Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> sapes- dzives jega
antikriste
iesūtīt 18.06.2006 22:32
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



kursh piekrit ka bez sapem dzive naw nekas pilnigi un galigi? iespejams, ka mus nemaz nebutu ja nebutu sapju... dzive butu vienmulja un neiteresanta... es piemeram atzistos... man patik ka sap ja sap no manas darita... esmu sadiste pret puishiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) un lauzhu biezhu vinju sirdis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
2 Lapas V   1 2 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
utiks
iesūtīt 18.06.2006 23:20
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: nav tava daļa
Lecīgākais forumietis 2006



esi mēģinājusi arī spiest galvu durvīs?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 18.06.2006 23:26
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



fui, utik, nevajag uzreiz tik skarbi pret meiteni.
man, personīgi, ļoti bieži uznāk vēlme kādam no manas klases džekiem (un ne tikai) salauzt kaut ko, vēlams, traki sāpīgi. lauzt sirdis gan es neņemos un savu romatisko pusi skolā nemaz vairs nerādu.
džekiem veicas, ka fiziski esmu vājāka par viņiem, citādāk viņiem vienam otram tiešām varētu būt sāpīgi momenti...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 19.06.2006 00:03
Raksts #4


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Fiziski sist ir truli, ja ievaino tad tikai morāli. Un tā, ka jāiet mājās raudāt un jāgriež vēnas.

Starp citu es spēju paciest vidēja stipruma sāpes, no tā pat gūstot nelielu ganadarījumu. Tās ajūtas pēc tam, kad viss beidzies ir tā vērtas. [zobārstu izņemot]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 19.06.2006 00:11
Raksts #5


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Mmm, kādi te visi ar sadistiskām tieksmēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) kāds bērnībā nodarījis pāri, un tagad grib citiem ar tā darīt - sak, ja jau man tika, tad lai jau tiek citiem ar , ja? ... Jeb dzīvē par maz adrenalīna (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 19.06.2006 00:13
Raksts #6


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Viss kopā. protams, ka bērnībā darīja pāri. BIja gadījumi, kad raudāju. bet pārsvarā jau apcēla ķip Lielie. Aber tas ir nožēlojami labāk ir ieragāt vienaudžu psihi.

Un forši ir kad tetovē. Tās sāpes man patīk. Vnk patīk un viss. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 19.06.2006 00:15
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu un tu turpini "stafeti" tālāk (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) ai, ku gudri (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 19.06.2006 00:23
Raksts #8


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Jū, es arī gribēju izmēģināt, kas tur tik foršs citiem darīt pāri. Man tas vecums. Gan jau, ka pāries. Stafete aizsākusies jau aiaiazvēsturē. Nevaino mani. No manis visa ķēde nesabruks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 19.06.2006 00:29
Raksts #9


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Nu man jau tā, visai po, jo izmainīt šitai jautājumā tāpat es nekā nevaru. Un pāries noteikti, agrāk vai vēlāk - dabūsi visu to atpakaļ (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ... gan ar laiku sapratīsi ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 19.06.2006 00:32
Raksts #10


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Atpakaļ gan jau diez vai dabūšu, es drīzāk tagad vālēju atpakaļ. bet nu es jau neesmu tik pieerdzējusi *smīkņā*. Klausīsim vecākos. *atkal smīkņā*

Sāpes dzīves jēgā...vai tas maz ir domāts nodariīt pāri citam?...moš sevi graizīt? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 19.06.2006 00:45
Raksts #11


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Vālē atpakaļ ? Tas neko nemaina. Tas ir tas pats kā vienkārši darīt sāpes. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) ... Tas "klausīsim vecākos" par mani? Mani nevajag klausīt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) visas tās muļķības ko es sarunāju ... vispār vecākos ne vienmēr vajag klausīt, nāk viskautkas jauns, tur tieši jaunākajiem ir pārspēks ...

Sevi graizīt ir tikpat muļķīgi ... mocīt savu ķermeni ...

Īpaši nepievērst uzmanību šitām muļķībām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ir vēls un man nāk miegs
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 19.06.2006 08:13
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Sāpes nav dzīves jēga. Dzīves jēga ir pati dzīve, jo dzīvē nav tikai sāpju.
Bet vispār - kā kuram (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ieva_taurina
iesūtīt 19.06.2006 08:26
Raksts #13


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.06



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

"māksla dzīvot" un "māksla nomirt"- pretstati, kas pilda vienu un to pašu funkciju- māca dzivot tā, kā pašam labāk.
ja sāpes ir tavas dzīves jēga, kas to piepilda,papildina, apgaro,sajūsmina, pārņem -griez rokā,plecā,kājā.dari citiem pāri, ja vientulība un atstumtība ir tavs aicinājums.
vai arī atrodi kādu,kurš atgrūšanas un pievilkšanas ķēdē būs līdzvērtīgs spēlētājs- tavs pretstats un partneris.

man dzīves jēgas ik pa brīdim mainās. no vienas, pie otras. bezmērķīgāk, bet vieglāk. un vienmēr taču ir alkohols,heh.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 19.06.2006 08:49
Raksts #14


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Par ko šajā pavedienā iet runa? Par fizisku sāpju nodarīšanu sev un to izbaudīšanu (mazohismu)? Par fizisku sāpju nodarīšanu citiem un izbaudīšanu (sadismu)? Par morālu sāpju nodarīšanu citiem (lauzt sirdis un apcelt)?

Manupār tās ir pārāk dažādas tēmas, ko te visi jauc kopā.

Jā, ir cilvēki, kam patīk sajust fiziskas sāpes. Bet šaubos vai ir tādi, kam tiešām patīk sajust morālas sāpes. Un nodarot otram pāri, pats var iegūt tikai apziņu "re, kā es varu" vai "pats tu esi to pelnījis", nevis normālu prieku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eriko Andreas
iesūtīt 20.06.2006 00:42
Raksts #15


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.06



Piekrītu. Ja nebūtu sāpes un ja kas noietu tā teikt, galīg šķērsām un nejustu sāpes un nepārdzīvotu notikušo, bet gan, žargoniski izsakoties - būtu ```` par visu, tas nebūtu paciešami. Kaut gan tajā pašā laikā no otras puses skatoties pasaule būtu dzudz daudz labāka ebz sāpēm. tā tam būs būt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 27.06.2006 12:37
Raksts #16


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Kas tā par dzīvi bez emocionālām sāpēm?
Nekam nav jēgas, nav azarta ko turpināt , nav jāuztracas, ka kas noiet greizi , visi ir pieklājīgi, jautri, bezdvēseliski.
Jā, un runājot par vecumu - es pati nodaru citiem arī sāpes, bet to nemanot . Diez vai viņi pēc tā ir nāvīgi laimīgi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Pāries kaut kad, kad pāries tīņu vecums.
Heh.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 27.06.2006 13:26
Raksts #17


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



visam pilniba piekritu, Serious Black chocolate, (galvenokart par zobbarstiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ). vieniga atshkjiriba man ta ir ar moralam sapem, fiziskas man nav diez ko tuvas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
viss vieglakais veids ka es nomierinu savu sirdsapzinju:
"ja neviens nemainas, ````, man jamainas."

Šo rakstu rediģēja resella: 27.06.2006 13:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.07.2006 19:14
Raksts #18


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Es nezuskatu, ka dzīvē ir vajadzīgas fiziskas sāpes, bet dzīve bez sāpēm vispār nebūtu vienmuļa, bet gan pelēka. Nav iespējams pilnīgs miers uz pasaules, jo, ja nav nemiera, bēdu, sāpju, viss pārējais kļūst pelēks. Nu, es nejūtos sadiste, bet laikam jau tomēr dzīve bez daļas sāpju ir nedaudz bezjēdzīga. Daudzas grūtāsl ietas cilvēku sagatavo reālajai pasaulei. Man patīk dzīvot pēc principa- kā tu pret mani, tā es pret tevi./ (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 07.07.2006 13:23
Raksts #19


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



katrs cilvēks pēc dabas sevī iekšā ir nedaudz mazohists. Un kad sāp pašam cilvēks sajūt, ka viņš ir dzīvs. Tieši tāpeč tam ka sāpes ir dzīves jēga varētu pat bez iebildumiem piekrits. Tomēr tajā pašā laikā uzreiz ir strikti jānorāda, ka pat ja sāpes ir dzīves jēga nav jēgas darīt sāpes citiem. Pašam no tā nav nekāda labuma, kaut gan dažreiz ai kā gribas kādam pārskaitīt kauliņus.
Tajā pašā laikā. ir jāiemācās atšķirt sāpes kuras cilvēku padara spēcīgāku un kuras vājāku. Spēcīgāku cilvēku spēj padarīt jeb kuras iekšējas emocionālas sāpes. Tajā pašā laikā cilvēku spēj sagraut jeb kuras fiziskas sāpes. Sevišķi var mierīgi pateikt, ka pašam sava ķermeņa kropļošana ir viens no fizisko sāpju veidiem kurš viss vairāk sagrauj cilvēku, jo šīs sāpes ir bezjēdzīgas. Tās nedod nekādu labumu, kā vien psiholoģiska rakstura problēmas.
Tātad izlasot visu manis teikto varētu secināt, ka sāpes dažreiz padara cilvēku spēcīgāku, bet ir jāzin kuras sāpes ir.
Galu galā emocionālā līmeņa sāpes cilvēku pavada visu dzīvi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 08.07.2006 22:49
Raksts #20


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



CITĀTS
Galu galā emocionālā līmeņa sāpes cilvēku pavada visu dzīvi.

Sāpes vispār cilvēku pavada visu dzīvi, kā saka - ja tev nekas nesāp - tu esi miris. Un, jā, tas, ka mēs esam mazohisti arī ir fakts, jo tieksme uz pašiznīcināšanos piemīt visiem, katrs tikai to izrāda savādāk - kāds sevi graiza, kāds iesaistās pārāk ekstrēmos pasākumos... Par mazohismu vēl bija forši teikts "Vainā" (t.b. "Ainā"), viena bērnu speciāliste teica, ka "ārstējot" bērnus ar "dakteri bērziņu" viņi varot kļūt par mazohistiem, tas sāls bija tieši bērzu zaros. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Bet tam, ka bez sāpēm dzīvē vairs nav nekas, gan es nepiekrītu, jo ir taču tik daudz kas cits, kas liek aizmirst par sāpēm.
Sev nodarīt sāpes man pat prātā nav nācis - esmu pārāk patmīlīga (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

2 Lapas V   1 2 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 21:06