Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Septītajā grāmatā mirs vēl divi
Canadian
iesūtīt 28.06.2006 13:47
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Dž. K. Roulinga pirmdien televīzijas intervijā devusi mājienu, ka divi stāstā nozīmīgi varoņi pēdējā grāmatā mirs.

"Grāmatas pēdējā nodaļa ir pabeigta jau sen, turklāt tā ir labi noglabāta, tomēr jau tagad zinu, ka beigas tiks nedaudz mainītas," Channel 4 intervijā atklāja Roulinga. "Vienam stāsta varonim spriedums ir atlikts, taču jāatzīst, ka mirs divi citi personāži, kuriem es nāvi nebiju iecerējusi."

Rakstniece, baidoties no fanu izrēķināšanās, gan pagaidām neatklāja, kuri no iecienīto grāmatu varoņiem ies bojā. "Šo informāciju es neatklāšu, jo nevēlos saņemt naida pilnas vēstules vai ko tamlīdzīgu."

Jautāta, vai viens no upuriem būs Harijs Poters, Roulinga bija izvairīga, tomēr skaidri lika noprast, ka septītā grāmata būs pēdējais poteriādes sējums. "Es nekad neesmu domājusi par Harija nogalināšanu pirms pēdējās grāmatas, jo jau sākotnēji biju paredzējusi sarakstīt septiņas grāmatas."

Runājot par nākotni, rakstniece atzina: "Nedomāju, ka vēlreiz uzrakstīšu ko tādu kā Harijs. Tāds Harijs var būt tikai viens."

Raksta apollo.lv, BBC News u.c.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 28.06.2006 22:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
~eviic~
iesūtīt 28.06.2006 13:54
Raksts #2


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.08.03



Harija Potera liktenis

CENA. Dž.K Roulinga, grāmatu par Hariju Poteru autore, devusi mājienu, ka divi no galvenajiem varoņiem pēdējā stāstā mirs. ''Cena jāmaksā, mums šeit ir darīšana ar tītu ļaunumu, ''viņa teica. Darbs pie septītās grāmatas par jauno burvi tuvojas beigām. ''Es uzrakstīju pēdējo nodaļu aptuveni 1990. gadā, tāpēc ļoti labi zinu, kā beigsies šī stāstu sērija,''viņa piebilda. Jautāta, vai viens no nāvei nolemtajiem personāžiem ir pats Harijs, Dž.K. Roulinga izvairīgi atbildēja, ka viņai nekad nav bijis kārdinājums nogalināt burvi pirms beigām, jo ieplānotas tieši septiņas grāmatas. "Es varu saprast rakstnieku, kurš spriež: Es viņu nogalināšu, jo tas nozīmē, ka nevar parādīties citu autoru sarakstīti turpinājumi. Tāpēc tas beigsies ar mani, un pēc manas nāves citi nevarēs atgriezt personāžus atpakaļ," viņa piebilst. Pēdējā grāmata par Hariju Poteru iznāks nākamgad.

/No laikraksta 5min/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 28.06.2006 15:55
Raksts #3


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Es mirshu,ya 7. graamataa nogalinaas Hariyu!!!!!!!!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Tas nevar buut taisniiba,ka Hariyu nogalinaas. Nu es domaayu,ya tas notiks,tad peec graamatas izlasiishanas Roulinga sanems daudz neapmierinaatu fanu veestules... Nu ya ne no citiem faniem tad no manis un draudzenes noteikti!!!!!!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 28.06.2006 15:58
Raksts #4


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Viens no šiem galvenajiem varoņiem noteikti ir Voldijs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 28.06.2006 16:03
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(Liliya @ 28.06.2006 16:55) [snapback]664308[/snapback]

Es mirshu,ya 7. graamataa nogalinaas Hariyu!!!!!!!!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)

pasauti zarku un uzraxti testamentu...

vai ir tik gruti noticet, ka tie divi varonji ir voldijs un poters? protams ka poters nomirs varonja nave- glabjot pasauli no ljaunuma iemiesojuma, bet taka harija ir daljinjas no voldemorta tad nekas cits neatliks ka vien... kanjetc. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
gan jau jus pardzivosiet tapatas neviens no vinjiem nav nekas vaiak ka tintes traips uz papira, un dont worry jusu seksigie aktieri paliek dzivi jebkura gaidjuma. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.06.2006 16:04
Raksts #6


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Liliya @ 28.06.2006 16:55) [snapback]664308[/snapback]
Es mirshu,ya 7. graamataa nogalinaas Hariyu!!!!!!!!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Žēl, ka tas visus uztrauks mazāk, nekā tas, ka kedas noliktu Harijs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 28.06.2006 16:12
Raksts #7


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Galvenais, lai Strups paliek dziivs. Pietiek jau ar to, ka vinja lika nogalinaat Dumidoru. Otru vilsanos es nepaardziivosu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 28.06.2006 16:22
Raksts #8


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀRPRĀĀĀĀTS!!! Grāmata jau pabeigta?.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif)
bet mirs 2 galvenie pesonāži?... Es neciešu, kad varoņi iet bojaa..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Es te mirkstu gan laimes gan bēdu asarās.... lūdzu jaukie cilvēki dodiet vēl kādu ziņu ja uzrokiet tādu.... Degu nepacietībā uzzināt vēl ko jaunu! Gods un slava Rowlingai!!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 28.06.2006 16:24
Raksts #9


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Hm. Patraki patiesībā. Ja mirtu divi varoņi no zelta trio, tad domājams, ka mirtu Harijs un Rons. Nezinu kāpēc, bet man vienmēr šķitis, ka arī Rons beigās mirs. Bet laikam tomēr nē.
Nezinu kādēļ, bet man gribās laimīgas beigas grāmatai. Ne jau tādas, kur Harijs uzvar Voldemortu un pats mirst. Bet tādas, kur Voldemorts ciešs sakāvi, bet Harijs nemirst. Patiesībā man vienmēr licies, ka arī Remuss mirs. Nezinu kādēļ, bet tā liekas. Ceru, ka tā nebūs. Man kaut kā neticās, ka mirs tikai divi no galvenā personāža. Jo es arī Fēniksa Ordeni uzskatu par galveno personāžu, un arī visus Vīzlijus[bez Persija] Man vienmēr licies, ka mirs arī Remuss, laikam dēļ tā, ka manuprāt, mirs Sīkaudzis, un neuzskatu, ka dzīvs paliks tikai viens no laupītājiem. Ja jau Džeimss ar Siriusu ir miruši, tad gan jau, ka mirs arī Remuss. Lai cik ļoti to negribētos.
Nu šīs ir tādas mazas manas domas.

Em, helbaffy, pēdējā grāmata vēl nav pabeigta.
CITĀTS
Darbs pie septītās grāmatas par jauno burvi tuvojas beigām.

Bet iznāks grāmata tikai nākamgad. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)

Šo rakstu rediģēja za4iic(ai kaa dievinu Drako):**: 28.06.2006 16:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Putnubiedēklis
iesūtīt 28.06.2006 16:25
Raksts #10


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.03



Stipri šaubos, ka Harijs mirs. Stipri šaubos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 28.06.2006 16:28
Raksts #11


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



CITĀTS(resella @ 28.06.2006 17:03) [snapback]664320[/snapback]

pasauti zarku un uzraxti testamentu...

vai ir tik gruti noticet, ka tie divi varonji ir voldijs un poters? protams ka poters nomirs varonja nave- glabjot pasauli no ljaunuma iemiesojuma, bet taka harija ir daljinjas no voldemorta tad nekas cits neatliks ka vien... kanjetc. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
gan jau jus pardzivosiet tapatas neviens no vinjiem nav nekas vaiak ka tintes traips uz papira, un dont worry jusu seksigie aktieri paliek dzivi jebkura gaidjuma. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)


Zini rasella tu esi ĶERTA!!!! DULLA!!! UN tt! NEUZDROŠINIES KO TĀDU VĒLREIZ PATEIKT:
CITĀTS
gan jau jus pardzivosiet tapatas neviens no vinjiem nav nekas vaiak ka tintes traips uz papira

TU SMAGI KĻŪDIES!!!!! Varbūt HP tevi tik ļoti neizrauj bet citiem tas var mainīt visu dzīves uztveri, piemēram, kā man! Pateicoties HP grāmatām esmu kļuvusi par kārtīgu cilvēku nevis..... nu vienvārdsakot NEKAD NESAKI VAIRS TĀ!!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 28.06.2006 16:35
Raksts #12


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



mjaa,ka tik tie 2 mirēji nav no Potera trio
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 28.06.2006 16:36
Raksts #13


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



CITĀTS(za4iic(ai kaa dievinu Drako):** @ 28.06.2006 17:24) [snapback]664341[/snapback]

Hm. Patraki patiesībā. Ja mirtu divi varoņi no zelta trio, tad domājams, ka mirtu Harijs un Rons. Nezinu kāpēc, bet man vienmēr šķitis, ka arī Rons beigās mirs. Bet laikam tomēr nē.
Nezinu kādēļ, bet man gribās laimīgas beigas grāmatai. Ne jau tādas, kur Harijs uzvar Voldemortu un pats mirst. Bet tādas, kur Voldemorts ciešs sakāvi, bet Harijs nemirst. Patiesībā man vienmēr licies, ka arī Remuss mirs. Nezinu kādēļ, bet tā liekas. Ceru, ka tā nebūs. Man kaut kā neticās, ka mirs tikai divi no galvenā personāža. Jo es arī Fēniksa Ordeni uzskatu par galveno personāžu, un arī visus Vīzlijus[bez Persija] Man vienmēr licies, ka mirs arī Remuss, laikam dēļ tā, ka manuprāt, mirs Sīkaudzis, un neuzskatu, ka dzīvs paliks tikai viens no laupītājiem. Ja jau Džeimss ar Siriusu ir miruši, tad gan jau, ka mirs arī Remuss. Lai cik ļoti to negribētos.
Nu šīs ir tādas mazas manas domas.

Em, helbaffy, pēdējā grāmata vēl nav pabeigta.

Bet iznāks grāmata tikai nākamgad. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)


AAA nu jaa... nu labi tāpat uzskatu ka grāmata tūlīt būs sarakstīta! Lai nu kā, bet man arī liekas ka mirs (AI KĀ ES VIŅU DIEVINU!) Remuss... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) Nu protams Voldemorts!(Par to nav šaubu)!! Atzīšos, ka līdz 6. grāmatas sarakstīšanai es nebiju pat pieļāvusi domu ka Harijs varētu mirt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) Lai nu kā ja nogalināts tiks kāds no šiem personāžiem:
Zelta trio; Vīzliji; Vilksons; tad Rowlingai būs TĀDAS NAIDA UN DUSMU vēstules paskastītē...... nu vismaz viņa varēs priecāties, ka nav tādu Kaucekļu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 28.06.2006 16:37
Raksts #14


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(resella @ 28.06.2006 17:03) [snapback]664320[/snapback]

gan jau jus pardzivosiet tapatas neviens no vinjiem nav nekas vaiak ka tintes traips uz papira, un dont worry jusu seksigie aktieri paliek dzivi jebkura gaidjuma. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)


Tāpat jau patīk lasīt, lai arī mirst. Man šis garais stāsts ļoti aizrāvis jau gadiem ilgi (cik nu tur sanāk), bet es līdz ar to neesmu aizmirsusi pārējo pasauli. Pat ja tas TINTES TRAIPS UZ PAPĪRA ir interesantākais, ko jebkad esmu lasījusi.

Bet tas vismaz ir interesanti. Saki, kādēļ tu komentē, ja TEV NEPATĪK? Jātur kādreiz mēle aiz zobiem.


Uzskatu, ka šis "TINTES TRAIPS" Dž. K. Roulingai ir labi izdevies!!


(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

p.s. Es gan vairāk uztrauktos, ja mirtu Drako Malfojs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)

Šo rakstu rediģēja lilZii: 28.06.2006 16:41
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 28.06.2006 16:48
Raksts #15


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



es ceru, ka Harija mirs. kopā ar Voldemortu. abi laimīgi sadevušies rociņās soļos pretī nāvei, pa ceļam plūkdami puķes un pīdami miršu vainadziņus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

jauki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Galadriēla
iesūtīt 28.06.2006 16:51
Raksts #16


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.04.04



Harijs un Voldemorts. Man tā liekas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 28.06.2006 17:09
Raksts #17


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



CITĀTS(Galadriēla @ 28.06.2006 17:51) [snapback]664380[/snapback]

Harijs un Voldemorts. Man tā liekas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)



Vispār ļoti gudri (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Es domāju, ka tā arī varētu būt... Protams, žēl Harija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 28.06.2006 17:17
Raksts #18


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



diez vai,jo to būtu pārāk viegli uzminēt.Es jau ceru ka viens no tiem būs vīzeļu ronis.
Kaut gan ko te uztraukties-jo vairāk viņu mirs,jo mazāka iespējamība ka HP varētu kādreiz atdzimt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 28.06.2006 17:50
Raksts #19


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



CITĀTS(Sindra @ 28.06.2006 16:58) [snapback]664312[/snapback]
Viens no šiem galvenajiem varoņiem noteikti ir Voldijs.
CITĀTS(resella @ 28.06.2006 17:03) [snapback]664320[/snapback]
pasauti zarku un uzraxti testamentu...
vai ir tik gruti noticet, ka tie divi varonji ir voldijs un poters? protams ka poters nomirs varonja nave- glabjot pasauli no ljaunuma iemiesojuma, bet taka harija ir daljinjas no voldemorta tad nekas cits neatliks ka vien... kanjetc. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
gan jau jus pardzivosiet tapatas neviens no vinjiem nav nekas vaiak ka tintes traips uz papira, un dont worry jusu seksigie aktieri paliek dzivi jebkura gaidjuma. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Nu - atbildot arī uz citu komentāriem, manuprāt, iespēja, ka divi no šiem VĒL minētajiem varoņiem ir kādi no tiem pamattēliem, ir stipri maza, jo notikumu attīstību un stāstu Roulinga bija līdz galam izplānojusi jau tad, kad sāka rakstīt - tagadējās nav tik nozīmīgas izmaiņas. Tie varētu būt kādi no Ordeņa vai nāvēžiem, kas stāstā var spēlēt kādu lomu. Hariju un Voldemortu šajā skaitā noteikti neiekļaut - ja arī kāds (kaut abi) no viņiem mirs, rakstniecei tas bija skaidrs jau sen, nevis "kā vēl divi varoņi".

rasella - palasi noteikumus, manuprāt, šeit tie ir tikuši pārkāpti pat divreiz - gan tas, kas attiecas uz "citu jūtu neaizskaršanu", gan tas, ka forums domāts tiem, kam Harijs Poters patīk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Un vēl - tad jau tintes traips uz papīra ir arī visa literatūra? Visnotaļ interesants salīdzinājums... Un ko tu saki par šajā šovā Ričarda teikto - cik reizes ar pārdotajām grāmatām varētu aplikt pa ekvatoru zemeslodi? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Ak, un dzīvojiet tikai mierīgi, ļaudis... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 28.06.2006 18:26
Raksts #20


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



CITĀTS
es ceru, ka Harija mirs. kopā ar Voldemortu. abi laimīgi sadevušies rociņās soļos pretī nāvei, pa ceļam plūkdami puķes un pīdami miršu vainadziņus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

jauki.

Ak, dies, nenuiala, man tas pats arī šķiet.


Bet vispār īpaši tam neticu. Parasti noklīst baumas, kuras citi uzskata par īstām, bet varētu būt arī tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 04:40