Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Pulkstenis, ļoti intresanta LS
Hikari
iesūtīt 27.06.2006 15:08
Raksts #41


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nataniels pamāja un sacīja Tevis piedāvātais variants izklausās pat ļoti sakarīgs. Bet es šaubos, ka mēs tik viegli varēsim sadraudzēties. Mums būs jābūt uzmanīgiem. Vai kāds kaut ko par to laiku zin, vismaz apmēram?! puisis jautāja draugiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 27.06.2006 15:12
Raksts #42


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Lumi un Saša pašlaik pēc manām domām zin visvairāk par vēsturi, par 18.gs. Viņa paskatījās uz abiem iepriekšnosauktajiem draugiem un iesmējās Smieklīgi vai ne? viņa skatījās uz Lumi, kuras kleitas korsete vēl nebija sasieta. Es jau neko, neskatieties tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.06.2006 15:22
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Šarlote pateicās par korsetes sasiešanu un godīgi sakot viņai bija sajūta, ka viņa smok nost. fū, kā viņas varēja tādos paltrakos staigāt, viņos taču var nosmakt cik tās korsetes ir stingras, bet man patīk. Kā vienmēr es izskatos ideāli. Sieviete atsāka vērot sevi noputējušajā spogulī un kleita patiesi iskatījās glīši. Viduklis izskatījās vēl daudzkārt tievāks un korsete krūšu līniju bija pacēlusi vēl augstāk. Latvijā 17-18. gs. bija Ziemeļu karš. Vidzeme ar Rīgu tika pievienota Krievijai, Latvijā uzausa apgaismības idejas un otrajā 18.gs pusē arī Latgale un Kurzeme tika pievienota Krievijai. Starp citu pastāvēja dzimtbūšana. Šarlote nezin no kurienes savā blondajā galvā izraka informāciju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 27.06.2006 15:26
Raksts #44


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Skaļi aplaudējot Malvīne iesuacās Gudri! .. beidzot arī Tu nospīdēji smaidot teica Malvīne.
Bet kas tā par lietu, ka karš - Malvīne nedroši pavērās apkārt Mums būs jākaro?
Kādam ir pistole? koķeti smaidot meitene paskatījās apkārt uz pārējiem.

Šo rakstu rediģēja N.C.: 27.06.2006 15:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.06.2006 15:36
Raksts #45


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Ziemeļu karš beidzās 1721. gadā takā vari neuztraukties. Šarlote piemīlīgu smaidu sejā noteica. Tad uz mirkli viņa atgāja no spoguļa un sāka rakāties pa kādu nedaudz mazāka izmēra kasti. Bet tomēr manuprāt kaut kādi ieroči ir vajadzīgi ņemot vērā to gadu. Tur bija ne tikai Latvieši, bet arī krievi un vācieši. Un Rīgu pārvaldīja krievs. Sazin ko viņi mums izdarīs ja sapratīs, ka nepiederam nevienai ģimenei, vai neviena ģimene nepieder mums. Pēc gara pentera un izmētāta kastes satura Lote izvilka laukā divus drausmīgi apsūbējušus revolverus, nazīti, un vēl kaut kādus divus šaujamieročiem līdzīgus dzīvniekus. Kur jūs dabūsiet lodes vai ko tādu es nezinu, bet es piesakos uz nazīti. Sieviete paņēma rubīniem un safīriem rotāto nazīti un iebāza to aiz krūštura. Par to nazi taču var nokāst pamatīgāko piķi. Nataniel, vajadzēja tev kādu laiciņu iepriekš parakāties pa tām mantām. Kuram pārējos ieročus?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 27.06.2006 15:39
Raksts #46


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Revolveri man, kādam nav dažas patronas?
Bet mums jāpārzin arī krievu valoda?
Ladno. Ja mogu govorit po russki. Prikoļna.
un atkal smejot teica Malvīne.
Viņai patika daudz smieties un smaidīt un neuztvert visu pārāk nopietni.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.06.2006 15:45
Raksts #47


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Jā kreivu valoda šķietami mums ar pārējiem būs galvenā sazināšanās valoda. Šarlote īgni norūca un piemīlīgajā feisiņā smaids pazuda. Es ciest nevaru krievu valodu, no viņas var dabūt tikai un vienīgi grumbas. Meitenei krievu valoda vārda vistiešākajā nozīmē derdzās, jo visus skolas gadus, viņa bija mācijusies vācu valodu no kuras viņa nezināja tik daudz kā melns aiz naga un krievu valodu pārzināja tikai tā, no draugiem. Tās patronas pameklē kādā no kastēm vai paprasi Natanielam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.06.2006 15:48
Raksts #48


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nataniels nebija nebūt pārsteigts ar tik bagātīgo kastu saturu. Šajā mājā viņš uzturējās pareti, biežāk tika izmantots personīgais dzīvoklis Rīgas pašā centrā. Viņa vecāki jaunības gados bijuši kolekcionāri, arī vecvecāki un vecvecāki un visi pārējie, cik viņš zināja. Tāks, man arī kaut kas derētu un Tev tiešām ir lieliskas vēstures zināšanas, Lote! puisis pārsteigti iesaucās un pasmaidīja. Un patronām kaut kur tepat vien ir jābūt

Šo rakstu rediģēja Rowenny: 27.06.2006 15:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.06.2006 16:01
Raksts #49


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Paldies, un kā redzi arī blondīnes mēdz būt kaut cik gudras. Šarlote pašapmierināti, tomēr pēc iespējas vēsāk atbildēja Natanielam, ar šo puisi no draugu pulka viņai bija visvēsākās un atsvešinātākās attiecības, jo viņam bija pamatota nepatika pret blondīnēm, bet kas par to.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 27.06.2006 18:42
Raksts #50


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Lote, matu krāsa neko neizsaka. Bet tik tiešām - vēsture tev padodas Malvīne to sakot piegāja pie kastes, kur Šarlote bija atradusi revolverus, un sāka meklēt patronas. Kad bija atradusi patronas viņa protams atkal iesaucās savā piemīlīgajā, jautrajā balsī Rokā ir!Kuram vēl ir revolveris? Patronas vajag?Piecēlusies kājās viņa nopurināja no savas melnās kleitas putekļus un uzsmaidīja pārējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 27.06.2006 20:54
Raksts #51


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Dāmas dāmas, jūs tur mierīgāk ar šaujamajiem. ar tādām lietām nevajag muļķoties revolveri vēl nav izgudroti tajā laikā. Labāk derētu pārītis kramenīcu vai šaujamo ar krama atslēgu. Te nu runāja puiša praktiskā puse, pa to starpu kamēr pārējie aktīvi apsriedās Aleksandrs bija paspējis pārģērbties un nu izskatījās pēc izspļauta mužnieka. Bez tam ar mūsu vārdiem mēs varam izliktieds par ārzemniekiem, hercogs Aleksandrs Krauls no Pētergofas, Katrīnas II galma, izklausās laba atruna, vai ne? Man Krievu valoda nesagādās problēmas, bet jūs varētu uzdoties par kompāniju no anglijas ceļotāji tā teikt. ko teiksiet?
Viņš piesoļoja pie vecas kastes un ielūkojās iekšā. Un jā šis te man patīk, puikas savāciet pa vienam. viņš izzvejoja no kastes vairākus rapierus un pasvieda pārējiem Un natan tu esi drošs ka tev nav 18. gs šaujamo?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.06.2006 21:00
Raksts #52


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Nataniels pacēla savu skatienu un uzlūkoja draugu Manā mājā var atrast visu pēc kārtas. Parakņājies pa tām kastēm, ja ne šeit, ta bēniņos noteikti kaut ko atradīsim. Un tava ideja patiešām mav peļama! puisis piekrita un iekārtojās ērtāk. Viņš jau kādu brīdi atpakaļ bijua paguvis pārģērbties un nu sēdēja, atbalstījies pret galdu un lūkojās pārējos- bija laiks visu izlemt un doties ceļā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 27.06.2006 21:32
Raksts #53


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Žēl Malvīne nopūtās un nolika revolveri un patronas uz galda Un es tā gribēju kādu novākt sarkastiski teica Malvīne un smīnot palūkojās uz Aleksandru.
Un ar angļu valodu man iet normāli - vismaz es tā domāju
Malvīne parakājās kastēs kamēr pārējie neredzēja - atrada jauku somiņu viņas kleitai pieskaņotu un klusi ielika tur nazi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 27.06.2006 22:35
Raksts #54


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Loti ko? Zini es varbūt arī palīdzētu. puisis nevainīgi pasmaidīja un devās uz bēniņiem. Bēniņos glabājās divtik mantu cik garāžā. bet arī te putekļu bija diezgan.
Pēc minūti ilgiem meklējumiemviņš atrada mekjlēja pulvera dozi četras musketes un trīs pistoles kā arī kārbiņu ar aptuvenu divsimts lodēm. Vairāk kā pietiekami laiz izdzīvotu.
Jā Natan pie tevīm pašu velnu var atrast. Aleksandrs sacīja nolikdams nesamo uz galda un sākdams pielādēt pistoles.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 27.06.2006 22:43
Raksts #55


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Natans noplātīja rokas un ar noguršu skatienu uzlūkoja draugu Arī par to es nebrīnītos. Šķiet, ka mana vecvecmāte no mātes puses bija okultisma fanāte, cik atceros. Mani senči nu gan ir kaut kās dīvains... puisis iespējās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 27.06.2006 22:59
Raksts #56


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Malvīne uzlika plecos savu mugursomu paņēma abus pītos grozus, kuros vēl ielika atrasto melno somiņu un uzskrēja bēniņos atstādama pārējos lejā .
Uzskrējusi augšā viņa paceldama abus grozus gandrīz virs galvas iesaucās - nu puiši ejam lejā? Visi jau gaida. Varētu it kā jau doties. Malvīne staroja. Viņai patika smaidīt vienmēr, lai arī kas notiktu, tomēr neatkāpties no lēmuma vienmēr būt dzīvespriecīgai.

Šo rakstu rediģēja N.C.: 27.06.2006 22:59
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 27.06.2006 23:00
Raksts #57


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Par Aleksa sarkastisko piezīmi Šarlote tikai nopūtās, šādas runas no viņu mutēm nāca dien dienā, ar meitenēm viņa sapratās labi, ar puišiem varēja būt labāk. Protams tie kas meiteni nepazina tik labi lipa klāt kā dēles, bet tā jau būtu cita runa.Mani nošaut tā kā nevajadzētu. Aleksam atgriežoties nosprausloja Lote un viegli atlika matus aiz auss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 28.06.2006 15:00
Raksts #58


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



Visi sapulcējās Nataniela garāžā, un viņš uzvilka pulksteni. Bija jāvieda laiks: 18.gs, 1764. gadu., 1. jūniju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Immortal
iesūtīt 28.06.2006 15:28
Raksts #59


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.04
Kur: šūpuļtīklā zem bumbieres...



Mikus arī jau bija pārģērbies elegantā bagātnieku apģērbā.
Zinat ko? Tā ideja par ārzemniekiem nav slikta. Mēs varētu izlikties, ka esam atbraukuši ar kuģi no Londonas..mums tak visiem iet ar angleni labi, ne? Un teiksim, ka esam kkādi aristokrāti. Tāpat neviens neko neiedomāsies, redzot kā mēs esam saģērbušies. Nataniel, paveicās, ka tavās kastēs atradām to laiku biezo apģērbus. Ja būtu zemnieku drēbes, mums klātos visais slikti. Mikus sacīja un kopā nostājās pie visiem. Tūlīt, kad Nataniels uzvilks pulksteni, viņam būs jāturās pie puiša, lai tas aizceļotu uz pagātni kopā ar draugiem. Šādu izdevību viņš negribēja palaist garām.
Kamēr visi lēnām vācās kopā, Mikus turpināja runāt - Meitenes jūs izskataties forši! Lumi, tu protams vislabāk! Mikus veltīja meitenei satriecošu smaidu. Bet vai jūs darāt pareizi, ka visus ieročus pievācāt? Tajos laikos drošāk būtu, ja mēs, džeki, tos paņemtu. Tik trauslām būtnēm nedrīkst dot tādus briesmīgus ieročus. Mikus ķircinoši noteica un uzlūkoja tās meitenes, kas bija paņēmušas ieročus. Bet pagaidiet, vai šādi ieroči tajā laikā jau bija? Alekss, tu, tur kko minēji, par to laiku ieročiem, ne? Domā mums vajag šitos ņemt? Mikus jautāja Aleksandram.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 28.06.2006 21:29
Raksts #60


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Mik, veelies paarliecinaaties kaa es riikojos ar nazi? smiinot noteica Malviine peetoshi skatoties uz Miku.
Piegaajusi tuvaak Natanielam Malviine tam apkjeeraas ap roku un pakjeera pie rokas labaako draudzeni - Alumielu. Nu fiksaak - dodamies! iesaucaas Malviine un plashi smaidiija kaa vienmeer.


[atavinojiet par raxtiibas stilu - paarinstaleeja kompi un Tildi neielaadeeja.]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 08:23