Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Star Wars: "Jaunais Džedaju Ordenis - Karaliskās asinis", [GM][PZP] StarWars - Augstdzimušo dzimtu slepkavības
Sindra
iesūtīt 06.10.2008 15:47
Raksts #1


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Jaunā Džedaju Ordeņa telpās kā parasti valdīja rosība.
Ļaudis pārvietojās, izskatījās, ka visi ir briesmīgi aizņemti, balsu murdoņa nepieradušajiem likās nedaudz uzmācīga.
Taču tiem, kuri bija pabijuši senāta ēkā, likās, ka šeit vēl ir ļoti kluss un mierīgs.

Vientuļš protokola droīds stāvēja pie ēkas ieejas un uzrunāja katru, kurš izskatījās, kā nokļuvis svešā pasaulē un nezināja, kurp doties.
Droīda uzdevums bija savākt ļaudis, kuri bija atnākuši pieteikties Meistara Luka uzdevumam. Interesentus droīds pavadīja uz gaišu telpu, kurā bija ovāla veida galds ar baltas krāsas krēsliem.

Droīds norādīja uz krēsliem un lūdza uzgaidīt kamēr ieradīsies persona, kura pastāstīs smalkāk par veicamajiem pienākumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
107 Lapas V  « < 105 106 107  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (2120 - 2125)
Roviela
iesūtīt 18.06.2010 14:51
Raksts #2121


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pilots ar interesi klausījās.
- Ne visi kuģu veidi ir piemēroti skenēšanai no ārpuses. Tam vajag visai gludu virsmu, cik man zināms.
Tā bija piezīme tāpat vien. Viņš nezināja, tieši kāds ir tas kuģis, par kuru viņi runā.
- Sapratu, sapratu! Tik un tā tam, par kuru runāju, tā nebūtu problēma. Galu galā, neviens neuzstāda neko tā, lai pats to nevarētu lietot, ja vien tās nav lamatas, vai ne? Nu, un, ja arī atklātu? Ja jau viņi ir tādi profesionāļi, tad varēja iedomāties, ka par kuģi kāds izrādīs interesi. Drīzāk brīnītos, ja neviens to nedarītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 18.06.2010 15:14
Raksts #2122


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Jebkurā gadījumā, tev ir visi verķi, tāpēc pats skaties, kā to izdarīt. Sīkumi lai paliek tavā ziņā" Serafs noteica Falkam. Kā rādījās, tad viņš vislabāk spēs to izdarīt. Vairāk viņam nekas nebija piebilstams.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kormaka brigade
iesūtīt 18.06.2010 16:24
Raksts #2123


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04



Iespējams, ka viņi kaut kādā iemesla dēļ neuztraucas par to, ka kuģi kāds atradīs atbildēja Falks Kjelam Varbūt viņiem ir rezerves plāns, varbūt tas vispār nav viņu kuģis.

A tu nevarētu vēlāk pastāstīt par skenēšanu un gludām virsmām? ar redzamo interesi turpināja Falks Jaunas zināšanas ir laba lieta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.06.2010 20:46
Raksts #2124


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kjels turpināja stutēties, atbildot Falkam.
- Tas ir vienkārši, tikai uzreiz neiešaujas prātā. Redz, katrs negludums uz virsmas traucē skenēšanai, jo tās mērķis ir atrast tieši šādus negludumus, kas potenciāli varētu būt kaut kas piestiprināts. Jo nelīdzenāks kuģis, jo grūtāk, ja ne pārlieku ķēpīgi, lai atmaksātos, uztaisīt automātisku izsekošanas vai citu ierīču atrašanu, tas arī īsumā viss. "Millenium Falcon" tādi skeneri ir, es zinu, jo tas ir samērā gluds, bet daudziem citiem kuģiem nemaz nemēģina ko tādu uztaisīt. Jo adataināks korpuss, jo lielāka iespēja, ka skeneru nemaz nav, un viss tiks mēģināts apskatīt ar personīgām acīm un personīgi apložņājot kuģi.

(OOC - informācija no Zāna triloģijas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 18.06.2010 20:57
Raksts #2125


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Kas ir "Millenium Falcon"? Tu teici, ka tev nav sava kuģa." Serafs pavaicāja Kjelam.

(OOC: Nu, tai pašā Zāna triloģijā gan bija minēts, ka Falcona virsma ir diezgan nelīdzena. Atceros, ka tur minēja, ka līdzīga sistēma (kuģa vadīšanai no attāluma ar pulti) nojūgtos, cenšoties iepazīties ar kuģa korpusu. Brīnums, kā vel skeneri strādāja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 18.06.2010 21:21
Raksts #2126


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Princeses Lejas, Lūka Skaivokera māsas vīra Hana Solo kuģis koreliešu YT-1300f/YT-1300p light freighter hibrīds. Īpaši aprīkots un modificēts visādā ziņā, legāli un nelegāli, - Kjels atteica.
- Protams, tas nav mans kuģis, man savējā vispār nav.

(OOC - jā gan, bet tam tomēr Solo bija pamanījies ko tamlīdzīgu uztaisīt, un, neatceros, kurš, Solo par to apskauda. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

107 Lapas V  « < 105 106 107
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2025 08:42