Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> NK noteikumi

1. Iesūtītajiem pavedieniem jābūt par tēmu. Pirms izveido pavedienu, izlasi sadaļas NK aprakstu!
2. Tas pats attiecas uz iesūtītajiem rakstiem. Nav atļauts spams. Ja vēlies turpināt diskusiju par kādu citu tematu, izveido jaunu pavedienu!
3. Esi iecietīgs un cieni citu viedokli arī attiecībā uz jautājumiem, kuros tev pašam ir stingra pārliecība.
4. Aizliegts rupji lamāties un apvainot citus biedrus. Ja ir nepieciešamība iebilst, paud savus iebildumus korekti un pieklājīgi!
5. Aizliegts iesūtīt rakstus, kas pārkāpj PG-13 reitingu.
6. Centies savu viedokli izteikt plašāk! Pāris vārdi skaitīsies spams. Par to, kas ir spams, lasi šeit.
7. Centies rakstīt, ievērojot ortogrāfiju un interpunkciju, bet, galvenais, raksti tā, lai tas būtu citiem saprotams. Foruma vadītājam ir tiesības rediģēt nesaprotamus vai neatbilstošus pavedienu virsrakstus un aprakstus.
8. Pims iesūtīt pavedienu, paskaties, vai tāds jau neeksistē! Līdzīgs pavediens var tikt iepludināts jau esošā vai slēgts.

> Ilustrētā Zinātne, žurnāls par moderno zinātni un tās attīstību
harijs
iesūtīt 22.12.2005 11:49
Raksts #1


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



Vēl līdz 23. decembrim iespējams abonēt šo patiesi lielisko žurnālu. Tā galvenais redaktors ir Vents Zvaigzne, slavenais Prāta bankas uzvarētājs.

Zūrnālā būs stāstīts par visu jauno, modwerno, ar tehnoloģijām un zinātni saistīto, būs iespējams uzdot sarežģītus zinātniskus jautājumus, uz ko žurnāls tad arī sniegs atbildes.(piem. kāpēc piens ir balts?) Tas viss buus visai pamatrīgi animēts, lai arī tu zinātu kā tas izskatās. Ja tu lasīsi par melno caurumu, tādu arī redzēsi!!!!!!!!

Šo rakstu rediģēja harijs: 22.12.2005 11:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
JusticeKid
iesūtīt 27.02.2006 10:42
Raksts #21


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



Njaa mums maajaa abonee sho zhurnaalu un jaasaka es to lasu vietaam ar interesi, kaa jums patika raksts par kloneeshanu un to ka pat cilveekam buus iespeejami spaarni, tikai zheel ka tad nevarees buut rokas un lidot jau taapat nevarees bet tomeer kas zin varbuut peec kaada laika zinaatne labos arii to...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
moonguide
iesūtīt 02.03.2006 22:22
Raksts #22


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Nu Tur !!



Man patīk vārds "ILUSTRĒTĀ ..."!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Tas nozīmē, ka tur ir daudz bildīšu, ja? Tas ir priekš manis! Tā es varu tā kārtīgi uztvert, ja ir arī vizuāli ko apskatīt nevis tikai tukšs teksts! Būs jāiegādājas!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smartass.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
amanda
iesūtīt 03.03.2006 18:36
Raksts #23


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.05
Kur: Kad Kurbijkurnē, tad pie datora...



Vienreiz man to nopirka mamma.Man žurnāls patika, jo tajā stāstīts par jauniem atklājumiem un pētījumiem.Man tādas lietas patīk.Labs žurnāls, tikai diezgan dārgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ledene
iesūtīt 30.03.2006 13:32
Raksts #24


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Kur: Rīga



Esmu palasījusi šad tad, tāds krāsains visādu faktu savārstījums. Katrs raksts ar kaut ko ļoti piesaista sākumā, taču tā arī nespēj sniegt pilnīgas atbildes uz dažādiem jautājumiem par attiecīgo tematu un šķiet īsti nepabeigts. Tāds nedaudz primitīvs liekas. Bet ašai pāršķirstīšanai [tāpat kā Ginesa Rekordu grāmatas] der tīri labi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WinterLea.
iesūtīt 30.03.2006 13:34
Raksts #25


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.05
Kur: violet hill



Man vecāki šito pērk, taču abonēt laikam netaisās. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) man arī patīk palasit, reizēm gan nesaprotu daudz ko, bet tā ir tīri ok. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) man ļoti interesē viss, kas tur rakstīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
birokraac
iesūtīt 01.04.2006 11:23
Raksts #26


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Nu ja nerēķina dažas kļūdas, tad palasīt var, bet tikai un vienīgi kā literatūru nevis ubersuperduperkrutu zinātni, tik vien kā bildes, Nacinālajā ģeogrāfija i to citreiz ir vairāk paskaidrots, tādā bērnu enciklopēdiju līmenī (tas ir pat ļoti labi, jo cilvēkus biedē sarežģītas lietas) kuru derētu parediģēt, piemēram, vienā numurā bija suns un viņa klons foto, jāpeizīmē, ka žurnāls iznāca pēc tam kad to korejiešu zinātnieku biaj atmaskojuši, un nekāds klons tas kucēns nebija! Vienkārši nevajag akli pārtūlkot vecus izdevumus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Vents Zvaigzne_*
iesūtīt 07.04.2006 12:24
Raksts #27





Viesi




CITĀTS(birokraac @ 01.04.2006 11:23) [snapback]599177[/snapback]

Piemēram, vienā numurā bija suns un viņa klons foto, jāpeizīmē, ka žurnāls iznāca pēc tam kad to korejiešu zinātnieku biaj atmaskojuši, un nekāds klons tas kucēns nebija! Vienkārši nevajag akli pārtūlkot vecus izdevumus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Šajā gadījumā žurnālā kļūdas nebija. Korejiešu zinātnieks tiešām tika atmaskots, jo nebija veicis lielu daļu no atklājumiem, kurus sev piedēvēja. Taču attiecībā uz nofotografēto sunīti viss ir kārtībā - esperti atzina, ka šajā gadījumā viņš nav melojis un suns tiešām ir klonēts. Tāpēc žurnālā nebija jāievieto kļūdas labojums.

Savas atsauksmes un kritiku varat sūtīt uz adresi ilustreta.zinatne@mgtops.lv
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 23.04.2006 11:31
Raksts #28


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Žurnāls pats par sevi tā neko, bet pats labākais ir tas, ka tas rakstīts ļoti sarežģītā valodā. šo to jau saprast var, bet nu pavidu ir īpaši zinātniski vārdi, kuriem pat mani senči nozīmi nezināja...
Interesantas lietas tur var izlasīt, daudz ko jaunu uzzināt, tikai jābūt blakus vārdnīcai vai arī pašam jābūt ļoti zinātniskam cilvēkam. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 03.07.2006 22:59
Raksts #29


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



intereses pēc novilku DC++ trīs žurnāla numurus elektroniskā formātā. diezgan iznteresants un bilžu arī padaudz. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) varbūt arī kādu numuru vajadzēs kādreiz nopirkt, jo šāda veida lasāmviela ir prātīgāka, vērtīgāka un patīkami atšķiras no daudzajiem tenku un padomu pārpublicējumu žurnāliem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 03.07.2006 23:23
Raksts #30


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Ārkārtīgi jauks žurnāls. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Proti, ja to nelasa ar mērķi iegūt padziļinātas zināšanas par kaut ko. Tur ir virspusēji aplūkotas visas aktualitātes, valoda žurnālā ir pievilcīgi vienkārša, un šādus tādus krikumus jau nu cilvēks uzzina. Kas dod viņam savukārt iespējas meklēt internetā konkrētākus skaidrojumus par tām tēmām, kas viņu ieintriģējušas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tāda viegla lasāmviela, teiksim tā. Terra gan ir labāka ar saviem pamatīgajiem skaidrojumiem un zinātnisko pamatojumu, taču grūtāk sastopama, man domāt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Vēl viens IZ pluss ir fantastiskie fotoattēli. Ārkārtīga kvalitāte vispār.
Un vēl -- vidusmēra cilvēks, izlasot Ilustrēto Zinātni, sajūtas gudrāks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif) nu vai tad tas vien nav jauki, sagādāt kādam cilvēkam patīkamu pseidointeliģences sajūtu? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Un vispār -- raksts pēdējā numurā par Dubaiju, manuprāt, lielisks. Vispār tie, errr, ceļojumu (sasodīts, cik nepiemērots vārds! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) ) apraksti viņiem ir burvīgi. Varbūt tāpēc, ka neko īpaši sarežģītu tur nemaz nevajag.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Antons Ego
iesūtīt 04.07.2006 01:07
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.06.04
Labākais GP atdzejotājs 2007



Tu divreiz lietoji vārdus "ārkārtīgi" un "žurnāls", čem.

bet iz ir ok. mums tualetē viņš vienmēr uzrodas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)

Šo rakstu rediģēja rakitins: 04.07.2006 01:07
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr.martin
iesūtīt 04.07.2006 09:21
Raksts #32


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06



pasuutu sho zurnaalu jau gadu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 04.07.2006 19:15
Raksts #33


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(Alchemy @ 04.07.2006 00:23) [snapback]1002293[/snapback]
Kas dod viņam savukārt iespējas meklēt internetā konkrētākus skaidrojumus par tām tēmām, kas viņu ieintriģējušas.
Piemēram, cik ilgā laikā pieharčīt vannu.

CITĀTS(Alchemy @ 04.07.2006 00:23) [snapback]1002293[/snapback]
Un vēl -- vidusmēra cilvēks, izlasot Ilustrēto Zinātni, sajūtas gudrāks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif) nu vai tad tas vien nav jauki, sagādāt kādam cilvēkam patīkamu pseidointeliģences sajūtu?
Beidzot viens praktisks labums - pēc tam par tādiem var lieliski ņirgāties.

CITĀTS(mr.martin @ 04.07.2006 10:21) [snapback]1002330[/snapback]

pasuutu sho zurnaalu jau gadu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tik ilgi vispār iznāk? Bet es arī. Nejaukt ar abonēšanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andromeda
iesūtīt 24.07.2006 15:55
Raksts #34


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Interesants žurnāls.
Maksā arī tikpat interesanti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Bet ir to vērts!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 24.07.2006 16:22
Raksts #35


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



CITĀTS
CITĀTS
CITĀTS(mr.martin @ 04.07.2006 10:21)

pasuutu sho zurnaalu jau gadu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Tik ilgi vispār iznāk? Bet es arī. Nejaukt ar abonēšanu.


Burvīgi skatīties, kā
Shad's ar savu maigumu vēršas pret citiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)




Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sol Invictus
iesūtīt 24.07.2006 17:23
Raksts #36


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: Tallina
Niks 2006



Lasu gan Terru, gan Ilustrēto Zinātni - saturs ir dažāds un lasot tikai terru tu neiegūsti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/fear.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neita
iesūtīt 24.07.2006 18:36
Raksts #37


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.10.05
Kur: Liepāja



Terra ir diezgan pasmaga literatūra fizikas, mikro/makro bioloģijas, ķīmijas utt ziņā. Savukārt IZ tas viss ir parasto cilvēku valodā skaisti izklāstīts + vēl skaists attēls klāt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Piemēram, tiem cilvēkiem, kuriem vizuālā un redzes atmiņa ir izteiktāka, ir iespēja daudz ko iemācīties un saprast, vismaz mazliet savu panorāmu padarīt plašāku (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smartass.gif) . IZ sniedz interesantāku, sistemātiskāku informāciju par vēsturi - tādiem pašiem notikumiem, kādiem mācāmies skolā.
Tiesa, ceniņa ir tāda, kāda nu ir (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) , bet cenšos tomēr nopirkt...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Snorkes Jaunkund...
iesūtīt 24.07.2006 18:47
Raksts #38


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Zilganzaļā, saules caurspīdētā, jūras vilnī



man patīk ilustrētā zinātne. pat ļoti. diezgan viegli lasāms, saprotams. nu, labs žurnāls. Pasūtīt gan nepasūtam, bet vienmēr nopērkam! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bite
iesūtīt 22.08.2006 18:14
Raksts #39


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.07.06



Es šo žurnālu sen vēlējos iegādāties, bet tā arī nesanāca!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Flora
iesūtīt 22.08.2006 20:38
Raksts #40


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.06
Kur: vārtos tikko uzsnigušā sniedziņā...



es ar viņu lasu...godigi sakot ne tik daudz lai kaut ko uzzinatu, bet tapec ka ir interesanti...it ipashi fakti par veesturi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 17:49