Kas tev ir sakāms SK2 sakarā?

SK2 sakarā? Nu tas, ka es tur būšu. Un es nebrīnīšos ka droši vien jau protams visi zin, kādā ampluā. Ar OOG info saglabāšanu kautkā pēdējā laikā tādas nelāgas lietas notiekās...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 26.02.2004 10:27
Raksts #157


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



klau man ir jautaajums vai tur nevar buut taads teels kaa eezeliitis i-aa i-aa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kedriks
iesūtīt 26.02.2004 10:34
Raksts #158


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.03



Aivvvv atkal izceļas ar izcilu spēju ļoti smieklīgi pajokot! Mwahahaha. A Tu pajautā Dieviem ko šie par to teix.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 26.02.2004 12:31
Raksts #159


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



nee es vispaaar dalleeji nopietni taapeec ka maajas elfam es nevaru sagatavoties jop man ir zzetonvakars bet tur es speeleeju eezeliiti....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 26.02.2004 12:38
Raksts #160


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



A ko tur darīs ēzelis???? Varbūt ka tu vari kādu citu tēlu tomēr noorganizēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 6 7 8 9 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.05.2024 20:52