Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Personāžu lietas

Forumā veidot aptaujas aizliegtas (tam paredzēts HP aptauju forums).
Ja kādam pavedienam nepieciešams pievienot aptauju, sazinies ar šī foruma regulatoriem!

> EU visiem gudrajiem!, Tie, kas zina veriet šito vaļā, jo es arī gribu zināt!!!&#
archijs_
iesūtīt 08.11.2007 12:16
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.11.07
Kur: Starp realitāti un sapņiem!



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Tie, kas zina!! Es gribētu uzzināt kā tiek iedalīti vairāki maģiskie dzīvnieki GP & HP, jo TOMĒR izlasot visas grāmatas man nešķiest skaidrs kā viss iedalās.

Ceru uz atsaucību, sakarīgumu un visu pārējo.

Thanks! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 3)
washulis
iesūtīt 16.11.2007 15:47
Raksts #2


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



tas ir kā iedalīts. pēc sugām vai kā??? vienīgais iedalījums ko zinu ir gp zvēri un hp zvēri!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 26.12.2007 12:53
Raksts #3


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



HP zvēri sadalās pa sugām - vienradži, pūķi, laumiņa, kentauri (puscilvēki) u.t.t un tā joprojām.
tas pats GP,


seko Darvinam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hobbits
iesūtīt 16.02.2008 00:44
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 26.12.07
Kur: virtuvē, ēdu pankūkas.



Nu tad tā - ir cilvēku, burvju, hobitu, elfu šķira kam prātiņš cik necik mājās
- ir nāru, ūdensļaužu, kentauru, faunu utml. puscilvēku šķira kam ir līdziiga, bet ''citāda'' domāšana nekā tiem kam ar galvu viss labi
- ir milžu, orku, urukhaju dzimta, kam praatiņš iediidaams, jo citaadi laaga nestraadaa
- ir entu un tomu bombadilu dzimta, kas ir ir visaadi citaadi nepieskaitaami. nu - viņi vnk ir, un tā ir viņu darīšana un tikai.
- ir visu laumiņu, vienradžu, pūķu, čūsku, feeniksu, zirnekļu un citaadu mazu mokšķiišu un briinumu sadaļa, kas ir dzīvnieki. Pavisam parasti.bez komentaariem.
- ir velna cilpu, runaajošu koku un vaaleejošu viitolu dzimta kas ir augi. par tiem tagad nerunaasim, jo tie ir zaļumi un pētersiiļi zupai nevis gaļiņ....woops (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) - novirzos no temata, dodamies taalaak.


vai. tas laikam viss. Kādas neskaidriibas? droši jautaa, esmu profesionaala pa plauktiņiem kraameetaaja citu galvaam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) ....

šīs dienas padoms : DOMAAA LIIDZI! *atdarina kaitinošo puikiņa balsi no reklaamas*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 03.06.2024 15:33