Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Starpplānu Krogs II (Dubls otrais)
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Kabineta lomu spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4
Sindra
Nu jā. Tā kā mūsu pirmais pavediens par šo tēmu ir pazudis bez pēdām. Daram visu ko spējam, lai tomēr noturētu jūsu interesanti par šo briestošo un strauji tuvojošos pasākumu.

Kabineta spēle par Starpplānu krogu ir iecerēta LFFB februāra pasākuma otrajā daļā. Jums tiek dota iespēja pamēģināt kā tas ir spēlēt lomu LARP'ā.

Kas nepieciešams, lai ņemtu dalību?

1. Jums jāizdomā ko jūs vēlaties spēlēt.
a) Tas varētu būt jebkuras rases pārstāvis no fantasy spēļu sistēmas D&D. Piemēram: elfs, rūķis, cilvēks, halflings u.c.
b)Tad ir jāizdomā kādas klases pārstāvis būs jūsu tēls.
Piemēram: mags, bards, barbars, blēdis u.c.

NEDRĪKST izmantot tēlus no grāmatām un filmām!!!! Tas ir, jūs nevarat būt Harijs Poters, Gendalfs, Imperators Palpatins u.c.

2. Jums ir jāuzraksta sava tēla leģenda un tā jānosūta uz PZ vai Epastu FARLINER'am. Leģenda būs apraksts, kurš ietver sekojošu informāciju: Jūsu tēla vārdu, vecumu, no kurienes viņš nācis. Kas viņš ir un ko viņš ir darījis līdz brīdim, kad nonācis uz ikgadējo avantūristu un piedzīvojumu meklētāju saietu Starpplānu Krogā.

3. Jūsu tēlam būs nepieciešams tērps. Padomājiet kādu tērpu jūs varat sagādāt. Ja nav vēlmes šūt varat izmantot teātru tērpu īres pakalpojumus.

Kas īsti notiks Krogā... Nu tātad spēles tēma ir Avantūristu un piedzīvojumu meklētāju saiets Starpplānu Krogā. Dzirdētas baumas, ka būs magu dueļi. Varēsiet slēgt veiksmīgus darījumus ar savas profesijas kolēģiem. Izspiegot nevēlamās personas. Par intrigām un misijām būs parūpējušies spēles vadītāji.

Nav nozīme tam, ka nekad neesat piedalījušies līdzīgos pasākumos. Galvenais ir gribēšana!!!! Ja pat nekādi nespējat izdomāt, ko vēlaties spēlēt, bet ir lielu lielā gribēšana, droši dodat ziņu Farliner'am, viņš palīdzēs ar tēla izveidošanu.

Jautājumi?
Labprāt atbildēsim un paskaidrosim visu neskaidro.

Uz tikšanos Starpplānu Krogā!
w00t.gif
aivvv/troll dream walker
jap jap me buus maajas elfs un noteikti speelees
Sindra
CITĀTS(aivvv @ 30.01.2004 14:10)
jap jap me buus maajas elfs un noteikti speelees

Jaa tikai luudzu pirms tam iesniegt Farliner'am leģendu. rolleyes_a.gif
Farliner
CITĀTS(aivvv @ 30.01.2004 14:10)
jap jap me buus maajas elfs un noteikti speelees

Kā jau minēju, tādu personāzu būs grūti notēlot - kur tu tādu izskatu sev noorganizēsi, nezinu. Tur jau ar masku vien nepietiks...
(Lieta, ko neavru piedot Roulingai - ka viņa tos neradījumus bija par elfiem nosaukusi mad.gif )
Mastero Jazz
Farliner - ir jau elfi (mājas gariņi) - tie ir pat klasiskāki bērnu pasaku varoņi nekā skandināvu laumiņelfi...
Farliner
Nu, mitoloģijā gan tos par elfiem nesauc... ir brownies un visādas tādas versijas, bet elfi parasti NAV mājas gariņi. Tie vairāk mitinās kaut kur tālāk no cilvēkiem, bet laiku pa laikam nomaina šūpuļos bērnus pret savējiem utt. Bet tas jau offtops. Un ja par skandināvu elfiem runājam, tad alfi, no kuriem Tolkiens aizguva savu elfu versiju nu ar laumiņām gan īsti neasociējas...
Mastero Jazz
/Mastero jūt, ka ir iebraucis svešā lauciņā un atkāpjas/
Martins
Maajas elfa teelossanai vareetu izmatot uz galvas maucamu kkeemiigu masku ar lielaam ausiim un garu degunu! Paaraak eerti nav, bet vismaz kaut kaads tuvinaajums sanaaks. Nu un atbilstossi veel vajag kautkaadas zekkubikses, smailas kurpiites (vai basas kaajas) un ne paaraak bagaatu un sarezzgiitu apggeerbu. Taadu kaa maisu. Manupraat vajadzeetu sanaakt. Beigu beigaas neviens tak neprasa, lai Tolkiina elfu teelotaaji buutu ideaali apgaroti skaisti vai arii piraatu teelotaaji obligaati smirdeetu peec darvas un viskija.
Farliner
Mārtiņ, es tā jūtu, ka Starpplānu Kroga saimniekam būs antipātija pret "mājas elfiem" smile.gif Šitādu neradījumu, un pie pieklājīgas publikas laist??? Viņš tak visus apmeklētājus izbiedēs!!! Bez tam, kāds no mājas elfa avantūrists sanāk, es gan nezinu... neliekas pārliecinoši.
Martins
Cik atceros no Poterpasaules, tad maajas elfi kalpo kaadai noteiktai burvju dzimtai un vieni passi uz savu roku apkaart parasti neblandaas. Tik taalu viss pareizi. Taccu, gadiijumaa, ja krogaa ir ieradies burvis no Poterpasaules, tad taccu vinnss vareeja pakkert liidzi arii savu maajas elfu? Vai arii elfs vinnam tik lloti piekkeeries, ka izluudzaas iespeeju sekot liidzi saimniekam. Vai arii kaads no krogaa klaatneesossu burvju ggimenes ir atsuutiijis maajas elfu nokaartot kaut ko. Iespeejas kaapeec maajas elfs vareetu buut ieradies starpplaanu krogaa pastaav un ne mazums. Man, personiigi, maajas elfi ir simpaatiski. Galvenokaart jau Dobija deell, bet arii taapat vinniem nav ne vainas. Nu un kas, ka vinni nav diezin cik skaisti?
Farliner
Martiņ, tāpēc jau es ar rakstīju, ka vajag atbilstošu tērpu, kas nav viegli, un leģendu... tāpat vien, ar apgalvojumu "es būšu mājas elfs!" nepietiek. Bet iespēja, protams, pastāv.
Urdrunir
Mjaa, Farliner'am ir stipri sakrālas jūtas pret elfiem, tādēļ viņš slimīgi uztver anomālus, netolkieniskus elfus. rolleyes_a.gif

Es tomēr domāju, ka šoreiz nevajadzētu liegt tam radījumam ieeju Starpplānu krogā. Es taču pieņemu, ka spēlētājs, kas piesakās uz šādu lomu, apzinās, ka var ierasties Malfoju tipa burvis, kurš iespējams gribēs tādu mājas elfu nedaudz iekaustīt. laughing.gif

Katrā gadījumā gribēju aktivizēt magu dueļos piedalīties gribētājus. Nu, visi DnD geimmasteri, mančkini, powergeimeri un vispār noteikumu zinātāji?! Kurš uzdrošināsies izveidot personāžu un pamēroties spēkiem ar citiem tādiem pašiem? sorcerer.gif Zinu, zinu, te vairāki tādi pa forumu klaiņā! wink.gif
Mastero Jazz
Wiz20/Acm5??? Vai kaut ko spēcīgāku?
Sigfa
vareet jau vareetu, bet kaa buus ar noteeloshanu? noteikumus paarzinu, bet nezinu vai vareeshu uubermagu noteelot... un kaa izpauzhaas magu duelji?
Kamazs
Tas par to maajas elfu atgaadina man kaada whistling.gif soliijumu uz decembra vai novembra pasaakumu ierasties caurspiidiigaa triko...buutu varbuut iistais laiks wink.gif?
Urdrunir
CITĀTS
Wiz20/Acm5??? Vai kaut ko spēcīgāku?


Ja es pareizi sapratu Farliner'u, tad duelantam vajadzētu būt vispirms (!) ar saprātīgu leģendu un tad aptuveni 6.-10. līmeņa personāžam, iespējams multiklasei vai prestižklasei, visticamāk veidotam pēc WotC izdoto materiālu noteikumiem.

Citādi duelis izklausīsies aptuveni tā:
Duelants1: "Es vēlos, lai es uzvarētu!"
Duelants2: "Es vēlos, lai tas otrais to nevēlētos!"
Duelants1: "Bet es vēlos, lai es vienmer vēlētos pirmais!"
utt. :blink:

Un ubermagu nevajadzētu būt problēmas notēlot. Kurš ir teicis, ka ubermagiem ir kaut kā noteikti jāuzvedas? Mēs ubermagi mēdzam būt tik dažādi! wink.gif
Sindra
Nu un kaa mums veicas ar leģendu iesūtīšanu?
Vai neesat jau piemirsuši par šo pasākumu, a?
Shatered
es neesmu, bet nu jau vienreiz aizsūtīju...

bet nu man tas tēls tāds gana pastulbs sanāca... obligāti jābūt no GP vai D&D rasei ?... Es nevaru būt vienkārši CILVĒKS ??? whistling.gif
Sindra
Bet d&d tach arii ir rase cilveeks.
Protams, ka var buut vienkaarshi cilveeks.
Shatered
nu tad es iesūtīšu citu apraxtu.. kam tad bija īsti jāsūta ? huh.gif
Andza
Tikai uzjautrinosha pieziime:

Urudruin saka:

CITĀTS
Mēs ubermagi mēdzam būt tik dažādi!


Un malaa pie postu skaitiitaaja ir rakstiits:

"Izraada pirmaas magjijas paziimes"
Sindra
CITĀTS(Shatered @ 04.02.2004 18:04)
nu tad es iesūtīšu citu apraxtu.. kam tad bija īsti jāsūta ? huh.gif

Legjenda jasuuta Farliner'am, kursh gan shobriid ir biki taa kaa apslimis, bet soliijaas apskatiities legjendas un atbildeet uz neskaidrajiem jautaajumiem piektdien.
Shatered
oki... nu tad tā.. bet ir tā ka es neko no D&D nerubiiju un tas nozīmē ka es neiebraucu kādi ir tie cilvēki - īpatbnības kādas, kāds apģērbs & so... nevari paskaidrot huh.gif ??
Sindra
CITĀTS(Shatered @ 05.02.2004 11:49)
oki... nu tad tā.. bet ir tā ka es neko no D&D nerubiiju un tas nozīmē ka es neiebraucu kādi ir tie cilvēki - īpatbnības kādas, kāds apģērbs & so... nevari paskaidrot huh.gif ??

Nu principaa cilveeki ieksh D&D ne ar ko iipaashi neatshkjiras no parastiejiem cilveekiem. Arii staigaa dazjaados apgjeerbos. Dziivo, meegjina nopelniit naudu vai nu godiigi straadaajot vai iesaistoties piedziivojumos.

Iipatniibas? Nu tas skatoties kaadu Tu to cilveeka teelu radi. Kas vinjsh peec "profesijas" Kaads vinjam dziives aicinaajums.

LARP'u cilveeki buus tieshi tik pat dažādi kaadi esam mees reaalajaa dziivee..
Shatered
nu tad tikai jādomā.... happy.gif ... tnx par paskaidrošanu... nu tad gan jau kautko izdomāšu... happy.gif ... tnx vēlreiz...
Urdrunir
CITĀTS
Un malaa pie postu skaitiitaaja ir rakstiits:

"Izraada pirmaas magjijas paziimes"


Hmms, man pārmet , ka mākslīgi nepaaugstinu postu skaitu? sad.gif

Un par tām maģijas pazīmēm... Nu, tu uztaisi kādu burvi dueļiem un paprasi Farliner'am kur es esmu. Viņš zinās. Sacentīsimies nedaudz... devil.gif
Aiva
Interesentiem - ir noprecizejies datums, kad pasakums var notikt, un tas ir 28tais februaris...
Sindra
Lieliski!
Taatad mums vel ir gana daudz laika, lai sagatavotu teerpus.

rolleyes_a.gif
zenofeX
Jauki, man der! cool.gif
Lia'angia
Lieliski, Margarita sarosās un aizslāj uz veikalu iepirkt sarkanu samta audumu greznai blūzei. smile.gif
Roviela
Urā! Šitais datums der. Šarlote ar indes zobu būs pilnā gatavībā medīt sev nākošo vīru smile.gif
Shatered
jā un Shaty kā vienmēr nerubī par ko jūs te bazaru dzenat getlost.gif grin.gif laughing.gif
Roviela
CITĀTS(Shatered @ 05.02.2004 17:30)
jā un Shaty kā vienmēr nerubī par ko jūs te bazaru dzenat getlost.gif grin.gif laughing.gif

Īsas personāžu leģendas 28. februāra spēlei izklāstam smile.gif
Vai tad pati neko vēl neesi sagudrojusi?
Shatered
Jā... Psihā Aīda de ------ (sākumā Kortesa.. taga jāizdomā cits..) ar savu drausmīgo zobinu, ko knapi var pacelt, būs ļooooti brīva tajā datumā getlost.gif grin.gif grin.gif grin.gif
Sindra
[Apmierināti vēro...]

Tauta rosās...
Ļoti labi!!!

w00t.gif
Urdrunir
CITĀTS
Šarlote ar indes zobu būs pilnā gatavībā medīt sev nākošo vīru


Īsa leģenda personāžam: jauns, skaists, bagāts burvis, galīgi negrib precēties! laughing.gif
Roviela
CITĀTS(Urdrunir @ 06.02.2004 09:05)
CITĀTS
Šarlote ar indes zobu būs pilnā gatavībā medīt sev nākošo vīru


Īsa leģenda personāžam: jauns, skaists, bagāts burvis, galīgi negrib precēties! laughing.gif

Ja tev būtu vēl kāds trūkstošs zemes gabaliņš manai topošajai karalistei, tad pat varētu gadīties, ka Šarlotei aizmirstas, ka viņai vispār ir zobi tongue.gif
Negribi par karali būt? whistling.gif
Sindra
CITĀTS(Urdrunir @ 06.02.2004 09:05)
Īsa leģenda personāžam: jauns, skaists, bagāts burvis, galīgi negrib precēties! laughing.gif

Īsa leģenda personāžam: ļoti skaista elfiete. Bards. Galīgi nemaz neinteresē jauni, skaisti, lecīgi burvji! rolleyes_a.gif
Urdrunir
CITĀTS
Negribi par karali būt?

Oh, man visi plāni saistīti ar savu nākošo karalisti, bet es vēl arī vēlētos ilgi dzīvot! unsure.gif

CITĀTS
Īsa leģenda personāžam: ļoti skaista elfiete. Bards. Galīgi nemaz neinteresē jauni, skaisti, lecīgi burvji! 

Jauni, skaisti un lecīgi burvji sāk pārdomāt vai vienas dienas kabineta spēlē spēs "piesist kanti" elfu bardam. grin.gif
aivvv/troll dream walker
taatad mans teela apraksts (nopietni)
maajas elfs videejos gados
vaardaa vinnam harolds
piemiit parastaas maajas elfaiipassiibas un speejas kas balstiitas poteraa
ssajaa krogaa ieradies slepenas maajss elfu organizaacijas (kas starpcitu ir aizguvusi savu nosaukumu no kaadas agraakas organizaacijas) v e m t uzdevumaa atrast sev saimnieku peec iespeejas leeticiigaaku...
Shatered
nu tad ar mani nesanaaks tongue.gif ... es neesmu taada tipa meitene tongue.gif getlost.gif happy.gif
Sindra
CITĀTS(aivvv @ 06.02.2004 12:22)
taatad mans teela apraksts (nopietni)

Vai Tu luudzu aizrakstiiji arii Farliner'am uz meilu, a?

rolleyes_a.gif
Kedriks
Nu ko var ņemties?! huh.gif :blink: grin.gif Ja nav noslēpums, cik jau tauta ir pieteikusies un leģendas sasūtījusi?
Shatered
*Aktīvi paceļ rociņu* Es kautkad nesen (vēl šodien) aizsūtīju Leģendu.. bet uz PZ nevis uz meilu...
Northwatch
*paceļ rociņu augstāk nekā Shatered jo ir garāka tongue.gif ) Jā, me arī grin.gif
Shatered
NW.. ja tu domā ka tev izdevās man ieriebt - no way tongue.gif ... man nebija jāpūlās tongue.gif
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 06.02.2004 14:37)
Nu ko var ņemties?!  huh.gif :blink: grin.gif

Šīto pašu es Tev pajautāšu, kad ņāks tuvāks Senlatvieši un tauta atkal sāks laiskoties. tongue.gif

Par leģendām...
Nezinu cik ir sasūtītas.
Farliner's apslimis.
Bet būs jau labi!!!! grin.gif
Kedriks
CITĀTS(Amidala @ 06.02.2004 14:54)
CITĀTS(Kedriks @ 06.02.2004 14:37)
Nu ko var ņemties?!  huh.gif :blink: grin.gif

Šīto pašu es Tev pajautāšu, kad ņāks tuvāks Senlatvieši un tauta atkal sāks laiskoties. tongue.gif

Par leģendām...
Nezinu cik ir sasūtītas.
Farliner's apslimis.
Bet būs jau labi!!!! grin.gif

Ņāks, ņāks grin.gif Es jau ar domāju ka būs jau labi grin.gif Es neko nevaru izdomāt par sevi..... huh.gif
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 06.02.2004 15:03)
Ņāks, ņāks grin.gif Es jau ar domāju ka būs jau labi grin.gif Es neko nevaru izdomāt par sevi..... huh.gif

Ņāks jau ar!


Nevari par sevi izdomaat?
Nu teiksim... liels, varens, gudrs, visnotaļ cienījams, bet mazliet nošņurcis bruņinieks, a? w00t.gif
Kedriks
CITĀTS(Amidala @ 06.02.2004 15:09)
CITĀTS(Kedriks @ 06.02.2004 15:03)
Ņāks, ņāks grin.gif Es jau ar domāju ka būs jau labi grin.gif Es neko nevaru izdomāt par sevi..... huh.gif

Ņāks jau ar!


Nevari par sevi izdomaat?
Nu teiksim... liels, varens, gudrs, visnotaļ cienījams, bet mazliet nošņurcis bruņinieks, a? w00t.gif

Nu es te drusj\ku apspriedos un man jau te dažas idejas radās........es tagad tās drudžaini apsveru......nu tad, kad taas būs leģendas paskatā, tad man pie Tevis pieteikties?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.