Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Tavs ideaalais ienaidnieks
Flora
iesūtīt 22.07.2006 14:29
Raksts #41


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



esmu draudziga....man nav bijuši tadi riktigi ienaidnieki (tadi ar kuriem nonaktu lidz riktigam konfliktam...)

Bet vispar, esmu ieverojusi, ka man nepatik cilveki kas ir labaki par mani... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) ...ta nu tas ir....stulbi...
Bet ari tad ne jau nu visi, ir tadi kurus es taisni tad saku ļoti cieniit!!! un ari tad es pret vinjiem cenšos izstureties normali un savu nepatiku iipashi neizradit...galu gala vinji jau nav vainigi, ka man ar viņiem laikam jau raksturi nesaskan...

Bet vispar man liekas ka vislabakais ienaidnieks ir tads, kas vispar nav mans ienaidnieks!!!!
.nepatik man ar cilvekiem kassities... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 25.07.2006 12:25
Raksts #42


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Ideālākais veids kā ar kādu cīnīties, ir cīnīties ar viņa paša ierčiem.
Tātad šim kādam, kas gribētu mani nolīdzināt līdz ar zemi, būtu jābūt ļoti līdzīgam man,
varbūt pat nedaudz advancētākam kā es.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) līdz šim es tādu cilvēku neesmu satapusi, bet ja sastapšu,
man ir formula kā cīnīties ar viņu. ---> Ideālākais veids kā ar kādu cīnīties, ir cīnīties ar viņa paša ierčiem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 25.07.2006 13:02
Raksts #43


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



perfektais meitēns.
tāda, kurai es matus gribētu izraut laukā .
Neģērbjas nesmuki, nekrāsojas, nemīl, neienīst, mācās uz 9 [ iaiaiaiaia, kāpēc man par doktora darbu 8. klasē neielika 10 ???... mm... ] , perfekti vecāki, skaistule, tieva, ar puišiem nesienas, nedzer, nepīpē, pirms katras stundas lūdz Dievu.

Ai, aizmirsu.
Blondīne.

Šo rakstu rediģēja Porcelāna Eņģelītis: 25.07.2006 13:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kniepiņa
iesūtīt 16.12.2007 13:54
Raksts #44


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.07
Kur: Kaut kur starp debesīm un elli



Naviens cits nevar būt tik liels ienaidnieks, kā slimība, kas sagrauž no iekšpuses tā, ka tu to pat nepamani. Kaut gan pareizs ir arī seno romiešu teiciens"homo homini lupus est" - “cilvēks cilvēkam vilks”
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Develin_
iesūtīt 16.12.2007 22:43
Raksts #45


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.07
Kur: tur. tur tukšumā un brīvība.



Kāds, kurš būtu mats matā kā es. Tas būtu ne tikai kaitinoši, bet arī nāvīgi.
Es pati jau esmu pietiekoši jocīga, kur nu vēl kādu tieši tādu pašu blakus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maardzha
iesūtīt 16.12.2007 23:38
Raksts #46


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.12.07




jebkurš cilvēks. ne lieta, ne dzīvnieks, ne kāda paranormāla parādība nevar būt tik nežēlīgs kā cilvēks.
Ideāls ienaidnieks- nežēlīgs, egoistisks, pašpārliecināts, negodīgs, biedējošs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flerina
iesūtīt 17.12.2007 15:08
Raksts #47


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.07
Kur: Cēsis



cilvēks (vai kas cits) kurš/a kam nav laikacitiem, kurš/a nevēlas uzklausīt otu utt.


(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/angry.gif)


P.S. Man RIEBTOS arī tāds cilvēks kurš/a mētā kruto vai tēlo labiņo (vai PAT abi kopā)... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yucky_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool2.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/innocent.gif)

Šo rakstu rediģēja Flerina: 17.12.2007 15:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 17.12.2007 15:28
Raksts #48


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Mans ideālais ienaidnieks. Vienīgais, kas būtu patiešām nopietns pretinieks, sava laika visvarenākais un bīstamākais cilvēks virs zemes. Gudrs, viltīgs un nežēlīgs.
(IMG:http://i165.photobucket.com/albums/u79/s_gelashvili/300px-Stalin1.jpg)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 17.12.2007 15:39
Raksts #49


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Ienaidnieks pats par sevi ir ideāls, tikai tāpēc, ka pastāv. Viņš tev nekad nemelos, bet pateiks visu kā ir un , pat ja tas būs pārspīlēti, tajā būs kaut maza daļa patiesības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Chocolate
iesūtīt 17.12.2007 16:07
Raksts #50


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07
Kur: Mājas



Tāds ar kuru es ilgi nepaliktu ienaidniekos-izcils skaistums+šarms. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kauliņš
iesūtīt 17.12.2007 16:22
Raksts #51


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.07



jēziņ, esmu egoiste, lai kā arī censtos to noliegt. mnai kaitina tas, ka citiem ir labāka atzīme, labāks garastāvoklis, ka citiem pievērš vairāk uzmanības. *betesdiktidikticīnosaršoieradumu*

tādam man ideālākais ienaidnieks būtu --> laimīgs, jautrs kompānijas cilvēks, gudrs, stiprs, tāds kam sveša jebkāda norāle un robežas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grēkmeistars
iesūtīt 17.12.2007 17:43
Raksts #52


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.04
Kur: Pie krāna
Savādnieks



Tracinošismieklīgais ienaidnieks:
1. Jēlas frāzes
2. "Pilnīga pielipšana" bez iemesla
3. Zems attīstības līmenis
4. Apbrīnojama pašpārliecinātība, ka esmu neiespējami asprātīgs un foršs.

Nopietni nevēlamais ienaidnieks:
1. Ļoti gudrs, bet cinisks un visamcauriredzošs.
2. Manis apbrīnots cilvēks, kura viedoklis man šķiet ļoti pievilcīgs.
3. Cilvēks pats ir pievilcīgs.
4. Ar noslieci pazemot visu, kas kustas.
5. Dziļš cilvēks.

Šo rakstu rediģēja Perfumer: 17.12.2007 17:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 17.12.2007 19:21
Raksts #53


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(kauliņš @ 17.12.2007 16:22) *
mnai kaitina tas, ka citiem ir labāka atzīme
MUAHAHAHAHAHAHAHA!!!111oneeleven *RĒC*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nazgul
iesūtīt 17.12.2007 21:38
Raksts #54


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.05
Kur: mājās



Lords Voldemorts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 17.12.2007 21:43
Raksts #55


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



CITĀTS(berserks @ 26.01.2006 15:23) *
Ideāls ienaidnieks ... nu viņam būtu jābūt mazliet labākam nekā man ... lai cīņa ar viņu liktu attīstīties un augt man pašam ... un līdz ar manu izaugsmi būtu jāaug arī viņam ... kautkā tā ... laikam ...


Piekrītu..

šobrīd ļoti krīt uz nerviem Una...Laikam pārāk iedomīga...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ķipītis amonjakā
iesūtīt 07.01.2008 00:18
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.10.07
Kur: putekšņu vācēju rumpīšos



Man tāda nav. Neesmu saskārusies ar ienaidniekiem, tapēc es nemāku teikt, kāds būtu mans ideālais ienaidnieks. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 07.01.2008 11:55
Raksts #57


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Ta bulšits. Ideāls ienaidnieks ir tāds par kuru es jūtos galvastiesu pārāks un zinu, ka esmu daudz krutāks par viņu. Tāds ienaidnieks no kura nav jābaidās. Tads uz kuru man pilnīgi vienlaga, bet es viņu kā persona tracinu, viņš gatavs sev galu padarīt dēļ tā, ka mani ienīst, bet viņš neko man nav spējīgs izdarīt. Respektīvi mani viņš netracina, es viņu gan, bet viņš nav spējīgs neko man izdarīt. Ienaidnieks no kura var gūt baudu, to visādi izņirgājot. Ienaidnieks pret kuru tu vari cīnīties esot spēka pozīcijās.

Bet tā vispār man nav ienaidnieku. Vismaz tādi par kuriem es zinātu. Man var būt nepatika pret kādu, bet tā ''es tevi ienīstu, kaut tu nomirtu nepaēdis'' gan šķiet nav.

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 07.01.2008 12:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 07.01.2008 14:41
Raksts #58


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Piekrītu DarkJedi.
Un, ņemot vērā visus priekšnosacījumus, man šāda ienaidnieka nebūtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 07.01.2008 15:24
Raksts #59


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



kāds, kas ļoti atš''kirās no manis. gan interesēs, uzvedībā, nicinoši izturās pret mani un citiem... nu tā apmēram. es pat varētu to cilvēkus nosaukt vārdos, bet nē... iztiksiet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nadīna
iesūtīt 07.01.2008 15:31
Raksts #60


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.07



Protams, vienmēr labāk dzīvot bez ienaidniekiem vispār, taču kā ideālo ienaidnieku varētu saukt bijušo draugu. To cilvēku pazīstu pats, tas cilvēks pazīst mani. Ir naids, kas vijas ar bailēm par to, ka bijušais draugs zin vissvājākas vietas un zin daudz informācijas par savu pretinieku, tas ir tā-neizpaudīšu es, kamēr neizpaudīs viņš- šādas bailes liek uzmanīties un stiprināt sevi.Nevis nejēdzīga pēršanās par stulbām lietām, kā naida izpausme, bet pietiekami asa un nicinoša vārdu spēle. Intelekta līmenis gana augsts, lai nebūtu tukša bļaustīšanās un apmelošana, bet tā būtu kā pārbaude sevis stiprināšanai. Nekas labs vai pašam glaimojošs, bet tāds, manuprāt, ir ideāls ienaidnieks. No kura iespējams ko iegūt un mācīties.

Šo rakstu rediģēja Nadīna: 07.01.2008 15:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 06:14