Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Roulinga atklāj par "Poteru" izlietās asaras
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
spāre
Intervijā ar Reuters Roulinga atklāj, kā izplūdusi asarās, rakstot savu pēdējo grāmatu no "Harija Potera" sērijas. Rakstniece pastāsta arī to, kā izmainījusi pēdējo vārdu grāmatas beigās.

"Kad pabeidzu kādu nodaļu tuvu grāmatas beigām, es kliedzu aiz sāpēm," viņa pastāstījusi intervētājam. Grāmatu Roulinga pabeigusi vienatnē viesnīcas numurā. "Es izraudāju savu sirdi – es pieveicu puspudeli šampanieša no viesnīcas minibāra vienā rāvienā un devos mājās ar izplūdušu skropstu tušu pār visu seju. Tas patiešām bija smagi."

Kad rakstniecei tikai jautāts, vai "rēta" joprojām ir pēdējais vārds grāmatā, kā tas tika ziņots agrāk, viņa atbildējusi: "Rēta? Jau sen tas bija pēdējais, bet nu vairs nav. "Rēta" ir tuvu beigām, bet tas nav pats pēdējais vārds."

Roulinga atklājusi arī to, ka Harija Potera tēls esot pilnībā izdomāts, tomēr viņa rudmatainais draugs Rons esot ļoti līdzīgs viņas vecajam draugam Šonam.
arturchix
Man aizvien vairāk liekas, ka Poters ir nolemts varonīgai bojāejai. Runājot par viņa iespējamo nākotni, Roulinga ir noliegusi, ka Poters būs skolotājs Cūkkārpā, direktors vai arī burvestību ministrs. Nu bet kas tad viņš būs, vienkārši aurors? Turklāt ņemot vērā, cik sentimentāla ir Roulinga, Poteram ir labas izredzes neizdzīvot. Droši vien upurēsies, no debesīm izsauks atombumbu un detonēsies kopā ar Voldiju un Co.
Daniels_Redclifs
grin.gif domaaju, shaadu izpluushanu asaraas piedziivos daudz cilveeku.. bet nu, ceru, ka Haris nemirs! wink.gif
sanny
bet patiešām taču neticas ka tūlīt, tūlīt tas būs pēdējais no Poteriem, augām taču līdz ar šīm grāmatām-kaut kas traks rolleyes_a.gif
karralá
Manuprāt, Roulinga mazliet pārspīlēja ar kliegšanu aiz bēdām. Nenoliedzu, ka viņa varbūt raudāja, jo paša radītā pasaule nu ir pilnīgi pabeigta un šķirties viņai gan jau negribas. Bet visticamāk, ka viņa par to kliegšanu piebilda tikai tāpēc, lai papildinātu dramatisko efektu par gaidāmajām beigām, lai sakūdītu fanus uz grāmatas atklāšanu. Besides that, I'm waiting for the book anyways.
Elony
Es piekrītu par to kliegšanu.

Skaidrs, ka pašas radītā pasaule autorei ir svarīga, bet lai tādēļ tā uzvestos... man liekās, ka viņa ir vairāk emocionāli līdzsvarota.

Rezumējums - vai nu Roulinga sāk nedaudz nojūgties smile.gif , vai arī iet uz lētiem reklāmas trikiem sad.gif .
The beginning
CITĀTS
vai arī iet uz lētiem reklāmas trikiem

drošvien kaut kas pa vidu. Par to, ka viņa skumusi par grāmatas pabeigšanu pilnībā ticu, taču man liekas, ka tik slavens cilvēks kā viņa jau tomēr ir iemācījusies zināt, kas jāsaka presei un, kas var radīt cilvēkos lielāku vēlmu grāmatu nopirkt.
Kaut gan diez vai viņai jauztraucas par grāmats izpirkšanu... laughing.gif
Shadowstalker
Nu normāli, reklamēties arī vajag. Viss čikiniekā.

PS: Es nemaz nezināju, ka pēdējais vārds agrāk bija paredzēts "rēta".
Flightless Bird
Njaa tā kliegšana manuprāt liecina vai nu pat ļoti ļoti traģiskām beigām vai arī to, ka godājamā mis Roulinga pārāk ieiet pašas radītajā pasaulē.
Es gan ceru, ka pareizākais ir pirmais variants, jo tas man sagādātu dēmonisku baudu un arī pasargātu no vilšanās ko radītu otrais...

Lai nu kā - tas tomēr uztur intrigu. Ļoti vēlos beidzot dabūt to grāmatu savos nagos!!
Kolumbīne
grin.gif Rēcīgi-pēdējais vārds rēta grin.gif Labi, ka viņa šito neatstāja, tas jau būtu pārāk...sviestīgi...Kā Stīlas romānos, tikai mīlas vietā rēta!
Es jau ar liešu asaras gan jau, man jau mīksta sirds:D
Enīwei-Harija nāve ir skaidrāka par skaidru, nu jau nekas mani nespēs pārliecināt par viņa izdzīvošanu:)
nešķīstais skuķis.
Nu labi vien ir, ka par pēdējo vārdu viņa pārdomāja. kaut kas neloģisks būtu..
Elony
Gan jau ka būtu loģiski, vienkārši mēs jau nezinām kā teikums bija domāts. Anģļu valodā lietvārdiem taču galotņu nav kā latviešu valodā. Ņeesmu nekāds īpašs tulkotājs, bet teikumā "Viņš nekad vairs nedomāja par rētu." pēdējais vārds angliski var būt "rēta" (scar).
Tad teikums ir loģisks.

Tomēr interisanti, kas tad lika pārdomāt, ka pēdējais vārds nebūs rēta? man liekas, ka atbilde ir ļoti savarīgs.
SunSmile
es domāju, ka roulinga izdomājusi mums neparedzamas beigas. rolleyes_a.gif
NieKKalbiS
ja piekritu sunsmile notiekti roulinga izdomajusi mums tiesam labas biegas notiekti mes pasi raudasiim rolleyes_a.gif
The beginning
CITĀTS
Grāmatu Roulinga pabeigusi vienatnē viesnīcas numurā. "

Jāska viesnīcai ar izdevīgi. Nez par cik kādam varētu iedot istabiņu, kur ne vien uzturējusies Roulinga, bet gan pabeigts pats "Harijs Poters"...?
Edzinsh
CITĀTS(The beginning @ 13.07.2007 14:12) *
Jāska viesnīcai ar izdevīgi. Nez par cik kādam varētu iedot istabiņu, kur ne vien uzturējusies Roulinga, bet gan pabeigts pats "Harijs Poters"...?
Viņiem jau ir speciālais [lasi - miljonāru bērniem paredzētais] piedāvājums, viss smalki jau izdomāts un izplānots: nav jau muļķi. Tā ka par to neraizējies.
Tomēr to, kurā tieši numuriņā bijusi Roulinga, viņi neatklāj un piedāvā šo iespēju tur [zinot] nakšņot tikai retumis. Piemēram, 21. jūlijā. xD.gif.
Ramce
Piekrītu tiem, kas atsaucas uz to, ka beigas varētu būt traģiskas. Domāju, ka Harijs mirs, lai izglābtu pasauli [kā jau varonis] no Voldemorta. cool.gif
gremlins
Droši vien upurēsies, no debesīm izsauks atombumbu un detonēsies kopā ar Voldiju un Co.

Lol, šādas beigas mani viennozīmīgi iepriecinātu. grin.gif

Varētu piekrist augstāk minētajam, ka Roulinga pārāk pieķērusies Potera pasaulei, bet kaut kā liekas, ka tas tiešām varētu būt reklāmas triks. Bet tas jau protams nemazina vēlmi izlasīt pēdējo grāmatu. wink.gif
katrīna. 8D
es jau vakar domāju: "Diez ko es darīšu bez Harija Potera?"
man arī tas būs ļoti skumji, izlasīt pēdējo grāmatu.

savukārt man arī pastāv pieņēmums, ka Harijs mirs, lai viņai nevajadzētu trupināt grāmatu virkni, bet tikpat labi var mirt abi. :/
Annell
Es savukārt neceru uz nevienu iepriekš minēto variantu. Ceru, ka beigas būs pārsteidzošas. Ja tās jau iepriekš ir zināmas, tad nav interesanti lasīt. Nu labi ir interesanti, bet nav vairs tas satraukums pa grāmatas iznākumu.
Par pēdējo vārdu. Piekrītu elesarelam, ka pēdējais vārds "rēta" būtu loģisks. Kāpēc, lai nebūtu? Bet, ja tas nav pēdējais vārds, tad man žēl. Šis vārds varētu nozīmēt interesantas beigas piem.

Džinnija klusi raudāja, notupusies blakus tik tikko elpojošajam Harijam. Meitene atglauda Harija matus un pārsteigumā iesaucās. Voldemorts, aizgājis nebūtībā, bija paņēmis līdzi to, ko agrāk devis. To, kas slavenajam burvim bija sagādājis ne mazums ciešanu un sāpju. Džinnija vēl aizvien lūkojās uz Harija pieri, bet tur vairs neatradās zibens šautrai līdzīgā rēta.

Nu labi. Mana rakstītprasme nestāv ne tuvu Roulingai, bet šis ir viens no iespējamajiem iznākumiem. man prātā ir vēl daudzi, bet baidos, ka nemāku tik labi rakstīt, lai jūs saprastu manu domu.
dreamer
CITĀTS(spāre @ 08.07.2007 01:40) *
Intervijā ar Reuters Roulinga atklāj, kā izplūdusi asarās, rakstot savu pēdējo grāmatu no "Harija Potera" sērijas.
...
tomēr viņa rudmatainais draugs Rons esot ļoti līdzīgs viņas vecajam draugam Šonam.
Kāpēc man pēkšņi liekas, ka J.K. Roulinga pēdējā grāmatā Harija vietā ir nogalinājusi Ronu? blink_a.gif
Blackberry.
Mjā, Man arī tā sāk šķist.. blink_a.gif
bellinda
dēm. jau jau pati Roulinga mocās, rakstot pēdējo grāmatu, tad kādi būsim mēs ? grin.gif |nu labi. nerunāju par visiem| es ceru, ka mana sirds neasiņos traki. sabiedējāt mani. huh.gif
Alija
Kad pabeidzu kādu nodaļu tuvu grāmatas beigām, es kliedzu aiz sāpēm," viņa pastāstījusi intervētājam.



ja jau viņa raudāja tad ko dariit mums- HP faniem... tur tak pashnaviiba jataisa grin.gif
la sindy
CITĀTS(Alija @ 06.02.2008 18:57) *
Kad pabeidzu kādu nodaļu tuvu grāmatas beigām, es kliedzu aiz sāpēm," viņa pastāstījusi intervētājam.
ja jau viņa raudāja tad ko dariit mums- HP faniem... tur tak pashnaviiba jataisa grin.gif

Es domāju, ka viņai pabeigt rakstīt grāmatu ir krietni smagāk, nekā mums... Es protams uzaugu ar Poteru, bet viņai Poters ir kas vairāk par laimīgu bērnību...
Century Child
Es nemaz nebrīnos, galu galā, šo gadu laikā viņa noteikti bija tik ļoti iedzīvojusies tēlos un to dzīvēs, raksturos, ka beidzot šo grāmatu, viņa savā veidā izbeidza arī šo tēlu eksistenci kā grāmatās, tā sevī.
Katrā ziņā, man šķiet, ka viņa vēl ilgi fantazēs par HP un tēliem tajā.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!