Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dēkaiņi
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Lomu spēles > Lomu spēļu arhīvs > Ārpustēla diskusiju arhīvs
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Bizii van Dope
Tātad ir nepieciešami:
-septiņi varoņi,
-teicējs, kas aprakstītu vietu izskatu,
-un pieci cilvēki, kas tēlotu tos, kas pagadās septiņiem varoņiem ceļā.

Jums jāuzraksta par sevi šādas lietiņas:
-rakstura īpašības,
-izskats,
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos),
-pagātne,
-intreses,
-nodarbošanās,
-vecums,
-vārds un ģimene.




Ungaarijas ragaste
Tomēr derētu tas pasaules apraksts, jo pagaidām nav skaidrs vai viss notiek tagadnē vai nākotnē, vai saistīts ar GP pasauli vai HP (pavediena visrakstā minētas abas). Sižets, kāpēc varoņi saņem noslēpumainu vēstuli, kāpēc vispār šāda vēstule tiek nosūtīta utt.
Bizii van Dope
labi es uzrakstīšu ko vairāk.

bet piektdien.
rudo lapu vilcēns
Piesakos septiņiem varoņiem ( shifty_a.gif )

rakstura īpašības: Revis, kā jau vulfors, ir mierīga rakstura un noslēgts. Nav pārāk sabiedrisks, taču neibilst pret kompāniju, ja tā pārāk netraucē. Neprot melot, vienmēr saka patiesību, bet vr noklusēt to, ko nevēlas atklāt. Diezgan ziņkāŗigs, bet no ārienes nepteiksi. Labprātāk pārvietojas vilka izskatā, tā piesaista mazāk uzmanības. Mīl dabu un saprot tās valodu. Labprātāk uzturas mežā.
izskats: diezgan pagara auguma ap 1,85+ausis. Vinkaŗšiem vaibstiem, kurus nedaudz dīvanus vērš melnais vilka deguns. Mati pagari un pelēki, ar gaišākām un tumšākām šķipsnām. Labi veidots augums. Pelēk vilka ausis. aste un ķepas pēdu vietā. Dzīslās rit sudraba asinis. Pārvēršas par pelēku vilku, nedaudz lielāku kā parastie.
apģērbs un ieroči: tērpies parasti ērtās un vienkāršās drānās: linu kreklā, diezgan pieguļošā vestē, vienkāršā jakā un paltā biksēs. Ap vidukli apjosta plata josla, pie kuras piestiprināti pāris maisiņi un sudrabots duncis vienkāršā makstī. Pāri visam zaļganpelēks apmetnis.
pagātne:viņš ir vulfors, kas daudz klejojis apkārt. Daudz ir redzējis un uzzinājis. Pusaudža gados pametis mājas un devies plašajā pasaulē, pavadot tēvu. Pēc pāris gadiem atgriezies mājās, lai vēlāk dotos prom viens pats. Mājās nav bijis sen. Tagad tās pārāk tālu, ali turp tik viegli aizkļutu.
intereses: viņu interesē leģendas un teiksmas. Viņš tās klausās, lasa un cenšas uzzināt vai tās ir patiesas.
nodarbošanās: klejojošs hronists
vecums: 312 gadi
Vārds un ģimene: Revends Meridinats. Dzimis vulforu ģimenē, kas mitusi vienā no zemes mežiem. Vecākais bērns. Šobrīd par vecākiem un citiem ģimenes locekļiem neko nezin.
Hikari
Hmm. Es labprāt pamēģinātu kāda teicēja vai kā tāda lomu, ja vien zinātu siki un smalki asaules aprakstu un ko Tu tajā gribi redzēt... smile.gif Ja nu vieta jau aizņemta, pieteikšos vēlāk septiņiem varoņiem, tu tik dod ziņu!
eziic_miglaa
man jau gan liekas, ka teiceeja funkcijas dubleesies ar GM funkcijaam...
kaa ir? labojiet mani, ak lielie, pieredzeejusie, ja man nav taisniiba, bet GM ir tas kas rada un peec tam apraksta pasauli un taas detaljas...
Eņģeļu gūstekne
jā manuprāt tev eziit ir taisnība... es laikam pietekšos varoņiem ja man tiks paskaidrots sīkāk par tiem tēliem... šķiet ka rases drīkst būt jebkādas...
Hikari
CITĀTS(eziic_miglaa @ 27.04.2006 12:22) [snapback]619470[/snapback]

man jau gan liekas, ka teiceeja funkcijas dubleesies ar GM funkcijaam...
kaa ir? labojiet mani, ak lielie, pieredzeejusie, ja man nav taisniiba, bet GM ir tas kas rada un peec tam apraksta pasauli un taas detaljas...


Taisnība, bet, piem, manā spēlē ir māte daba un viņa rada visus aprakstus no tā, ko es viņai pastāstu par to pasauli, kurā notiek spēle. GM pastāsta, teicējs rada tā, kā GM grib, piem, GM apraksta to, kas notiks vai kā tā, bet teicējs- kā izstās apkārtne un tā. Tas palīdz tiem, kas nav īpaši pieredzējuši LS taisīšanā, bet daļēji jau tas dublējas gan... unsure_a.gif
Eņģeļu gūstekne
skaidrīte tad mana anketa būs te...


-rakstura īpašības, cietsirdīga, klusa un noslēpumaina... parasti nekādās sarunās neielaižās, tikai noskata visus no malas... varētu teikt arī ļauna
-izskats, parasti viņa izskatās pēc parastas meitenes, gariem melniem matiem, visa viņas acs ir aizklāta melna... nav atdalīta tāda zīlīte varavīksnene u.t.t. sejas vaibsti un ādas krāsa drūma kā nāvei... lūpas parasti ir asinssārtas.... acu kontūru papildina melna kontūrzīmuļa līnija... dažkārt parāda savu neparasto dabu un atklāj lielus melnus ādas spārnus kas izspraucās no lāpstiņām... Magdalēna izskatās uz 17 gadiem un jau ilgi nepaliek pēc skata vecāka...
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos), parasti melnas kleitas vai svārki kas stiepjās līdz zemei un vēl nedaudz... augšdaļa apģērbam vienmēr korsetveida... augstpapēžu zābaciņos ir sabāzti 8 metamie nazīši ar kuriem viņā rīkojās neticami ātri un precīzi
-pagātne, līdz 17 gadu vecumam Magdalēnas audžu vecāki slēpa no viņas to ka meitene ir adoptēta... 17tajā dzimšanas dienā vecāki to meitenei atklāja un viņas zaļās acisno niknuma kļuva nedabīgi melnas un aizklāja visu acs ābolu... no lāpstiņām izspraucās melni ādas spārni un meitene pārbiedēja vecākus... bet pašai tas nezin kāpēc likās pavisam normāli... vecāki izraidīja Magdalēnu no ģimenes un kopš tās dienas viņa iemācijās kontrolēt kad spārni ir un kad nav... taču acis mūžīgi palika melnas... un sirdī iecirtās naids, ļaunums un drūmums...
-intreses, Magdalēnai tādu īstu interešu nav... viņa ir sevis meklējumos... dažkārt kas līdzīgs slepkavošanai izraisa meitenē pozitīvas emocijas...
-nodarbošanās, sevis meklējumi, slepkavošana(reti, ļoti reti...) ceļošana
-vecums, pie 159 gadiem... bet pēc skata jau gadiem ilgi paliek nemainīgi 17
-vārds un ģimene. Magdalēna O'Praisa ir patriekta no savas ģimenes tiklīdz viņa savā 17 dzimšanas dienā uzzināja par to ka nav cilvēks lai cik dīvaini tas nebūtu, Magda dzīvoja parastākajā cilvēku pasaulē lai gan izrādijās ka ir no pavisam citas pasaules... un tie tā saucamie vecāki ir visprastākie meļi kuri apgalvoja ka viņa ir viņu īstais bērns lai gan izrādijās ka Magdalēna ir adoptēta...
Margo
Es aizņemu vietu uz sepniņiem varoņiem... wink.gif
Aketa....ceru, ka rīt vakarā, jo tagad es : log out! silent.gif
laura2
Es piesakos uz vienu no 7 varoņu vietām, bet anketu es iesūtīšu mazliet vēlāk. rolleyes_a.gif
Bizii van Dope
Tā…
Ļoti labi.
Tātad varoņi: 1. Magdalēna O`Praisa.
2. Revends Meridinats.
3. gaidu lauras2 varoņa aprakstu.
4. un gaidu, kad North iesūtīs savu varoņa parakstu.
GM palīgs, dabas māte būs Rowenny.
Vēl nepieciešami trīs varoņi un pieci mazāko lomu tēlotāji, ja nē es pati uzņemšos viņu lomas.
Un tagad par manu mazo varonīti, kas dažkārt jums norādīs ceļu!

rakstura īpašības: mainīga rakstura, bieži vien skarba un nerunīga.
izskats:gaišiem, spurainiem matiem, zaļām, dzirkstošām acīm, smalku deguntiņu, kas saderas ar asajiem sejas pantiem, plānām lūpām, slaiku, garu augumu un garām kājām.
apģērbs, ieroči: atkarībā no vietas un laika. bet tā mīl nēsāt mini svārkus, topiņus un garus plīvojošus mēteļus vai apmetņus. Ieroči ir pāris naži, dunči un zobens.
pagātne: dzimusi karavadoņa ģimenē. vecāki šķīrušies lielu nesaskaņu dēļ. Bet Lidijas tēvs apņēma jaunu sievu un Lidija uzauga normālā ģimenē ķļūstot par spēcīgu kaujinieci. Kad viņa jutās pietiekami pieaugusi, lai dotos pasaulē viņa devās prom no mājām un devās piedzīvojumus.
intreses:nav. atkarībā no apstākļiem un vajadzības.
vecums:20 gadi.
vārds un ģimene:Lidija Maglēra. kā jau pieminēju nāk no karavadoņa ģimenes. tēvs karavadonis, pamāte kāda muižnieka meita. Tēvs ir varens karavadonis vārdā Betirs, bet pamāti sauc Kelīna. Īstā māte pēc šķiršanās pazudusi un nekad vairs navredzēta.

Paldies, tiem, kas pieteicās! laughing.gif Nenožēlosiet, jo būs ceļojumi pa dažādām pasaulēm. Gan GP, gan HP un vēl viss kas. tongue.gif

Hikari
Neiesaku steigties, sirds1! Gan jau spēlētāji atradīsies! wink.gif Un nevajadzētu uzņemties Tev vienai pašai pārāk daudzu varoņu tēlojumus- pēcāk būs grūti! Un, ja kāds mazais varonis pietrūks, saki, es iesūtīšu anketu un arī pieteikšos uz kāda varoņa vietu! smile.gif
Melleņu kamenēns
Es ar piesakos uz vienu no septiņiem varoņiem! smile.gif var taču vēl ja?

rakstura īpašības - Leila ir jautra un smaidīga.Cenšas uzturēt labas attiecības ar visiem, kuri pret viņu izturas labi.Tomēr ir neatkarīga un par sevi pastāvoša būtne. Nekad nemaina savu viedokli, pat, ja tas ir galīgi šķērsām.
izskats - gari gaišibrūni mati un brūnas acis. Pagara auguma, tumšas lūpas un slaiks augums.
apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos) - Valkā garus plandošus apģērbus. Ieroči loks un bultas.
pagātne - vecākus nogalināja, tāpēc sāka bieži ceļot no vienas vietas uz otru.
intreses - Daudzas, mīl kaķus, nekad nešķiras no savs mīlules Lizetas, runājošā kaķa.
nodarbošanās - ceļošana.
vecums - 16 gadi
vārds un ģimene - Leilitrila Melinsa. Leilai bija laba ģimene, māte, tēvs un divi brāļi. Brāļus sauca Bends un Torks, māti Melisa un tēvu Villors.Brāļi dzīvo savu dzīvi, šad un tad viņi satiekas ar māsu, taču reti.
gone away
rakstura īpašības- Puisis ir ljoti jautrs, atrasiits. Ar vinju visi var sarunaaties un vinjsh vienmeer atbildees ljoti draudziigi. Izpaliidziig. Bet ir arii rakstura tumshaas puses- biezhi ir ar daudzaam lietaam neapmierinaats un meedz buut arii pietiekami egoistikss, kad uznaak taadi briizhi.
izskats- Puisim ir tumshi, iisi mati, zaljas acis, laipns smaids, pieredzeejis skatiens. Deguns liekas kaut kur ieprieks salauzts bijis senos laikos.
apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos)- Puisis ir sageerbies biksees, kuraas ir eerti paskriet. Sporta apavi un sporta jaka. No ierochiem ir tikai pistole(ja vispaar var, jo es iisti neizprotu, kaadus ierochus var un kaadus- nee).
pagātne- puisis ir daudz celjojis apkaart un parasti iekuulies dazhaadaas interesantaas deekaas, kuras arii ieguvis pieredzi shaut, aatri beegt un kauties. laughing.gif
intreses- puisis intereseejas par dabu un visu neparasto un savaado.
nodarbošanās- puisis ir dabas peetnieks.
vecums- 17
vārds,ģimene. Vinjaa vaardu neviens gandriiz nezin, bet vinju sauc par Sirmo(par iemeslu ir melnajos matos uzradusies jau no beerniibas viena gaisha skipsna). Un gjimeni puisis jau kur tas laiks ir atstaajis pagaatnee. Vinjs ir aizbeedzis no maajaam un celjo viens.

Ceru, ka ar to pietiks un driiz man taps skaidrs, kas shii par speeli... rolleyes_a.gif
laura2
-rakstura īpašības-Draudzīga pret apkārtējiem un patīk būt uzmanības centrā, tomēr dažkārt pārējiem liekas diezgan lusa un noslēpumaina. Savas jūtas no apkārtējiem dažkārt slēpj kad tas ir vajadzīgs.
-izskats,Gari tumši brūni mati un brūnas acis. Pēcauguma ir pagara un diezgan tieva, taču ne tik ļoti lai izskatītos kaulina.
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos),Parasti svārki vai bikses, topiņš un mētelis. Ierocis-zobens.
-pagātne,dēļ tā ka vecāku bieži nebija mājās iemācijās pati pastāvēt par sevi un bieži vien ceļo pati gan īsti nzinādama tam iemeslu.
-intreses,dažādas.
-nodarbošanās- ceļošana
-vecums,18
-vārds un ģimene.Vārds- Elīza Greisa, ģimene-tēvs- strādā burvestību ministrijā par auroru tāpēc diezgan reti ir mājās, māte-arī strādā burvestību ministrijā par aurori, brāļi, māsas- nav.

Hikari
Tātad, galveno tēlu lomām trūkst tikai divi cilvēki. Pasteidzieties, ja kāds vēl grib būt šīs spēles centra personāžs. Ja kāds vienkārši grib uzzspēlēt, var pieteikties arī par kādu no blakustēliem!!! wink.gif
Ceru, ka drīz viss varēs sākties!
Melnais Akvareļu Vienradzis
Es varētu būt kās blakustēls, varbūt pat vairāki. (Ja paredzēts parādīties periodiski)

Tikai nesaprotu, kāda veida tēlu man tēlot... sirds1, dod mājienu...


Kaut gan, ja vajag varu būt arī centra personāžš - nevaru izlemt
Eņģeļu gūstekne
esi centra personāžs... grin.gif
Hikari
CITĀTS(eXplode @ 30.04.2006 16:01) [snapback]621277[/snapback]

esi centra personāžs... grin.gif

Piekrītu, labāk esi centra personāžs, to vēl trūkst! smile.gif
Melnais Akvareļu Vienradzis
OK. Būšu centra personāžs

-rakstura īpašības, - Kluss, ļoti asa un smalka dzirde, daudz ko sajūt, patīk uzzināt jaunas lietas
-izskats - Garš, tumši mati, mazliet salīcis.
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos), - Acis aizsedz saules brilles ar spoguļstikliem, ģērbjas neuzkrītoši, vienā rokā tur baltu nūju,ar kuru rīkojas ļoti veikli, otrā pavadu, pie kuras piesiets pelēks vilku suns Tokija
-pagātne, - Abi vecāki sadega, kad viņam bija 5gadi. Viņš negribēja to redzēt, tāpēc zaudēja redzi pavisam. Pēc vecāku nāves dzīvoja bērnunamā, kas, viņaprāt bija ļaunākie gadi viņa mūžā.
-intreses, - Tolstojs, Londons, Kristi, Šekspīrs - visdažādākie rakstnieki
-nodarbošanās, - Ielu muzikants
-vecums, - 19gadi
-vārds un ģimene. - Vārds par godu grieķu uguns dievam Hēfaistam. Ironiski, ka uguns arī bija tā, kas atņēma viņa vecākiem dzīvību. Citu radinieku nav.

Ceru ka mans varonis drīkst būt akls un līdz ar to vēstule būs uzrakstīta braila rakstā.
Margo

rakstura īpašības - kluss, nosvērts. Dievticīgs cilvēks. Neuzticas nevienam, izņemot Dieva sūtņus: mācītājus, mūķenes u.t.t.
izskats - zeltaini, pusgari (nedaudz pāri ausīm) mati. Zilas acis.Nav muskuļota auguma. Slaids. Uz kājas potītes viņam ir neliels tetovējums, kurā attēlota zvaigzne apļa vidū. Māte Agnese teikusi, ka tā viņu apzīmogojis Dievs. apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos) - ceļojuma apmetnis, lina krekls un bikses. Kājās vieglas tass kurpes. Plecā ceļojuma soma. Tajā iekšā arī neliels, taču grezns duncītis, kā arī blašķē ar ūdeni un nedaudz maizes. Kaklā zelta ķēdīte ar nelielu krustiņu.
pagātne- puisis ir bārenis.Vecāki viņu atstājuši klosterī. Zēns tā arī viņus nav redzējis. Nav zināms, kas ar viņiem noticis.
intereses- zinātne. Viņš uzskata, ka zinātni dāvinājis Dievs un tā nenomelno Dieva likumus un negreuj baznīcu, bet gan palīdzēs iekļūt jaunā laikmetā.
nodarbošanās- viņš grib kļūtpar zinātnieku. Baznīcas ļaudis viņu atbalstījuši un viņu mācījuši, lai viņš dienās būtu izcils zinātnieks, taču godātu un cienītu Dieva likumus.
vecums - 17adi
vārds un ģimene - Tijess. Ar citu vārdu viņu neviens nepazīst. Bārenis (kā jau minēju). Mātes vietā viņam bijusi māte Agnese, kas viņu uzaudzinājusi pēc Dieva likumiem.

Nu te būs mana anketa... wink.gif
Hikari
North_see- ja vēlies spēlēt, Tev nāksies būt par mazo tēlu vai ko tādu, jo visi 7 lielie jau ir atrasti, cik es te tikko saskaitīju. Ceru, ka vēl vēlēsies spēlēt. wink.gif
laura2
Paskaties pirmajā lapā silent.gif North jau pirms kāda laika bija pieteikusies tikai anketu teicās iesūtīt vēlāk tā kā whistling.gif
Hikari
CITĀTS(laura2 @ 01.05.2006 16:53) [snapback]622350[/snapback]

Paskaties pirmajā lapā silent.gif North jau pirms kāda laika bija pieteikusies tikai anketu teicās iesūtīt vēlāk tā kā whistling.gif


To es zinu, bet mums jau ir 7 anketas...GM, tavs vārds!
Melnais Akvareļu Vienradzis
Rowenny! Es saskaitīju septiņas kopā ar north_sea. Var jau būt, ka mana augstākā matemātika ir kļūdaina, bet tā nu tas ir. Tā lūk.
Melleņu kamenēns
CITĀTS(Kairo @ 01.05.2006 19:41) [snapback]622536[/snapback]

Rowenny! Es saskaitīju septiņas kopā ar north_sea. Var jau būt, ka mana augstākā matemātika ir kļūdaina, bet tā nu tas ir. Tā lūk.


es skaitiiju, man arii iznaaca ka kopaa ir septinji! huh.gif laikam...
Melnais Akvareļu Vienradzis
Un vēl kas. Vai tam, ka varoņi ir tieši septiņi, ir kāda īpaša nozīme?
Hikari
Es tiešām nezinu. To nu ir jāsaka pašai GM, jo šī nav mana spēle. GM, kur tu esi?! Saki kādu vārdu?!
Un,mjā, ir 7, es kļūdas pēc pieskaitīju pašu GM anketu... laughing.gif
Bizii van Dope
Labs ir. Sākam spēli! Un es skatos to jūs esat sākuši bez manis. ohmy.gif
Mazākās lomas tēlosim mēs ar Rowenny.
Lai ir tik cik ir to varoņu. Man nav nekas pretī. Bet vairāk neviens pieteikties nedrīkst!
Bizii van Dope
Tā tauta. No vietas neizkustēsimies kamēr neieradīsies Tijess(North_see) un Sirmais(DFX).
gone away
Es jau uzrados un eju speeleet. Tik atvainojos, ka buus bez garumziimeem, man tilde nobruka un nav garumziimju pat wordaa. unsure_a.gif
Melnais Akvareļu Vienradzis
pamēģini garumziimes ar labaas puses [alt]. Man ir tikai taa.
Bizii van Dope
Tas nekas. Galvenais, ka tu esi te! laughing.gif
Melnais Akvareļu Vienradzis
sirds1, tikai viena lieta - redzes traucējumi un aklums nav viens un tas pats... Bet citādi viss kārtībā.
Bizii van Dope
Jā, jā es zinu! Tikai es gribēju izklausīties pieklājīga. tongue.gif
Starpcitu drīz būs klāt vasaras brīvdienas. Un man būs pamatīgas problēmas ar Ls vadīšanu, jo es uz mēnesi nozudīšu. Tas ta skaidrs. Varbūt pat uz diviem mēnešiem. Tad viss būs Rowenny rokās.
Hikari
Hmm. Es gan pati biju domājusi strādāt. Bet kaut kā jau iztiksim, neuztraucieties! Jo, ja i-nets man ir mājās, gan jau kaut ko varēšu izdomāt! wink.gif Varētu gan būt tā, ka spēle ies lēnāk, tad redzēs, kā man pašai izkārtosies visas lietas. rolleyes_a.gif
Bizii van Dope
Nu ganjau spēlētāji pārāk nedusmosies. wink.gif Viņiem taču noteikti arī atradīsies ko darīt. cool.gif
Melnais Akvareļu Vienradzis
Tas, ka vasarā neies tik raiti, ir skaidrs kā diena, jo tikai retais sēdēs caurām dienām mājās...
Hikari
Es jau zinu, ka tā ir. Jo, piemēram, daudzas spēles uz vasaru pat tiek slēgtas, lai rudenī visu varētu atsākt... whistling.gif Bet'so spēli neslēgsim- pamazām iesim uz priekšu un viss! wink.gif
Bizii van Dope
Rowenny, mosties! Laiks ielikt kuģa aprakstu spēlē!
Neslēgsim, neslēgsim šo spēli uz vasaru.
Skalds
Ta kā nebija palikušas vairāk lielās lomas piesakos pagadīties ceļā grin.gif
Es ceru ka vēl var pieteikties rolleyes_a.gif

-rakstura īpašības,-bieži vien jūtas nesaprasta tādēl bieži vien tādēļ pārprot citus kā rezultātā izceļas strīdi, uzvedas naidīgi pret visiem(savdabīga aizsardzības sistēma), īstnībā ir iejūtīga, bet cenšas to slēpt no citiem .
-izskats,- melni mati ir aziāte
-apģērbs (ja ir ieroči, tad arī tos),- hakama ( tās ir bikses), apmetnis un ar pūķiem izrotāts krekls ieroči-katana un bando
-pagātne,- agrāk strādāja par profesionālu slepkavu
-intreses,- zirgi, atrast sava tēva slepkavu
-nodarbošanās,-meklējumi
-vecums, 21 gads
-vārds un ģimene. māti neatceras jo tā nomira viņai esot ļoti maziņai , tēvs miris vairāk nekas nav zināms
Bizii van Dope
Labi! smile.gif
Kad tevi vajadzēs ziņošu! wink.gif
Es tev iesaku sekot līdz spēles gaitai.
Hikari
Wops, kuģa aprakstu?! Piedod, man domas pavisam citur klejo, ok. Tūlīt būs gatavs, ja vēl neesi to izdarījusi. Nākamreiz ja ko tik steidzami vajag- paziņo man pa pz... blush.gif
Bizii van Dope
Es tev jau par to vienreiz ziņoju.
Tu gan esi.. laughing.gif Nu, bet labi. Piedodu. grin.gif Un lūdzu apraksti kuģi pēc iespējas iespaidīgāku.
Hikari
Nu jā. Ja aprakstā kas nav kārtībā- pasaki. unsure_a.gif Un vispār- man ir viens jautājums- vai aprakstot es varu izmantot arī savu fantāziju?! Nu, tādā nozīmē, ka piegudrot to, kas reālajā dzīvē nebūtu iespējams?!
Bizii van Dope
smile.gif Aha.
Hikari
CITĀTS(sirds1 @ 09.05.2006 16:57) [snapback]627210[/snapback]

smile.gif Aha.


Lūk tā jau ir cita lieta- tas nozīmē, ka Roweny drīkst uzdarboties savā elementā!!! laughing.gif
Bizii van Dope
Spēlētāji (izņemot Renīnu un Kairo), kur jūs paliekat? huh.gif
Un starpcitu man gribas piedalīties kādā LS. kāds zin, kurā spēlē vēl ir vietas?
Melnais Akvareļu Vienradzis
sirds1, labprāt piedāvāju tev vietu savā spēlē. Kaut arī mēs jau labu laiku spēlējam, mums iet tikai otrā diena. Tā kā tu vari ielekt spēlē (piemēram tavs varonis/-e netika laikā vai tamlīdzīgi) spēles apraksts šiten.
Ja gribi piedalīties, sūtu man PZ un tad sarunāsim kas un kā
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.