Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Poters tavā klasē
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 29.01.2006 17:52
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Zinu, zinu.. Ir visai līdzīga aptauja - vai tevi neizzobo klasē. Es gan aptaujas negribu taisīt. Un tāpat tēma nedaudz savādāka.
-Kāds taviem klasesbiedriem priekšstats par Poteru? Viņš ir populārs?

Piemēram - mēs satotajā klasē literatūrā lasījām nedaudz fragmentu no pirmās HP grāmatas. Skolotāja prasīja - vai kāds zin, kā viņš ieguvis rētu? Un viena meitene paceļ roku. Skolotāja izsauc. ATbilde:
"Nu viņš viņu ieguva tad, kad lidinājās un tur tad bija tā mazā zelta bumbiņa, kas ieskrāpēja iekšā.." Un? Padomājiet - kāds priekšstats par to cilvēku tagad.. SKolotāja jau ar nebija lasījusi grāmatu, bet atšķirībā no meitenes - nebija redzējusi pat nevienu filmu. Un viņa viņai ielika 9! Nu stulbums - ne?

Un ko tad jūsu klasē saka par Poetru? Kas jums tur darās - populārs, vai kā...?


Gaidu atbildes,
--iXenīte--.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 96)
Jūens
iesūtīt 03.02.2008 20:05
Raksts #81


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.02.08



Mums vienreiz skolā prasīja kādas grāmatas mēs pa vasaru esot izlasījuši. Viens zēns teica, ka esot izlasījis Hariju Poteru un jauktasiņu princi. Tik traki nebija kā par rētu, taču tā kā lielāko daļu viņš tikai bubināja, es grāmatu izstāstīju viņa vietā. Tā mēs klasē reti kad pieminam HP. Daži drīzāk jau viņu apsmej, Es to nedrau, bet arī neiebilstu. Tā ir viņu daļa, ko viņi domā vai pavisam nedomā par HP. Arbūzaini gan...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Valērija
iesūtīt 04.02.2008 09:36
Raksts #82


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.01.08



Daudzi lasījuši HP grāmatas, skatījušies filmas, bet tomēr jāatzīst, ka grāmatas ir labākas.
Daudz HP fanu diezko nav, ja vien Zane un es, pārējos neaizrauj tādas lietas, ja vien vienīgi kādam patīk GP, bet šoreiz tēma neskar tieši GP. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
cola
iesūtīt 01.03.2008 00:07
Raksts #83


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.02.08



manā klasē tikai daži (tiešām daži) ir izlasījuši Poteru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
.Euphoria.
iesūtīt 28.03.2008 18:58
Raksts #84


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.08
Kur: Debesis.



Ir vairāki kas ir lasījuši.
Bet tikai kādiem 2 patīk.

Mēs klasē nemēdzam apspriest HP
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
September
iesūtīt 05.04.2008 10:55
Raksts #85


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.08
Kur: klusumā



nu man jau patīk Poters.. nu Poters tikai dažām meitenēm un zēniem .. nu nau taaa kad mana klase traki juut liidzi bet nau arii taa kasd nejuut vispaar! nu 50/50..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ota
iesūtīt 06.04.2008 15:35
Raksts #86


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.08



Manā klasē reti kurš zina, kas ir HP. Daži redzējuši filmas. Kad pasaku, ka lasu, biežāk smejas. Neliekos zinis, jo tā mana izvēle.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 06.04.2008 15:37
Raksts #87


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Manā kursā, jā kursā, jo skolu esmu beigusi, ir tādi, kas lekciju laikā lasa Poteru. Es arī tā darīju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Līze
iesūtīt 11.05.2008 11:38
Raksts #88


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.05.08
Kur: māja



Mjā. Man arī šķiet, ka es no bijušās klases būšu bijusi vienīgā, kas lasīja visas Harija Potera grāmatas un skatās visas HP filmas. Nu, protams, kādi daži citi grāmatmīļotāji arī pieķērās šai potermānijai, bet vai tik fanātiski kā es, nezinu...
Skolotāji gan nevienreiz nav pieminējuši Poteru... vismaz neatceros. Tagad gan mācos citā kursā un tajā pašā arī neviens nelasa Poteru, bet zina, kas tas ir. Reiz apjautājos par šo tēmu un tā, viņi teica, ka 'man esot uz pieres rakstīts, ka esmu HP fane'.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zilais spārns
iesūtīt 11.05.2008 18:17
Raksts #89


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.04.08
Kur: Aizliegtajā mežā



Kā tādu - Poteru, man šķiet, visi zin manā klasē. Bet cik lasījuši nav ne jausmas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

Šo rakstu rediģēja Zilais spārns: 11.05.2008 18:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 15.05.2008 16:14
Raksts #90


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



manā klasē par viņu nerunā. domāju, ka lielākā daļa ir izlasījusi, bet nav tādu baigo fanu. pārgājusi viņiem tā fanošana par Poteru laikam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Claire
iesūtīt 17.05.2008 21:31
Raksts #91


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.08



nav populārs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) tos, kuri lasa Poteru, izsmej, tāpēc es nevienam (izņemot manus best friends) nesaku...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klāra
iesūtīt 18.05.2008 21:21
Raksts #92


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.12.07
Kur: tavā sirdī



CITĀTS(Claire @ 17.05.2008 22:31) *
nav populārs... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) tos, kuri lasa Poteru, izsmej, tāpēc es nevienam (izņemot manus best friends) nesaku...


kapēc izsmej?par ko? kaut kā jocīgi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kristiina
iesūtīt 23.05.2008 16:40
Raksts #93


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.07
Kur: Ogres raj.



Nu manā klasē viņš īpaši populārs nav. Daudziem vispār nepatīk lasīt, un kur nu vēl fantastiku.. Bet, nu kopumā es zinu 7 cilvēkus, kuriem patīk filmas, un kuri ir lasījuši arī grāmatas.. Mums reiz krievu v. KD bija uzdevums par Harija Potera 1. grāmatas vienu textu.. Bija interesanti! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
smaidīgā.
iesūtīt 23.05.2008 17:37
Raksts #94


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.03.08
Kur: Pasaule.



Vecajā klasē HP bija lasījuši labi ja 2 cilvēki. Bija par bailīgu, lai paņemtu rokās tādu biezu grāmatu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Taču tagad manā klasē HP lasa daudzi. Un pārlasa ne vienu rezi vien. Jā, ir daži cilvēki, kas nav HP grāmatas rokā turējuši un nemaz nevēlas. Bet būtu garlaicīgi, ja visi domātu par Poteru (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
silvushka
iesūtīt 23.06.2008 16:04
Raksts #95


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.07
Kur: Salaspils



Es savā klasē esmu laikam vienīgā kam patīk Harijs Poters!! Citi viņu ciest nevar!! Klasē gandrīz puse zin ka es lasu HP un ka man viņš patīk, bet mani neapsmej!! No klases mani par to neviens neapsmej!! Bet no paralēlklases ir vien idiots kurš mani saukā par Hariju Poteru..!
UN pēc tam mani saukāja par Hermioni!! es to neuzsktu kā apkaunojumu, bet gan gkā pagodinājumu!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Ja mūsu klasē būtu jāpastāsta, kā Harijs ieguvis savu rētu! Tad es dabūtu 10!! Jo skolotāja zin ka es labu visas grāmatas!! Un ja tas būtu mājasdarbs, mūsu klasē neviens viņu nepildītu, bet pč stundas visa klase skrietu pie manis un jautātu kāda ir atbilde!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) :D
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
evija
iesūtīt 23.06.2008 16:09
Raksts #96


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.06



klasē trīs cilvēki lasa poteru. es, viena igaune un divi lieli puikas. parējie zina par tāda hp eksistenci, bet tas arī viss. man patīk visvairāk, neviens nesmejās. nu, vismaz par mani.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 12.07.2008 22:10
Raksts #97


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



Manā klasē Poters nav populārs, žēl, man viņš tiešām patīk, nu vismaz man ir draudzene ar kuru Poteeru apspriest...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.06.2024 06:16