Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Patriks Ziskīnds. "Parfīms"
Hikari
iesūtīt 11.11.2005 23:23
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Vai kāds no Jums kādreiz ir vispār saskāries ar šo darbu...?! Ja ja, kādus iespaidus tas uz Jums atstāja un ko Jūs vispār par grāmatu domājat... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 51)
Scorpija
iesūtīt 05.04.2008 10:58
Raksts #41


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.08



Lasīju grāmatu tverdama katru vārdu, kur bija tik smalki un detalizēti izklāstītas visas smaržas un sajūtas. Es domāju, ka tik dzīvi aprakstīt kādu smaržu, ir jāpiemīt talantam, un autoram tāds ir pārpārēm.
Lieliska grāmata. Viena no iecienītākajām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nakts karaliene
iesūtīt 27.06.2008 22:34
Raksts #42


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.06.08
Kur: Troksnī



Tā kā mana apsēstība arī ir smaržas, draugs ieteica noskatīties filmu. Skatījos kā bērns, kas tikko saņēmis ilgi gaidīto dāvanu un bezgala priecājos. Kad draudzenes rokās es ieraudzīju šo grāmatu,es priekā iespiedzos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Izrāvu grāmatu pavisam ātri cauri, uzsūcu tās smaržu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tā kā psihodēlija un gore stāstiņi man vienmēr patikuši, šī noteikti ir viena no manām mīļājajām grāmatām un filmām.
Un kaķīša destilēšana bija tiešām jauka filmas veidotāju ideja, kas no sirds sasmīdināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Beppo
iesūtīt 15.10.2008 13:21
Raksts #43


Sātana advokāts
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.11.06
Ziedoņa māceklis



Ārkārtīgi pievelkoša un sevī iesūcoša grāmata. Mani visvairāk fascinēja slepkavas dzelžainā loģika — viņa pasaule ir smarža, tātad, saglabājot cilvēka smaržu, viņš neizdara slepkavību, jo cilvēks taču ir smarža. No tā arī izriet, ka viņš pats, kuram nebija smaržas, savā pasaulē nemaz neeksistē, bet to, kas neeksistē, nevar arī nogalināt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pate
iesūtīt 26.10.2008 01:03
Raksts #44


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.08
Kur: Naktī, kura pieder man.



Parafīms, bija viena no pirmajām grāmatam, kuru es sāku lasīt, nevis sķirstīt.
Man tā ļoti patik. Aprakstītās smaržas dažbrīd izraisija riebumu, un tas bija burvīgi.
Bija protams dažas neanses, kuras man nepatika, kā piemēram, kad laiks lenām stiepās,
un viņš gaidija, kad tās meitenes, smarža nobrienies, un pēksņi noglaināja daudzas meitenes,
un lielu nožēlu sagādāja, tas, ka netika aprakstīts, kā viņš izvēlejās šīs meitenes, kā sekoja to smaržām utt.
Bet es uzskatu, ka šī ir vina no tām grāmatām, kuru vajag izlasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mitrene
iesūtīt 26.11.2008 03:28
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.06.08
Kur: Gatavojas universā lielākajam baļļukam.



ļoti ekspresīva un dzīva grāmata. un liek padomāt.

sāku lasīt darbā un netīšām. tā ierāvos tajā grāmatā ka laikam visu darbadienu to lasīju. (un pabeidzu liekas tās dienas vakarā)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 29.12.2008 23:54
Raksts #46


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



no visām grāmatām, kuras es esmu lasījusi, šajā ir vienas no foršākajām domām un idejām. nu, tā smuki (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) bet bija lietas, kuras likās ne līdz galam parādītas, lai būtu pavisam labi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Klusētājs.
iesūtīt 06.01.2009 23:47
Raksts #47


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 31.12.08
Kur: vējā



Tik.. jutekliska(?). Jo visas tās smaržas un smakas bija tik smalki aprakstītas, ka pat iztēloties varēju gribot negribot. Pirmo reizi lasīju kaut ko tik interesantu un atšķirīgu no visa cita. Tā aizrāva, ka nespēju atrauties pat esot pārgurusi. Iesaku izlasīt, protams, tiem, kuri neiebilst pret slepkavībām, kanibālismu un neķītrumu.. (kaut divi pēdējie bija pavisam maz)

CITĀTS(Pate @ 26.10.2008 01:03) *
Un lielu nožēlu sagādāja, tas, ka netika aprakstīts, kā viņš izvēlejās šīs meitenes, kā sekoja to smaržām utt.


Tas bija gan aprakstīts?
Izvēlējās, ar degunu sajūtot viņu smaržu. Viņam taču bija šīs īpašās spējas smalki saost.
Un sekošana bija aprakstīta. Pats pirmais upuris - tā dzīšanās pāri tiltam, pa šaurajām ielām u.t.t. līdz viņai..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kendy.
iesūtīt 14.01.2009 21:31
Raksts #48


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.06



Šī grāmata burtiski lika sevi pabeigt, jo nevarēju no tās atrauties, lai gan beigās tomēr sapratu, ka vēlreiz ko tādu nevēlētos lasīt. Patiesībā jau nekas īpašs un ārkārtējs par ko sajūsmināties, tur nebija. Beigas pat bija tādas vienkāršas, varēja ko aizraujošāku, ekspresīvāku. Nu es domāju Jūs sapratāt. Nezinu vai diži vērts ieteikt kādam lasīt, lai gan nosaukums un anotācija piesaista. Tas gan..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Pērkonkaķis
iesūtīt 17.02.2009 22:21
Raksts #49


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.09
Kur: Zem kļavas, rudens pērkons laikā.



Esmu lasījusi, filmu redzēju arī, bet tomēr lielāku gandarījumu sagādāja grāmata.
Man patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~Vanesa~
iesūtīt 30.04.2009 12:01
Raksts #50


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.04
Kur: Ledus valstība



Grāmata pavēra jaunu elpu manam degunam. Pasauli pēc grāmatas izlasīšanas saožu citādi. Tā bija ideāla priekš manis, varēju visu perfekti iztēloties – arī to, kas man nepatika, un arī sev neizprotamo.
Patīkami bija – filma kā grāmatas ekranizācija, nevis tikai pēc grāmatas motīviem. Filmu redzēju pirmo, tā mani ierosināja izlasīt grāmatu. Tiesa, skatoties filmu, neizjutu Grenuija cilvēku nicinājumu un reizēm neizpratu notikumu attīstību, taču filma bija vizuāli baudāma. Pilnīgi piekrītu Ceciliai.
CITĀTS(Cecilia @ 14.06.2007 12:47) *

katra aina ir veidota tā, lai atgādinātu gleznu. izgriez vienu kadru un liec pie sienas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Parfīme.
iesūtīt 03.05.2009 07:21
Raksts #51


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.09
Kur: Under your bed



Diemžēl grāmatu neesmu lasījusi, bet filmu gan redzēju.
Satriecoši labi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
deliziosa
iesūtīt 11.08.2010 21:44
Raksts #52


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.10



Parfiimu izlasiiju jau kaadu laiku atpakal, viennoziimiigi viena no manaam miillaakajaam graamataam. Viss aprakstiitais, lasot graamatu, sskkiet reaali sajuutams un saskataams. Bagaata, baudaama valoda, kas man likaas svariigi. Sizhets pilniigi atshkjiriigs no visa ieprieksh lasiitaa. Noteikti iesaku to izlasiit ikvienam! Viedoklji var atshkjirties, bet shii noteikti ir viena no taam graamataam, kuru veerts izlasiit, kaut vai tikai taapeec, lai zinaatu kas tas ir.

p.s. Tikko atradu wikipedia, ka Merilins Mensons bijis tik lloti iedvesmots izlasot Parfiimu, ka tam par godu devis nosaukumu vienam no saviem albumiem "Smells like Children"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 15:50