Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: sapes- dzives jega
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
antikriste
kursh piekrit ka bez sapem dzive naw nekas pilnigi un galigi? iespejams, ka mus nemaz nebutu ja nebutu sapju... dzive butu vienmulja un neiteresanta... es piemeram atzistos... man patik ka sap ja sap no manas darita... esmu sadiste pret puishiem grin.gif un lauzhu biezhu vinju sirdis tongue.gif
utiks
esi mēģinājusi arī spiest galvu durvīs?
Cecilia
fui, utik, nevajag uzreiz tik skarbi pret meiteni.
man, personīgi, ļoti bieži uznāk vēlme kādam no manas klases džekiem (un ne tikai) salauzt kaut ko, vēlams, traki sāpīgi. lauzt sirdis gan es neņemos un savu romatisko pusi skolā nemaz vairs nerādu.
džekiem veicas, ka fiziski esmu vājāka par viņiem, citādāk viņiem vienam otram tiešām varētu būt sāpīgi momenti...
Patriote.
Fiziski sist ir truli, ja ievaino tad tikai morāli. Un tā, ka jāiet mājās raudāt un jāgriež vēnas.

Starp citu es spēju paciest vidēja stipruma sāpes, no tā pat gūstot nelielu ganadarījumu. Tās ajūtas pēc tam, kad viss beidzies ir tā vērtas. [zobārstu izņemot]
berserks
Mmm, kādi te visi ar sadistiskām tieksmēm pinch.gif ... tongue.gif kāds bērnībā nodarījis pāri, un tagad grib citiem ar tā darīt - sak, ja jau man tika, tad lai jau tiek citiem ar , ja? ... Jeb dzīvē par maz adrenalīna silent.gif ...
Patriote.
Viss kopā. protams, ka bērnībā darīja pāri. BIja gadījumi, kad raudāju. bet pārsvarā jau apcēla ķip Lielie. Aber tas ir nožēlojami labāk ir ieragāt vienaudžu psihi.

Un forši ir kad tetovē. Tās sāpes man patīk. Vnk patīk un viss. happy.gif
berserks
Nu un tu turpini "stafeti" tālāk silent.gif ai, ku gudri laughing.gif
Patriote.
Jū, es arī gribēju izmēģināt, kas tur tik foršs citiem darīt pāri. Man tas vecums. Gan jau, ka pāries. Stafete aizsākusies jau aiaiazvēsturē. Nevaino mani. No manis visa ķēde nesabruks.
berserks
Nu man jau tā, visai po, jo izmainīt šitai jautājumā tāpat es nekā nevaru. Un pāries noteikti, agrāk vai vēlāk - dabūsi visu to atpakaļ tongue.gif ... gan ar laiku sapratīsi ...
Patriote.
Atpakaļ gan jau diez vai dabūšu, es drīzāk tagad vālēju atpakaļ. bet nu es jau neesmu tik pieerdzējusi *smīkņā*. Klausīsim vecākos. *atkal smīkņā*

Sāpes dzīves jēgā...vai tas maz ir domāts nodariīt pāri citam?...moš sevi graizīt? grin.gif
berserks
Vālē atpakaļ ? Tas neko nemaina. Tas ir tas pats kā vienkārši darīt sāpes. silent.gif ... Tas "klausīsim vecākos" par mani? Mani nevajag klausīt smile.gif visas tās muļķības ko es sarunāju ... vispār vecākos ne vienmēr vajag klausīt, nāk viskautkas jauns, tur tieši jaunākajiem ir pārspēks ...

Sevi graizīt ir tikpat muļķīgi ... mocīt savu ķermeni ...

Īpaši nepievērst uzmanību šitām muļķībām smile.gif ir vēls un man nāk miegs
Kognakschwenker
Sāpes nav dzīves jēga. Dzīves jēga ir pati dzīve, jo dzīvē nav tikai sāpju.
Bet vispār - kā kuram happy.gif
ieva_taurina
grin.gif

"māksla dzīvot" un "māksla nomirt"- pretstati, kas pilda vienu un to pašu funkciju- māca dzivot tā, kā pašam labāk.
ja sāpes ir tavas dzīves jēga, kas to piepilda,papildina, apgaro,sajūsmina, pārņem -griez rokā,plecā,kājā.dari citiem pāri, ja vientulība un atstumtība ir tavs aicinājums.
vai arī atrodi kādu,kurš atgrūšanas un pievilkšanas ķēdē būs līdzvērtīgs spēlētājs- tavs pretstats un partneris.

man dzīves jēgas ik pa brīdim mainās. no vienas, pie otras. bezmērķīgāk, bet vieglāk. un vienmēr taču ir alkohols,heh.
Romija
Par ko šajā pavedienā iet runa? Par fizisku sāpju nodarīšanu sev un to izbaudīšanu (mazohismu)? Par fizisku sāpju nodarīšanu citiem un izbaudīšanu (sadismu)? Par morālu sāpju nodarīšanu citiem (lauzt sirdis un apcelt)?

Manupār tās ir pārāk dažādas tēmas, ko te visi jauc kopā.

Jā, ir cilvēki, kam patīk sajust fiziskas sāpes. Bet šaubos vai ir tādi, kam tiešām patīk sajust morālas sāpes. Un nodarot otram pāri, pats var iegūt tikai apziņu "re, kā es varu" vai "pats tu esi to pelnījis", nevis normālu prieku.
Eriko Andreas
Piekrītu. Ja nebūtu sāpes un ja kas noietu tā teikt, galīg šķērsām un nejustu sāpes un nepārdzīvotu notikušo, bet gan, žargoniski izsakoties - būtu ```` par visu, tas nebūtu paciešami. Kaut gan tajā pašā laikā no otras puses skatoties pasaule būtu dzudz daudz labāka ebz sāpēm. tā tam būs būt.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Kas tā par dzīvi bez emocionālām sāpēm?
Nekam nav jēgas, nav azarta ko turpināt , nav jāuztracas, ka kas noiet greizi , visi ir pieklājīgi, jautri, bezdvēseliski.
Jā, un runājot par vecumu - es pati nodaru citiem arī sāpes, bet to nemanot . Diez vai viņi pēc tā ir nāvīgi laimīgi happy.gif
Pāries kaut kad, kad pāries tīņu vecums.
Heh.
resella
visam pilniba piekritu, Serious Black chocolate, (galvenokart par zobbarstiem grin.gif ). vieniga atshkjiriba man ta ir ar moralam sapem, fiziskas man nav diez ko tuvas... whistling.gif
viss vieglakais veids ka es nomierinu savu sirdsapzinju:
"ja neviens nemainas, ````, man jamainas."
Hikari
Es nezuskatu, ka dzīvē ir vajadzīgas fiziskas sāpes, bet dzīve bez sāpēm vispār nebūtu vienmuļa, bet gan pelēka. Nav iespējams pilnīgs miers uz pasaules, jo, ja nav nemiera, bēdu, sāpju, viss pārējais kļūst pelēks. Nu, es nejūtos sadiste, bet laikam jau tomēr dzīve bez daļas sāpju ir nedaudz bezjēdzīga. Daudzas grūtāsl ietas cilvēku sagatavo reālajai pasaulei. Man patīk dzīvot pēc principa- kā tu pret mani, tā es pret tevi./ silent.gif
Seila
katrs cilvēks pēc dabas sevī iekšā ir nedaudz mazohists. Un kad sāp pašam cilvēks sajūt, ka viņš ir dzīvs. Tieši tāpeč tam ka sāpes ir dzīves jēga varētu pat bez iebildumiem piekrits. Tomēr tajā pašā laikā uzreiz ir strikti jānorāda, ka pat ja sāpes ir dzīves jēga nav jēgas darīt sāpes citiem. Pašam no tā nav nekāda labuma, kaut gan dažreiz ai kā gribas kādam pārskaitīt kauliņus.
Tajā pašā laikā. ir jāiemācās atšķirt sāpes kuras cilvēku padara spēcīgāku un kuras vājāku. Spēcīgāku cilvēku spēj padarīt jeb kuras iekšējas emocionālas sāpes. Tajā pašā laikā cilvēku spēj sagraut jeb kuras fiziskas sāpes. Sevišķi var mierīgi pateikt, ka pašam sava ķermeņa kropļošana ir viens no fizisko sāpju veidiem kurš viss vairāk sagrauj cilvēku, jo šīs sāpes ir bezjēdzīgas. Tās nedod nekādu labumu, kā vien psiholoģiska rakstura problēmas.
Tātad izlasot visu manis teikto varētu secināt, ka sāpes dažreiz padara cilvēku spēcīgāku, bet ir jāzin kuras sāpes ir.
Galu galā emocionālā līmeņa sāpes cilvēku pavada visu dzīvi.
Arwen
CITĀTS
Galu galā emocionālā līmeņa sāpes cilvēku pavada visu dzīvi.

Sāpes vispār cilvēku pavada visu dzīvi, kā saka - ja tev nekas nesāp - tu esi miris. Un, jā, tas, ka mēs esam mazohisti arī ir fakts, jo tieksme uz pašiznīcināšanos piemīt visiem, katrs tikai to izrāda savādāk - kāds sevi graiza, kāds iesaistās pārāk ekstrēmos pasākumos... Par mazohismu vēl bija forši teikts "Vainā" (t.b. "Ainā"), viena bērnu speciāliste teica, ka "ārstējot" bērnus ar "dakteri bērziņu" viņi varot kļūt par mazohistiem, tas sāls bija tieši bērzu zaros. grin.gif
Bet tam, ka bez sāpēm dzīvē vairs nav nekas, gan es nepiekrītu, jo ir taču tik daudz kas cits, kas liek aizmirst par sāpēm.
Sev nodarīt sāpes man pat prātā nav nācis - esmu pārāk patmīlīga grin.gif
Tok'ra
Pārāk gan nenododieties emocionālām sāpēm, citādi vecumdienās var gadīties slimot ar sirds un asinsvadu, vai kunģa slimībām.
antikriste
isteniba bez sapem waretu iztikt bet tada gadijuma viss butu pieraasts vai ne? ja nebutu nekadu pari darijumu viss butu vienaldzigs.... kur gan atrastos tagad pasaule? mes biezhi macamies no sawam sapem un meginam to atkal neatkartot. mes katrs sewi esam sadists.... warbut es ari kludos bet sapes 4 EVER grin.gif
Arbūzgalva
es arī uzksatu ka šapes tevi pavada visu dzīvi, ja tev nesāp tad tu esi miris.
dzīve bez sāpēm nav vispār iedomājama, dzīve bez sāpēm nepastāv, tāpēc mēs esam dzimuši lai ciestu un tiktu galā ar savām ciešanām.
vispār esmu sadomazohists un sadists, man pātīk noskatīties kā citi manas vainas dēļ raud, kā piemēram dazās manas kalses meitenes.es viņas vnk ar vārdiem nolieku.vispār nekaujos.no tā nav nekādas jēgas.protams ja man uzbrūk es aizsargājos bet nu morāli kaitējumi ir labāki.

piemēram es jau esmu sista daudzas reizes, fiziski morāli tikai dažreiz, vnk manā apkārtnē nav cilvēku kas būtu tik gudri lai vaŗeut mnai morāli aizvainot ja man pasaka "stulbā kuce" tas man nav morāls kaitējums. bet nu visi jau zina ka man ir vienalga ja mani piesist.kas no tā mainās? nu un? daži zilumi un?? pff..
antikriste
nja fiziskas sapes dazhkart sap mazak neka moralas.... jo ka neka pienjemsim es uzskatu ka kautinjos meitenem vispar nebutu jalien... tas ir galiiigi garam.... un tomer ka neka iespaidot var jebkuru cilveku un atstat tam kadu sajegu par sevi... vai velies ar to dzivot vai ne doma pats... vajakais padodas... stirpakais izdzivo.... ermm.gif
Arbūzgalva
nu ne tikai dažreiz.man morāli sāp vairāk nekā fiziski.tieši tā tikai stiprākais un varenākais izdzīvo.

P.S. mmmm....tipa tu esi Antikriste?
josephine
Ja nebūtu bēdas, ciešanas un skumjas, mēs nespētu novērtēt laimi un prieku... šīs lietas ir nešķiramas.
Sarkanais Krūšturis.
Sāpes varbūt arī ir dzīves jēga..vismaz manā skatījumā...
Bet,ja arī na, bez tām visnotaļ nav iespējams dzīvot..!
Katrs cilvēks sāpina citus! Un katrs ir izbaudījis(vai arī nav paticis) mirkli,kad otram sāp..

Nu pieņemsim,ka neviens nevienu nesāpina ne morāli, ne fiziski. Un ja tā ir, tad pamēģiniet izskaidrot, kas ir prieks?
Ja nav sāpju,tad nav prieka! Un kāda dzīvei jēga bez šīm abām izjūtām??
Es savās domās nonāku pie slēdziena- Sāpes ir dzīves jēga!!!

Citam varbūt tā nav...bet tā domāju es! ermm.gif
Seila
Es esmu pati bijis tāds cilvēks. Cilvēks kurš nevar par sevi pastāvēt. Un pinkšķēju vispār no katra vārda ko man pateica. Bet tikai pateicoties tam es sapratu, ka ir jācīnās es izlīdu. Un neviens tajā nepalīdzēja.
Mēs tak labi zinam to, ka slīcēja glābiņš ir visu pirms paša slīcēja rokās.
Jā palīdzēt šadiem cilvēkiem vajag. bet būtu aplami uzskatīt, ka viņiem patīk, tas kas notiek.
Juliette
CITĀTS(antikriste @ 22.07.2006 15:23) [snapback]1011700[/snapback]

vot redzi... tu saprati pati bet ja ir tas njunja tik liels ka vinjsh pat to saprast nevar? blink_a.gif ja vajag vinju ar fiziskam un moralam sapem iekustinat? blink_a.gif nejauc 2 dazhadas lietas kopa.....

Fui, cik zemiski. Sitam vājos, lai viņi kļūst "stipri" un sāk sist citus.
Tu, pie velna, vispār saproti, ka ar šādu attieksmi neko citu kā haosu un necilus cilvēkus radīt nevar? getlost.gif
Seila
CITĀTS(Lady Calisto Rose @ 22.07.2006 15:55) [snapback]1011741[/snapback]

Fui, cik zemiski. Sitam vājos, lai viņi kļūst "stipri" un sāk sist citus.
Tu, pie velna, vispār saproti, ka ar šādu attieksmi neko citu kā haosu un necilus cilvēkus radīt nevar? getlost.gif

Radīt var vienkārši katram cilvēkam ir savādāka attieksme un līdz ar to katrs reaģēs savādāk. Tāpēc ir cilvēki kuriem vajag iesist bet ir cilvēki kurus pretēji vajag paglaudīt un pateikt ko mīļu un jauku.
evija..
aww. tu esi tik forshinja :>

nubet, domaa, kaa nebuutu jeega? tas, ka nebuutu tie kontrasti starp forshajiem un saapiigajiem briizhiem? nez, vai taa ir taa iistaa dziives jeega?
antikriste
es isti neuztveeeru tavu teikto bet sapratu ka tu gribeji pateikt ka pec katra sapiga mirkla nak vieta vairak prika brizhu ja? xmm... ir tads sakamvards- nedari citiem launu, desmitkart atpakalj dabusi... njez ... par ta pareizibu esmu parliecinajusies 10x grin.gif jo ka neka... ja es kadu izglabshu no izmisuma tad visnh mani tieshi otradak iegrudis taja izmisuma ne? blink_a.gif
Grēkmeistars
CITĀTS
kursh piekrit ka bez sapem dzive naw nekas pilnigi un galigi? iespejams, ka mus nemaz nebutu ja nebutu sapju... dzive butu vienmulja un neiteresanta... es piemeram atzistos... man patik ka sap ja sap no manas darita... esmu sadiste pret puishiem un lauzhu biezhu vinju sirdis

sado-mazohistiski ermm.gif
Es piekrītu, ka bez sāpēm dzīve nebūtu tāda, kāda tā ir.
Ar sāpēm dzīve arī mēdz būt vienmuļa.
Nodarīt sāpes reizēm gribas jebkuram un tās saņemt arī dažiem gribas. happy.gif
Sāpju kļūst par daudz. silent.gif
Andromeda
Es neuzskatu, ka sāpes ir kaut kas bez kā es nespētu dzīvot.
Neciešu nodarīt pāri citiem un nevaru izturēt, ja man dara pāri.
Justos laimīgāka, ja sāpes vispār nepastāvētu. silent.gif
Shadowstalker
Sāpes - tas ir labais, tas ir kūl, tas ir progresīvi! / Harčo & Marčello /

Kādi jūs pozitīvi noskaņoti ļautiņi...
Dinaer
neuzskatu, ka sāpes, būtu iemesls dzīvei, bet, tās, pavisam noteikti ir iemesls nāvei.
tādā gadījumā protma,s var piekrist teoroijai, ka mēs dzīvojam lai mirtu.

katrs cilvēks, sāpes un pārdzīvojumus uztver un izrāda savādāk.
kad cilvēks mirst, tad izjūt fiziskas sāpes, kad skumji, tad morālas. Bieži vien fiziskas sāpes, pat ir vieglāk pārciešamas nekā morālas - rētas sadzīst un tu aizmirsti, bet sāpes, kas neliek sarauties muskuļiem aizsarg reakcijā, kas vienkārši ir tevī, un no kurām nevar atbrūvoties paguļot divas dienas slimnīcā, var palikt neizārstētas.
dzīve, pati par sevi ir diezgan letāls proces, un sāpes par to tikai atgādina.

pamatā uzskatu, ka cilvēks nebūtu tiesīgs sāpināt citu, vairāk, kā pats spējīgs izturēt. sāpes pavisam noteikti, nav tas kā dēl ir vērts dživot, bet caur sāpēm mēs iepazīstām tās lietas, kuru dēļ būtu vērts nevien dzīvot, bet arī mirt.

antikriste - vai pati kaut reizi esi patiešām sāpīnājusi, kādu, jeb tas tev vienkārši stila elements "nodarboties" ar sadismu ...
antikriste
Zanete- es isteniiba to daru katru dienu pati sev neapzinoties... bet ko lai dara... mani ari loti biezhi sapina... bet visvairak ir sudigi tad kad apzinies ka draugiem vari nodarit launu un tev tiesham negribas vinjus sapinat... tas ir nereali stulbi... tadas situacijas es sapinu sevi fiziski lai aizmirstos par moralu sapi...
Sapņu Teātris
Jā,jā,šito esmu dzirdējis jau sazin cik reižu,un,tavu brīnumu[!],arī no forumietes:''Es morālās sāpes pārvēršu fiziskasjās''...

Thats sick,mēn.Go ```` some daesys if you haven`t got anything better to do.

Ko tad darīt citiem,kas cieš sāpes,turklāt daudz lielākas nekā tavas sīkās nenozīmīgās problēmiņas?m?Iet nošauties?Ja mēs pie pirmajām problēmām paklupsim tad tev nav cerības uz normālu dzīvi.
dzīve pilna sūdu.Bet tikai retais var pieņemt to tāda,kāda ir un diktēt savus noteikumus,nevis gruzīties,par to ''cik slikti,cik slikti''.
No tā labāk nekas nepaliks.

Bite
Ja nebūtu sāpju, dzīve būtu neinteresanta un drūma.
Sāpes vajadzīgas, lai draugs tevi mierinātu utt.
Sindra
Es izlasīju šo pavedienu.
Esmu pilnīgi pārliecināta, ka puse no tām kas te bija sarakstīts nodreinoja manu sanity.
Slēdzu. Un vispār izdzēst vajadzētu.
Šis te ir bīstams nenobriedušu cilvēku psihei.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.