Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

14 Lapas V   1 2 3 > »   
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Dēkaiņi, piesakamies te!
Bizii van Dope
iesūtīt 26.04.2006 15:21
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Tātad ir nepieciešami:
-septiņi varoņi,
-teicējs, kas aprakstītu vietu izskatu,
-un pieci cilvēki, kas tēlotu tos, kas pagadās septiņiem varoņiem ceļā.

Jums jāuzraksta par sevi šādas lietiņas:
-rakstura īpašības,
-izskats,
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos),
-pagātne,
-intreses,
-nodarbošanās,
-vecums,
-vārds un ģimene.




Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ungaarijas ragas...
iesūtīt 26.04.2006 15:28
Raksts #2


Skatās acīs baziliskam
Grupas ikona

Grupa: Daiļdarbu vadītāja
Pievienojās: 22.12.04
Kur: uz dārgumu kaudzes
Tīstokļu pūķis



Tomēr derētu tas pasaules apraksts, jo pagaidām nav skaidrs vai viss notiek tagadnē vai nākotnē, vai saistīts ar GP pasauli vai HP (pavediena visrakstā minētas abas). Sižets, kāpēc varoņi saņem noslēpumainu vēstuli, kāpēc vispār šāda vēstule tiek nosūtīta utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 26.04.2006 15:42
Raksts #3


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



labi es uzrakstīšu ko vairāk.

bet piektdien.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rudo lapu vilcēn...
iesūtīt 26.04.2006 15:48
Raksts #4


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.02.05
Kur: starp uguni, ūdeni un pasaules galu
Niks 2006



Piesakos septiņiem varoņiem ( (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/shifty_a.gif) )

rakstura īpašības: Revis, kā jau vulfors, ir mierīga rakstura un noslēgts. Nav pārāk sabiedrisks, taču neibilst pret kompāniju, ja tā pārāk netraucē. Neprot melot, vienmēr saka patiesību, bet vr noklusēt to, ko nevēlas atklāt. Diezgan ziņkāŗigs, bet no ārienes nepteiksi. Labprātāk pārvietojas vilka izskatā, tā piesaista mazāk uzmanības. Mīl dabu un saprot tās valodu. Labprātāk uzturas mežā.
izskats: diezgan pagara auguma ap 1,85+ausis. Vinkaŗšiem vaibstiem, kurus nedaudz dīvanus vērš melnais vilka deguns. Mati pagari un pelēki, ar gaišākām un tumšākām šķipsnām. Labi veidots augums. Pelēk vilka ausis. aste un ķepas pēdu vietā. Dzīslās rit sudraba asinis. Pārvēršas par pelēku vilku, nedaudz lielāku kā parastie.
apģērbs un ieroči: tērpies parasti ērtās un vienkāršās drānās: linu kreklā, diezgan pieguļošā vestē, vienkāršā jakā un paltā biksēs. Ap vidukli apjosta plata josla, pie kuras piestiprināti pāris maisiņi un sudrabots duncis vienkāršā makstī. Pāri visam zaļganpelēks apmetnis.
pagātne:viņš ir vulfors, kas daudz klejojis apkārt. Daudz ir redzējis un uzzinājis. Pusaudža gados pametis mājas un devies plašajā pasaulē, pavadot tēvu. Pēc pāris gadiem atgriezies mājās, lai vēlāk dotos prom viens pats. Mājās nav bijis sen. Tagad tās pārāk tālu, ali turp tik viegli aizkļutu.
intereses: viņu interesē leģendas un teiksmas. Viņš tās klausās, lasa un cenšas uzzināt vai tās ir patiesas.
nodarbošanās: klejojošs hronists
vecums: 312 gadi
Vārds un ģimene: Revends Meridinats. Dzimis vulforu ģimenē, kas mitusi vienā no zemes mežiem. Vecākais bērns. Šobrīd par vecākiem un citiem ģimenes locekļiem neko nezin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.04.2006 10:53
Raksts #5


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Hmm. Es labprāt pamēģinātu kāda teicēja vai kā tāda lomu, ja vien zinātu siki un smalki asaules aprakstu un ko Tu tajā gribi redzēt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Ja nu vieta jau aizņemta, pieteikšos vēlāk septiņiem varoņiem, tu tik dod ziņu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 27.04.2006 11:22
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



man jau gan liekas, ka teiceeja funkcijas dubleesies ar GM funkcijaam...
kaa ir? labojiet mani, ak lielie, pieredzeejusie, ja man nav taisniiba, bet GM ir tas kas rada un peec tam apraksta pasauli un taas detaljas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.04.2006 13:30
Raksts #7


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



jā manuprāt tev eziit ir taisnība... es laikam pietekšos varoņiem ja man tiks paskaidrots sīkāk par tiem tēliem... šķiet ka rases drīkst būt jebkādas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.04.2006 13:44
Raksts #8


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(eziic_miglaa @ 27.04.2006 12:22) [snapback]619470[/snapback]

man jau gan liekas, ka teiceeja funkcijas dubleesies ar GM funkcijaam...
kaa ir? labojiet mani, ak lielie, pieredzeejusie, ja man nav taisniiba, bet GM ir tas kas rada un peec tam apraksta pasauli un taas detaljas...


Taisnība, bet, piem, manā spēlē ir māte daba un viņa rada visus aprakstus no tā, ko es viņai pastāstu par to pasauli, kurā notiek spēle. GM pastāsta, teicējs rada tā, kā GM grib, piem, GM apraksta to, kas notiks vai kā tā, bet teicējs- kā izstās apkārtne un tā. Tas palīdz tiem, kas nav īpaši pieredzējuši LS taisīšanā, bet daļēji jau tas dublējas gan... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.04.2006 14:38
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



skaidrīte tad mana anketa būs te...


-rakstura īpašības, cietsirdīga, klusa un noslēpumaina... parasti nekādās sarunās neielaižās, tikai noskata visus no malas... varētu teikt arī ļauna
-izskats, parasti viņa izskatās pēc parastas meitenes, gariem melniem matiem, visa viņas acs ir aizklāta melna... nav atdalīta tāda zīlīte varavīksnene u.t.t. sejas vaibsti un ādas krāsa drūma kā nāvei... lūpas parasti ir asinssārtas.... acu kontūru papildina melna kontūrzīmuļa līnija... dažkārt parāda savu neparasto dabu un atklāj lielus melnus ādas spārnus kas izspraucās no lāpstiņām... Magdalēna izskatās uz 17 gadiem un jau ilgi nepaliek pēc skata vecāka...
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos), parasti melnas kleitas vai svārki kas stiepjās līdz zemei un vēl nedaudz... augšdaļa apģērbam vienmēr korsetveida... augstpapēžu zābaciņos ir sabāzti 8 metamie nazīši ar kuriem viņā rīkojās neticami ātri un precīzi
-pagātne, līdz 17 gadu vecumam Magdalēnas audžu vecāki slēpa no viņas to ka meitene ir adoptēta... 17tajā dzimšanas dienā vecāki to meitenei atklāja un viņas zaļās acisno niknuma kļuva nedabīgi melnas un aizklāja visu acs ābolu... no lāpstiņām izspraucās melni ādas spārni un meitene pārbiedēja vecākus... bet pašai tas nezin kāpēc likās pavisam normāli... vecāki izraidīja Magdalēnu no ģimenes un kopš tās dienas viņa iemācijās kontrolēt kad spārni ir un kad nav... taču acis mūžīgi palika melnas... un sirdī iecirtās naids, ļaunums un drūmums...
-intreses, Magdalēnai tādu īstu interešu nav... viņa ir sevis meklējumos... dažkārt kas līdzīgs slepkavošanai izraisa meitenē pozitīvas emocijas...
-nodarbošanās, sevis meklējumi, slepkavošana(reti, ļoti reti...) ceļošana
-vecums, pie 159 gadiem... bet pēc skata jau gadiem ilgi paliek nemainīgi 17
-vārds un ģimene. Magdalēna O'Praisa ir patriekta no savas ģimenes tiklīdz viņa savā 17 dzimšanas dienā uzzināja par to ka nav cilvēks lai cik dīvaini tas nebūtu, Magda dzīvoja parastākajā cilvēku pasaulē lai gan izrādijās ka ir no pavisam citas pasaules... un tie tā saucamie vecāki ir visprastākie meļi kuri apgalvoja ka viņa ir viņu īstais bērns lai gan izrādijās ka Magdalēna ir adoptēta...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 27.04.2006 18:31
Raksts #10


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Es aizņemu vietu uz sepniņiem varoņiem... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Aketa....ceru, ka rīt vakarā, jo tagad es : log out! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laura2
iesūtīt 27.04.2006 19:23
Raksts #11


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.05



Es piesakos uz vienu no 7 varoņu vietām, bet anketu es iesūtīšu mazliet vēlāk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 28.04.2006 14:55
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Tā…
Ļoti labi.
Tātad varoņi: 1. Magdalēna O`Praisa.
2. Revends Meridinats.
3. gaidu lauras2 varoņa aprakstu.
4. un gaidu, kad North iesūtīs savu varoņa parakstu.
GM palīgs, dabas māte būs Rowenny.
Vēl nepieciešami trīs varoņi un pieci mazāko lomu tēlotāji, ja nē es pati uzņemšos viņu lomas.
Un tagad par manu mazo varonīti, kas dažkārt jums norādīs ceļu!

rakstura īpašības: mainīga rakstura, bieži vien skarba un nerunīga.
izskats:gaišiem, spurainiem matiem, zaļām, dzirkstošām acīm, smalku deguntiņu, kas saderas ar asajiem sejas pantiem, plānām lūpām, slaiku, garu augumu un garām kājām.
apģērbs, ieroči: atkarībā no vietas un laika. bet tā mīl nēsāt mini svārkus, topiņus un garus plīvojošus mēteļus vai apmetņus. Ieroči ir pāris naži, dunči un zobens.
pagātne: dzimusi karavadoņa ģimenē. vecāki šķīrušies lielu nesaskaņu dēļ. Bet Lidijas tēvs apņēma jaunu sievu un Lidija uzauga normālā ģimenē ķļūstot par spēcīgu kaujinieci. Kad viņa jutās pietiekami pieaugusi, lai dotos pasaulē viņa devās prom no mājām un devās piedzīvojumus.
intreses:nav. atkarībā no apstākļiem un vajadzības.
vecums:20 gadi.
vārds un ģimene:Lidija Maglēra. kā jau pieminēju nāk no karavadoņa ģimenes. tēvs karavadonis, pamāte kāda muižnieka meita. Tēvs ir varens karavadonis vārdā Betirs, bet pamāti sauc Kelīna. Īstā māte pēc šķiršanās pazudusi un nekad vairs navredzēta.

Paldies, tiem, kas pieteicās! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Nenožēlosiet, jo būs ceļojumi pa dažādām pasaulēm. Gan GP, gan HP un vēl viss kas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 28.04.2006 15:46
Raksts #13


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Neiesaku steigties, sirds1! Gan jau spēlētāji atradīsies! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Un nevajadzētu uzņemties Tev vienai pašai pārāk daudzu varoņu tēlojumus- pēcāk būs grūti! Un, ja kāds mazais varonis pietrūks, saki, es iesūtīšu anketu un arī pieteikšos uz kāda varoņa vietu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 28.04.2006 21:49
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



Es ar piesakos uz vienu no septiņiem varoņiem! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) var taču vēl ja?

rakstura īpašības - Leila ir jautra un smaidīga.Cenšas uzturēt labas attiecības ar visiem, kuri pret viņu izturas labi.Tomēr ir neatkarīga un par sevi pastāvoša būtne. Nekad nemaina savu viedokli, pat, ja tas ir galīgi šķērsām.
izskats - gari gaišibrūni mati un brūnas acis. Pagara auguma, tumšas lūpas un slaiks augums.
apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos) - Valkā garus plandošus apģērbus. Ieroči loks un bultas.
pagātne - vecākus nogalināja, tāpēc sāka bieži ceļot no vienas vietas uz otru.
intreses - Daudzas, mīl kaķus, nekad nešķiras no savs mīlules Lizetas, runājošā kaķa.
nodarbošanās - ceļošana.
vecums - 16 gadi
vārds un ģimene - Leilitrila Melinsa. Leilai bija laba ģimene, māte, tēvs un divi brāļi. Brāļus sauca Bends un Torks, māti Melisa un tēvu Villors.Brāļi dzīvo savu dzīvi, šad un tad viņi satiekas ar māsu, taču reti.

Šo rakstu rediģēja Meila: 28.04.2006 21:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gone away
iesūtīt 29.04.2006 13:38
Raksts #15


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.06.05
Kur: away



rakstura īpašības- Puisis ir ljoti jautrs, atrasiits. Ar vinju visi var sarunaaties un vinjsh vienmeer atbildees ljoti draudziigi. Izpaliidziig. Bet ir arii rakstura tumshaas puses- biezhi ir ar daudzaam lietaam neapmierinaats un meedz buut arii pietiekami egoistikss, kad uznaak taadi briizhi.
izskats- Puisim ir tumshi, iisi mati, zaljas acis, laipns smaids, pieredzeejis skatiens. Deguns liekas kaut kur ieprieks salauzts bijis senos laikos.
apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos)- Puisis ir sageerbies biksees, kuraas ir eerti paskriet. Sporta apavi un sporta jaka. No ierochiem ir tikai pistole(ja vispaar var, jo es iisti neizprotu, kaadus ierochus var un kaadus- nee).
pagātne- puisis ir daudz celjojis apkaart un parasti iekuulies dazhaadaas interesantaas deekaas, kuras arii ieguvis pieredzi shaut, aatri beegt un kauties. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
intreses- puisis intereseejas par dabu un visu neparasto un savaado.
nodarbošanās- puisis ir dabas peetnieks.
vecums- 17
vārds,ģimene. Vinjaa vaardu neviens gandriiz nezin, bet vinju sauc par Sirmo(par iemeslu ir melnajos matos uzradusies jau no beerniibas viena gaisha skipsna). Un gjimeni puisis jau kur tas laiks ir atstaajis pagaatnee. Vinjs ir aizbeedzis no maajaam un celjo viens.

Ceru, ka ar to pietiks un driiz man taps skaidrs, kas shii par speeli... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
laura2
iesūtīt 29.04.2006 13:39
Raksts #16


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.05



-rakstura īpašības-Draudzīga pret apkārtējiem un patīk būt uzmanības centrā, tomēr dažkārt pārējiem liekas diezgan lusa un noslēpumaina. Savas jūtas no apkārtējiem dažkārt slēpj kad tas ir vajadzīgs.
-izskats,Gari tumši brūni mati un brūnas acis. Pēcauguma ir pagara un diezgan tieva, taču ne tik ļoti lai izskatītos kaulina.
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos),Parasti svārki vai bikses, topiņš un mētelis. Ierocis-zobens.
-pagātne,dēļ tā ka vecāku bieži nebija mājās iemācijās pati pastāvēt par sevi un bieži vien ceļo pati gan īsti nzinādama tam iemeslu.
-intreses,dažādas.
-nodarbošanās- ceļošana
-vecums,18
-vārds un ģimene.Vārds- Elīza Greisa, ģimene-tēvs- strādā burvestību ministrijā par auroru tāpēc diezgan reti ir mājās, māte-arī strādā burvestību ministrijā par aurori, brāļi, māsas- nav.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 29.04.2006 15:13
Raksts #17


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Tātad, galveno tēlu lomām trūkst tikai divi cilvēki. Pasteidzieties, ja kāds vēl grib būt šīs spēles centra personāžs. Ja kāds vienkārši grib uzzspēlēt, var pieteikties arī par kādu no blakustēliem!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Ceru, ka drīz viss varēs sākties!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melnais Akvareļu...
iesūtīt 30.04.2006 13:03
Raksts #18


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.05.05
Kur: Pie Cerības



Es varētu būt kās blakustēls, varbūt pat vairāki. (Ja paredzēts parādīties periodiski)

Tikai nesaprotu, kāda veida tēlu man tēlot... sirds1, dod mājienu...


Kaut gan, ja vajag varu būt arī centra personāžš - nevaru izlemt

Šo rakstu rediģēja Kairo: 30.04.2006 13:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 30.04.2006 15:01
Raksts #19


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



esi centra personāžs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 30.04.2006 15:31
Raksts #20


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(eXplode @ 30.04.2006 16:01) [snapback]621277[/snapback]

esi centra personāžs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Piekrītu, labāk esi centra personāžs, to vēl trūkst! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

14 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 24.05.2024 23:10