Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Tavs ideaalais ienaidnieks
Dinaer
iesūtīt 18.01.2006 11:43
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



katram no mums ir kas taads , kas nepatiik, vai arii cilveeki, kas pashi par sevi, pat neko nedarot kaitina - varbuut kaadam ir tieshaam iists ienaidnieks ...

bet vispaar - es veleetos zinaat, kaadu, juus iedomaajaties to cilveeku vai lietu, vai paradiibu utt, utt, kas ir/vareetu buut juusu ideaalais ienaidnieks?

kaa juus to saprotat?

Žanete
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  « < 2 3 4  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 65)
Šamanis
iesūtīt 07.01.2008 17:01
Raksts #61


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.05.06
Kur: Bloody hell :D



Mans ideālais ienaidnieks varētu būt līdzīgs man, bet ļaunāks, tāds kurš pavisam noteikti meklētu izaicinājumu viņam būtu jābūt lielīgām un iespējams arī uzbāzīgam.....viņam būtu jābūt pietiekami spēcīgam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) lai tad kad mēs cīnītos, viņš arī man būtu pietiekami liels izaicinājums un viņa uzvarēšana būtu patiešām patīkama un mērķis būtu sasniegts... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alija
iesūtīt 16.02.2008 14:50
Raksts #62


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08



mja... ienaidnieki... tas vispār ir diezgan plaš temats... Inaidnieks var but cilvēk ar kuru tev ir nesaskaņas, vai kaut vai cilvēks kas tev vienkārši nepatī...
saistībā ar ienaidniekiem varu minēt pat piemēru... Manā klasē iet viena meitene... visiem viņa ir ienaidnieks, jo viņa ir vienkāši neciešama... ja mēģināsis no viņas atkratīties viņa kaut vai aiz spītības ņems un neliks tew mieru, kamēr nebūs pierādījusi savu taisnību (kuras diemžēl viņai nekad nav)...
Lai gan es esmu diezgan nosvērta pēc rakstura, bet viņa māk mani izsist no sliedēm... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mad.gif)



Njā, nu tas tā nedaudz no mana skatijuma par ienaidiekiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Anck-Su-Namun
iesūtīt 16.02.2008 15:57
Raksts #63


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08
Kur: visums, planēta Zame,Anglija, Londona



Nu man ir ienaidniece, bet es viņu vaira uztveru kā traucēkli.
Viņa ir glīta, stulba un pati nesaprot ko runa.
Mēs kluvām par ienaidniecēm ,kad mums bija 10 gadi.
Es viņu uzskatu ,ka viņa ir ideāla ,jo es vienmer varu uzminēt ,ko viņa ir iecerējusi.
Es varu novērst visus viņas uzbrukumus pirms viņa to ir sapratusi.

Šo rakstu rediģēja Anck-Su-Namun: 16.02.2008 15:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kniepiņa
iesūtīt 20.02.2008 20:44
Raksts #64


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.07
Kur: Kaut kur starp debesīm un elli



Beidzot apjēdzu, ka savu ideālo ienaidnieku jau esmu sastapusi - viņš krīt uz nerviem pat neesot klāt, tikai ar savu klātbūtni var sabojāt atmiņas par lielisku pasākumu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) , viņš neapšaubāmi ir dārzenis (prata spēju ziņā), ir uzpūtīgs un pārlieku pašpārliecināts, smejas par mazākajiem(par laimi vismaz tas uz mani nekādi neattiecas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) ) un pats riebīgākais tas, ka viņš neuzskata mani par ienaidnieku, bet gan drīzāk kā sāncensi(šad tad pagadās ka konkursos esam sīvākie pretinieki) turklāt no viņa nav iepējams tikt vaļā(gluži kā no piekaltušas košļenes)un visļaunākais ir tas, ak kādreiz bijām labi draugi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Moriartijs
iesūtīt 21.02.2008 15:55
Raksts #65


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: trust me, i'm a liar
Fotogrāfs 2009



dažreiz gadās, ka lielākais ienaidnieks esmu sev pati. gadās neizdarīt kaut ko, un tad nāk jaukās "sekas". bet pārsvarā ienaidnieks man ir laikapstākļi! nu kaitina! izeju no mājās, saule spīd, beidzas lekcijas, jābrauc mājās, krusa - sniegs - lietus, a es plānajā jakā! bet neko, mērfija likumus neviens nevar pārkāpt, ja vien nevar pareģot nākotni.

no cilvēkiem, nav man tāda atklāta nāvīga ienaidnieka, ja ir tad slēpjas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-Guilty-
iesūtīt 16.03.2008 13:22
Raksts #66


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.08
Kur: Dancefloor.



Hmm.. viņam noteikti ir jābūt spēcīgam tajā sfērā, kurā esmu spēcīga es. Noteikti jābūt labam vārdu krājumam, spējai oponēt un nepazemot, jo tas man šķiet bērnišķīgi.
Nu, godīgi sakot, apmēram sanāk mana kopija - tikai ar krasi pretējiem dzīves uzskatiem un viedokli. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 06.06.2024 13:30