Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tavs ideaalais ienaidnieks
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2
Dinaer
katram no mums ir kas taads , kas nepatiik, vai arii cilveeki, kas pashi par sevi, pat neko nedarot kaitina - varbuut kaadam ir tieshaam iists ienaidnieks ...

bet vispaar - es veleetos zinaat, kaadu, juus iedomaajaties to cilveeku vai lietu, vai paradiibu utt, utt, kas ir/vareetu buut juusu ideaalais ienaidnieks?

kaa juus to saprotat?

Žanete
resella
idealais ienaidnieks...skan tik pat jocigi ka miljaikais ienaidnieks. laughing.gif

esmu ieverojusi ka necieshu tadus cilvekus kas ir ljoooti lidzig man. pilnigi bez iemesla vinji man krit uz nerviem. silent.gif
tas butu parak parspileti-teikt ka man ir ienaidnieks. pagaidam ir tikai antipatijas... happy.gif
Ungaarijas ragaste
Vispār jau uzskatu, ka it kā nemaz nav ideālā ienaidnieka, tāpat kā nav ideāla cilvēka. Turklāt kam vispār vajadzīgs ienaidnieks? Labāk dzīvot draudzīgi laughing.gif
Bet atbildot uz jautājumu - mans ideālais ienaidnieks ir mana ļaunā puse, t.i. es pati, jo viņa mēdz izjaukt šo to plānotu, izturēties ne tā kā vajag, kad vajag izturēties savādāk, smieties par mani, kaitināt mani, uzmākties ar gudriem padomiem un pēc tam viszinīgi paziņot - Nu, es taču jau teicu, ka tā būs; un viņa ir tāda pesimiste!
Nu jā un ar to man pilnīgi pietiek, lai es vēl vēlētos sev ideālu ienaidnieku dzīvē laughing.gif
Sniega Rūķis
Idāls ienaidnieks, manā variantā, būtu tāds, kuru es arī prastu aizstāvēt vajadzības gadījumā, un ar, kuru es varētu arī sadarboties, ja vajag... Bet tomēr, lai mēs nekad naizmirstu, ka mēs viens/a otru ienīstam... Nu, jums,laikam, nesaprast, jo man jau pašai grūti saprast...
Axa Night
vienmēr esmu uzskatījusi par savu lielāku ienaidnieku pati sevi...ar to es domāju, savas apslēptās, noslēgtās maniakālās tieksmes, kas manuprāt piemīt principā visiem cilvēkiem, daži tās labāk, slēpj daži sliktāk...taču es apzinos, ka man arī ir tumšā puse, un pat ļoti tumša puse...mans ideālais pretinieks esmu es bez ierobežojumiem...
Sonrisa
Ideālais ienaidnieks man būtu tāds, kur es pazstu ldz pēdejam sikum un spētu sevi pret viņu aizstāvēt.. silent.gif
Roviela
Ideāls ienaidnieks ir tāds, kas ir ienaidnieks kādam citam, nevis man whistling.gif
Romija
Man šķiet, ka te vajadzētu noskaidrot, par kādu ienaidnieku iet runa. Vai par tādu, kas būtu visvisienīstamākais, vai taadu, kas ir ienaidnieks (vismaz teorētiski), bet no tā ļaunums vismazākais.
Hikari
Mans ideālais ienaidnieks? Pieļauju, ka man tādu negribētos. Vispār nepatīk negatīvas sajūtas, tas īpaši attiecas uz naidu un skaudību utt. Līdz ar to, es īsti labi nevaru saprast, kas ir mans "ideālais" ienaidnieks. Laikam tads, kas mani beigās spētu saprast un pieņemt un ar kuru varētu izlīgt... silent.gif
Seila
Ienaidnieks? Nekad tāds īsts ienaidnieks, man nav bijis. jā ir bijuši cilvēki, kuri mani kaitina, vai cilvēki, kuri kā saka "Liek malkas pagales starp riteņiem", bet nekad nav bijis tik nopietni, ka man būtu nāvīgi ienaidnieki. Ar kuriem ik reizi, kad tiekas ir strīdi.
Mans ideālais ienaidnieks? īsti pat nezinu. Laikam pēc rakstura viņam vajadzētu būt aukstam un dzēlīgam, kaut gan tas šajā gadījumā īsti neder par kritēriju, jo arī mani labākie draugi daži pēc rakstura ir auksti un dzēlīgi. Kas tad? īsti nezinu. Laikam ideāls ienaidnieks ir tāds, kurš nekad neuzbruks atklāti un tajā pašā laikā tās cūcības kuras varēs darīt, darīs atklāti. Viņš var izlikties par labu draugu un pēc tam nodot. Un ideālākais ienaidnieks ir tāds ar kuru tu vari kļūt arī draugs un no ienaidniekiem sanāk tuvākie draugi.
Ļaunākie ienaidnieki iemāca cilvēku strādāt un arī palīdz tikt vaļā no skumjām. Un vispār es uzskatu, ka lai kā ienaidnieki bojātu cilvēka dzīvi. Vienalga tieši ienaidnieks vienmēr būs blakus, atšķirībā no drauga. Tāpēc arī varētu izfrāzēt, ka nav draugu labāku par ļaunākajiem ienaidniekiem. Lūk tādas ir manas domas
Minki
Ideāls ienaidnieks? Protams, es nekad nevēlētos iemantot sev tiešām nopietnu ienaidnieku.
Bet ja runa iet apmēram par tādu lietu, kā - "Kas būtu ideālākais ar ko tu varētu cīnīties!?" (Tas nav domāts fiziskā ziņā!) Tad es vēlētos, lai mans "ienaidnieks" būtu ar mani līdzvērtīgs - spēkā, prātā, vecumā... Kaut kā tā...
gone away
Es nezinu, vai es sev gribētu ienaidnieku- man tādas lietas nav guži pa prātam. līdz ar to, ir grūti izdomat, kas ir mans ideālais ienaidnieks.
harijs
Droshi vien liidziigs Voldemortam. Tikai protams ne burvisu nreāla persona. Ideālam ienaidniekam , lai vins kluutu man par taadu, jaa buut izcili nelietiigam un ļaunam
WinterLea.
Ja runā par ienaidniekiem tad man tādu laikam ir diezgan daudz. Fuj. blink_a.gif
Ideāls ienaidnieks..hmm.. tādā nozīmē ka cilvēx kuru visvairāk ienīstu - nemaz nezinu kādam wiņam jābūt huh.gif
A bet tāds no kura wislabāk izwairīties noteikti būtu kāds nepazīstams cilvēx kas mani nepazīst un reti satieku u.t.t meele_a.gif
utkins
mans idealis pretinieks ir es pats two_handed.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Ienaidnieks - tā ir laba lieta.
Tas nekad neaizmirst tavas svētku dienas un ar sarkanu krāsu atzīmētās dienas kalendārā - daudz uzticīgāks, kā labs draugs.
Mans ideāls pretinieks - kaut kas līdzīgs man , jo problēmas rada "viena kleita, vieni svārki un zeķes , LOL".
Shadowstalker
Mirušu.
ogle.
Mans ideālais ienaidnieks - ..tā esmu es pati , jo kas gan cits, liek man visu darīt, ja ne es pati, kas gan cits nedara to ko grib veselais saprāts, zemapziņa- es pati. tā esmu es pati, bet tikai sev, jo citiem nespēju kaitāt ar sevi pašu cīnoties... tikai un vienīgi sev..

Ar cieņu mazā nenovērtētā būtne, kas alkst pēc atklāšanās, pēc saprašanas..[par daudz jau sāku..]
Parvati Patila
taa kaa neviens nespeej buut ideaals tad es neticu arii ideaalam ienaidniekam jebkuraa gadiijumaa vins var buut stulbaaks par mani vai gudraaks nezinu, bet man taads nepastaav silent.gif
berserks
Ideāls ienaidnieks ... nu viņam būtu jābūt mazliet labākam nekā man ... lai cīņa ar viņu liktu attīstīties un augt man pašam ... un līdz ar manu izaugsmi būtu jāaug arī viņam ... kautkā tā ... laikam ...
Adē
Ideāls ienaidnieks ir beigts ienaidnieks happy.gif

Bet ja runāt nopietni,mans ienaidnieks ir cilvēks,kas liek saprast draudzības vertību.
Ausminta
Ļoti skaists, ļoti nežēlīgs, ļoti spēcīgs, ļoti augstprātīgs, ļoti valdzinošs.

ideāls ienaidnieks - ienaidnieks, kas tevi iznīcina, bet kuru tu par to teju mīli. Ienīstamākais, bet neienīsts. Tad naids ir nebeidzams, jo pretinieks nav nogalināms.
dArkangelo
es pats sev esmu idēlais ienaidnieks. grin.gif
Overlord
Man ideāls ienaidnieks būtu fanātisks boļševiks.Jo fanātiskāks,jo gūtu lielāku baudu ar viņu izrēķinoties
Kalevale
Mans ideālais un lielākais ienaidnieks esmu es pati un vēl... mani ārkārtīgi kaitina cilvēki, kuri ir man līdzīgi [tas laikam nozīmē, ka esmu neciešama happy.gif ], nezinu, kādēļ tā, bet tā lūk ir! biggrin.gif

es pati --->
Kalevale//**//
lithos
nu protams, ka paši sev mēs esam tiešākie un visīstākie ienaidnieki, kaut gan es sevi par savu ienaidnieku neuzskatu... pārāk daudz jau sevi mīlu! nu bet ideālais ienaidnieks citas personas veidolā noteikti būtu nežēlīgi gudrs... lai no viņa arī kaut ko varētu iemācīties! viņam būtu jābūt arī fiziski spēcīgam... citādi man nerastos nekāda respekta pret viņu... un dzimumam liekas nav lielas nozīmes, kaut gan, protams, priekšroku dotu pretējam dzimumam... nu tā jautrības uzturēšanai! tad vēl viņam būtu jābūt viltīgam, nežēlīgi pašpārliecinātam, ar savu pārliecību par lietām un saviem dzīves principiem... hmmm... nu un pats galvenais ir tas, ka ir jābūt iemeslam, lai viņu ienīstu... un tam iemeslam ir jābūt pat ļoti pamatotam citādi naida jūtas kā tādas jau tiek izslēgtas pašā sākumā! nu ko vēl lai piebilst... lai tas būtu manis cienīgs ienaidnieks viņam jābūt in basics tādam kā es... tikai jāpārstāv viss tas, pret ko es cīnos...
Džozefīne
Nez..Man laikam nebūtu ideāla ienaidnieka grin.gif
Kalevale
CITĀTS(Kalevale @ 24.02.2006 09:59) [snapback]565180[/snapback]

Mans ideālais un lielākais ienaidnieks esmu es pati un vēl... mani ārkārtīgi kaitina cilvēki, kuri ir man līdzīgi [tas laikam nozīmē, ka esmu neciešama happy.gif ], nezinu, kādēļ tā, bet tā lūk ir! biggrin.gif

Opā... es atradu cilvēku, kurš man ir vēl ideālāks ienaidnieks, nekā es pati sev! Viņš no manis baidās, bet tomēr uzbrūk [ja to tā var nosaukt], viņš mani ienīst, bet tajā pat laikā viņam nav iemeslu mani ienīst, viņš mani ciena, es viņu arī, viņš izturas riebīgi, bet es laipni... Šādi vēl varētu turpināt, taču galvenais, ka esmu atradusi savu īsto un vienīgo ideālo ienaidnieku... Kaut gan nez, vai tas būs ilgi... parasti es saviem ienaidniekiem liekos pārāk jauka yucky_a.gif [negribu būt jauka], lai būtu ar mani naidā!
Ak, jā šim ienaidniekam ir viena būtiska iezīme, viņš ir džeks... tātad nav uz mani greizsirdīgs kāda džeka dēļ...[tā tas parasti ir ar meitenēm, pilnīgi besī!]

P.S. Kad mēs vairs nebūsim ienaidnieki [nez, kad tas notiks], mans labākais ienaidnieks atkal būšu es pati!!

es pati --->
Kalevale//**//
moonguide
Mans "ideālais ienaidnieks" ir tāds, kas visur cenšas mani pārspēt un izmanto pat ļoti nekaunīgus paņēmienus, lai to panāktu!
sinchuks
man shkjiet ideaalais ienaidnieks ir pilnigs pretstats. piemeram vinjam patik zirneklji, bet tew ne. un tapec tu vinju ienisti... mace.gif
JusticeKid
Ienaidnieks vispaar ir baisa lieta, taads kursh tev teju vai ljaunu veel.Labaak taadus nevajag no tiem tik nelaimes, uzliks vel jums ljaunu aci vai uzriidiis kaadu laastu, taa nav joka lieta. Kaut gan izlaadei taads nodereetu, jo vareetu savu negatiivu uzlikt shim, bet tam nekas nekaiteetu jo ienaidniekam jau pie broshas tavas emocijas vai kapriizes, taa kaa pie gadiijuma tev ar nevajadzeetu justies vainiigam. fear.gif
Patriote.
Ideāls ienaidnieks? Hmm labs jautājums - tāds, kas beigās zaudēs? Tas tā kā būtu pareizi. smile.gif

Bet nu ideāls ir tāds, kas mani prom novest līdz roku trīcēšanai un nervu dedzināšanai. Tāds, kas liek man vārīties un tāds, kuru es godīgu atzīstu, ka vēlos nosist. Jā tāds ir mans ideālais.

man šķiet, ka 2 cilvēki var izpelnīties šo godu laughing.gif
MooN fLoWeR
Ienaidnieks?? MM.. LAikam, ka es pati sev.. Mana labā puse baidās no manas greizās-nepareizās puses.. grin.gif Nu tas jau mans lielākais inaidnieks... huh.gif smile.gif
Skalds
Idealais ienaidnieks man būtu tāds kurš neeksistē. Tomēr es cilvēkus bieži riktīgi nokaitinu.........
Un ta kā man nav tāds jāmeklē grin.gif
kikjo
Ideāls ienaidnieks ir tāds kurš liek domāt kā viņu satriekt, liek piepūlēt smadzenes, ja tu kādu vari satriekt ar pirmo reizi viņš vai nu ir vāja perssonība vai ari tu viņam tiri labi patīc grin.gif ar tādiem '' ienaidniekiem'' ir ciešāka saikne nekā ar draugiem grin.gif
Ledene
Roviela un Shads jau kodolīgi izteica manu viedokli grin.gif.

Tāds, kas mani spēj nokaitināt visur un jebkur, publiski pazemo, kaut kādā ziņā mani pārspēj, un to izmanto negatīvā nozīmē, velkas līdzi kā ēna, izplata nepatiesas baumas - cilvēki, kas mani vienkārši tracina. Bet vai tie uzreiz kļūst arī par ienaidniekiem ? Nedomāju.
Drīzāk tie, kas nodara kādu neatgriežamu pārestību man tuvajiem cilvēkiem, turklāt tīši un nenožēlo to.. Varbūt tādi ?
Nav man ienaidnieka, par laimi. Un nebūs, jo pati tādus nemeklēju un cenšos dažādus konfliktus apdzēst jau sākumā.
unciz
ienaidnieki, emm...nu ne gluži es teiktu cilvēki kas mani šausmīgi kaitina. tādu ir sasodiiti daudz. kādi viņi ir: riebīgi pretīki pamuljķi kas visu laiku tevi aiz muguras aprunā un acīs pateikt neko sakarīgu navar. pie tādiem pašiem pamuljķiem jāpieskaita arī visi tie kas tev nemitīgi brauc augumā un kā viņam no tevis k-ko vajag momentā pielien...slikti metas no tādiem sick.gif yucky_a.gif un lai cik tas arī skumīgi nebutu es pazīstu ļoti daudz tādus cilvēkus...
josephine
Ienaidnieks? Kas tas tāds???
man nav ienaidnieku...
Bite
Mans ideālais ienaidnieks ir tas, kas nepievērš man uzmanību un nemaz ar mani nerunā utt..happy.gif
shocked mouse
interesants jautaajums...
nu taadu iistu ienaidnieku man itkaa nav...tikai taadi cilveeki kas neptaiik. taadi gan ir.
Man nepatiik cilveeki kas melo.
Flora
esmu draudziga....man nav bijuši tadi riktigi ienaidnieki (tadi ar kuriem nonaktu lidz riktigam konfliktam...)

Bet vispar, esmu ieverojusi, ka man nepatik cilveki kas ir labaki par mani... whistling.gif ...ta nu tas ir....stulbi...
Bet ari tad ne jau nu visi, ir tadi kurus es taisni tad saku ļoti cieniit!!! un ari tad es pret vinjiem cenšos izstureties normali un savu nepatiku iipashi neizradit...galu gala vinji jau nav vainigi, ka man ar viņiem laikam jau raksturi nesaskan...

Bet vispar man liekas ka vislabakais ienaidnieks ir tads, kas vispar nav mans ienaidnieks!!!!
.nepatik man ar cilvekiem kassities... tongue.gif
Andromeda
Ideālākais veids kā ar kādu cīnīties, ir cīnīties ar viņa paša ierčiem.
Tātad šim kādam, kas gribētu mani nolīdzināt līdz ar zemi, būtu jābūt ļoti līdzīgam man,
varbūt pat nedaudz advancētākam kā es.
laughing.gif līdz šim es tādu cilvēku neesmu satapusi, bet ja sastapšu,
man ir formula kā cīnīties ar viņu. ---> Ideālākais veids kā ar kādu cīnīties, ir cīnīties ar viņa paša ierčiem. tongue.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
perfektais meitēns.
tāda, kurai es matus gribētu izraut laukā .
Neģērbjas nesmuki, nekrāsojas, nemīl, neienīst, mācās uz 9 [ iaiaiaiaia, kāpēc man par doktora darbu 8. klasē neielika 10 ???... mm... ] , perfekti vecāki, skaistule, tieva, ar puišiem nesienas, nedzer, nepīpē, pirms katras stundas lūdz Dievu.

Ai, aizmirsu.
Blondīne.
Kniepiņa
Naviens cits nevar būt tik liels ienaidnieks, kā slimība, kas sagrauž no iekšpuses tā, ka tu to pat nepamani. Kaut gan pareizs ir arī seno romiešu teiciens"homo homini lupus est" - “cilvēks cilvēkam vilks”
Develin_
Kāds, kurš būtu mats matā kā es. Tas būtu ne tikai kaitinoši, bet arī nāvīgi.
Es pati jau esmu pietiekoši jocīga, kur nu vēl kādu tieši tādu pašu blakus.
maardzha

jebkurš cilvēks. ne lieta, ne dzīvnieks, ne kāda paranormāla parādība nevar būt tik nežēlīgs kā cilvēks.
Ideāls ienaidnieks- nežēlīgs, egoistisks, pašpārliecināts, negodīgs, biedējošs. smile.gif
Flerina
cilvēks (vai kas cits) kurš/a kam nav laikacitiem, kurš/a nevēlas uzklausīt otu utt.

sad.gif angry.gif

P.S. Man RIEBTOS arī tāds cilvēks kurš/a mētā kruto vai tēlo labiņo (vai PAT abi kopā)... cool.gif yucky_a.gif cool2.gif innocent.gif
Elony
Mans ideālais ienaidnieks. Vienīgais, kas būtu patiešām nopietns pretinieks, sava laika visvarenākais un bīstamākais cilvēks virs zemes. Gudrs, viltīgs un nežēlīgs.

Massacre
Ienaidnieks pats par sevi ir ideāls, tikai tāpēc, ka pastāv. Viņš tev nekad nemelos, bet pateiks visu kā ir un , pat ja tas būs pārspīlēti, tajā būs kaut maza daļa patiesības.
Mis_Chocolate
Tāds ar kuru es ilgi nepaliktu ienaidniekos-izcils skaistums+šarms. laughing.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.