Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Poters tavā klasē
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 29.01.2006 17:52
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Zinu, zinu.. Ir visai līdzīga aptauja - vai tevi neizzobo klasē. Es gan aptaujas negribu taisīt. Un tāpat tēma nedaudz savādāka.
-Kāds taviem klasesbiedriem priekšstats par Poteru? Viņš ir populārs?

Piemēram - mēs satotajā klasē literatūrā lasījām nedaudz fragmentu no pirmās HP grāmatas. Skolotāja prasīja - vai kāds zin, kā viņš ieguvis rētu? Un viena meitene paceļ roku. Skolotāja izsauc. ATbilde:
"Nu viņš viņu ieguva tad, kad lidinājās un tur tad bija tā mazā zelta bumbiņa, kas ieskrāpēja iekšā.." Un? Padomājiet - kāds priekšstats par to cilvēku tagad.. SKolotāja jau ar nebija lasījusi grāmatu, bet atšķirībā no meitenes - nebija redzējusi pat nevienu filmu. Un viņa viņai ielika 9! Nu stulbums - ne?

Un ko tad jūsu klasē saka par Poetru? Kas jums tur darās - populārs, vai kā...?


Gaidu atbildes,
--iXenīte--.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 10.04.2006 21:01
Raksts #41


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



CITĀTS(utiks @ 08.04.2006 18:19) [snapback]605515[/snapback]
mūsu klasē biežāk runā par snowošanu un seksu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) es jūtos atstumts
īsti ne pa tēmu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
resella
iesūtīt 10.04.2006 21:15
Raksts #42


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.04
Kur: all lall lā./ kaut kur, kur nebiju domājusi nonākt...



CITĀTS(daikiri @ 15.03.2006 18:10) [snapback]579530[/snapback]

ah, weel muusu klasee ir wiena taada tizla ticiigaa, kura pat nelasiijusi to uzskata par saatinismu uut!!! garaam... es neesmu kristiita wispaar un esmu par to ljoti laimiiga!!! wieniigaa ticiiba kuraa es tomeer gribeetu iestaaties ir poterisms:)))) ko zin, moz peec paaris gadiem arii taada radiisies:))))[/color]

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) ka man tadu cilveku vajadzetu satikt- ja ir kkas par ko es varu sakt strideties tad ta ir baznica un shita "svetuma" sludinashana... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)

mana klase poters. njuuu, nez. gramatas laikam ir lasijushi mani ieskaitot kadi 4 riktig no 24. filmu gan ir redzejushi vairaki, aha, ka tad ne... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) pirma jau bija izbazuneta pa visu pasauli, parejais diez vai kads ksatijies.
vispar, ka sir poters- nu vismaz dzirdejushi ka tads ir- ir visi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) bet sikak kas isti man liekas daudzi nezin. kgan krievu valoda nesen viens no, ta teikt ipashi negudrajiem, paspideja ar izsaucienu HP un feniksa ordenis, kad uchene stastija kko par krievu uguns putniem t.i. feniksiem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)

zinu ari dazhus cilvekus arpus klases, kuriem baigi patik poters- tik citigi gaida katru nakamo filmu un nevar sagaidit kas notiks talak, bet kad es skaui ka nu jau divas gramatas uz priekshu uzraxtitas un ka var tachu izlasit tas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mhm...
iesūtīt 19.04.2006 12:35
Raksts #43


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.04.06



mana klase HP nav ipashi populars... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) daudzi tos,kas ir lasijushi uzskata par lohiem,bet nu parsvara kkas pa ausu galam ir dzirdets par tadu HP ,bet apspriest vispar netiek nekas.nekad ari neviens nav opar vinju runajis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) lielaka dalja ir redzejushi vismaz 1 no filmam,bet ari ne visi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Skalds
iesūtīt 19.04.2006 14:23
Raksts #44


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.06
Kur: Visticamāk uz grīdas



Mūsu klasē laikam Poters vispār nepastāv. Es zinu tikai vienu cilvēku izņemot mani kurš izlašījusi 2 grāmatas par Poteru. Skumji................ (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laurīcija
iesūtīt 19.04.2006 16:07
Raksts #45


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.06



Njā. Mūsu klasē Poteru ne noliek, ne cildina. Būtībā viņu vispār nepiemin, kaut gan ir gadījies starpbrīdī paklausīties, kā klasesbiedri apspriež 1. grāmatas 1. nodaļu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Tālu gan tikuši (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Toties viena klasesbiedrene jau laikam kļuvusi par kaut kādu super-fanu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Viņa visur saskata Potera elementus. Piemēram, mums jau kopš 5. klases katru gadu mainās mūzikas skolotāji. Kā kāds piemin šo faktu, viņa uzreiz to salīdzina ar APTZ amatu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Vēl vienreiz latviešu valodas skolotājai kaut kādas pirmklasnieces palūdz izskaidrot vārda 'vientiesīgs' nozīmi. Klasesbiedrene uzreiz uzsāk runāt par vientiešiem un burvjiem... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 19.04.2006 16:09
Raksts #46


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



Manā klasē, Harijs poters nav īpaši iecienīts, jo nemaz neviens tā nav lasījis viņa grāmatas..tiak iviens zēns, bet viņam viņš nepatīk, patīk tikai viņa grāmatas.! man jau pašai ar reibjas poters..man patīk tikai ļaunie varoņi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neons mežģīnes u...
iesūtīt 25.04.2006 19:24
Raksts #47


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.06
Kur: Angīnas gūstā!



Īsti nezinu!
Naviens viņu nepiemin! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Es pat nezinu vai kāds bez manis ir potiju lasijis,bet kāds laikam bija redzējis pirmo vai otro filmu! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
xbloodyangelx
iesūtīt 09.05.2006 20:59
Raksts #48


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.05
Kur: he he tew aiz muguras! :)



manaa klasee jaa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) pa klasi jau kaadu nedeelju celjo izdomaataas potera daljas par hermioni un malfoju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 10.05.2006 15:56
Raksts #49


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Izklausās, ka jūsu klases nav īpaši ieinteresētas par HP. Ja nu vienīgi xbloodyangelx jokaiņi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
℮mma_charl...
iesūtīt 02.06.2006 15:36
Raksts #50


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.04.06



nu ne pārāk populārs, iznāk jauna grāmata - o! tā ir jāizlasa, iznāk filma - super! jānoskatās, bet tiklīdz grāmata ir izlasīta un filmu noskatās, tā visa interese pazūd...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 04.06.2006 18:47
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



CITĀTS(Laurīcija @ 19.04.2006 17:07) [snapback]614435[/snapback]

Vēl vienreiz latviešu valodas skolotājai kaut kādas pirmklasnieces palūdz izskaidrot vārda 'vientiesīgs' nozīmi. Klasesbiedrene uzreiz uzsāk runāt par vientiešiem un burvjiem... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)


ai nabaga nabaga tauta...unj tomeer..tik tuvu poteram... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ko skolotaaja teica? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
manjaa klasee poteru...nu jaa...neapspriez...bet diezgan daudzi arii ir to lasiijushi...tikai neatziist... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) baigi krutie liekas ir... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 07.06.2006 10:35
Raksts #52


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Mūsu klasē viņu enz kāpēc nīst, bet ir kam patīk.. Un tas ir dīvaini, tiem, kam Harijs patīk, tie ir gudrākie bērni klasē.
Secīnājums - Harija Potera grāmatas veselīgi ietekmē bērnus to mācībās... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Freya
iesūtīt 07.06.2006 11:09
Raksts #53


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.05
Kur: jūras viļņu šļakatās



Mūsu klasē Poters tiek pieminēts tikai tad, ja kāda no mums trijām (es, Denija un Džūna) tā pailgāk aizsēžamies forumā kurbijkurne.
Šķiet, ka Poteru lasījuši nav daudzi no mūsu klases, bet filmas gan laikam skatās (nu vismaz uz kino no skolas brauca daudzi, la redzētu filmu).
Tas, kas notiek šajā forumā maniem klasesbiedriem ir tumša bilde. Klasē ir arī tādi, kas vairāk par vārdiem Harijs Poters neko nezina. Gadās arī tā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 07.06.2006 11:10
Raksts #54


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Lolita&Džūna <-- meitenes, kas lasa Poteru un interesējas.
Daži vēl filmas paskatās.

da nu, viņiem visiem liekas, ka tas ir kaut kāds bērnišķīgs gabaliņš.
bet viņi zina, kas ir kurbijkurne. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) es bieži pieminu savā leksikā. bet neko vairāk.


jap. lolita jau iepostoja. tā arī ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 07.06.2006 12:35
Raksts #55


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Esmu tik dusmīga, ka viņi enzina kas ir HP un ķircina tos, kas lasa. Tā kā viens zēns no mūsu klases - super futbolists, baigi stilīgais vienud ienu iedomājās izlasīt HP pirmo grāmatu. tagad visi viņu uzskata par stulbu. Un tie, kas redzējuši filmas tā aŗi enko nesaprot, jo filmas jau ir atšķirīgas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Serpensortia
iesūtīt 21.06.2006 14:15
Raksts #56


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.06



Nju manā klasē arī nav tā, ka kāds īpaši fanotu. Vismaz atklāti noteikti nē. Lielākā daļa klases (arī zēni) ir redzējuši kaut kādas no četrām filmām, un meitenes - galvoju, ka visas ir redzējušas kaut vienu filmu. Protams netrūkst arī tādu, kas skatās visas filmas - tādi/as kā es un dažas manas draudzenes. Grāmatu arī (vismaz meitenes) ir lasījuši daudzi.
"Bet Harijs Poters taču ir nūģis!!" - Tā nācies dzirdēt ne vienu vien reizi no klases džekiem. Lai jau... Manis pēc. Džeki jau arī nav labāki. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/glare.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/angry.gif)

Tā tas izskaidrojams - Poters ir stulbs, lai arī visiem patīk! Nu, tā slepus jau kāds fano... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šeit es arī varu tā brīvāk par šo te "lietu" izteikties, un mājās sīkā māšele dažreiz paklausās ko stāstu. Jā, grāmatas viņa nelasa, tikai filmas skatās. Man gan liekas, ka tas ir stulbi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) Pagājšgad piespiedu viņai (man dzirdot) izlasīt HP 5. grāmatu, 1. daļu! Pēc tam tāpat neko neatcerējās... Eh...

Jāā... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

CITĀTS
Viņa visur saskata Potera elementus. Piemēram, mums jau kopš 5. klases katru gadu mainās mūzikas skolotāji. Kā kāds piemin šo faktu, viņa uzreiz to salīdzina ar APTZ amatu


Jā, gadās. Bet jauki paklausīties, ne?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Man patiktu, ja manā klasē būtu tāda mazliet apmāta meitene. Viņa vismaz zinātu kaut kādus jaunumus un tamlīdzīgi... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) Jautri, ne? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 21.06.2006 14:47
Raksts #57


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



nu manā klasē Poters nav īpaši populārs, necenšos nevienam domas mainīt jo man par to ka viņiem nepatīk ir pilnīgi piekāst.viņu dzīve lai dara ko grib.

man ja godīgi pašai poters ar ne īpaši, tikai filmas unj grāmatas interesanats bet kā tēls vinjsh ir pēēē..


nu jā, man šķiet ka daudzi manā klasē ir redzējuši filmu, bet diez vai ka ir lasījuši grāmatas. nu nez.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spītniece
iesūtīt 22.06.2006 17:34
Raksts #58


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Es savā klasē nezinu nevienu kas aizrautos ar lasīšanu kā tādu, tapēc nedomāju ka viņi ir lasijuši HP grāmatas, vēl vairāk fanotu par viņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 29.06.2006 14:07
Raksts #59


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(Serpensortia @ 21.06.2006 15:15) [snapback]659373[/snapback]

Nju manā klasē arī nav tā, ka kāds īpaši fanotu. Vismaz atklāti noteikti nē.

"Bet Harijs Poters taču ir nūģis!!" - Tā nācies dzirdēt ne vienu vien reizi no klases džekiem. Lai jau... Manis pēc. Džeki jau arī nav labāki. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/glare.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/angry.gif)

Tā tas izskaidrojams - Poters ir stulbs, lai arī visiem patīk! Nu, tā slepus jau kāds fano... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)



Lūk, manā klasē ir tieši tāpat! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Jāsaka gan, man patīk grāmatas, filmas, mājaslapas - viss par HP, izņemot pašu varoni - Hariju Poteru!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ellija
iesūtīt 29.06.2006 14:13
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.06



Es godīgi īsti nezinu. Laikam daļēji.
Vienreiz, kad mēs sūdzējāmies par obligāto literetūru, tad učene prasīja:
- ko, tad jums potera 6. grāmatu likt lasīt, vai?
Uz to sekoja atbilde:
-Par vēlu visi jau izlasījuši!
Kā to saprast īsti nezinu, jo visi noteikti nav izlasījuši....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.06.2024 15:55