Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

11 Lapas V  « < 9 10 11  
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Pulkstenis, ļoti intresanta LS
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 24.12.2006 16:25
Raksts #201


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Par puišiem tiešām nezinu, es biju tā iegrimusi jūsu sarunas vērošanā, ka patiesi nedomāju ne par ko citu. Šarlote atbildeja aizvien atsaucot atmiņā meitenītes raudošo sejiņu, māti kura sākotnēji ir dusmu pilna, pēc tam jau atvainojās Maienam. Vai zini, neskatoties uz visu mēs tomēr čakarējam cilvēkiem smadzenes. Un tas nav pareizi. Lote kā pa miglu vēl iestarpināja starp visu un atglauda blondos matus aiz auss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 24.12.2006 16:36
Raksts #202


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Un tu to tikko atklāji? Maiens asi jautāja, viņu biju kaut kas sadusmojis, šodien, laikam, nebija viņa labākā diena. Un, ko tu tagad gribi darīt, skiet pie Nātana un lūgt sevi atgriezt atpakaļ? Man liekas, tu bija viena no tām, kas priekā spiedza, kad mēs visu pabeidzām, tad tu nemaz nedomāji par sekām un lietām, ko varam te sadarīt. Puisis pabīdīja kādu somu ērtāk uz pleca, viņš lūkojās taisni uz priekšu. tas jau nekas, ka mierīgi varam izmainīt pagātni, tas jau nekas, ka paši ar savu uzveību un izskatu varam izmainīt savu dzīvi nākotnē, nē nekas... pilnīgi nekas. Viņš ieturēja pauzi, Galvenais ir jautrība un kārtīgs alkohola kvantums.

Šo rakstu rediģēja Pūķēns Sāra: 24.12.2006 16:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 24.12.2006 16:53
Raksts #203


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



Šarlote nosodoši paskatījās uz Maienu Jā es biju viena no tām visneapdomīgākajām personām, bet tā bija pirmā impulsīvā rīcība, kas atsaucās manā galvā. Lūdzu piedod, ja tevi tas tik ļoti aizskar. es arī sāku domāt par to, ka mēs atrodoties šeit, pagātnē varam izdarīt ko tik muļķīgu, ka mēs vairs nekad nespēsim atgriezties nākotnē, jo tur nemaz nebūsim dzimuši, vai vēl labāk mūsu vecvecvecvecākus novāks un mēs būsim pilnīgi citi cilvēki. Es saprotu, ka esam iepinušies lielos mēslos, bet mums viņi jāizstrebj un labākais variants būs saliedētība, bez kašķiem. Lote nopūtās un sakārtoja tās kulītes kas bija viņas rokās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pūķēns Sāra
iesūtīt 24.12.2006 17:11
Raksts #204


Gadalaiku aizstāve
Grupas ikona

Grupa: Spēļu pārziņi
Pievienojās: 14.11.05
Kur: Visa sākumā, vidū un beigās
Spēļu pavēlniece



Bez kašķiem. Puisis pie sevis atkārtoja un smagi nopūtās, no visa šī viņam jau sāpēja galva, Un tā vienmēr, visur un ar visiem. Kā sāc tā uzreiz norādījumi, pavēles, atļaujas. Tas viss jau sāk riebties... nē, tas viss jau riebjas. Maiens nolika uz zemes mantas un no tām izvilka jau sauso segu, noklāja to zemē un apsēdās. Sadabūjis divas platsmasa glāzes, viņš tajās salēja vīnu, ko pats personoski bija paķēris līdzi. Lūdzu, piebiedrojies man. Viņš sniedza Lotei glāzi ar vīnu, Ja jau vajadzīga saliedētība, tad radīs to uzreiz te pat, bez kavēšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  « < 9 10 11
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 31.05.2024 21:41