Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Poters tavā klasē
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2
Cerbera pavēlniece
Zinu, zinu.. Ir visai līdzīga aptauja - vai tevi neizzobo klasē. Es gan aptaujas negribu taisīt. Un tāpat tēma nedaudz savādāka.
-Kāds taviem klasesbiedriem priekšstats par Poteru? Viņš ir populārs?

Piemēram - mēs satotajā klasē literatūrā lasījām nedaudz fragmentu no pirmās HP grāmatas. Skolotāja prasīja - vai kāds zin, kā viņš ieguvis rētu? Un viena meitene paceļ roku. Skolotāja izsauc. ATbilde:
"Nu viņš viņu ieguva tad, kad lidinājās un tur tad bija tā mazā zelta bumbiņa, kas ieskrāpēja iekšā.." Un? Padomājiet - kāds priekšstats par to cilvēku tagad.. SKolotāja jau ar nebija lasījusi grāmatu, bet atšķirībā no meitenes - nebija redzējusi pat nevienu filmu. Un viņa viņai ielika 9! Nu stulbums - ne?

Un ko tad jūsu klasē saka par Poetru? Kas jums tur darās - populārs, vai kā...?


Gaidu atbildes,
--iXenīte--.
kristine g
Mana klase daziem patik Harijs Poters.
liencis
manā (9.klasē) īpaša popularitāte grāmatām nav ,bet filmas gandrīz visi redzējuši.
Mākoņkaķis Aurēlija
Nu,vienreiz gan skolotāja teicā "Vai jūs Poteru vien lasat?!",bet tas arī viss.Punkts.
Nu nav populār,snekā. ermm.gif Man liekas,esmu vienīgā,kura lasījusi esmu. silent.gif
Daniels_Redclifs
nea, Pters mana klasee(9 klase) nav populaars galiigi, man taa shtjiet, ka es vieniigais esmu redzeejis visas 4 filmas, un veel izlasiijis visas 6 graamatas ... taa kaa teiktu, ka mana klasee Poters nu galiigi nav populaars ... grin.gif smile.gif
joua
Mūsējā īstenībā ir,atceros,kā pa meiteņu vidu ceļoja 6.daļa angliski.īstenībā 50/50
Laurīcija
Pāris gadus atpakaļ bija ļoti populārs, tad visi lasīja Poteru & literatūras stundā atstāstīja. Tagad mainījies klases sastāvs, & būtībā Poters tagad patīk tikai man & draudzenei, abas jūtam līdzi kā trakas. whistling.gif
Cerbera pavēlniece
Interesanti, bet ksumji ar.. Žēl, ka Poteram nekādas cieņas.
Man klasē ar. Veinīgā vieta kur varu izteikt savas domas - Kurbijkurne vai mājās.. Vecāki un māšele lasījuši un patīk. Tiešām labI! n visas filmas daudzi redzējuši, bet t tur galīgas muļķības domā, jo nav lasījuši grāmatas.. sad.gif

--iXenīte--
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Man arī - vecāki un māsa ir lasījuši grāmatu, bet klasē mēs jau nerunājam par to. Īstenībā, kad pasaka kaut ko par HP ir tāda baigā rēka.
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Nu manā ( 6. klasē ) maniem klases biedriem riebjās viņš. Viņi saka ka viņš ir stū8lbs, tizls un vispār ...... Viņiem rieb'jās viņš. Man gan viņ'patīk.
Es zinu no 12. klases 2 cilvēkus ( pārējos es nepzīstu sevišķi labi ) patīk ļoti viņs
Un vēl no augstskolas daudziem patīk kurus es pazīstu.
Bandists
Manā klasē īpaši populārs nav. Bet agrāk bija un tad viens džeks teica: "Es vispirms salauztu Potera zizli, tad viņa brilles."
Heiliona
Manā klasē Poteru ir izlasījusi kkāda 1/4 daļa klases, bet Poteru skolā īpaši neapspriežam... Tā kā varētu teikt, ka tieši klasē populārs nav, bet cilvēki lasa silent.gif
emily
Poteru ir izlasījuši gandrīz visi, bet ar īpašu mīelstību tas lielīties nevar.
Toties populārs gan ir. Poters un Jauktasiņu princis tikka iztulkots no angļu valodas turklāt papildināts ar dažiem sīkumiem grin.gif skaidrāk - tikka aprasktīta Harija un citu varoņu intīmā dzīve.
~SweetIrony~
Nu ivspaar manaa klasee ir cilveeki, kas ir lasiijushi un uz filmaam arii gajushi, bet skolaa to parasti nemeedz apspriest... ja nu vieniigi filmas...
Bet vispaar muusu skolaa maacaas kaads puika, skjiet, ka piektajaa klasee, un viensh tiesham ljoti peec izskata atgadina Poteru un tad es vispaar biju diezgan izbriiniita, kad zeni no manas klases, uriem, kaa man likaas nav nekada nojausma par HP vinju ta saaka saukt...
negative
Nu muuseejie klasee iipashi nerunaa par Poteru.Kaut kur 6.klasee gan tas bija labs temats sarunaam.Bet muuseejie nenoliek Poteru grin.gif Zinu kaadus 4 vai 5 no klases,moz pat ir vairaaki,kuriem patiik.
zage
Es savaa klasee vieniigaa lasu Potera graamatas, paareejie laikam domaa, ka taas taadas mazu beernu
muljkjiibinjas un man slinkums ar vinjiem striideeties. Mans braalis arii lasa un taa nu man vismaz ir ar
ko aprunaaties.
Manas draudzenes tikai nosmeejaas, ka es tieshaam samaksaaju 9,43 un pirmajaa izdoshanaas dienaa to nopirku.
Fijusska
Nu es nojaušu, ka diezgan daudzi lasījuši, bet neviens par to nerunā. Visi zin, ka es esmu lasījusi, ka vēl daži, vismaz zēni vairāk, bet arī neviens īpaši par viņu neapspriež. Reiz kaut kādā 6 klasē bija galīgi sagrozīts gabaliņš par viņu laviešu valodas grāmatā ielikts. blink_a.gif bet arī tad neviens neapsprieda. Vispār man pašai arī nav pārākās kāres ar klasesbiedriem apspriest Hariju Poteru, tā kā nepārdzīvoju, ka/ja viņi nav lasījuši laughing.gif
WinterLea.
Nu, mūsu [6.klasē] Poteru ir lasījusi tikai kāda 1/5 klases whistling.gif Neapspriežam, bet daudziem nepatīk un daži vispār nesaprot kā var patikt lasīt grāmatas.. Tie, kas ir lasījuši, tiem ļot` patīk [piederu pie tiem saprotams] smile.gif
mazuliite
mums lielākā daļa klases vsp uz grāmatām virsū neskatās un uz 'tādām' filmām arī neiet...tad vēl viena daļa klases to tik vien dara kā lasa grāmatas, bet ne jaw Poteru...kkādas pasakas & dzejoļus u.t.t. lasa_a.gif nu un tas arī viss whistling.gif
foks
Muusu klasee ir 20 skolnieki
5 ir redzeejusi filmu
3 ir izlasijussi graamatu
bet 3 ir gan redzeejussi un izlasijussi.
Poters muusu klasee vispaar nepastaav
Džūna
Nevareetu teikt, ka muusu klasee vinjs buutu lloti populaars, bet 25% no klases zina Poteru labi (25% ir triis cilveeki, jo mees esam 12 skoleeni klasee)
Džozefīne
Mūsu klasē pārswarā newiens grāmatas nelasa... sad.gif no 26 cilvēkiem tikai kādi 3... Tie, kas lasa HP ir izlasījuši, protams, ir starā grin.gif
Esmu ieteikusi, lai izlasa, bet nu... Visiem jau labāk patīk katru vakaru pavadīt ārā vazājoties pa ielām laughing.gif .
Pele
Varētu būt, ka kādi septiņi cilvēki no 30 ir lasījuši. Gandrīz visi ir redzējuši kaut vai vienu filmu, bet kopumā mūsu klasē Poters nav ne populārs, ne kā. Un skolotājas, kā par brīnumu, pat literatūrā nav jautājušas, vai mēs lasām HP... unsure_a.gif
daikiri
[font=Comic Sans Ms]nu iisteniibaa manaa klasee poteru ir lasiijusi triis cilweeki - es, mana labaaka draudzene (piespiedu kartaa) un weel wiens dzeks, pamaz, bet tomeer... ah, weel muusu klasee ir wiena taada tizla ticiigaa, kura pat nelasiijusi to uzskata par saatinismu uut!!! garaam... es neesmu kristiita wispaar un esmu par to ljoti laimiiga!!! wieniigaa ticiiba kuraa es tomeer gribeetu iestaaties ir poterisms:)))) ko zin, moz peec paaris gadiem arii taada radiisies:))))
unciz
mja kad rādija pirmo filmu aizgāja čutna visa klase (mani HP tad vēl nesaistīja pilnīgi nemaz) bet grāmatu ir lasījuši nu varu arī sameloties bet šķiet ka kādi 3 cilvēki (no 20) bet katrā ziņā mani tas neuztrauc ja negribi nelasi neko jau nevar uzspiest (tikai obligāto literatūru, kuru es tāpat nelasu tongue.gif )....bet par to kā viņš dabujā rētu man leikas manā klasē zin visi!
Kendisa
Nu mūsu 10. klasē, daži lasa grāmatas, citi skatās filmas un visiem ir atšķirīgs viedoklis par Poteru, bet baigie uzbraucienu, ja lasa vai kritika netiek izrādīta!! grin.gif
Ragana
CITĀTS(X-girl @ 29.01.2006 17:52) [snapback]549563[/snapback]

Piemēram - mēs satotajā klasē literatūrā lasījām nedaudz fragmentu no pirmās HP grāmatas. Skolotāja prasīja - vai kāds zin, kā viņš ieguvis rētu? Un viena meitene paceļ roku. Skolotāja izsauc. ATbilde:
"Nu viņš viņu ieguva tad, kad lidinājās un tur tad bija tā mazā zelta bumbiņa, kas ieskrāpēja iekšā.." Un? Padomājiet - kāds priekšstats par to cilvēku tagad.. SKolotāja jau ar nebija lasījusi grāmatu, bet atšķirībā no meitenes - nebija redzējusi pat nevienu filmu. Un viņa viņai ielika 9! Nu stulbums - ne?


Man tevis žēl.
Es visticamāk būtu pilnīgi zaudējusi savaldīšanos, meiteni nosaukusi par zaimotāju un viņai pamatīgi iekrāvusi pa degunu.
Cerbera pavēlniece
Ko jau žēlo mani? Tā meitene tač sviestā! w00t.gif
Alia
es tektu ka musu klase nevienam izņemot pani nau pacelusies roka lasit gramatu un diez ko filmas vini ar neskatas
Ragana
CITĀTS(Cerbera pavēlniece @ 19.03.2006 20:46) [snapback]584473[/snapback]

Ko jau žēlo mani? Tā meitene tač sviestā! w00t.gif

Žēloju tevi, jo tev jāmācās ar viņu vienā klasē.
Cerbera pavēlniece
Vairs ne, viņu notrieca auto un jau trešo mēnesi Rīgā tusē. Es tikai priecājos, bet klasesbiedri aiz prieka vai jūk prātā!!!
Meitene no Priekšpilsētas
manaa klasee (8. klasee) poters... hm.. nu nav iipashi populaars.. ir cilveeki kuri lasa, un kuri taa vien grib tevi no````t, par to, ka tu lasi poteru.. taadeelj mees neapspriezham ''skalji'' poteru klasee..
Metalraider
hmm.. nu jaa musu klasee ta ipashi neviens neko nelasa, taada nu ir taa musdienu jaunatne. Kaadi triis cilveeki ieskaitot mani ir izlasijushi visas HP gramatas paareejie zina, ka taads ir bet nelasa, nu es nez moshka veel kaads ir lasijis...

CITĀTS(IewuXX @ 20.03.2006 16:15) [snapback]585601[/snapback]

manaa klasee (8. klasee) poters... hm.. nu nav iipashi populaars.. ir cilveeki kuri lasa, un kuri taa vien grib tevi no````t, par to, ka tu lasi poteru.. taadeelj mees neapspriezham ''skalji'' poteru klasee..


pff... es domaaju, ka vinjiem ar galvu nav viss kaartiibaa, katram tak ir savas intereses un sava gaume, nav jau tapec jataisa tracis, ja kaadam patik, kas cits! Agraak atceros kad gaju 8.klasee man tur ari visi ````a virsuu, ka es skatos yu-gi-oh peec tam pashiem iepatikaas grin.gif
Cerbera pavēlniece
Nu gan jums visiem tās klases!! w00t.gif
etna
hehe. manā klasē es un vēlviena lasām hp grāmatas. mums labāk grāmata patīk ne filma. pārējās tikai vien filmu redzē'jušas, bet ir tikai viena,kas vispār ienīst poteru. ai, katram savs.
Melleņu kamenēns
man liekas ka muusu klasee ir tikai kaadi 2- 3 cilveeki kas poteru vispaar ir lasiijushi.to ka ka citi kautko tamliidziigu zinaa nav pat ko cereet! ohmy.gif uz filmaam, arii nav nekaada lielaa piekrishana.
Atēna
es biju ta kas pirma safanojas (un ari izlasija) par poteru un tad mani diezgan ka stipri apsmeja. bet tagad kad es izlasiju 6 HP man naca klat daudzi un prasija kas tur notiks. Pati pirma bija ta kas mani agrak visvairak apsmeja par HP.
shocked mouse
nu vispaar muuus klasee vinjsh nav iipashi populaars!krievenes skolotaaja prasiiija:"nu kas tad jums tagad patiik Poters ja?" un tad veins zeens iekliedzaas:"fui poters"...
whitegirl
Manaa skolaa HP ir diezgan populaars, bet tie "populaarie" skoleeni, taa neuzskata,. taapeec domaaju ka daudzi sleepj to ka ir HP fani... Es godam neesaaju HP piespraudes pie somas uz skolu katru dienu! Un godiigi sakot taa arii esmu iepazinusi dazhu jaunus cilveekus... Un man neinteresaa ka tie nav no populaarajiem ljaudiim... Taa pat zinu ka pie vinjiem nekas netikshu piesakitiita - priekshkam melot un puuleeties velti... blink_a.gif grin.gif
utiks
mūsu klasē biežāk runā par snowošanu un seksu sad.gif es jūtos atstumts
Cerbera pavēlniece
CITĀTS(utiks @ 08.04.2006 18:19) [snapback]605515[/snapback]
mūsu klasē biežāk runā par snowošanu un seksu sad.gif es jūtos atstumts
īsti ne pa tēmu
resella
CITĀTS(daikiri @ 15.03.2006 18:10) [snapback]579530[/snapback]

ah, weel muusu klasee ir wiena taada tizla ticiigaa, kura pat nelasiijusi to uzskata par saatinismu uut!!! garaam... es neesmu kristiita wispaar un esmu par to ljoti laimiiga!!! wieniigaa ticiiba kuraa es tomeer gribeetu iestaaties ir poterisms:)))) ko zin, moz peec paaris gadiem arii taada radiisies:))))[/color]

blink_a.gif blink_a.gif ka man tadu cilveku vajadzetu satikt- ja ir kkas par ko es varu sakt strideties tad ta ir baznica un shita "svetuma" sludinashana... mad.gif

mana klase poters. njuuu, nez. gramatas laikam ir lasijushi mani ieskaitot kadi 4 riktig no 24. filmu gan ir redzejushi vairaki, aha, ka tad ne... grin.gif pirma jau bija izbazuneta pa visu pasauli, parejais diez vai kads ksatijies.
vispar, ka sir poters- nu vismaz dzirdejushi ka tads ir- ir visi. wink.gif bet sikak kas isti man liekas daudzi nezin. kgan krievu valoda nesen viens no, ta teikt ipashi negudrajiem, paspideja ar izsaucienu HP un feniksa ordenis, kad uchene stastija kko par krievu uguns putniem t.i. feniksiem. blink_a.gif

zinu ari dazhus cilvekus arpus klases, kuriem baigi patik poters- tik citigi gaida katru nakamo filmu un nevar sagaidit kas notiks talak, bet kad es skaui ka nu jau divas gramatas uz priekshu uzraxtitas un ka var tachu izlasit tas... laughing.gif
mhm...
mana klase HP nav ipashi populars... silent.gif daudzi tos,kas ir lasijushi uzskata par lohiem,bet nu parsvara kkas pa ausu galam ir dzirdets par tadu HP ,bet apspriest vispar netiek nekas.nekad ari neviens nav opar vinju runajis silent.gif lielaka dalja ir redzejushi vismaz 1 no filmam,bet ari ne visi...
Skalds
Mūsu klasē laikam Poters vispār nepastāv. Es zinu tikai vienu cilvēku izņemot mani kurš izlašījusi 2 grāmatas par Poteru. Skumji................ silent.gif
Laurīcija
Njā. Mūsu klasē Poteru ne noliek, ne cildina. Būtībā viņu vispār nepiemin, kaut gan ir gadījies starpbrīdī paklausīties, kā klasesbiedri apspriež 1. grāmatas 1. nodaļu tongue.gif Tālu gan tikuši laughing.gif
Toties viena klasesbiedrene jau laikam kļuvusi par kaut kādu super-fanu grin.gif Viņa visur saskata Potera elementus. Piemēram, mums jau kopš 5. klases katru gadu mainās mūzikas skolotāji. Kā kāds piemin šo faktu, viņa uzreiz to salīdzina ar APTZ amatu grin.gif Vēl vienreiz latviešu valodas skolotājai kaut kādas pirmklasnieces palūdz izskaidrot vārda 'vientiesīgs' nozīmi. Klasesbiedrene uzreiz uzsāk runāt par vientiešiem un burvjiem... grin.gif
Arbūzgalva
Manā klasē, Harijs poters nav īpaši iecienīts, jo nemaz neviens tā nav lasījis viņa grāmatas..tiak iviens zēns, bet viņam viņš nepatīk, patīk tikai viņa grāmatas.! man jau pašai ar reibjas poters..man patīk tikai ļaunie varoņi.
Neons mežģīnes un noziegums
Īsti nezinu!
Naviens viņu nepiemin! huh.gif
Es pat nezinu vai kāds bez manis ir potiju lasijis,bet kāds laikam bija redzējis pirmo vai otro filmu! unsure_a.gif
xbloodyangelx
manaa klasee jaa smile.gif pa klasi jau kaadu nedeelju celjo izdomaataas potera daljas par hermioni un malfoju grin.gif
Cerbera pavēlniece
Izklausās, ka jūsu klases nav īpaši ieinteresētas par HP. Ja nu vienīgi xbloodyangelx jokaiņi.
℮mma_charlottedac℮
nu ne pārāk populārs, iznāk jauna grāmata - o! tā ir jāizlasa, iznāk filma - super! jānoskatās, bet tiklīdz grāmata ir izlasīta un filmu noskatās, tā visa interese pazūd...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.