Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Roulinga aptur "Nāves dāvestu" iespiešanu Somijā
Elony
iesūtīt 25.01.2008 18:31
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Džoanna Roulinga, Harija Potera grāmatu autore, apturējusi savas pēdējās grāmatas par Harija Potera piedzīvojumiem izdošanu somu valodā, balstoties uz to, ka vietējais papīrs, uz kura iespiež grāmatas, nav ieguvis ekoloģijas sertifikātu FSC.

Somija ir viena no lielākajām papīra ražotājām pasaulē, bet Roulinga uzstāj, lai viņas pēdējās grāmatas Harijs Poters un Nāves dāvesti iespiešanai izdevniecība importētu videi draudzīgāku papīru. Tammi izdevniecības preses sekretāre apstiprina, ka visas iepriekšējās HP grāmatas tikušas izdotas uz pārstrādāta papīra un, lai gan viņu izmantotajam papīram esot dažādi citi sertifikāti, FSC neesot.

FSC ir Somijā maz izmantots apstiprinājums, kas garantē, ka produkti no koka izejmateriāliem ražoti, ņemot vērā atbilstošās mežu uzturēšanas programmas.

Cerams, ka līdz 7. martam, kad Nāves dāvestus bija paredzēts laist klajā somu valodā, visas problēmas tiks nokārtotas un un somu faniem nenāksies gaidīt uz grāmatas iznākšanu vēl ilgāk.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 27.01.2008 23:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Kindergārdēns
iesūtīt 01.01.2009 11:07
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.08
Kur: bērnudārzā. :D



Diemžēl jā, bet par to ekoloģisko koknsi - Labi, jau labi varbūt Roulinga grib saudzēt dabu, bet man liekas, ka Latvijā Harijs Poters NAV drukāts uz ekoloģiskajām lapām. Labi, es varu arī kļūdīties.
Mattiass noteikti būs laimīgs par tādu slavēšanu. Es arī paslavēšu par interesantajām piezīmēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 01:09