Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Māņticība, kādai māņticībai tu tici?
Kādai māņticībai tu tici?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 129
Viesi nevar balsot. 
tiigjeris
iesūtīt 15.05.2005 10:54
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



nu tad taa, es neesmu maanjticiiga (tomeer, veel nav izskaudies vecais paradums, proti " tfu tfu tfu"). piektdienaa 13. es neuztraucos. tas taksh ir mulkjiigi. driizaak cilveeki uztraucas, un paaraak par to aizdomaajas un tieshaam kko aizmirst utml. nju, juuzu atbildes luucu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

(ops, es ceru, ka sheit taac pavediens jaw nav bijis (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) ? negribeetu sataisiit baigo paarkaapumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) .

Šo rakstu rediģēja dragon_warrior: 15.05.2005 10:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Grēkmeistars
iesūtīt 13.04.2006 15:01
Raksts #81


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Patiesībā es nekam tādam neticu, bet ar tiem plīstošajiem spoguļiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) ir diezgan tiešām reāli iespējams, ka pēc spoguļa sasišanas kāds mirst, man tā ir gadījies ar vecmammu un arī mājdzīvniekiem (atradu ko salīdzināt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ) nu bet tas laikam ir vienīgais kam ticu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 15.04.2006 11:47
Raksts #82


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.




Es vispār tādā ziņā neesmu māņticīga, bet parasti pārspļaujos pār kreiso plecu..ieradums....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Deepeyed
iesūtīt 15.04.2006 11:49
Raksts #83


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.05.05
Kur: maskējos par šokolādi uz cepuma



man vairaakas..
reizeem paar kreiso plecu paarspljauju vai pieklauveeju pie koka..
ta veel es censhos ar labo kaaju no gultas iztrausties..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 22.04.2006 11:18
Raksts #84


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Es esmu māņticīga tikai dažās lietās.
par melno kaķi, un plīstošo spoguli.
Taču tagad tā vairs nav, jo kaķi ir mani mīļākie dzīvnieki. Un pēc tam kad es vienā dienā saplēsu 2 spoguļus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) , un nekas nenotika [ņemot vērā 7gadu nelaimi, nu jau 14], es to uzskatīju par muļķību.
Taču es nekad nerunāju šausminošas lietas,jo baidos, ka tās varētu notikt. Es paņemu un spļauju pār kreiso plecu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
elfiite
iesūtīt 25.04.2006 17:23
Raksts #85


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Riiga:)



es visdrīzāk par spļaušanu pār kreiso plecu, jo uz tā stāv velniņš, (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif) bet uz labā eņģelītis (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/innocent.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 29.04.2006 19:46
Raksts #86


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Par stāvēšanu uz kanalizācijas vāka. Visreālākais, kas var notikt - tu tur ievelsies iekšā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anhela
iesūtīt 29.04.2006 22:11
Raksts #87


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.02.06
Kur: En la casa de Lorena Rojas...



es vispār pārāk visādām māņticībām neticu, tas taču ir muļķīgi!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 29.04.2006 23:59
Raksts #88


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



ja saule rietot ir spilgti sarkanā krāsā, rīt gaidāma vējaina diena - šis ir mans mīļākais
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 30.04.2006 10:39
Raksts #89


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Ja paar celju paarskrien melns kakjis, tad gaidaama nelaime...

Man taa gadaas beizhi, ka shis miiljiais, jaukais minciitis, taa izdara, bet nelaimes veel nev bijis, es veel pa spiiti ej kur shis skreejis!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Un es neticu, visam shim... neesmu maanjticiiga!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 03.05.2006 20:22
Raksts #90


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



CITĀTS(juura @ 30.04.2006 00:59) [snapback]621011[/snapback]

ja saule rietot ir spilgti sarkanā krāsā, rīt gaidāma vējaina diena - šis ir mans mīļākais



un šitas arī parasti piepildās!!!!nopietni, wismaz man... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
bet tā es arī diez ko neticu, lai gan domāju, ka senatnē , kad šitos izdomāja, tie arī piepildijās..vnk tagad wiss ir TĀ mainījies un nekas jau arī nepiepildās... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lil`skater
iesūtīt 06.05.2006 12:47
Raksts #91


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.12.04
Kur: Parealitātē...



nu it kaa es vairaakaam no shiim ticu..sava zinaa arii neticu, bet censjos taa nedariit - taatad kaut ka ajau ticu..nu melniem kaiem neticu..bet spoguliem, svilposhanai, trepeem..sishanai pa koka virsu..taadaam ticu...:] daleeji...:]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spogulis
iesūtīt 07.05.2006 13:25
Raksts #92


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.06



Māņticība skar tikai tos kas tai padodas-garīgi neatīstītas personas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/two_handed.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Memory of Trees
iesūtīt 08.05.2006 14:29
Raksts #93


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.12.05
Kur: Vaaczeme



Es zinu daudz un dažāds māņticības, bet man liekas ka tas pilnīgi un galīgi garām. Kā var ticēt kaut kam tādam ko izdomājis kāds garlaicības nomākts cilvēks? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)

Bet tās jau tikai manas domas.

Vispār neesu māņticīga, bet ja tieši tā prasa tad ļoti reti pieklauvēju pie galda. Man liekas ka tas ir stūlbi ļaut lai tavu dzīvi nosaka kaut kāda stūlba māņticība. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Šo rakstu rediģēja Sindra: 04.09.2006 12:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rotveilere
iesūtīt 18.05.2006 16:56
Raksts #94


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.05
Kur: liepāja



pliistosajiem spoguljiem,bet nezinu kaapēc! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angry
iesūtīt 22.05.2006 15:53
Raksts #95


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.08.05
Kur: Jauka, klusa vieta , kur neviens tevi netraucē!



nekam launam es neticu ticu tikai labajam
Piemeeram draugos ir keedes veestules ja veestulee ir mineets kas labs liela iespeeja ka suutiishu taalaaak ja ne ka nesuutiishu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 07.06.2006 09:17
Raksts #96


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Laikam es ticu melnajiem kaķiem, kas pārskrien pār ielu, jo bieži man ir gadījušās pēc tā neveiksmes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ligaanna
iesūtīt 08.06.2006 19:53
Raksts #97


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.05
Kur: Turpat, kur parasti!



Nu vispār man ir mānticība uz vairāk lietām nosauktajā sarakstā: spļaušanai pār kreiso plecu, piesišanain pie koka un nesvilpošanai mājās. Pirmo un otro es parasti izpildu vienlaicīgi, ja vajag! Vispirms pārspļauju (vairāk gan vnk izdodu skaņas tpu, tpu )pār plecu un pēc tam trīs reizes piesitu pie jebkāda koka. Par to svilpošanu mājās man parasti aizrāda mamm, tadēl esmu to iegaumējusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
utiks
iesūtīt 09.06.2006 15:23
Raksts #98


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: nav tava daļa
Lecīgākais forumietis 2006



kāpšanai uz kanalizācijas lūkām.

jo

tas vāks var ielūzt, un tad tu iekristu, pāršķaidītu purnu pret rorēm un nosprāgtu kā smirdīgs suns savā vēmekļu un čuru peļķē. un tad tevi aprītu kanalizācijā mītošie savvaļas bomāri.

bokstaboj!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 12.07.2006 13:12
Raksts #99


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Ja pār ceļu pārskrien melnsaķis būs nelaime.

Un šitais nu ir galīgs bulshit! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Ja tu redzi ka kaķis pārskrien pār ceļu no kreisās uz labo pusi,TAD ir gaidāma nelaime,bet,ja kaķis pārskrien pār ceļu no labās uz kreiso pusi,TAD ir gaidāma laime!
Ja tu redzi,ka kaķis pārskrien no labās uz kreiso,tev būs laime,bet piemērm tam,kas nāks tev pretī būs nelaime... TEV iznākums būs tāds kādu TU redzi,nevis,ja es pagrieztos man būtu nelaime..

Un mas mīļākais ticējums ir ,ja jums sāp galva,tad uzlieciet sev galvā galvaskausu,tad sāpes no jūsu galvas pāries galvaskausā.
Un iedarbojas! Bet nevajag jau mājās turēt kkādu nīlzirga galvaskausu! Pietiek jau ar peles galvaskausu! Un katru reizi var izmantot vienu un to pašu galvaskausu! Ja liekas,ka esmu galīgi ******,tad PAŠI VAINĪGI!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja Liliya: 12.07.2006 13:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
josephine
iesūtīt 15.07.2006 02:39
Raksts #100


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Thoughts have taken me hostage, I have no clue where they're taking me
Susļiks



Visa pamatā ir ticība... ja tu tici tādām blēņām, tad tas tā arī notiek, ja netici, tad nenotiek. Es personīgi neticu, jo tāda māņticība sagādā tikai liekas problēmas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 22:08