Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ilustrētā Zinātne
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris
Lapas: 1, 2
harijs
Vēl līdz 23. decembrim iespējams abonēt šo patiesi lielisko žurnālu. Tā galvenais redaktors ir Vents Zvaigzne, slavenais Prāta bankas uzvarētājs.

Zūrnālā būs stāstīts par visu jauno, modwerno, ar tehnoloģijām un zinātni saistīto, būs iespējams uzdot sarežģītus zinātniskus jautājumus, uz ko žurnāls tad arī sniegs atbildes.(piem. kāpēc piens ir balts?) Tas viss buus visai pamatrīgi animēts, lai arī tu zinātu kā tas izskatās. Ja tu lasīsi par melno caurumu, tādu arī redzēsi!!!!!!!!
Daniels_Redclifs
interesanti, cik aboneeshana maksaa uz gadu ? smile.gif
Shadowstalker
Tik lielisks tas žurnāls nemaz nav. Tādi spīguļi cirvjiem.
Livillas
Abonēju.Uz gadu.Domāju pilnveidot savas zināšanas par zinātni.
Džūna
Mums skolas bibliotēkā tas ir parādījies. Pat ļoti interesanta lasāmviela.
smidzenite
Mums arī skola pasūtīs uz nākamo gadu... bet vispār reāls žurnāls, tik tāds padārgs lasa_a.gif yahoo_a.gif
Roviela
CITĀTS(Shadowstalker @ 22.12.2005 14:59) *
Tik lielisks tas žurnāls nemaz nav. Tādi spīguļi cirvjiem.

Ieteiksi latviski kaut ko labāku? smile.gif
Es arī abonēju uz gadu, jo tas žurnāls vismaz no visādiem citādiem patīkami atšķiras ar to, ka tur lielākā daļa nesastāv no pseidozinātniskiem murgojumiem un pārspriedumiem par tēmu, cik viss ir noslēpumaini un neizprotami, baidieties, cilvēki! nekad neko nevar zināt! un mums jau nekad nesaka patiesību! un saldam ēdienam horoskopi beigās. grin.gif
Shadowstalker
Terru? smile.gif
joua
taa iznaak paaraak reti.
Roviela
CITĀTS(Shadowstalker @ 23.12.2005 21:17) *
Terru? smile.gif

Oi! Tā ir ļoti cienījama, bet savādāka. Nav gluži tas. Man patīk, ka Ilustrētajā raksti pārsvarā ir īsi. Tas, kas man ne vienmēr patīk National Geographic.
tirkiiZza
CITĀTS(harijs @ 22.12.2005 11:49) *
Ja tu lasīsi par melno caurumu, tādu arī redzēsi!!!!!!!!
khmm.. Ja nemaldos, melno caurumu NEKĀDI nav iespējams redzēt - var tikai nojaust par tā esamību.. =D

Bet, ja par tēmu, IZ tiktiešām varētu būt tīri interesants izdevums - ceru, ka man skolas biblenē tas nākamgad būs atrodams.
Chukonens
Tākā man ļoti patīk zinātne nopirku šo žurnālu, izlasiju, patika, taisos abonēt!

P.S. to žurnālu var abonēt visu laiku!
spāre
ō, Ilustrētā Zinātne rolleyes_a.gif
man jau ļoti patīk, gribas arī abonēt. žēl tikai, ka dārgs, nu bet...
Kriss
Es arī lasu Ilustrēto Zinātni! Diezgan interesanta, lai gan citur var redzēt dažas nepilnības....
sniper
Vēl līdz 23. decembrim iespējams abonēt šo patiesi lielisko žurnālu. Tā galvenais redaktors ir Vents Zvaigzne, slavenais Prāta bankas uzvarētājs.

Zūrnālā būs stāstīts par visu jauno, modwerno, ar tehnoloģijām un zinātni saistīto, būs iespējams uzdot sarežģītus zinātniskus jautājumus, uz ko žurnāls tad arī sniegs atbildes.(piem. kāpēc piens ir balts?) Tas viss buus visai pamatrīgi animēts, lai arī tu zinātu kā tas izskatās. Ja tu lasīsi par melno caurumu, tādu arī redzēsi!!!!!!!!

reālākais žurnāls kādu esmu lasiijis. būtu pat abonējis ja nebūtu tik dārgs.
Cilvēks
Šitā ir lētā populārzinātne. Man ir ļoti žēl, ka latviski tiešām ir tikai tāda pačalošana par tēmu. Un viss vienā katlā. Tas ir tik nežēlīgi bēdīgi.. Salīdzinoši Terra, vismaz var kaut ko izlobīt. Tas ir šausmīgi, ka tik maz žurnālu mēģina apskaidrot lasītāju par zinātni ar visām tās neskaitāmajām nozarēm.
violetcreme

Jā un slavenā Prāta Bankas uzvarētāja palīgs ir mans tētis!

Man šis žurnāls pienāk pa pastu. Kaut gan es teiktu, ka vēlētos lasīt kaut ko smagāku, diezgan pašvaki vieņiem tās tēmas.Tādas zināmas
Flo
Lasu, daudz maz, patīk, arī daudz maz, visvairāk saista atjautības uzdevumi.
Silvestrs
"Ilustrētā zinātne" protams ir glīti noformēts žurnāls, labi ilustrēts par visām tēmām tur ir rakstīts daudz maz saprotamā valodā, taču satura viņā nav. Ja gribas skatīties bildītes tad labāk abonēt "National geographic". Vai ja meklē vietu kur smelties zināšanas tad labāk izvēlties "Terru. Man pašam z-svētkos uzdāvināja divus ilustrētās zinātnes abonamentus pinch.gif . tāpēc tagad varēšu reizi mēnesī šausminātis par vinhu.
alise brīnumzemē
normaals zhurnaals, manupraat. ermm.gif taada viegla lasaamviela, nekas dizhi zinaatnisks vai ūberkruts tas nav. interesanti raksti, sho to jaunu var uzzinaat, bet tieshaam, terraa ir forshaak viss uzskaitiits. taada viegla, briivo briizhu lasaamviela - ilustreetaa.
JusticeKid
Njaa mums maajaa abonee sho zhurnaalu un jaasaka es to lasu vietaam ar interesi, kaa jums patika raksts par kloneeshanu un to ka pat cilveekam buus iespeejami spaarni, tikai zheel ka tad nevarees buut rokas un lidot jau taapat nevarees bet tomeer kas zin varbuut peec kaada laika zinaatne labos arii to...
moonguide
Man patīk vārds "ILUSTRĒTĀ ..."!! grin.gif Tas nozīmē, ka tur ir daudz bildīšu, ja? Tas ir priekš manis! Tā es varu tā kārtīgi uztvert, ja ir arī vizuāli ko apskatīt nevis tikai tukšs teksts! Būs jāiegādājas!! smartass.gif
amanda
Vienreiz man to nopirka mamma.Man žurnāls patika, jo tajā stāstīts par jauniem atklājumiem un pētījumiem.Man tādas lietas patīk.Labs žurnāls, tikai diezgan dārgs.
Ledene
Esmu palasījusi šad tad, tāds krāsains visādu faktu savārstījums. Katrs raksts ar kaut ko ļoti piesaista sākumā, taču tā arī nespēj sniegt pilnīgas atbildes uz dažādiem jautājumiem par attiecīgo tematu un šķiet īsti nepabeigts. Tāds nedaudz primitīvs liekas. Bet ašai pāršķirstīšanai [tāpat kā Ginesa Rekordu grāmatas] der tīri labi.
WinterLea.
Man vecāki šito pērk, taču abonēt laikam netaisās. ermm.gif man arī patīk palasit, reizēm gan nesaprotu daudz ko, bet tā ir tīri ok. smile.gif man ļoti interesē viss, kas tur rakstīts.
birokraac
Nu ja nerēķina dažas kļūdas, tad palasīt var, bet tikai un vienīgi kā literatūru nevis ubersuperduperkrutu zinātni, tik vien kā bildes, Nacinālajā ģeogrāfija i to citreiz ir vairāk paskaidrots, tādā bērnu enciklopēdiju līmenī (tas ir pat ļoti labi, jo cilvēkus biedē sarežģītas lietas) kuru derētu parediģēt, piemēram, vienā numurā bija suns un viņa klons foto, jāpeizīmē, ka žurnāls iznāca pēc tam kad to korejiešu zinātnieku biaj atmaskojuši, un nekāds klons tas kucēns nebija! Vienkārši nevajag akli pārtūlkot vecus izdevumus smile.gif
Vents Zvaigzne
CITĀTS(birokraac @ 01.04.2006 11:23) [snapback]599177[/snapback]

Piemēram, vienā numurā bija suns un viņa klons foto, jāpeizīmē, ka žurnāls iznāca pēc tam kad to korejiešu zinātnieku biaj atmaskojuši, un nekāds klons tas kucēns nebija! Vienkārši nevajag akli pārtūlkot vecus izdevumus smile.gif

Šajā gadījumā žurnālā kļūdas nebija. Korejiešu zinātnieks tiešām tika atmaskots, jo nebija veicis lielu daļu no atklājumiem, kurus sev piedēvēja. Taču attiecībā uz nofotografēto sunīti viss ir kārtībā - esperti atzina, ka šajā gadījumā viņš nav melojis un suns tiešām ir klonēts. Tāpēc žurnālā nebija jāievieto kļūdas labojums.

Savas atsauksmes un kritiku varat sūtīt uz adresi ilustreta.zinatne@mgtops.lv
Margo
Žurnāls pats par sevi tā neko, bet pats labākais ir tas, ka tas rakstīts ļoti sarežģītā valodā. šo to jau saprast var, bet nu pavidu ir īpaši zinātniski vārdi, kuriem pat mani senči nozīmi nezināja...
Interesantas lietas tur var izlasīt, daudz ko jaunu uzzināt, tikai jābūt blakus vārdnīcai vai arī pašam jābūt ļoti zinātniskam cilvēkam. biggrin.gif
dreamer
intereses pēc novilku DC++ trīs žurnāla numurus elektroniskā formātā. diezgan iznteresants un bilžu arī padaudz. grin.gif varbūt arī kādu numuru vajadzēs kādreiz nopirkt, jo šāda veida lasāmviela ir prātīgāka, vērtīgāka un patīkami atšķiras no daudzajiem tenku un padomu pārpublicējumu žurnāliem.
The Shine
Ārkārtīgi jauks žurnāls. happy.gif Proti, ja to nelasa ar mērķi iegūt padziļinātas zināšanas par kaut ko. Tur ir virspusēji aplūkotas visas aktualitātes, valoda žurnālā ir pievilcīgi vienkārša, un šādus tādus krikumus jau nu cilvēks uzzina. Kas dod viņam savukārt iespējas meklēt internetā konkrētākus skaidrojumus par tām tēmām, kas viņu ieintriģējušas. smile.gif Tāda viegla lasāmviela, teiksim tā. Terra gan ir labāka ar saviem pamatīgajiem skaidrojumiem un zinātnisko pamatojumu, taču grūtāk sastopama, man domāt. ermm.gif
Vēl viens IZ pluss ir fantastiskie fotoattēli. Ārkārtīga kvalitāte vispār.
Un vēl -- vidusmēra cilvēks, izlasot Ilustrēto Zinātni, sajūtas gudrāks biggrin.gif nu vai tad tas vien nav jauki, sagādāt kādam cilvēkam patīkamu pseidointeliģences sajūtu? happy.gif

Un vispār -- raksts pēdējā numurā par Dubaiju, manuprāt, lielisks. Vispār tie, errr, ceļojumu (sasodīts, cik nepiemērots vārds! happy.gif) apraksti viņiem ir burvīgi. Varbūt tāpēc, ka neko īpaši sarežģītu tur nemaz nevajag.
Antons Ego
Tu divreiz lietoji vārdus "ārkārtīgi" un "žurnāls", čem.

bet iz ir ok. mums tualetē viņš vienmēr uzrodas ermm.gif
mr.martin
pasuutu sho zurnaalu jau gadu smile.gif
Shadowstalker
CITĀTS(Alchemy @ 04.07.2006 00:23) [snapback]1002293[/snapback]
Kas dod viņam savukārt iespējas meklēt internetā konkrētākus skaidrojumus par tām tēmām, kas viņu ieintriģējušas.
Piemēram, cik ilgā laikā pieharčīt vannu.

CITĀTS(Alchemy @ 04.07.2006 00:23) [snapback]1002293[/snapback]
Un vēl -- vidusmēra cilvēks, izlasot Ilustrēto Zinātni, sajūtas gudrāks biggrin.gif nu vai tad tas vien nav jauki, sagādāt kādam cilvēkam patīkamu pseidointeliģences sajūtu?
Beidzot viens praktisks labums - pēc tam par tādiem var lieliski ņirgāties.

CITĀTS(mr.martin @ 04.07.2006 10:21) [snapback]1002330[/snapback]

Tik ilgi vispār iznāk? Bet es arī. Nejaukt ar abonēšanu.
Andromeda
Interesants žurnāls.
Maksā arī tikpat interesanti laughing.gif
Bet ir to vērts!
Mauvaise Mademoiselle Blanc
CITĀTS
CITĀTS
CITĀTS(mr.martin @ 04.07.2006 10:21)

Tik ilgi vispār iznāk? Bet es arī. Nejaukt ar abonēšanu.

Burvīgi skatīties, kā
Shad's ar savu maigumu vēršas pret citiem happy.gif
laughing.gif

Sol Invictus
Lasu gan Terru, gan Ilustrēto Zinātni - saturs ir dažāds un lasot tikai terru tu neiegūsti fear.gif
Neita
Terra ir diezgan pasmaga literatūra fizikas, mikro/makro bioloģijas, ķīmijas utt ziņā. Savukārt IZ tas viss ir parasto cilvēku valodā skaisti izklāstīts + vēl skaists attēls klāt smile.gif Piemēram, tiem cilvēkiem, kuriem vizuālā un redzes atmiņa ir izteiktāka, ir iespēja daudz ko iemācīties un saprast, vismaz mazliet savu panorāmu padarīt plašāku smartass.gif . IZ sniedz interesantāku, sistemātiskāku informāciju par vēsturi - tādiem pašiem notikumiem, kādiem mācāmies skolā.
Tiesa, ceniņa ir tāda, kāda nu ir unsure_a.gif , bet cenšos tomēr nopirkt...
Snorkes Jaunkundze
man patīk ilustrētā zinātne. pat ļoti. diezgan viegli lasāms, saprotams. nu, labs žurnāls. Pasūtīt gan nepasūtam, bet vienmēr nopērkam! grin.gif

Bite
Es šo žurnālu sen vēlējos iegādāties, bet tā arī nesanāca!
Flora
es ar viņu lasu...godigi sakot ne tik daudz lai kaut ko uzzinatu, bet tapec ka ir interesanti...it ipashi fakti par veesturi...
Christina
Es to ari jau pasen lasu. man patik. tie ir interesanti, vismaz kautkas par zinatni...tas ir labi.zinatnes gramatas man staipit apnicis untajas ir parsvara sausi fakti...
Eriette
man tīri labi patīk. interesanta lasāmviela, arvien jauni fakti un galvenais - vidusmēra cilvēkam saprotamā latviešu valodā, nevis caur zinātniskiem terminiem.
maichestera
Lasu regulāri,bet Terra man tomēr iet pie sirds labāk.
Ilustrētajā zinātnē ir daudz sausu faktu,bet Terra ir vairāk izglītojošs žurnāls,tajā ir apskatītas arī aktuālas mūsu valsts problēmas kas saistās ar vidi un zinātnes attīstību,kā arī rosina pašam kur iesaistīties.
ievuks
Padārgs žurnāls, bet es tomēr esmu izlasījusi visus žurnāla numurus!!!
Beppo
Abonēju Terru, man tā patīk labāk par Ilustrēto Zinātni. IZ drusku par virspusēju. Vienkāršu.
Nākamgad gan laikam abonēsim abas, jo mazais brālis ir gatavs kauties par IZ, Terra viņam par sarežģītu.
StrawBerry69
man ir un man patiik.
Poesie*
Esmu lasījusi kādus divus trīs numurus. Lasītu vairāk, bet cena ir čābīga. Ļoti patīk raksti par vēsturi un dažādām slimībām, tāds vidusmēra cilvēks kā es uzreiz jūtas daudz gudrāks, izlasot ko tādu.
photozõõm
Ziņkāre piekāva cenu. Aiz ziņkāres esmu gatavs viņu nopirkt, bet lasu tikai tad kad nav ko darīt. Dažreiz nopērku tā patās kādai garlaicīgai dienai. happy.gif
šausmiņa
Žurnāls tiem kam patīk paskatīties smukas bildītes un lasīt to ko "TERRA" rakstīja jau pirms pusgada...

turklāt lielākā daļa no IZ rakstiem ir tulkoti, un ņemti no ārzemju žurnāliem, bet TERRĀ ir varāk rakstu par latviju, un zinātnes attīstību šeit...

[TERRA iznāk reizi 2 mēnešos, galvenais redaktors Ilgonis Vilks]
Mis_Stress
IZ ir normaals un pat manam liimenim diesgan atbilstoss. lai gan arii tur ne vienmeer visu saprotu. katraa zinjaa-gaudz labaaks par Aveni, Popcorn un paareejuem tml meesliem.

p.s.-sorry par garumziimeem.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.