Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: EU visiem gudrajiem!
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
archijs_
huh.gif Tie, kas zina!! Es gribētu uzzināt kā tiek iedalīti vairāki maģiskie dzīvnieki GP & HP, jo TOMĒR izlasot visas grāmatas man nešķiest skaidrs kā viss iedalās.

Ceru uz atsaucību, sakarīgumu un visu pārējo.

Thanks! grin.gif
washulis
tas ir kā iedalīts. pēc sugām vai kā??? vienīgais iedalījums ko zinu ir gp zvēri un hp zvēri!
šausmiņa
HP zvēri sadalās pa sugām - vienradži, pūķi, laumiņa, kentauri (puscilvēki) u.t.t un tā joprojām.
tas pats GP,


seko Darvinam...
Hobbits
Nu tad tā - ir cilvēku, burvju, hobitu, elfu šķira kam prātiņš cik necik mājās
- ir nāru, ūdensļaužu, kentauru, faunu utml. puscilvēku šķira kam ir līdziiga, bet ''citāda'' domāšana nekā tiem kam ar galvu viss labi
- ir milžu, orku, urukhaju dzimta, kam praatiņš iediidaams, jo citaadi laaga nestraadaa
- ir entu un tomu bombadilu dzimta, kas ir ir visaadi citaadi nepieskaitaami. nu - viņi vnk ir, un tā ir viņu darīšana un tikai.
- ir visu laumiņu, vienradžu, pūķu, čūsku, feeniksu, zirnekļu un citaadu mazu mokšķiišu un briinumu sadaļa, kas ir dzīvnieki. Pavisam parasti.bez komentaariem.
- ir velna cilpu, runaajošu koku un vaaleejošu viitolu dzimta kas ir augi. par tiem tagad nerunaasim, jo tie ir zaļumi un pētersiiļi zupai nevis gaļiņ....woops w00t.gif - novirzos no temata, dodamies taalaak.


vai. tas laikam viss. Kādas neskaidriibas? droši jautaa, esmu profesionaala pa plauktiņiem kraameetaaja citu galvaam happy.gif xD.gif ....

šīs dienas padoms : DOMAAA LIIDZI! *atdarina kaitinošo puikiņa balsi no reklaamas*
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.