Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Star Wars: "Jaunais Džedaju Ordenis - Karaliskās asinis"
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Sindra
Jaunā Džedaju Ordeņa telpās kā parasti valdīja rosība.
Ļaudis pārvietojās, izskatījās, ka visi ir briesmīgi aizņemti, balsu murdoņa nepieradušajiem likās nedaudz uzmācīga.
Taču tiem, kuri bija pabijuši senāta ēkā, likās, ka šeit vēl ir ļoti kluss un mierīgs.

Vientuļš protokola droīds stāvēja pie ēkas ieejas un uzrunāja katru, kurš izskatījās, kā nokļuvis svešā pasaulē un nezināja, kurp doties.
Droīda uzdevums bija savākt ļaudis, kuri bija atnākuši pieteikties Meistara Luka uzdevumam. Interesentus droīds pavadīja uz gaišu telpu, kurā bija ovāla veida galds ar baltas krāsas krēsliem.

Droīds norādīja uz krēsliem un lūdza uzgaidīt kamēr ieradīsies persona, kura pastāstīs smalkāk par veicamajiem pienākumiem.
Roviela
Nonācis pie Jaunās Džedaju Ordeņa mītnes, Kjels sāka apskatīties pēc kāda droīda esamības, kuram varētu pavaicāt, kur jāiet tālāk, un, ieraudzījis vienu eksemplāru, gandrīz jau vēra muti jautājumam, kad droīds pirmais viņu uzrunāja.
- Khm... jā, - pilots atbildēja, - jā, esmu ieradies tieši tādēļ, - un sekoja droīdam uz apspriežu telpu.
Tā, viņaprāt, izskatījās gluži lietišķi, un, pateicies droīdam, Kjels ieņēma vienu no baltajiem krēsliem.
Gaidot pārējos, viņš izklaidējās, vērodams, kas te vēl labs redzams.
Džea
Merīna nonākusi pie ēkas uz mirkli nolūkojās tajā, taču jau pēc mirkļa viņu bija uzrunājis droīds un aizveda viņu līdz telapai. Ienākusi tajā viņa pamanīja ka tur jau kāds atrodas. Ar vienkāršu galvas mājienu pasveicinājusi vīrieti viņa apsēdās uz viena no krēsliem.
Jaunajai sieietei bija garš melns ceļojuma apmetnis ar kapuci, kas ienākot telpā tika noņemts. Tādeadi atklājot Merīnas tumšās acis un matus. Uz sejas bija manāmas pāris rētas
Elony
Serafs nepavisam neizkatījās pēc tāda, kas nokļuvis svešā pasaulē un nezina, kur doties. Vienīgi varēja manīt, ka viņa izskatas neatbilda Akadēmijas standarta publikai - džedajiem. Serafs bija tērpies pelēkās drānās, virs kurām bija melna ādas veste, kuru varētu dēvēt par bruņu vesti, ja vien tai būtu kāda jēga. Pie sāniem makstīs bija kārtīga izmēra blāsteri. Pie jostas vairāki maciņi, kuros noteikti iekšā bija daudz interesantu lietu. Viņš pēta ar lielu interesi Akadēmiju.
Droīdu viņš uzrunāja pats un, saņēmis atbildi, devās tam pakaļ uz norādīto telpu.
Ienācis iekšā. Serafs novērtēja sanākušos.
"Sveiki, es esmu Serafs. Bet jūs neizskatāties pēc džedajiem. Un es jau domāju, ka būšu vienīgais kas nav no viņiem." viņš ierunājās.
Elernass
Apspriedes telpas slīdošās durvis ar klusu švīkstoņu atvērās...
Paldies par informāciju... noteica Keirons un iegāja telpā.

Ātri nopētījis klātesošos, Keirons pasmaidīja un teica Sveiki. Mans vārds ir Keirons Mejs. Mana dzimtā planēta ir Risidala, atrodas uz Vidējā Loka, bet šeit esmu ieradies taisnā ceļā no Koruskantas. Mēs acīmredzot būsim kolēģi šajā uzdevumā.

Viņš apsēdās vienā no krēsliem un ar smaidu uz lūpām vēroja jaunos biedrus.
mr Bl@ck
Ekslejs mierīgā solī gāja pa daudzajām Akadēmijas telpām ar ktru elpas vilcienu izbaudot Spēka klātesamību. Spēks bija tas, kas deva viņam varu, bet tas līdzi nesa lielu atbildību, ko viņš bija uzņēmies nest ar godu. Kā padvans viņš bija iemācījies jo krietnu devu zināšanu un nu bija laiks tās likt lietā.
Ekslejs ienāca apsriežu telpā tērpies tradicionālajā Džedaju tunikā, kam pāri bija uzvilkts plats brūns apmetnis. Pie jostas viām karājās gaismas zobens, kas bija viņa vienīgais ierocis. Mati viņam bija`brūni un pagari savākti nelielā astītē.
Ienācis viņš sveicināja pārējos. Esiet sveicināti, draugi. Mans vārds ir Ekslejs. Ceru, ka jums patīk mūsu pieticīgās telpas. to pateicis viņš apsēdās vienā no brīvajiem krēsliem diezgan tuvu kādam vīram ādas vestē.
Roviela
Ieraugot melno apmetni, Kjels bija palicis mazliet rezervētāks, lai gan sievietei uz mājienu atbildēja laipni. Nākošais paredzamais biedrs garastāvokli sabojāja vēl mazlietiņ - arī tas nēsāja apģērbu krāsās, kas pilotam neglābjami atgādināja Impēriju. Viņam pašam mugurā bija skaisti silti brūnas zamšādas jaka un tumši priežu zaļas bikses, pie kuru vienas staras bija redzama blastera maksts. Nekas īpašs, tā staigāja daudzi Jaunās Republikas piloti tad, kad nevalkāja īpašos kombinezonus, un Kjels gluži labi zināja, kas tas jau ir kā zināma profesijas vizītkarte. Bet ko varēja darīt, ja viņam patika siltās krāsas un riebās aukstās? Apspiedis nepatiku, viņš tāpat laipni pamāja, un pat pasmaidīja. Krāsas galu galā vēl neko nenosaka.
Pašlaik ierodoties pēdējam apmeklētājam, pilots tam atbildēja līdzīgi pieklājīgi kā tas sasveicinājās, proti, viņš piecēlās kājās, pasmaidīja un atbildēja:
- Sveiki. Mani sauc Kjels Folms, pēdējā laikā mūsu bāze ir te, var teikt, ka daļēji esmu vietējais, bet tā esmu no Topravas. Priecāšos būt vienā komandā.
Tā sasveicinājies, pilots atkal apsēdās, bet gandrīz tūlīt nācās sasveicināties vēlreiz - šoreiz nepārprotami ar džedaju.
Elernass
Priecājos iepazīties.... Kairons atbildēja Kjelam. Vairāk pateikt gan viņš neko nepaspēja, jo no jauna atvērās durvis un ienāca džedajs.
Sveiks, Ekslej! Jā, telpas tiešam ir iespaidīgas. Redzams, ka Meistars Skaivolkers nav žēlojis pules un resursus. Acīmredzot Džedaju Ordeņa atjaunošanas darbs viņam tiešām ir sirdslieta. Nezini gadījumā, vai visi finansiālie resursi šai lietai nāk no Jaunās Republikas?
mr Bl@ck
Cik man ir zināms tad vismaz daļa resursu nāk no Jaunās Republikas, bet man nav gadījies iedziļināties šajos jautājumos. Lai gan Jums ir taisnība Meistaram Skaivolkeram Džedaju Ordenis ir sirdslieta, lai Spēks ir ar viņu. Ekslejs sacīja ar vieglu smadu uz lūpām. Viņš pēc sena paraduma izplēta savu apziņu caur spēku mēģinot nojaust apkārtējo emocijas un noskaņojumu.
Piligrims
Bim Bo Binks piegāja pie Jaunā Džedaju Ordeņa ēkas un apstājās lai pārdomātu kur doties tālāk, jo bija beigusies tā informācija, kas palīdzēja atrast ceļu līdz šai ēkai.
Jāiet tik iekšā, gan jau kāc zinās kur jāsavācas, un viņš apņēmīgi spēra savus soļus ieejas durvju virzienā. Tur viņu uzrunāja dežūrējošais protokola robots – Jūs pie kā esat atnācis? Kā varu palīdzēt?
Manam vajag tikt pie tiem, ko Lūks aicināj, Bimbo paskaidroja.
Tad sekojiet man, un robots viņu aizveda uz telpu, kur bija jau priekšā 5 cilvēki. Aplaidis skatienu telpai un sameklējis brīvu vietu Binks, pirms tajā apsēdās, stādījās priekšā – Manējais ir Bim Bo Binks no Naboo. Tētiņš lūdz manējam palīdzēt jumsiem. Man gan tās bīstams liets ir līdz šitai vietai un Binks izteiksmīgi novilka ar roku pār kaklu, bet ja ļot vaig, manējs ir gatavs likt sav artav kopējā lietā.
To pateicis, viņš aizslāja līdz savai vietai un ar plašu žestu apsēdās savā vietā tā, ka viss, kas vien varēja plīvot, to arī izdarīja. Tad viņš ar savām teleskopiskajām acīm sāka pētīt tos ar kuriem kopā būs lemts ‘glābt galaktiku’.
Elony
Serafs apsēdās brīvā krēslā.
Viņš nolūkojās, kā ierodas vēl ļaudis. Un tikai viens no tiem bija džedajs. Un tad vēl neredzētas pasugas citplanētietis. Un visi ļoti republiski.
Džedaju Serafs uzlūkoja ar interesi, īpaši, kad tas pieskārās Serafa prātam. Vīrietis pasmaidīja.
Ekslejs varēja sajust, ka Serafs ir ironijas un prieka pilns.
"Džedaju meistara saaicinātā komanda ir ļoti... interesanta, to atzīšu. Tad gribētos zināt, vai gaidām vēl kādu? Jo man grūti ticēt, ka tiks sūtīts tikai viens džedajs." Viņš ieteicās.
"Tiem, kas ieradās vēlāk, mani sauc Serafs Aldess, vīrs, kurš atrisina konfliktu situācijas tikpat labi, kā džedaji."
mr Bl@ck
Ekslejs parāva mazliet uzaci uz augšu jusdams, ka Serafa apziņa sajūt vieglo spēka pieskārienu, vismaz viens no šiem cilvēkiem juta Spēka klātbūtni, lai gan uzrauto uzaci varēja arī iztulkot kā reakciju uz Serafa vārdiem. Kā jūs zināt šī misija bija brīvprātīga. Kāpēc nepieteicās vēl kāds bruņinieks, Mūsu nav daudz. Vismaz to, kas nav aizņemti kādā citā uzdevumā. Ekslejs sacīja mierīgā balsī, vieglais smaids nepameta viņa sejku.
Pūķēns Sāra
Droīds pie ieejas.. kāda gan nepieklājība, bet ko gan varēja gaidīt no džedajiem? Elēna devās norādītajā droīda virzienā un gandrīz bez skaņas ieslīdēja telpā, tieši tad, kad Serafs Aldess - tumšmatis, stādījās priekšā. Garās kleitas apakša noslāpēja nelielo papēžu skaņu, kad tie stingri atsitās pret zemi. Zilās acis vispirms nolūkoja visus esošos, kad uz sejas tika uzburts pieklājīgs smaids.
-Esiet sveicināti,- sieviete uzrunāja klātesošos, skatienam mirkli pakavējoties pie Kairona, kad viņa jau bija ieslīdējusi brīvajā krēslā, asins sarkanajiem matiem tikai viegli noplīvojot.
Piligrims
Bimbo paskatījās uz Serafa pusi, lai sasaistītu vizuālo tēlu ar nosaukumu, kā arī vizuāli novērotu cik daudz viņa teiktais varētu būt patiesība.
Tad viņa uzmanību piesaistīja džedaja atbilde un viņš ieinteresēti aplūkoja arī to.
Bet tad viņa uzmanība pievērsās sievietei, kas tikko ienāca pa durvīm.
Sindra
Neilgi pēc Elēnas ierašanās telpas durvis pavērās vēlreiz un pa tām ienāca skaista, rudmataina sieviete. Mara Džeida
Viņa pasmaidīja visiem sanākušajiem un nostājās pie galda tālākā gala, kur nebija tik daudz topošās misijas dalībnieku.

Es priecājos jūs visus sveikt uz Javīnas IV, tiesa, es gan vēlētos kaut mūsu tikšanās iemesls būtu patīkamāks. Diemžēl tā tas nav un jūs jau zināt kādēļ esat šeit ieradušies.
Mūs ir šokējušas nežēlīgas karalisko dzimtu slepkavības uz trīs planētām. Tidiu, Tobotu un Koridanu.
Pirmās slepkavības notika uz Tidias, tad Koridanas un tad tikai veikti uzbrukumi uz Tobotas. Tiesa uz Tobotas ir izdzīvojusi princese Amanda. Šobrīd viņu apsargāt ir nosūtīts džedaju meistars Kenets Leiks.

Šīs trīs planētas atrodas visai tuvu. Un mums liekas, ka apdraudētas varētu būt vēl citas karaliskās ģimenes. Diemžēl arī klātesošā Kairona Meja ģimene.
viņa viegli pamāja uz tumšmataino puisi ar diadēmu.
Savukārt cienījamā Elēna Mara viegli paklanījās sarkanmatainajai sievietei Bija Koridanas nogalinātās princeses Marjas draudzene.
Es atvainojos, ja ar šiem paziņojumiem atklāju kādu jūsu noslēpumu, taču uzskatu, ka jūsu sabiedrotajiem ir jāzin, ka esat pakļauti briesmām vairāk kā pārējie misijas dalībnieki.

Par slepkavībām nekas īsti nav zināms. Tik vien kā tās uz katras planētas ir pastrādātas vienas nakts laikā un slepkava ir pacenties pēc sevis novākt visus pierādījumus. Nekādu kameru ierakstu, nekādu sargu ziņojumu. Nekā nav.

Šīs planētas atrodas Ārējā zonā (Outer Rim) un no šejienes ceļā jums būs jāpavada aptuveni 2 diennaktis.
Jums tiek piešķirts kuģis "Mēness ēna". Tas šobrīd atrodams angārā un ir sagatavots, lai jūs varētu doties ceļā, tiklīdz esat gatavi.
Kuģī koptelpā uz galda atradīsiet kredītkarti ar 3 000 kredītiem. Vēl uz kuģa atrodama pārtika.

Būtu jauki, ja jūs pirms došanās prom tagad nolemtu, kurš no jums uzņemsies būt par misijas komandieri.
Pilots jums ir. To es zinu.
viņa pasmaidīja Kjelam.
Un es, protams, esmu šeit, lai mēģinātu atbildēt uz jūsu jautājumiem.
Elony
Likās, ka uzdevumam savāktā publika Serafam liekas nedaudz ne tāda, kādu vajadzētu. Bet viņš neko neteica.
Ienākot Džeidai, viņš sievieti nopētīja un klausījās viņas stāstā.
"Vai ir zināms, no kā mira šie dižciltīgie? Inde, blāstera šāviņš... gaismas zobens?" Serafs ievaicājās.
Pūķēns Sāra
Maras Džeidas ierašanās neradīja nekādas izjūtas, toties tās teiktais nelielu nepatiku un pārsteigumu vienlaikus. Elēna nebija vēlējusies, lai visi klātesošie zinātu viņas saistību ar Koridanas karalisko ģimeni, bet tas, ka viņa varētu būt apdraudēta... Tas lika iekšēji patiesi izbrīnīties, kamēr seju turpināja rotāt pieklājīgais smaids, lūkojoties uz Maru. Šobrīd sarkanmate nolēma nedomāt par džedajes sacīto, koncetrējoties tikai uz to, kādēļ šeit ir ieradusies, bet jautājumus viņa atstāja citu ziņā - ja kāds sarunu beigās nebūs uzdevis pēc viņas domām kādu svarīgu jautājumu, tad viņa pajautās, nebija iemesla strebt karstu... Njā, un ko es daru? Elēnas smaids kļuva par milimetru platāks.
Elernass
Kairons pamāja ar roku gungānim, kas "plivinājās" pa telpu.

Savukārt telpā ienākušās Elēnas smaids Kaironam atgādināja kaut ko ļoti pazīstamu. Kad viņu skatieni sastapās, Kairons viegli pamāja ar galvu, atbildot sveicienam un kad meitene bija apsēdusies, šķita, ka viņš grib kaut ko teikt, taču atvērās durvis un ienāca Mara Džeida.

Uzmanīgi noklausījies Maras stāstīto, viņš teica Paldies par informāciju un brīdinājumu. Pēc šīs sapulces to nekavējoties darīšu zināmu savam tēvocim. Atļaujiet uzdot vienu jautājumu - Galaktikā ir ļoti daudz aristokrātisko dzimtu, vai ir kāda informācija, kas liek domāt, ka tieši mana ģimene varētu būt potenciāli vairāk apdraudēta?
Roviela
Kjels bija pieklājīgi sasveicinājies arī ar beidzamo ienācēju - spilgto un skaisto sarkanmati, un, jāsaka, ka Maras teiktais par šīs meitenes saistību ar karaliskajām ģimenēm, tāpat kā Kairona, viņu pārlieku nepārsteidza - viņi abi izskatījās dižciltīgi.
Kad Mara pieminēja pilota esamību, viņš viņai pasmaidīja pretī.
Aha! "Mēness ēna". Pilots centās atcerēties, kas tas ir par kuģi, bet neatcerējās, ka jel kad būtu pievērsis tādam uzmanību, tātad kuģis būs gluži tipisks. Arī labi.
Kjels pacēla gaisā roku kā skolnieks.
- Kurā angārā atrodas kuģis? Lai varu to laicīgi sagatavot ceļam. Uz misijas komandiera posteni nepretendēju.
Tas pašlaik bija galvenais. Un otrs interesantais bija, bet to viņam, droši vien, nekādi neizdosies noskaidrot - kāda saistība ir tieši šīm karaliskajām dzimtām vienai ar otru. Kas ir to kopīgais, jeb kā Kairons nupat pavaicāja - "kas liek domāt, ka tieši..." Otrs jautājums - kas ir nāves cēlonis, arī jau bija uzdots, atlika pagaidīt atbildes.
Džea
Merīna mazliet pacēla uzacis, brīdī kad ieradās pārējie. Vai arī viņai būs šādi jāstājas priekšā. Tā vienkārši atklāt to visu. Nu nē, Merīna tā nebija pieradusi. Katrā ziņā viņa bija iemācījusies to, ka labāk neatklāt pārāk daudz informācijas
Es esmu Merīna.
Viņa vienkārši pateica. Ja nu kāds izrādās no Lonas. Galu galā toreizējā viņas atbrīvošana nebija gluži likumīga.
Bija ienākusi vel kāda sieviete. Merīnas skolotājs biuja par viņu stāstījusi. Luka Skaivokera sieva.
Nedomāju ka būšu īstais cilvēks komandiera lomai.
Jaunā sieviete īsi pateica. Viņa nekad neuzņēmās par kādu atbildību. Viņa atbildēja tikai pati par sevi
Sindra
Gaismas zobens? Mara pārjautāja un pasmaidīja. Kādēļ tāda doma?
Slepkava bija sadzinis visus ģimenes locekļus vienā telpā un acīmredzot licis valdniekam noskatīties kā viņš pa vienam tos nogalina. Izmantotie ieroči varētu būt blasteri, vibronazis, ... varbūt Spēks.
viņa klusāk piebilda.

Kapēc Jūsu ģimene.. Mara palūkojās uz Kaironu. Valdnieki, kuri ir nogalināti kādu laiku atpkaļ piedalījās kādā sēdē. Man nav sīkākas informācijas par šo sēdi un ko tajā apsprieda. Un iespējams, ka šīs slepkavības arī nav saistītas ar šo sēdi, taču ņemiet vērā, ka Jūsu valdnieks arī tajā piedalījās.

Pēc tam sieviete pievērsās Kjelam un izskaidroja, kur viņam jādodas, lai sameklētu misijai domāto kuģi.
mr Bl@ck
Ekslejs mazliet sarauca pieri kad sajuta pārējās apziņas telpā, bet tik vien kā uz īsu mirkli. Tad viņa sejā atgriezās ierastais vieglais smaids.
Telpā ieradās meistara Skaivolkera sieva Meistare (OOC: Title correct?) Mara. Ekslejs noklausījās visu sacīto tad diezgan klusā balsī vērsās pie Maras: Ja pārējiem nav iebildumu, es izvirzītu savu kandidatūru uz komandiera posteni. Tā bija liela atbildība, bet tā kā škiet neviens cits nevēlējās to uzņemties, šķiet tas bija neliels mājiens viņa virzienā.
Elony
"Tas, ka džedaju organizētu uzdevumu vada džedajs ir tikai pašsaprotami." Serafs pasmīnēja. "Lai nu kā, man iebildumu nav."
"Gaismas zobens ir tikpat neparasta lieta kā Spēks, un redzams, ka nāves iemesls nav īsti skaidrs."
Viņš nopētīja cilvēkus, kuri bija nedaudz saistīti ar šo lietu. Pēc tam atkal pievēsās džedajai džeidai.
"Es vēlētos zināt, vai šis uzdevums ir pēc godātā meistara Skaivolkera inicatīvas, vai arī nāk no Jaunās Republikas vadības. Tikai precizēšanai, vai darbošanās ir politiķu vai džedaju labā.
Tāpat cerams, ka mums būs atbalsts no vietējo varu puses? Jo negribētos, lai mēs ierodamies kā negaidīti un nevēlami viesi."
Roviela
Pilots bija noklausījies, kurā angārā ir viņu kuģis, un tagad jau dega nepacietībā to izpētīt. Tomēr viena lieta vēl bija kārtojama, un tā bija svarīga - kurš būs komandieris? Nav taču vienalga, kam pakļauties, bet strīdēties uzdevuma laikā ir beidzamā muļķība.
Kjels piekasīgi nopētīja Eksleju, un tad viņa roka atkal bija stāvus gaisā.
- Drīkst? Man nav iebildumu pret kandidātu, bet vai var palūgt, lai pretendenti uz komandiera vietu nedaudz pastāsta par savu pieredzi šai laukā? Man pašam gribētos zināt arī visu pārējo varēšanu, un pats labprāt pateikšu par sevi, tomēr tam mums būs divas dienas laika telpā, kamēr par komandieri ir jāizlemj tūlīt.
mr Bl@ck
Ļoti labi Kjell. Ekslejs atbildēja. Mana pieredze ir vairāk saistīta ar Vūkijiem, un sarunām ar viņu vadoņiem. LAi gan tas nešķiet daudz, bet sarunā ar viņiem jābūt ļoti uzmanīgam, viņi ļoti augstu vērtē godīgumu un uz nepatīkamām ziņām reaģē diezgan asi. Ekslejs pasriepa lūpas pussmaidā atceroties Vūkijus un viņu planētu Kašiku. Man arī ir savi avoti militārajās aprindās, kas šajā misijā varētu būt noderīgi. vinš vēl piemetināja. Vai esmu jums atklājis pietiekami? Ekslejs pieklājīgi jautāja pilotam.
Roviela
Kjels piekrītoši pamāja un uzsmaidīja Ekslejam. Vūkiji - tas ir labi. Vismaz divi metri garas, nemērā stipras un ātri iekarsošas personas.
- Paldies! Tas bija tas, ko es apmēram vēlējos dzirdēt. Man nav iebildumu pret kandidātu uz komandiera vietu.
Viņš noskatīja pārējos - vai vēl kāds grib komandēt, vai arī šī būs vienīgā kandidatūra, un tūlīt varēs visu nolemt un doties pie darba?
Sindra
OOC - laikam jau viņa bija meistars. Katrā ziņā viņu var dēvēt par Meistari Maru. ^^


Es nebūt neuzstāju, lai jūs kā savu vadītāju izraudzītos tieši Eksleju tikai tādēļ, ka viņš ir džedajs. Jums jāsaprot, vai spēsiet pakļauties Eksleja pavēlēm bīstamās situācijās. Un ja kādam no jums liekas, ka to nespētu jau tagad, droši sakiet. Vēlāk tas var sagādāt vairāk ļaunuma.

Mara uzlūkoja Serafu.
Jūs darbosieties ļaužu labā. Lai šādas slepkavības vairs neatkārtotos. Domāju, ka ar šādu skaidrojumu pietiks. viņa pasmaidīja.
Protams, uz šīm planētām zin par jūsu ierašanos un jūs būsiet gaidīti viesi, ja vien nedarīsiet kaut kādas muļķības, kuras varētu traucēt vietējiem.

Vēl kādam būtu vēlme pieteikties par misijas vadītāju?
Elernass
Šo uzdevumu Džedaju Ordenis ir uzņēmies pēc Jaunās Republikas Senāta lūguma. ierunājās Kairons Taču tas nenozīmē, ka pēc tā izpildes labums būs vai nu džedajiem vai politiķiem. Tas, kā un pret ko tika pastrādāti šie noziegumi, liecina par īpaši nežēlīgiem noziedzniekiem, kuriem turklāt ir pieejami ievērojami resursi un kuri nerēķinās ne ar kādu likumu. Ja šādi likumpārkāpēji netiks laicīgi apturēti un saukti pie paredzētās atbildības, viņu rīcība atstās negatīvu ietekmi uz sabiedrību kopumā - ne tikai uz džedajiem vai politiķiem.

Kas attiecas uz misijas vadītāju, tad es pilnībā uzticos Eksleja spējām un pieredzei. Domāju, ka viņš kā džedajs pratīs izmantot katra stiprās puses misijas sekmīgai izpildei. Kas attiecas uz mani, tad kā savas zvaigžņu sistēmas aristokrātam un pārstāvim Jaunās Republikas Senātā, man ir diezgan plaši kontakti Galaktikas politiskajās aprindās, kā arī, ceru, ka mans rangs palīdzēs birokrātisku šķēršļu pārvarēšanā. Esmu apguvis arī pamatiemaņas rīcībai konflikta situācijās, taču noteikti esmu vairāk piemērots sociāli-politisku problēmu risināšanai.

Pūķēns Sāra
Tas ir tik mīlīgi, mazais un jaukais džedaju bubucītis vēlas vadīt bariņu pašdarbnieku, uz ko labāku viņš varētu cerēt? Elēna rimti klausījās sarunā. -Man nav iebildumu pret godātā Eksleja vadības,- sarkanmate izteica savu viedokli, ar acs kaktiņu pametot skatu džedaja virzienā.
Elony
"Esot džedajs, Ekslejs ir piemērots vadīt grupu gan mirmīlīgās, gan konfliktsituācijās." Serafs teica.
"No klātesošajiem viņš tam ir vispiemērotākais. Es pats, kā jau dažiem minēju, piedāvāju risinājumus situācijām tad, kad visi citi risinājumi cietuši neveiksmi." Viņš pasmaidīja.
"Un man ir vēl kāds jautājums." Serafs pievērsās Džeidai. "Es esmu nedaudz pamācijies lietot Spēku un apguvis zobencīņas ar metāla zobeniem. Tomēr, ja es tagad darbojos uzdevumā, kuru organizē džedaji, ja man būtu iespēja tikt pie gaismaz zobena, vai drīkstētu to lietot bīstamā situācijā? Galu galā, darbojos ļaužu labā un man jābūt labu bruņotam, lai viņus aizsargātu, vai ne?"
Džea
Kā jau teicu, man ir vienalga. Lai džedajs ir komandieris.
Merīna vienaldzīgi atteica, lai gan atklāti sakot viņa izjuta cieņu pret šiem karotājiem. It īpaši pret vienu.
Arī man ir tāds pats jautājums kā Serafam.
Jaunā sieviete sacīja paceļot galvu un uzlūkojot Maru.
Arī es protu mazliet pielietot Spēku un māku apieties ar gaismas zobeniem. Vai uz uzdevumu laiku mēs abi nevarētu tādu saņemt?
Elernass
Kairons ar interesi uzlūkoja Maru, gaidot viņas atbildi...
Roviela
Tagad Kjels beidza apbrīnot akmeni Kaironam uz pieres un pavisam nekautrīgi noskatīja abus zobenu gribētājus. Viņam tā vien niezēja mēle pateikt, ka tā gan nav manta, kura būtu jāņem līdzi, ja ar to proti rīkoties tikai mazliet.
Turklāt tiem, kas prot mazliet, blasteri ir krietni drošāki, pilots par to bija cieši pārliecināts. Un vēl... galu galā tas bija džedaju ierocis. Vai cienījamie biedri abi bija džedaji?
Ē... viņš nespēja izdomāt vēl iebildumus, bet kaut kas iekšā teica, ka tā nav pareizi, un ar to pietika. Jā! Kārtīgs džedajs savu zobenu taisa sev pats. Tā vismaz Kjels bija lasījis un dzirdējis te, uz Javinas 4.
Un... nē, sev viņš tādu ieroci negribēja. Ja man būtu spējas, viņš domāja, tad, varbūt, bet tā gan nē.
- Khmm... - viņš paskaļi novilka, īpaši necenšoties pievērst sev uzmanību.
- Es vēl ko gribēju teikt. Es bez iebildumiem atzīšu Eksleju par komandieri, bet tikai ne brīdī, kad pilotēšu kuģi. Vienīgi tad, ja būšu miris.
Šo nosacījumu viņš neuzstādīja pirmo reizi, bet te bija jauni biedri, kas vēl to nezināja. Marai gan tas nebūs jaunums.
- Un es palūgšu, lūdzu, ar gaismas zobeniem pilotu kabīnē nevicināties, - viņš pavisam nevainīgi piebilda, nozibinādams zilpelēkās acis un uzsmaidīdams biedriem. - Ā, jā, un pie dzesētājiem arī.
mr Bl@ck
Ekslejs Pamāj par piekrišanu, ka viņš būs komandieris šajā misijā. Šoreiz džedajs atklāti sarauca uzacis par paziņojumu, ka divi biedri vēlas saņemt gaismas zobenus, tātad viņam bija taisnība trīs cilvēki te varēja sajust spēku un savā ziņā ar to manipulēt. Un tie bija stiprākie ko viņš bija sajutis, kas pieprasīja ieročus.
Meistare? Ekslejs jautāja, balss tonī censdamies ielikt visu emociju spektru, kas jaucās no pārsteiguma līdz piesardzībai.
Atbildot uz Kjella noteikumiem Ekslejs tikai atsmadīja pretī un pamāja ar galvu, katrs zināja, ka pilotam kabīne bija svēta vieta.
Sindra
Mara palūkojās uz abiem cilvēkiem, kuri bija jautājuši par zobeniem un noraidoši pakratīja galvu.
Tas nav iespējams. Vismaz pašlaik nē.
Gaismas zobens nav vienkārši ierocis - tas ir džedaja simbols un ilgstošu pūļu rezultāts, kas apliecina, ka džedajs ir sasniedzis atbilstošu atbildības līmeni, spēj aizstāvēt citus un sevi. Tā ir labi zināma zīme pārējiem, ka šī ieroča nēsātājs ir džedajs pie kura var vērsties pēc palīdzības un kurš ir tiesīgs rīkoties Ordeņa vārdā - tās ir ievērojamas pilnvaras un arī liela atbildība. Savukārt, Ordenis ir atbildīgs par katra džedaja individuālo rīcību.

Gaismas zobens džedajam ir viņa būtības daļa. Katrs gaismas zobens ir unikāls, izveidots, saskaņots un piemērots speciāli tā īpašniekam. Džedajs un viņa gaismas zobens ir saistīti caur Spēku, kas lielā mērā nosaka džedaja spēju kontrolēt un rīkoties ar šo ieroci. Lai iemācītos apieties ar gaismas zobenu, ir ne tikai nepieciešami īpaši treniņi tā lietošanā, bet arī atbilstošas zināšanas Spēkā - tas padara gaismas zobenu atšķirīgu no visiem citiem ieročiem. Ja netiek izpildīts kāds no šiem priekšnoteikumiem, gaismas zobens ir bīstams gan apkārtējiem, gan tā lietotājam.

Atbilstoši tikko teiktajam, es nevaru jums izsniegt gaismas zobenus, jo pirmkārt, tas ir statusa simbols, kuru bez atbilstošas apmācības un pārbaudījumiem Džedaju Ordenis nevienam nepiešķir un otrkārt, cik man zināms, neviens jums nav apguvis nepieciešamās prasmes tā lietošanā - ne cīņas paņēmienu, ne Spēka ziņā. Līdz ar to - tīri no praktiskā viedokļa - citi ieroči sevis aizstāvēšanā būs gan drošāki, gan efektīvāki.
Piligrims
Binks klausījās un skatījās uz katru runātāju, tā kā viņa ausis kustējās ap galvu kā divas ūdenszāles. Viņš nolēma neiejaukties, tikai pateica, Manējs atbalst džedaj' kā komandier. Manējs ir bijis ziņu vācējs un arī dūm aizsegs un troliņ taisītājs, kad vajag ko paslepen pasākt un novērst uzmanīb.
Pūķēns Sāra
Ha, sagribēja viņi gaismas zobenu, tad uzreiz varēja prasīt, lai pie viņu kājām krīt visa republika.
-Ja mēs būtu beiguši, tad varbūt varam vēl izdarīt paši savas privātās lietas, kamēr mūsu pilots...- Elēna pieklājīgi norādīja uz Kjela pusi, tam veltot smaidu, -... pārbauda un sagatavo kuģi?- Zilās acis bija atgriestas Marai, -Te ilgāk uzkavēties nav iemesla, ne tā?- Binka runas viņa ignorēja, it kā gungānis nemaz nebūtu telpā.
Elony
"Skaidrs..." Serafs novilka. "Nu, tad es ieroci neprasīšu. Tomēr labprāt par to visu vēlētos zināt vairāk, cerams, ka mūsu jaunajam komandierim nebūs iebildumi izglītot vienu ziņkārīgo brauciena laikā." Viņš pasmīnēja. Galu galā, viņš nebija jautājis dabūt ieroci, viņš tikai interesējās par atļauju tādu nēsāt.
"Man tad laikam tas būtu viss. Esmu gatavs doties ceļā, lai palīdzētu Republikai, džedaju ordenim... un ļaudīm."
mr Bl@ck
Izglītot man nav iebildumu, lai gan tas ir atkarīgs no jautājumiem. Ekslejs diplomātiski atbildēja, bija daudzas zināšanas, ko drīskstēja atklāt tikai meistars padavanam. Meistare, ja tas ir viss lūgšu atļauju doties un sagatavot kuģi lidojumam. Ekslejs sacīja.
Urdrunir
Atvainojos! Man sanāca aizkavēties! Ar klusu švīkstoņu aizvērās telpas durvis atstādamas iekšā pusmūža vīrieti zāļganbrūnā jakā un biksēs ar diviem smagiem blāsteriem pie sāniem. Viegli pieklibodams viņš ātri paspēra dažus soļus līdz tuvākajam brīvajam krēslam un viegli saviebies noslīga tajā, censdamies pēc iespējas netraucēt uzsākto sarunu.

Jau apsēdies viņš ar cieņu pielieca galvu pret Maru Džeidu, tad pret Eksleju, viegli pamāja Kjelam it kā viņi jau būtu iepriekš tikušies, bet pārējiem veltīja tikai mirkli nopietna skatiena.
Roviela
Kjels tieši tāpat pamāja pretī.
Gandrīz visi jautājumi jau bija noskaidroti, bet pilots ne par ko tagad nepalaistu garām iespēju noskatīties un noklausīties, kas te vēl notiks.
Sindra
Mara pamāja Ekslejam un jau gatavojās bilst, ka ļaudis var izklīst, kad sanāksmes telpā ienāca vēl viens cilvēks.
Mosa kungs, ļoti priecājos. Mēs tikai jau esam visu izrunājuši, bet domāju, ka Jūsu jaunie biedri Jums pastāstīs par ko mēs runājām.
Par misijas komandieri būs džedajs Ekslejs Raidžs, ja vien Jums nav iebildumu.
Un es jau Kjelam pateicu, kur atrodas jūsu kuģis.

Ja tas ir viss, varat būt brīvi.
Lai Spēks ar jums!
viņa pagaidīja, kad visi misijas dalībnieki ir devušies prom un sanāksmes telpu atstāja pēdējā.
Roviela
Kjels bija mazliet sarūgtināts, ka Rin-Vejs nedabūja uzdot nevienu jautājumu. Lūk, tos nekad nevarēja paredzēt! Bet kad tā, tad tā.
Ārā ejot viņš vēlreiz pamāja Rin-Vejam un pateica, kurā angārā ir viņu kuģis - "Mēness ēna". Gan par misijas uzdevumu pastāstīs komandieris Ekslejs.
Pilots aizstaigāja līdz savam pašreizējam miteklim, paņēma savas nedaudzās mantas un tad pa taisno devās uz angāru, kur pieteicās tehniķiem, kas ar kuģi pašlaik strādāja, un, kamēr tie nav izklīduši, centās izdabūt pēc iespējas precīzākas ziņas tieši par šī kuģa īpatnībām. Pēc tam Kjels iekārtojās pilotu kabīnē, vispirmām kārtām pieskrūvējot savu neiztrūkstošo spoguli starp priekšas iluminatoriem sev tieši degungalā, un pēc tam ķērās pie kuģa pārbaudes testiem un visa pārējā, ko nepieciešams paveikt pirms pacelšanās.
Viņa soma mētājās pilota kajītē uz gultas. Iekārtoties varēs vēlāk.
Džea
Merīna knapi nenoturējās lai kautko nepateiktu. Viņa bija muļķe, galu galā, skolotājs viņai par šo lietu bija stāstījis, taču viņa laikam bija iedomājusies citādi un atklāt to ka viņu apmācīja bijušais džedajs arī laikam nevajadzētu. Viņa tikai sagādātu liekas nepatikšanas bijušajam skolotājam.
Sapratusi ka var doties sieviete atvadījās no Maras un aplikusi kapuci devās ārā. Katrā ziņā, viņa būtu varējusi uzreiz doties uz kuģi, taču Merīna saprata, ka tā tikai traucēs pilotam. Nekas kārtojams viņai nebija, mantu sievietei tikpat kā nebija, tādēļ viņa vienkārši devās pastaigāties pa mītni.
mr Bl@ck
Ekslejs palocījās Maras priekšā pirms izgāj no telpas. Izgājis no telpas viņš devās bibliotēkas virzienā, tā kā bija gana laika pirms izlidošanas Ekslejs vēlējās apskatīt failus, par šīm ģimenēm. Iespējams tur varēja būt vēl kāda saistība, neskaitot to, ka visas trīs ģimenes bija piedalījušās kopīgā apspriedē.
Iegājis plašajā akadēmijas bibliotēkā viņš ieņēma vietu pie vienas no brīvajām dator pultīm un lika datoram sameklēt informāciju par šīm ģimenēm, sašaurinātu tikai līdz nogalinātajām paaudzēm.
Urdrunir
Tūlīt būšu pie kuģa. Visiem un nevienam norūca Rin-Vejs un steidzīgi aizkliboja projām starp ēkām.

Kādu brīdi vēlāk viņš uzradās kosmosa kuģa angārā ar nelielu somu pāri plecam. Pa trapu droši iesoļojis kuģī viņš ātri atrada divvietīgu kajīti blakus vienai no vienvietīgajām pilotu kajītēm. Vispirms vīrs nobloķēja durvis, lai tās nevērtos ciet un varētu redzēt, kad kāds iet garām, tad pieslēdza lādēties blāsteru rezerves enerģijas avotus. Un visbeidzot apsēdās uz kojas un sāka gaidīt ierodamies citus.
Elernass
Kairons uzkavējās sanāksmes telpā ilgāk par pārējiem un, kad durvis aizvērās aiz pēdējā no jaunajiem komandas biedriem, palika telpā divatā ar Maru.
Piligrims
Sanāksme nekādu jaunu informāciju nedeva. Tāpēc jau mūsējs sūta, lai noskaidro, kas notics, nodomāja Binks. Nepatīkam tikai, ka tik bīstam pasākum jādods ar svešiem ļaužiem, bet gan jau Lūks zin kurs aicin.
Par cik laiks līdz izlidošanai vel bija, Bim Bo nolēma iet iestiprināties, jo bija mērojis garu ceļu, lai nokļūtu līdz Javīnai IV.
Elony
Serafs teicās aiziet savāk savas mantas no kuģa, ar kuru ieradās, tad pievienoties pārējiem angārā.
Viņš pamāja ar galvu tiem, kas vēl palika telpā un devās prom.

Serafs ar savu somu angārā uz pleciem ieradās tikai pēc kāda laiciņa.
Roviela
Kjels, kaut ko jautri svilpodams ņēmās ap pulti. Signāli, kas rādīja, ka kāds nāk iekšā kuģī, vēstīja, ka pagaidām ienācējs ir bijis tikai viens. Tas nekas, viņš tāpat vēl nebija beidzis apgūt šo kuģi.
Palaidis vēl dažus testus, pilots devās apgaitā. Ejot garām aizņemtajai kajītei, palūrēja, kurš tad ir ieradies, un, ieraugot Rin-Veju, pamāja tam, ja Rin-Vejs uz viņu skatās, un mierīgi gāja tālāk savās pētniecības gaitās. Kopkājīte ar naudas čipu viņi neinteresēja, toties ieejas slūžas un to kārtībā esamība gan. Viņš ielūkojās arī pārtikas noliktavā - vai viss ir. Pēc tam būs par vēlu žēloties. Un kā ar enerģijas avotiem? Rezerves daļām? Pašās beigās - kā ar ieročiem?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.