Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Septītajā grāmatā mirs vēl divi
Canadian
iesūtīt 28.06.2006 13:47
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Dž. K. Roulinga pirmdien televīzijas intervijā devusi mājienu, ka divi stāstā nozīmīgi varoņi pēdējā grāmatā mirs.

"Grāmatas pēdējā nodaļa ir pabeigta jau sen, turklāt tā ir labi noglabāta, tomēr jau tagad zinu, ka beigas tiks nedaudz mainītas," Channel 4 intervijā atklāja Roulinga. "Vienam stāsta varonim spriedums ir atlikts, taču jāatzīst, ka mirs divi citi personāži, kuriem es nāvi nebiju iecerējusi."

Rakstniece, baidoties no fanu izrēķināšanās, gan pagaidām neatklāja, kuri no iecienīto grāmatu varoņiem ies bojā. "Šo informāciju es neatklāšu, jo nevēlos saņemt naida pilnas vēstules vai ko tamlīdzīgu."

Jautāta, vai viens no upuriem būs Harijs Poters, Roulinga bija izvairīga, tomēr skaidri lika noprast, ka septītā grāmata būs pēdējais poteriādes sējums. "Es nekad neesmu domājusi par Harija nogalināšanu pirms pēdējās grāmatas, jo jau sākotnēji biju paredzējusi sarakstīt septiņas grāmatas."

Runājot par nākotni, rakstniece atzina: "Nedomāju, ka vēlreiz uzrakstīšu ko tādu kā Harijs. Tāds Harijs var būt tikai viens."

Raksta apollo.lv, BBC News u.c.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 28.06.2006 22:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 5 6 7  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (120 - 136)
Beppo
iesūtīt 07.12.2006 19:21
Raksts #121


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Mana versija ir - Persijs un Pīters.
Par otro pat esmu puslīdz droša.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ZIZI
iesūtīt 16.12.2006 15:16
Raksts #122


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.11.06
Kur: Sapņu mākoņos



Es gan tā nedomāju ka 7.hrāmatā kāds miršot bet kas to zin.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 16.12.2006 16:51
Raksts #123


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



es ļoti šaubos ka Harijs 7. grāmatā mirs
vismaz es pati tam neticu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aimī
iesūtīt 16.12.2006 16:57
Raksts #124


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.04
Kur: aiz Tevis.



nu par to, ka mirs Harijs īti negribās ticēt. Lai gan.. varbuut mirs GAN Voldijs GAN Harijs?? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) savā pēdējā cīņā...un abi paliks kā leģendas Cūkkārpā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowdewil
iesūtīt 29.12.2006 19:31
Raksts #125


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06



Man jau bija soks, kad 5. dalaa nomira Bleks, 6.- Dumidors...un tagad veel 2 paredzeeti, sito taks es nepaardziivosu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 03.01.2007 22:11
Raksts #126


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



domāju viens no tiem mirējiem varētu būt Strups, bet to patieshām ir grūti paredzēt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dis Covery
iesūtīt 04.01.2007 18:30
Raksts #127


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.09.06



Manupraat mirs vai nu Rons vai Nevils, Piiters vai Hagrids..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermione1
iesūtīt 05.01.2007 21:31
Raksts #128


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.06



Teikšu tā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Visi domā ka tas būs Harijs, bet zinot kādus pārsteigumus sagādā Rolinga es personīgi tā nedomāju it īpaši tapēc, ka viņa zina, ka visi domā ka tas būs Harijs un negrib draudu vēstules. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Un par to rakstu anglijas avīzē es domāju ka tās ir tikai baumas.
Iesaku īpaši neuztraukties, jo ticu ka beigas būs grandiōzas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Beigas būs negaidītas, tādas kādas vēl neviens nebūs gaidījis, turklāt kurš gan saka ka Rolinga vienmēr ir teikusi patiesību. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (nepārmetiet par to ka uztveru pozitīvi).
Protams es ar raudāšu par beigām lai arī cik ļaunas tās būtu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Nesāciet raudāt un krist panikā vel pirms grāmata pabeigta un izdota. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Lasot visu ko jūs esat sarakstījuši nu beidziet vienreiz ķildoties. :]*
Voldemorts..HmH...par viņu patiesībā šaubos dzīvos vai mirs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Jums leikas, ka beigas ja Harijs izdzīvos būs Salkanas. Es saku ka beigās, ja Harijs paliek dzīvs, tad beigās būs kas Īpašs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Īstenībā gribu ātrāk sagaidīt grāmatu, lai varētu uzzināt kas īsti notiks.
Vai kāds nezin Rolingas Mājas adresi gribu aizrakstīt. :]*
Zinu ka viss ticamāk neatbildēs bet tomēr gribu lai viņa zina kādā stāvoklī ir pasaule . (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Un ceru ka jums liek aizdomāties šis teksts, lai arī cik neloģiski tas varbūt skan.
Piem. ja jūs sakat ka nekad nebūs vairāk tādas grāmataskā Harijs Poters. Ir teiciens - "Nekad, nesaki nekad".(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Darat taču jūs kaut ko, piemēram sākat rakstīt savu grāmatu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
[nebrūkat man virsū, vienkārši cenšos jūs uzmundrināt] (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tiešām ir jātic, ka Rolinga ir paredzējusi ko tādu, ko mēs nemaz nevaram iedomāties. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

P.S. Ja jūs tam neticat es jau jūs necenšos spiest uz rakstīšanu vai uz prieku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Orhideja...
iesūtīt 08.01.2007 17:43
Raksts #129


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.07
Kur: mēnes staros asarām ritot dejoju pēdējo Orhideju deju....



Tā... Domāju ka par vienu no viņeim- Hariju jau noskaidrots... bet otrs... mani pēdējā laikā sāk mulsināt otrs kuram jāmirst... Domāju ka līdzsvaram jābūt un mirs kāds no ļaunajiem.. tas kuram spriedums tiks atlikts varētu būit strups vai tārpstis bet otrais mirušai Voldemorts.. tā šķiet viloģiskāk.. taču kas to lai zin.. ne vienmēr roulingas stāstus var izdomāt ar loģiku...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 08.01.2007 18:15
Raksts #130


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



ehh..es nezinu..(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) !itkaa jau loogjiski buutu ja nomirtu Harijs un Voldemorts,bet...nu tas buutu paaraak..!nu jau ieprieksh zinaams domaaju ka vareetu buut arii citaadi!!:)(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) a warbuut vinja arii taa domaa un beigaas nomirs Harijs..(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

es tew pilniiibaa piekriitu Hermiona1..!!:):)es arii veeleetos uzzinaat vinjas maajaas adresi..!!plzz kaads wareetu pateikt..(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) :pJa Harijs wai kaads citss nomirs..es zinu ka arii raudaashu,bet:D:D wiss ir ok:D..!!:)jo es raudaaju arii tad kad nomira..Siriuss;( un Dumidors;(..(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) :Des gan nezinu wai kaads spees uzraxtiit ko taadu..!!nu taas graamatas bija wienk..:*:*(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) perfektas...(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) un nu mes to wienkaarshi newaram paredzeet kaadas buuus beigas..!kursh nomirs..(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) :)es ar nepacietiibu gaidu 7graamatu!kaads nezin kad taa wareetu iznaakt..??(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowdewil
iesūtīt 10.01.2007 15:42
Raksts #131


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06



Teoreetiski tam vajadzeetu buut Voldemortam, jo ja vins nenomirs, tad jau graamata ar vareetu turpinaaties, jo parasti visi staasti beidzas ar launo naavi, bet, protams, taa domaaju tikai es... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
little gothy
iesūtīt 11.01.2007 19:38
Raksts #132


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.06
Kur: kautkur tur, kur mani war sameklēt tikai Voldemorts..



un atkal un atkal es tikai skatos, ka jūs nomokaties ar domām un minējumiem, bet manuprāt diez wai kāds spēs atkodēt Roulingas ģeniālo plānu..
galu galā- kas pirms septītās grāmats iznākšanas spēja nojaust par horukrustiem utt. utml.. ?? domāju ka būs ļoti ļoti daudz pilnīgi nekaidīta un tāda, par ko mēs nenojaušam..

un droši wien wiņas, jaw pirms 17 gadiem, izdomātajām beigām jābūt negaidītām, jo tās tapa pirms wisas šīs ažiotāžas un slavas..

laigan es tiešām nedomāju, ka mirs tikai 2. tas naw.. tā newar..



Šo rakstu rediģēja little gothy: 11.01.2007 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 13.01.2007 18:50
Raksts #133


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Hmmm...tikai divi?!Stipri par maz krituso,tik verienigam beigam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) Minejumi ir daudz,bet visvairak mani parsteigtu,ja Voldemorts izdzivotu,tad Raulinga butu spejusi to,kas izdzevies tikai retajam-parsteiguma atplest zokli visai pasaulei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kriSSa
iesūtīt 14.01.2007 11:30
Raksts #134


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.01.07



Voldemorts noteikti nepaliks dzīvs,jo tad grāmatu varēs turpināt,,bet Roulinga kkur raxtiija,ka nobeigs grāmatu taa,ka neviens nevarees turpinaatt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 03.03.2007 17:54
Raksts #135


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Šausmas. Ir tik dīvaini, ka kāds zina, kā viss šis beigsies. Tik daudz cilvēku vēlas to uzzināt, bet tas ir zināms tikai vienam.
Vēl lielākas šausamas es iedomājos tikai tikko! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) Un ja nu ar Roulingu kaut kas notiek? Harijs un visi pārējie aizies kapā kopā ar viņu!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nešķīstais skuķi...
iesūtīt 06.07.2007 16:35
Raksts #136


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.05
Kur: explosion



Es nerakstīšu, kas manuprāt mirs, bet gan tos, kurus es gribu redzēt mirušus! (piedodiet par šādu vārdu izvēli! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) )

Nu es gribētu, lai viens no mirušajiem būtu Tārpastis - par to, ka viņš glāba sevi, nododot savus draugus. Varētu pat būt tā, ka Tārpastis mirs, glābjot Hariju - viņš tak pēc 3.grāmatas palika parādā dzīvību, ne?

Otram (pēc manām domām) vajadzētu mirt Strupam, lai gan Strupa patieso nostāju (nu, kurā pusē īsti viņš ir!) mēs uzzināsim tikai beigās..
Lūk, tā!!
Ā, un forsī būtu, ja Harijs beidzot duelētos aci pret aci ar jaunāko Malfoju... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Tas jau tikai mans viedoklis!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kikuce
iesūtīt 07.07.2007 22:33
Raksts #137


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.05



manuprāt, 7. grāmatā noteikti būtu jāmirst Voldemortam, un varētu mirt arī Sīkaudzis...es nedomāju, ka mirs kāds no trio, it īpaši jau Harijs...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 5 6 7
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.05.2024 20:16