Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Roulinga atklāj par "Poteru" izlietās asaras
spāre
iesūtīt 08.07.2007 00:40
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



Intervijā ar Reuters Roulinga atklāj, kā izplūdusi asarās, rakstot savu pēdējo grāmatu no "Harija Potera" sērijas. Rakstniece pastāsta arī to, kā izmainījusi pēdējo vārdu grāmatas beigās.

"Kad pabeidzu kādu nodaļu tuvu grāmatas beigām, es kliedzu aiz sāpēm," viņa pastāstījusi intervētājam. Grāmatu Roulinga pabeigusi vienatnē viesnīcas numurā. "Es izraudāju savu sirdi – es pieveicu puspudeli šampanieša no viesnīcas minibāra vienā rāvienā un devos mājās ar izplūdušu skropstu tušu pār visu seju. Tas patiešām bija smagi."

Kad rakstniecei tikai jautāts, vai "rēta" joprojām ir pēdējais vārds grāmatā, kā tas tika ziņots agrāk, viņa atbildējusi: "Rēta? Jau sen tas bija pēdējais, bet nu vairs nav. "Rēta" ir tuvu beigām, bet tas nav pats pēdējais vārds."

Roulinga atklājusi arī to, ka Harija Potera tēls esot pilnībā izdomāts, tomēr viņa rudmatainais draugs Rons esot ļoti līdzīgs viņas vecajam draugam Šonam.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 08.07.2007 10:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V  < 1 2  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 25)
dreamer
iesūtīt 16.07.2007 12:34
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



CITĀTS(spāre @ 08.07.2007 01:40) *
Intervijā ar Reuters Roulinga atklāj, kā izplūdusi asarās, rakstot savu pēdējo grāmatu no "Harija Potera" sērijas.
...
tomēr viņa rudmatainais draugs Rons esot ļoti līdzīgs viņas vecajam draugam Šonam.
Kāpēc man pēkšņi liekas, ka J.K. Roulinga pēdējā grāmatā Harija vietā ir nogalinājusi Ronu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Blackberry.
iesūtīt 17.07.2007 16:50
Raksts #22


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.07.07
Kur: Nav Atrodama.



Mjā, Man arī tā sāk šķist.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bellinda
iesūtīt 18.07.2007 23:50
Raksts #23


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.03.07
Kur: Jelgava



dēm. jau jau pati Roulinga mocās, rakstot pēdējo grāmatu, tad kādi būsim mēs ? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) |nu labi. nerunāju par visiem| es ceru, ka mana sirds neasiņos traki. sabiedējāt mani. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alija
iesūtīt 06.02.2008 17:57
Raksts #24


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08



Kad pabeidzu kādu nodaļu tuvu grāmatas beigām, es kliedzu aiz sāpēm," viņa pastāstījusi intervētājam.



ja jau viņa raudāja tad ko dariit mums- HP faniem... tur tak pashnaviiba jataisa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 06.08.2008 18:29
Raksts #25


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



CITĀTS(Alija @ 06.02.2008 18:57) *
Kad pabeidzu kādu nodaļu tuvu grāmatas beigām, es kliedzu aiz sāpēm," viņa pastāstījusi intervētājam.
ja jau viņa raudāja tad ko dariit mums- HP faniem... tur tak pashnaviiba jataisa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Es domāju, ka viņai pabeigt rakstīt grāmatu ir krietni smagāk, nekā mums... Es protams uzaugu ar Poteru, bet viņai Poters ir kas vairāk par laimīgu bērnību...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Century Child
iesūtīt 07.08.2008 21:25
Raksts #26


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.01.08



Es nemaz nebrīnos, galu galā, šo gadu laikā viņa noteikti bija tik ļoti iedzīvojusies tēlos un to dzīvēs, raksturos, ka beidzot šo grāmatu, viņa savā veidā izbeidza arī šo tēlu eksistenci kā grāmatās, tā sevī.
Katrā ziņā, man šķiet, ka viņa vēl ilgi fantazēs par HP un tēliem tajā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V  < 1 2
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 01:55