Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Raganas, Noslepumu kambaris
antikriste
iesūtīt 15.06.2006 13:43
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



Ka jus vispar domajat vai tagad vel raganas pastaw?! ja vinjas ir tad noteikti kljuvushas daudz specigakas... ex ka es veletos tam visam piebiedroties.... varbut kads zin man izpalidzet unj zin kur man versties pie kadas raganas ka maceklei? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Magonīte
iesūtīt 18.06.2006 22:27
Raksts #21


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Uzskatu, ka svarīgi ir tas, kam mēs ticam. Ja tu iegalvosi sev, ka raganas nepastāv, tad arī neredzēsi tās, un, pat ja redzēsi, neticēsi. Savukārt, ja tu tām ticēsi, ievērosi, ka pasaule mums visapkārt (nu varbūt neskaitot piemēram datoru) ir pilna maģijas un dažādām burvestībām. Galvenais ir tas, kam mēs ticam, nevis ko redzam jeb kā teica Dumidors "Tieši mūsu izvēle parāda, kas mēs esam, turklāt parāda daudz labāk par mūsu spējām".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 22.07.2006 14:29
Raksts #22


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



esmu lasiiijusi vel ka Kautkur ameriiika ir tik slavenas raganas ka par vinjam speciaaali tiek radiiiti raidiiiijumi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) no vinjam njem intervijas... unj lidz latvijai diemzhel tas viss vel naw aizgaaaajis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) tuvaka valsts kur majo raganas ir Vacija (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 22.07.2006 14:33
Raksts #23


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



He, he. Tuvākā zināmā valsts ar oficiālajām raganām? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Bet neaizmirsīsim, ka neoficiālo raganu ir vēl kaudzēm un viņas dzīvo te pat blakus.
Patiesībā katrā sievietē ir kaut kas no raganas. Vienā vairāk, bet otrā mazāk. Un tomēr raganas mājo arī te pat pie mums Latvijā. Un pieprot viņas diezgan daudz ko. Vienīgi grūti ir iesākt nodarboties ar raganismu valstī kurā raganas oficiāli nepastāv un tātad nav iespējams diez ko sakontaktēties ar tādām pašām kā esi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 22.07.2006 14:35
Raksts #24


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



man patika tavi pedejies vardi- tadam pasham ka es... unj ko tad tas pie velna isti noziiimeeeeja? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) stasti nu tagad visu ko zini par raganam... P.S. ja RAGANOJIES njem mani pulcinjaaaaa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 22.07.2006 14:42
Raksts #25


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



raganojos ne raganojos, bet rotaļājos gan ar šo to. Pārsvarā gan viss vairāk noņemos ar zīlēšanu. Kas viss labāk arī padodas. Šajā gadījumā es nerakstīju esmu bet "Esi" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) kas norāda uz to, ka cilvēkam kurš nodarbojas raganismu nav nemaz tik viegli satikt citus.
Tu vēlieslai tevi ņem pulciņā. Redzi vispirms tev ir skaidri jānoskaidro. Ko tu pati gribi, vai darīt labu, vai ļaunu vai baltā ragana vai melnā. Abas būt vienā cilvēkā nevar. Un tad jau ir iespējams runāt par kaut ko citu. Un vienalga tā nav tāda maģija kura ir redzama momentāli. rezultātu bieži vien nevar ieraudzīt dienām vai pat mēnešiem ilgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
antikriste
iesūtīt 22.07.2006 14:45
Raksts #26


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.06
Kur: Riga



man ir vienalga pec cik ilga laika magiju atmasko... es velos but launa... jo cilvekiem labais jau manuprat ie piegriezies tik talu ka.... neizteikshos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) es velos but ljoti saistiita ar to... varbut pat tas ir mans sapnis no pagajushas dziiives (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 22.07.2006 15:10
Raksts #27


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



CITĀTS(antikriste @ 22.07.2006 15:45) [snapback]1011731[/snapback]

man ir vienalga pec cik ilga laika magiju atmasko... es velos but launa... jo cilvekiem labais jau manuprat ie piegriezies tik talu ka.... neizteikshos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) es velos but ljoti saistiita ar to... varbut pat tas ir mans sapnis no pagajushas dziiives (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)


Nu redz tad mums īsti nav pa ceļam. kaut gan ja man kādu pieburt vajadzēs, tad zināšu pie kā griesties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) . Bet nu ja nopietni runā, tad es pati mācījos un mācos no visas iespējamās mistikas literatūras kas ir pieejama un zinātniska kaut cik. Vienīgā problēma ir tāda, ka tādas interesantas grāmatas ir pieejamas lielāko ties ne jau latviešu valodā un, lai viņas iegūtu ir nedaudz jāpasvīst klīstot pa tirgu un veikaliem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 23.07.2006 03:43
Raksts #28


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



Zīlēšana nav maģija. Toties ir šādas tādas ar pareģošanu saistītas burvestības.
Raganas neiedala melnajās un baltajās raganās. Šī māksla ir par sava spēka izmantošanu (parasti) savtīgos nolūkos. Es varu šodien pieburt sev puisi, rīt likt līt lietum, bet parīt jau izdiedināt brālim saaukstēšanos. Protams, ja tu esi ragana, kas darbojas pati par sevi un netic 3 likumam, ttad tu arī varēsi uzlikt lāstu kādam, bet vikāņu ragana neatļausies darīt citam kaut ko bez viņa paša piekrišanas.
Vēl kas? Ā, jā, ja tu salasies par daudz ezoterisko literatūru, tad tev galvā ir šausmīga putra (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Bet tās vajag lasīt. Jo labāk ir veidot savu reliģiju un savus uzskatus no informācijas, ko esi uzzinājis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 23.07.2006 16:32
Raksts #29


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Magonīte @ 18.06.2006 23:27) [snapback]657557[/snapback]

Uzskatu, ka svarīgi ir tas, kam mēs ticam. Ja tu iegalvosi sev, ka raganas nepastāv, tad arī neredzēsi tās, un, pat ja redzēsi, neticēsi. Savukārt, ja tu tām ticēsi, ievērosi, ka pasaule mums visapkārt (nu varbūt neskaitot piemēram datoru) ir pilna maģijas un dažādām burvestībām. Galvenais ir tas, kam mēs ticam, nevis ko redzam jeb kā teica Dumidors "Tieši mūsu izvēle parāda, kas mēs esam, turklāt parāda daudz labāk par mūsu spējām".
Es gribu redzēt, kā Tu pēkšņi notici un apgalvo, ka liesmas nav karstas, patiešām notici tam! Un pēc tam pastāvi degošā ugunskurā minūtes 15. Kaut gan, drīzāk jau es to negribu redzēt. Jo, par nelaimi, dzīvē patiešām eksistē tādi fanātiķi, kas iedomājas, ka var kaut ko, bet īstenībā, protams, nevar, un tad sanāk - "es lidoju!", jā, gan, bet tieši uz leju no nez-kurā-stāva. Tādus cilvēkus par normāliem nesauc vis.
Ticēt - tas ir viens, bet tas, kas reali var notikt un notiks - kaut kas cits. Raganas neradīsies tāpēc, ka tu tam pēkšņi noticēsi. Ja viņas ir, tad ir, un ja nav, tad nav. Nekādi nevar būt tā - pa pusei. Turklāt nevajag noniecināt citu prāta spējas! Neticīgos pārliecina ar pierādījumiem, un viņi, protams, ir pārliecināmi, ja uzskata pierādījumus par pietiekamiem. Neviens nav spītīgs pašas spītības dēļ. Pareizāk, ja viņš tāds ir, tad viņš vienkārši ir muļķis, kuru nemaz nav vērts pārliecināt.

Starp citu, Dumidora teicienā nav nekā par ticēšanu. Tur ir runa par izvēli, kas galīgi nav tas pats, kas ticēšana.

Par raganām - vēlreiz atkārtojoties, jā, ir cilvēki, kas sevi tā sauc, bet viņiem nav nekā kopīga ar pasaku raganām, izņemot nosaukumu. Un vēl to, ka mēdz izmantot vienus un tos pašus teatrālos izteiksmes veidus un rekvizītus, kuri īstenībā ir vajadzīgi tikai tam, lai klientu pārliecinātu par raganas īpašajām spējām. Tas ir tas, kas šai lietā ir pats galvenais. Klientam ir jānotic raganas spējām, tad viņa (vai viņš, jo raganas var būt arī vīrieši, lai gan tad tos parasti dēvē par burvjiem. Tas ir vienalga, protams) var cilvēkam palīdzēt. Tieši to pašu panāk ārsti psihoterapeiti. It īpaši tie, kam ir slavens vārds, kas pats par sevi pārliecina to, kurš nāk pēc palīdzības, ka viņam taps palīdzēts. Bieži pietiek ar to vien. Un raganām tas pats - reputācija ir milzīgi svarīga lieta tad, ja runa par ticēšanu kādam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LeE
iesūtīt 11.06.2007 03:04
Raksts #30


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.06.07
Kur: paarsvaraa Latvija,bet meedz buut arii Neptuuns



njaa 15 diez vai, bet minuuti varbuut....nevajag paarspiileet....daudzkur ir tieshi uztverts praata vara paar kjermeni ... nesaku, ka saapes vispaar nejuut bet zinaamaa meeraa kontrolee... Njaa, es raganaam arii neticu,bet paga, tas ka tu netici nenoziimee, ka taads variants ir galiigi garaam ....Bez tam, tavs apraksts vairaak liidzinaajaas ziilniecei ne raganai....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.06.2007 08:49
Raksts #31


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Arī minūtu nenostāvēsi pilnās liesmās, bet doma bija cita - nav svarīgi, kādos nedabīgos apstākļos stāvēt, ar to, ka esi noticējis un pārliecināts, ka to vari, nepietiek.
Raganas mūsdienās nodarbojās galvenokārt ar zīlēšanu. Tā kā tas nav svarīgi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Sauc kā gribi! Būtība nemainās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ČoČanga
iesūtīt 01.08.2007 15:32
Raksts #32


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07



Es arī gribētu pieteikties pie kādas raganas kā mācekle, bet tas diemžēl ir neiespējami. Kāpēc? Tāpēc, ka raganas vai nu slēpjas, vai nu nemaz neatklāj, ka ir raganas. Un es viņu rīcību atbalstu. Nevar jau zināt, kuram var uzticēties un kuram nē. Raganas jau no dabas ir uzmanīgas, viltīgas, piesardzīgas un apdomīgas. Viņas nedraudzējas ar kuru katru.
P.S. Un tu noteikti neatradīsi avīzē sludinājumu ar tekstu ''Sveiki! Jauna, dzīvespriecīga, pieredzējusi ragana meklē sev mācekli. Lūdzu sūtīt pūci ar ziņu, adresētu Nessijai.''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ernestine
iesūtīt 05.08.2007 20:03
Raksts #33


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.07
Kur: Riga



Man skiet, ka ja raganas tiesam pastav, tad vinas ne ar ko neatskiras no parastajiem cilvekiem!`
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stikla_princesii...
iesūtīt 06.08.2007 13:45
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.07.07
Kur: vienmēr tew līdzās



raganas slēpjās no mums un drošivien uzskata mūs par vientiešiem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) To jaw mēs neviens nezinām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 09.08.2007 10:45
Raksts #35


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



prātā ienāca krievu realitātes šovs ekstrasensu sacensības un daži kadri ir tur tādi... nu iespaidīgi, bet man liekas ka tā buršanās parādībair iespējama, bet neesmu satikusi, vai dzirdējusi, ka kāds būtu mani pārliecinājis par pretējo...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veela
iesūtīt 11.08.2007 22:23
Raksts #36


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.08.06
Kur: šeit



Ja arī raganas pastāv, tad spēcīgākās viņas noteikti nav kļuvušas, jo tām nav stipras saiknes ar dabu, no kā viņas smeļas savu spēku. Piesārņotās dabas dēļ arī nekādu labu burvju dziru neizdodas uzvārīt. Arī senču tradīcijas pakāpeniski tiek aizmirstas. Un raganām taču arī ir jānodrošina sev uzturs, mājas, jo ne nekā kaut ko nevar radīt. tas nav reāli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_nikucīte_*
iesūtīt 14.07.2008 16:38
Raksts #37





Viesi




Pilnīgi piekrītu. Neviena ragana neliks avīzē sludinājumu par mācekļa meklšanu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Ja viņām vajadzēs kādu apmācīt tad sameklēs pašas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_nikucīte_*
iesūtīt 14.07.2008 17:00
Raksts #38





Viesi




Es ticu maģijai un raganām. Taču cilvēki kuri prot iekustināt mantas tām nepieskaroties, kontrolēt ūdeni vai uguni, nav burvji un raganas. Viņiem vienkārši ir tādas spējas.
Es arī vēlētos būt ragana un darīt visādas foršas lietas ar maģiju.Pieburt kādam slimību, atgriezt kādu jau gadu pazudušu mantu un taudz ko līdzīgu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 14.07.2008 18:43
Raksts #39


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Katrā sievietē ir kaut kas no raganas. Vispār katrā cilvēkā ir savs potenciāls, ko var izmantot, lai varētu burties. Patiesībā jau buršanās ir vienkārši mērķtiecīga apkārtējo enerģiju izmantošana, un no mērķa arī ir atkarīgs, vai maģija ir laba vai ļauna.
Vispār organizējas Neopagānisma/Wiccas raganu kopa. Informācija un pieteikšanās šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.07.2008 23:31
Raksts #40


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Nakts karaliene @ 14.07.2008 19:43) *
Katrā sievietē ir kaut kas no raganas.
Tad ņem slotu un lido prom, bet nesludini sviestu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 05:03