Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vai katrs atradīs kāroto?-[C][PZP][ATD]
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 20:56
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Julians nokāpa no sava zirga muguras.
'Šeit'-Viņš nodomāja.Lavandera.Tieši kā bija teicis pareģis-6 mēneša 6 dienas pusnaktī Teiksmām apvītajā Lavanderas pilsētā,satiksies 10 dažādi ļaudis ar daž;adiem raksturiem un spējām....Tie visi kopā dosies uz Feniksu zemi kura apvīta ar vissenākajām burvestībām ,guļ Sēru kalnu ielejā.To mērķi būs visdažādākie un ne visi buus tie labākie...Izturēs visi,un katrs iegūs to ko tas vēlas visvairaak.....
Ta nu bija teicis vecais pareģis.
Bija bez 30 minūtēm pusnakts.Vel 9 dvēseles tuvojās naksnīgā gaisa ieskautas...
Kas gan tie buus???

Tātad par ceļa maršrutu-
1)Lavandera-maza pilsēta zaļaa videe kuras iedzīvotāji ljoti intensiivi nodarbojas ar zemes magiju....
Ipashas shiis vietas ieziimes-ljoti runiigi ljaudis,visi laipni un smaidoshi....
2)Kapu purvs-Purvs kuram cauri ved tikai 1 taka ar viss dazhaadaakajiem briesmonjiem....
takas beigās ir portāls uz kaadu pili feeniksu zemee no kuras nevar tikt aaraa.Tad luuk kur arii ir visi notikumi risinās.Sākam ar to ka visi ir shajaa pilii-iepazīstas,iemiilas(ja gribat),u.t.t....
Tieshi sheit arii visi atradiis ko tiem vajag....


Taatad-suutiet man uz PZ-
Tēla vārds, dzimums,
vecums,
ģimene(Nav obligāti)
magiskas speejas
dzīvnieki,
fotoattēls vai zīmējums(nav obligāti),
izskata apraksts,
rakstura apraksts,
kaa nokluvaat liidz shai vietai un ko veelties ieguut



iztiksim luudzu bez ierochiem-duelji un ciinjas notiks tikai ar magic....


Pieliekiet arii savu info ATD pavedienaa


Saakam speeli luudzu shodien-ap 21.30......


Gaidu

PSS-mana pirmaa ls-nedusmojat ja naf ok...!!!!

Nesagaidijis pāreejos julians bija devies uz feeniksu zemi caur portaalu.
Auksti-vinjsh nodomāja .
Gaidīšu tad šeit-šajā lielajaa pilii.Gan jau driiz kaads buus klaat... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)

_---------------------------------------------------------------

Julians klusi nogaidija.POrtaals saaka darboties.
Kas tas ir-nodomāja jauneklis....
Pirmais no vinja sabiedrotajiem vai pretiniekiem bija klaat.....
Julians klusu,bet uztaajiigi gaidija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 23:04
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Aaaa--Puisis beediigi novilka....
Tad man naaksies to noskaidrot shaadi-teica julians ar savaam speejaam paverot mazu shkjirbinju meitenes praataa.....
Es zinu ka tas naw patiikami....-puisis novika-tikai paarbaude pret sliktajiem.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
To es izdariju visiem klaat esoshajiem tikai tie to nejuta.....Paaraak stipras personiibas...
Bet tu-tu veel esi beerns.Lai gan teikshu ljoti speejiigs beerns.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2007 23:07
Raksts #22


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



es tev neesmu nekāds bērns. Tas būtu pirmām kārtām. Otrām kārtām neuzdrīksties rakāties pa manām smadzenēm. Tas var būt kaitōgi tavai veselībai. Terija nepavisam neuztraucās par pieklājību un atļāvās teikt viu ko domāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 23:08
Raksts #23


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Atveesinies meiteen!!!!-julians uzsuutija mazajai veeja braazmu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 31.03.2007 23:15
Raksts #24


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



neiedomājies uz manis izmēģināt savus pekstiņu... "puisīt" Meitenesi rokās parādījās neliela zilganas krāsas bumba, kurā iekšā kaut kas zibšņoja.

Šo rakstu rediģēja Seila Klarika fon Ravenava: 31.03.2007 23:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 31.03.2007 23:15
Raksts #25


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Par dēmonu neiet runa un viņa vārds ir Salvo. Merliāna sacīja un tieši tai brīdī līdz viņai atceļoja vēja vēsts, tā lūdza piedošanu. Meitene par atbildi dzirkstoši pasmaidīja un tad pievērsās Sanrintam. Ledus ragana caur un caur, vai tiesa Salvo? Viņa pie reizes sarunā iesaistīja arī dēmonu, kas pilīdis tuvāk abiem diviem nopētīja balto peli. Un jūs būtu, vai jūsos izceļās kādas īpašas maģijas iezīmes, vai arīdzen vispusēja piekļuve maģijas vārdam? Meitenes bālā āda aizvien bija iezilgana un lūpas bija ieņēmušas gaišzilu toni, Julians sākotnēji viņu bija aizvainojis, bet nu viņa palēnām nomierinājās. Zieds Merliānas rokās no sākuma apklājās ar ledus kārtiņu, bet pēc mirkļa tas bija kā ieslēgts kupolā, novīst tas vairs praktiski nevarēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 23:21
Raksts #26


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Juliana smadzenes norima-Taatad vinja veesti sanjeema....
Vai driikstu pievienoties sarunai?-vinjsh jautaaja....
Par zibenslodi tas neuztraucaas.
Ne tikai to ir naacies dziivee paardziivot.
Lai nu kaa-puisis nodomaaja radot neredzamu gaisa sabliiveejumu sew priekshaa-katram gadijumam...

Šo rakstu rediģēja kā lai necep speķi dūdijam?: 31.03.2007 23:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 31.03.2007 23:33
Raksts #27


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



-Nesatraucies Īlo. Domaju ka viņs tev neko nedarīs, vismaz ceru, viņs pameta skatu uz meitenes pusi, un nedroši pakasija dēmona purniņu. Mani vēl mazu atrada Mariels, mans audžutevs, kurš ir burvis un nu māca visās šaiz zinibās. Vēl daudz kas jaapgust, bet pagaidam es protu tadus trikus, ka ši roze un vēl uguns maģiju
Viņu iztraucēja balss. Izskatijas tie abi bija beiguši strīdeties, vismaz pagaidam un vīrietis pajautajās vai varot pievienoties. Sanrints laipni pasmaidija.
-Lūdzu, piesēdi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 31.03.2007 23:41
Raksts #28


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Salvo šādu reakciju nebija gaidījis, tādēļ dēmons ieinteresēti ielieca galvu un sāka ostīties pēc baltā pelēna. Dzīvnieciņš viņā radīja interesi. Merliāna izbrauca slaiko roku cauri matiem un pārkrustoja kājas. Uguns mani vienmēr ir biedējusi. Viņa atzina klusi nopūšoties. Un ko pieproti tu, Julian. Visus Merliāna aizvien uzrunāja uz Jūs, tikai ne šo vīrieti, viņš viņā izraisīja kaut kādas īpaši nedraudzīgas emocijas, bet par Salvo reakciju vispār runāt bija bezjēdzīgi, kā Julians pietuvojās kaut uz mirkli tuvāk dēmons saslēja gaisā spalvu un nikni ieņurdējās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 31.03.2007 23:48
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Paldies-Noteica Julians.
Ļoti vēlos jums piebiedroties.Par manām spējām runājot-esmu diezgan spējīgs gaisa maģijas nozarē un man piemīt tā saucamie "zaļie pirkstiņi".Ak jā.Man piemīt aŗi nelielas telepātijas spējas.
Hmmm-nodomāja Julians-varbūt viņš arī nemaz nav tāds ````s kā man likās......
Hmm,redzu ka jums ir dēmoni.....
Vai tiem arī piemīt spējas???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 31.03.2007 23:55
Raksts #30


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Atbilde nebija jāgaida, Salvo pats parādīja kādas tad nu šamējam ir spējas. Julianam pienākot pavisam tuvu dēmona spalva saslējās vēl stāvāka un pārtapa vai tīrās ledus adatās. Salvo piecēlās kājās un piegāja priekšā Merliānai, tad viņš atkal apsēdās izpūtis balti mutuļojošu dvašu. Dēmons pabīdīja vienu ķepu uz Juliana pusi un no tās kā kaķim izšāvāš 4 asi ledus nagi. Merliāna sajuta Salvo nemierīgo garu un noglaudīja asās, paralizējošās adatas. Nomierinies draugs. Viņa sacīja un dēmona spalva atkal kļuva mīksta un pūkaina. Meitene pamāja ar galvu. Gaisa maģija, interesanti. Kā jau teicu esmu caur un caur ledus ragana un viņš pats par sevi ir ledus dēmons. uz Salvo meitene pat necentās norādīt, bet tas bija skaidri saprotams, ka viņa runāja par balto vilkveidīgo dzīvnieku kas tik demonstratīvi parādīja savu nepatiku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 01.04.2007 00:08
Raksts #31


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Bīstamas spējas-noteica Julians.
Dēmons pie viņas kājām atkal murrāja....
Laikam viņi abi ir ļoti saistīti-nodomāja Julians.
Laikam man arī vajadzētu kādu draugu-jjulians teica-Visu dzīvi esmu bijis vientuļnieks un tagad to diezgan nožēloju......Laikam ir jauki ka līdzās ir kāds draugs....
Puiša acīs sariesās asaras kuras julians prasmīgi ,lai nevieulians teicans neredz noslaucija piedurknē....


[ps-luuk kaa no skarba vecha var kljuut par maigummaigu emo.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 01.04.2007 00:27
Raksts #32


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



-Par liesmām vari nesatraukties, tās ir vairaku veidu. Ir pat aukstas, bez tam es tās bez vajadzības neizmantoju
Sanrints pacēla galvu un pievērsa skatienu Julianam, joprojām turot plaustās mazo peliti. Šis virietis viņam škita diezgan iedomīgs. Viņš reiz bij dzirdējis, ka magi kas aizraujas ar gaisa parvaldīšanu, tādi mēdzot būt.
Virietis ar saka izprašņat par dzīvniekiem, un puisis atkal noelsās, skatot Salvo spējas, bet pele plaukstās pat neietrisejās. Ledus maģija - līdz tās apgūsanai viņs vēl nebija ticis. Pat ja ar izkristu tāda nepieciešamība, viņš paļāvā uz grāmatu, kurā noteikti kam tādam jabūt.
-Īlo nemaz ar nav dēmons, tas ir gars dzīvnieka izskatā, vai kā arī daži mēdz saukt - maģiskais dzīvnieks. Ne reiz vien ir līdzējusi, tas ir vis ko varu teikt. Vai ne Īlo?
Pele apstiprinoši iepīkstējās un puisis zvērēnu paslēpa azotē, vēl ļaujot pamest skatu uz ledus demonu.


Šo rakstu rediģēja Vilku meita: 01.04.2007 00:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 01.04.2007 00:31
Raksts #33


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Labprāt. Meitene apsēdās blakus vīrietim un kautrīgi pasmaidīja. Viņas vaigos ielija patīkams sārtums. Vismaz viens džentelmenis šeit ir atradies. Viņa dusmīgi palūkojās uz puisi, kurš tikko bija rakājies pa meitenes smadzenēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vilku meita
iesūtīt 01.04.2007 00:40
Raksts #34


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.05
Kur: Pasaules malā virs lietus mākoņiem ar dvēseļu tikliņu ķeru tās kā tauriņus



-Starpcitu, viņš pievērsās otrajai meitenei, pieslejies paklanijās un pasniedza ziedu. Mēs vēl neesam iepazinušies. Sanrints Heils
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 01.04.2007 00:42
Raksts #35


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



emmmm... meitene nosarka vēl vairāk un kautrīgi pasmaidīja. Kakadū uz viņas pleca neticīgi palūkojās uz puisi. {b] Terija. Terija Hopsa. [/b] Meitene paņēma rokās ziedu un nervozi noglāstīja papagaiļa spalvas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 01.04.2007 00:50
Raksts #36


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Ak tā-Noteica julians.
Viņš manija pienākam to otru skuķi.Fuj.

Es tad laikam nosnaudīšos-noteica Julians un ar švīkstienu uzlidoja 1,80 augtumaa un palika tur guļot.
Arlabunak....-tālāk julians nepaspēja jo aizmiga....
He,he....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 01.04.2007 00:53
Raksts #37


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Tipiska vīriešu reakcija. Meitene nodomāja, bet skaļi paziņoja. Nu jā visi jau vienmēr aiztinās kā ierauga kaut kādas grūtības. Zibens lode, kura atradās meitenei rokā samazinājās līdz nelieliem izmēriem un tika iesviesta Juliānam tā, ka viņš sāka grīļoties un mēģināt nokrist no slotas ( CIK SAPROTU BŪDAMS AIZMIDZIS (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 01.04.2007 00:58
Raksts #38


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Hhhhhhhhhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrrrrrr-krāca Julians.
Bet prāts tam vēl uztvēra visu.Ko tu neteiksi...Aiztinos!!!!!
Juliana prāts pats negaidot izstrādāja triku-Meitenei galvā uzsūtija savādas balsis kas diskutēja par Zeķubikšu izmēriem.Julians miegā pasmaidija..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)



Revenge....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 01.04.2007 01:01
Raksts #39


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Noskurinājusies meitene pasmīnēja. Triks nebija izdevies. Vēl desmit minūtes atpakaļ viņa bija satikusi kādu cilvēku kurš spēja atbrīvoties no maģijas vienā momentā. Protams spējas ātri iztvaikoja tomēr zeķubikšu izmēri viņu nekad nebija traumējuši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 01.04.2007 01:04
Raksts #40


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Julians miegā nomurmināja-Ak tu mazā neliete......
Un toč aizmiga.
Ps-ok,gaidu peedeejo postu kas ir sakaraa ar mani un tinos guleet...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 21:13