Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Poters tavā klasē
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 29.01.2006 17:52
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Zinu, zinu.. Ir visai līdzīga aptauja - vai tevi neizzobo klasē. Es gan aptaujas negribu taisīt. Un tāpat tēma nedaudz savādāka.
-Kāds taviem klasesbiedriem priekšstats par Poteru? Viņš ir populārs?

Piemēram - mēs satotajā klasē literatūrā lasījām nedaudz fragmentu no pirmās HP grāmatas. Skolotāja prasīja - vai kāds zin, kā viņš ieguvis rētu? Un viena meitene paceļ roku. Skolotāja izsauc. ATbilde:
"Nu viņš viņu ieguva tad, kad lidinājās un tur tad bija tā mazā zelta bumbiņa, kas ieskrāpēja iekšā.." Un? Padomājiet - kāds priekšstats par to cilvēku tagad.. SKolotāja jau ar nebija lasījusi grāmatu, bet atšķirībā no meitenes - nebija redzējusi pat nevienu filmu. Un viņa viņai ielika 9! Nu stulbums - ne?

Un ko tad jūsu klasē saka par Poetru? Kas jums tur darās - populārs, vai kā...?


Gaidu atbildes,
--iXenīte--.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Džūna
iesūtīt 21.02.2006 16:03
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



Nevareetu teikt, ka muusu klasee vinjs buutu lloti populaars, bet 25% no klases zina Poteru labi (25% ir triis cilveeki, jo mees esam 12 skoleeni klasee)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 26.02.2006 18:51
Raksts #22


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



Mūsu klasē pārswarā newiens grāmatas nelasa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) no 26 cilvēkiem tikai kādi 3... Tie, kas lasa HP ir izlasījuši, protams, ir starā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Esmu ieteikusi, lai izlasa, bet nu... Visiem jau labāk patīk katru vakaru pavadīt ārā vazājoties pa ielām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pele
iesūtīt 15.03.2006 17:00
Raksts #23


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.05



Varētu būt, ka kādi septiņi cilvēki no 30 ir lasījuši. Gandrīz visi ir redzējuši kaut vai vienu filmu, bet kopumā mūsu klasē Poters nav ne populārs, ne kā. Un skolotājas, kā par brīnumu, pat literatūrā nav jautājušas, vai mēs lasām HP... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
daikiri
iesūtīt 15.03.2006 17:10
Raksts #24


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.06



[font=Comic Sans Ms]nu iisteniibaa manaa klasee poteru ir lasiijusi triis cilweeki - es, mana labaaka draudzene (piespiedu kartaa) un weel wiens dzeks, pamaz, bet tomeer... ah, weel muusu klasee ir wiena taada tizla ticiigaa, kura pat nelasiijusi to uzskata par saatinismu uut!!! garaam... es neesmu kristiita wispaar un esmu par to ljoti laimiiga!!! wieniigaa ticiiba kuraa es tomeer gribeetu iestaaties ir poterisms:)))) ko zin, moz peec paaris gadiem arii taada radiisies:))))
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
unciz
iesūtīt 15.03.2006 19:21
Raksts #25


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



mja kad rādija pirmo filmu aizgāja čutna visa klase (mani HP tad vēl nesaistīja pilnīgi nemaz) bet grāmatu ir lasījuši nu varu arī sameloties bet šķiet ka kādi 3 cilvēki (no 20) bet katrā ziņā mani tas neuztrauc ja negribi nelasi neko jau nevar uzspiest (tikai obligāto literatūru, kuru es tāpat nelasu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) )....bet par to kā viņš dabujā rētu man leikas manā klasē zin visi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 15.03.2006 19:31
Raksts #26


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Nu mūsu 10. klasē, daži lasa grāmatas, citi skatās filmas un visiem ir atšķirīgs viedoklis par Poteru, bet baigie uzbraucienu, ja lasa vai kritika netiek izrādīta!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 19.03.2006 20:43
Raksts #27


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



CITĀTS(X-girl @ 29.01.2006 17:52) [snapback]549563[/snapback]

Piemēram - mēs satotajā klasē literatūrā lasījām nedaudz fragmentu no pirmās HP grāmatas. Skolotāja prasīja - vai kāds zin, kā viņš ieguvis rētu? Un viena meitene paceļ roku. Skolotāja izsauc. ATbilde:
"Nu viņš viņu ieguva tad, kad lidinājās un tur tad bija tā mazā zelta bumbiņa, kas ieskrāpēja iekšā.." Un? Padomājiet - kāds priekšstats par to cilvēku tagad.. SKolotāja jau ar nebija lasījusi grāmatu, bet atšķirībā no meitenes - nebija redzējusi pat nevienu filmu. Un viņa viņai ielika 9! Nu stulbums - ne?


Man tevis žēl.
Es visticamāk būtu pilnīgi zaudējusi savaldīšanos, meiteni nosaukusi par zaimotāju un viņai pamatīgi iekrāvusi pa degunu.

Šo rakstu rediģēja Ragana: 19.03.2006 20:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 19.03.2006 20:46
Raksts #28


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Ko jau žēlo mani? Tā meitene tač sviestā! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alia
iesūtīt 19.03.2006 20:49
Raksts #29


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.02.06
Kur: Starpdimensiju pūkainajos spilvenos



es tektu ka musu klase nevienam izņemot pani nau pacelusies roka lasit gramatu un diez ko filmas vini ar neskatas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ragana
iesūtīt 20.03.2006 10:29
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.09.05
Kur: in world of dreams



CITĀTS(Cerbera pavēlniece @ 19.03.2006 20:46) [snapback]584473[/snapback]

Ko jau žēlo mani? Tā meitene tač sviestā! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)

Žēloju tevi, jo tev jāmācās ar viņu vienā klasē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 20.03.2006 15:58
Raksts #31


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Vairs ne, viņu notrieca auto un jau trešo mēnesi Rīgā tusē. Es tikai priecājos, bet klasesbiedri aiz prieka vai jūk prātā!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 20.03.2006 16:15
Raksts #32


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



manaa klasee (8. klasee) poters... hm.. nu nav iipashi populaars.. ir cilveeki kuri lasa, un kuri taa vien grib tevi no````t, par to, ka tu lasi poteru.. taadeelj mees neapspriezham ''skalji'' poteru klasee..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Metalraider
iesūtīt 20.03.2006 17:52
Raksts #33


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.05.05
Kur: Minervas guļamistabā :)



hmm.. nu jaa musu klasee ta ipashi neviens neko nelasa, taada nu ir taa musdienu jaunatne. Kaadi triis cilveeki ieskaitot mani ir izlasijushi visas HP gramatas paareejie zina, ka taads ir bet nelasa, nu es nez moshka veel kaads ir lasijis...

CITĀTS(IewuXX @ 20.03.2006 16:15) [snapback]585601[/snapback]

manaa klasee (8. klasee) poters... hm.. nu nav iipashi populaars.. ir cilveeki kuri lasa, un kuri taa vien grib tevi no````t, par to, ka tu lasi poteru.. taadeelj mees neapspriezham ''skalji'' poteru klasee..


pff... es domaaju, ka vinjiem ar galvu nav viss kaartiibaa, katram tak ir savas intereses un sava gaume, nav jau tapec jataisa tracis, ja kaadam patik, kas cits! Agraak atceros kad gaju 8.klasee man tur ari visi ````a virsuu, ka es skatos yu-gi-oh peec tam pashiem iepatikaas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cerbera pavēlnie...
iesūtīt 20.03.2006 18:06
Raksts #34


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.08.05



Nu gan jums visiem tās klases!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
etna
iesūtīt 23.03.2006 10:22
Raksts #35


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: Vajadzību istabā



hehe. manā klasē es un vēlviena lasām hp grāmatas. mums labāk grāmata patīk ne filma. pārējās tikai vien filmu redzē'jušas, bet ir tikai viena,kas vispār ienīst poteru. ai, katram savs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 06.04.2006 19:58
Raksts #36


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



man liekas ka muusu klasee ir tikai kaadi 2- 3 cilveeki kas poteru vispaar ir lasiijushi.to ka ka citi kautko tamliidziigu zinaa nav pat ko cereet! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) uz filmaam, arii nav nekaada lielaa piekrishana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 07.04.2006 17:41
Raksts #37


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



es biju ta kas pirma safanojas (un ari izlasija) par poteru un tad mani diezgan ka stipri apsmeja. bet tagad kad es izlasiju 6 HP man naca klat daudzi un prasija kas tur notiks. Pati pirma bija ta kas mani agrak visvairak apsmeja par HP.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 07.04.2006 17:45
Raksts #38


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nu vispaar muuus klasee vinjsh nav iipashi populaars!krievenes skolotaaja prasiiija:"nu kas tad jums tagad patiik Poters ja?" un tad veins zeens iekliedzaas:"fui poters"...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 08.04.2006 06:33
Raksts #39


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Manaa skolaa HP ir diezgan populaars, bet tie "populaarie" skoleeni, taa neuzskata,. taapeec domaaju ka daudzi sleepj to ka ir HP fani... Es godam neesaaju HP piespraudes pie somas uz skolu katru dienu! Un godiigi sakot taa arii esmu iepazinusi dazhu jaunus cilveekus... Un man neinteresaa ka tie nav no populaarajiem ljaudiim... Taa pat zinu ka pie vinjiem nekas netikshu piesakitiita - priekshkam melot un puuleeties velti... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
utiks
iesūtīt 08.04.2006 17:19
Raksts #40


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: nav tava daļa
Lecīgākais forumietis 2006



mūsu klasē biežāk runā par snowošanu un seksu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) es jūtos atstumts
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.06.2024 14:19