Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Patriks Ziskīnds. "Parfīms"
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Bibliotēkas plaukts
Lapas: 1, 2
Hikari
Vai kāds no Jums kādreiz ir vispār saskāries ar šo darbu...?! Ja ja, kādus iespaidus tas uz Jums atstāja un ko Jūs vispār par grāmatu domājat... silent.gif
Hareki
Fantastiska grāmata. Izlasīju augstskolā kā obligāto literatūru. Sākumā lasot nespēju saprast, vai man šī grāmata patīk vai šķebina. Pēc tam sapratu - patīk un pat ļoti. Noteikti iesaku izlasīt. Varbūt ne visiem. Tā nav bērnu grāmata.
Hikari
Par to, ka tā NAV bērnu grāmata, pilnīgi piekrītu. Pat pieaugušos tā mēdz šķebināt!
Es biju slinka. Nepabeidzu. Nevaru pateikt, vai man patika, vai nē. Moš kādreiz pabeigšu!
gone away
Šito mēs lasījām kādu laiku atpakaļ Pasaules literatūrā. Godīgi sakot, man tā grāmata nepatika. Likās jau ny pārāk, pārāk traka... laughing.gif
Riame
Tagad, starp citu, šai grāmatai ir jauns izdevums, kuru man uzdāvināja, sak, palai nakts stundās. Lasīju arī. Brr. Tātad preteklības tur aprakstītas, es nespēju saprast, kā var patikt šitāda grāmata. Ja varētu, es to izmestu miskastē un iekuram man arī tādu nebūtu žēl. Galīgi riebās...
versache
Jā vienreiz dabūju to grāmatu.Bet izlaso paris lapuses,es to noliku nost.Man nepatika.
Veela
Esmu lasījusi tikai fragmentāli, bet sižetu zinu labi, jo mēs dramatiskajā pulciņā viņu uzvedam. Manuprāt, šajā grāmatā ir kaut kas velnišķīgs, bet tomēr saistošs... nezinu, ja kādreiz kārtīgi izlasījšu, nedomāju, ka vilšos...
birokraac
Wu, šī grāmata ir - es zinu, ka izklausīsies perversi, bet ļoti līdzīga meitenei ar pēļu auskaru! It kā nekādas dižā "action", bet atmiņā paliks!

Es viņu nespēju izlasīt līdz galam, pārlieku jau "samaitāt" man likās šī grāmata, kaut gan paņēbu bibliotēkā, pēc grāmatas neizlasīšanas nopirku savu eksemplāru, neizskaidrojams magnētisms, no sērijas - a ju nu kādreiz - šermuļi pa kauliem skrien, no domas vien, bet man jau plauktā stāv gan skārda bungas, gan datorā ir klavierskolotāja smile.gif nemaz nerunājot par sadu un venus in furs! Tas jau nenozīmē, k aman pašai tas viss jāizmēģina laughing.gif blink_a.gif

Drīzumā arī jāiznāk filmai, kurā starp citu ir Filmējies Alans Rikmans, a ka Severus Strups! Tikai viņš nav slepkava sad.gif bet vienalga - intriģējoši, skatīšos laikam tāpat kā filmu - no eles un vidoks - ar aižmiegtām acīm, bet "starā"!
phoebe
Es neesmu lasījusi. Var kāds nedaudz pastāstīt par ko tur ir?
birokraac
Par smaržu gatavošanu un kāda maniaka jūtīgo degunu, uzsveru jūtīgo, ne jutīgo!
pekene
Viena no mīļākajām grāmatām. Patīkami pieņemamas šķiet nepieņemamās darbības. Un beigas ir graujošas.
Sonrisa
Esmu lasījusi šo grāmatu irms krietna laika. Likās interesant, taču tāda ļoti īpatnēja. Gan noskaņa likās savāda, gan autora apraksti. Bet man patiesi patika,l ia gan daudziem daudzas lietas liekas pretīgas. silent.gif
rudo lapu vilcēns
Izlasīju ne pārāk sen. Man aptika. sižets auzraujošs, kaut arī mazliet baiss. Labi aprakstīta vide un arī attiecīgā laika cilvēki attēloti reālistiski.
Man nav vairs ko īpaši piebilst par šo grāmatu.
(sun)
Ljoti savaada bet ar laiku kad pielec taa kljuust par neatnjemamu dziives dalju.... blush.gif two_handed.gif Graamata ir aizkustinosha un paraada praata daudzos slaanjus.....
Minki
CITĀTS(angell @ 02.01.2006 17:43) [snapback]532320[/snapback]

Tagad, starp citu, šai grāmatai ir jauns izdevums, kuru man uzdāvināja, sak, palai nakts stundās. Lasīju arī. Brr. Tātad preteklības tur aprakstītas, es nespēju saprast, kā var patikt šitāda grāmata. Ja varētu, es to izmestu miskastē un iekuram man arī tādu nebūtu žēl. Galīgi riebās...


Patiesībā, es Tev tik ļoti piekrītu!!! Lai gan attiecīgo darbu neesmu lasījusi, mūsdienās iznāk tik daudz jaunu grāmatu, kuras skaitās "bestselleri", bet patiesībā ir tādas... NU TĀDAS, kuras patiesi nav žēl izmest mistkastē. Tā, piemēram, man ir ar "Gaišreģis" (autoru nepateikšu, jo netieku uz to istabu, kur grāmata nolikta) yucky_a.gif Izlasīju tikai tāpēc, ka nepatīk atstāt nepabeigtu iesākto, bet vēlāk vienkārši grāmatu atpirku no draudzenes, ar domu, lai tikai kāds no viņas radiem vai citiem draugiem grāmatu nejauši neizlasa. Tiešām - der tikai aprakšanai dārzā, jo tādas lietas var radīt tikai slims, vai ļoooooti tumšs cilvēks.
Vai šī ir līdzīga? huh.gif
Hareki
CITĀTS(Minki @ 21.09.2006 21:46) [snapback]1040290[/snapback]

Patiesībā, es Tev tik ļoti piekrītu!!! Lai gan attiecīgo darbu neesmu lasījusi, mūsdienās iznāk tik daudz jaunu grāmatu, kuras skaitās "bestselleri", bet patiesībā ir tādas... NU TĀDAS, kuras patiesi nav žēl izmest mistkastē. Tā, piemēram, man ir ar "Gaišreģis" (autoru nepateikšu, jo netieku uz to istabu, kur grāmata nolikta) yucky_a.gif Izlasīju tikai tāpēc, ka nepatīk atstāt nepabeigtu iesākto, bet vēlāk vienkārši grāmatu atpirku no draudzenes, ar domu, lai tikai kāds no viņas radiem vai citiem draugiem grāmatu nejauši neizlasa. Tiešām - der tikai aprakšanai dārzā, jo tādas lietas var radīt tikai slims, vai ļoooooti tumšs cilvēks.
Vai šī ir līdzīga? huh.gif


Nu diez vai līdzīga. . Neuzskatu sevi par psihodēliskas literatūras cienītāju, tākā grāmata noteikti nav "slima". bet īpatnēja jau nu noteikti. Kā jau apakšvirsraksts vēsta - Stāsts par kādu slepkavu- tā nav rožaina romantiska pasaciņa. Tajā atainotas vairākas slepkavības un ļotī īpatnēji un detalizēti aprakstīta smaržu un smaku pasaule. Nevaru īsti pateikt, kas mani šai grāmatā piesaista. Pie tam tā anv nekāds jaunais bestsellers. Vienkārši nepārāk sen no jauna izdota. Ja nav dukas ķerties pie lasīšanas - espējams būs vērts noskatīties filmu - sāks rādīt no 27. oktobra. Varētu būt laba - taisa vācieši un iespējams ( vismaz pēc treilera spriežot) nebūs romānu sabojājuši.
Simple Girl
Patriks Ziskīnds ir vāciešu raksnieks (dzimis 26 Martā, 1949). Viņa slavenākais darbs ir "Parfīms: Stāsts par kādu slepkavu". Patiesi iespaidīga grāmata, viņš ir spējis aprakstīt smaržas tik labi, ka ir grūti tās nesajust! Aizraujošs trilleris? (nesmu pārliecināta zem kādas kategorijas grāmata ietilspt)
Parfīms ir iznācis arī uz kino ekrāniem! vēl neesmu paspējusi redzēt... vai ir labi ekranizēts?

Kādas ir jūsu atsauksmes? Esat lasījuši citus Ziskīnda darbus?
birokraac
Filma ir lieliska, pat nedaudz labāka par grāmatu . . . Ir vērts noskatīties, lai atsvaidzinātu grāmatas dvēseles filozofiju.

Un es nepiekriitu tiem,kuri saka, ka šī grāmata ir tipisks, bestsellers, viņā ir visai maz no tāda. Drīzāk kaut kas no 20 gs sākuma literatūras (mežonīgi daudz eksistenicālisma).
Kaķe
lai cik tas arī debīli skanētu, šo grāmatu es tikai izlasīju tagad.
Teikšu godīgi, tā jau sāk palikt par 3. manu mīļāko grāmatu. Es lasīju kā apmāta, tvēru katru vārdu.
Sevišķi par smaržām viss bija tik sīki un smalki aprakstīts, ka es teju vai spēju iedomāties, kā tās smaržas ož.
Un fascinēja beigas. Slepkavu palaida brīvībā, tikai tāpēc, ka viņš bija radījis smaržu, kas rada eiforijas sajūtu.
Tad atliek vien aizdomāties, ko ar cilvēku prātiem spēj izdarīt smarža.
Lia'angia
Paga, paga - kā - palaida prīvībā? Kur - palaida brīvībā? saplosīja taču? huh.gif Nu, ja nu vien ar palaišanu neapzīmē atbrīvošanu no šīs grēcīgās dzīves...
Kaķe
Nu, bet viņu taisījās pakārt, taču palaida. Tajā brīdī visi viņu dievināja un teju vai pielūdza. Atbrīvoja no soda. Pat tās pēdējās meitenes tēvs lūdzās, lai slepkava ir viņa dēls.
To, ka viņu apēda XD, ir viņš pats pie vainas. Nevajadzēja izgāzt visu smaržas pudelīti uz sevis.
Grēkmeistars
Es esmu skatījusies filmu [vakar] un teikšu, ka noteikti ieņem vietu pie man mīļajām filmām. Sen nebiju ko tik savdabīgu skatījusies. Un tā kā mana mīļākā tēma ir dīvainas pesonības, tad šī pilnībā atbilst.
Gandrīz vai sasmaržojami un tik niansēti. Stāsta par neizglītotu cilvēku, bet parāda viņu tik aristokrātisku un pievilcīgu savā ziņā.
Pietam filma ir tik neparedzama savā sižetā. Noteikti lasīšu arī grāmatu.

CITĀTS
To, ka viņu apēda XD, ir viņš pats pie vainas. Nevajadzēja izgāzt visu smaržas pudelīti uz sevis.

Savdabīga pašnāvība. happy.gif

washulis
grāmatu bibliotēkā pagaidām nevaru dabūt, taču redzēju filmu...

IESPAIDĪGI!!! foršas beigas.

vienkārši kolosāli! sen nebiju redzējusi TIK interesantu filmu. stāsts pats par sevi bija interesants - kā vienkāršu cilvēku katru dienu apspiež, nav brīnums, ka viņš sajuka un novāca veselu baru sieviešu.

galvenais, ka to pirmo, rudmati, viņš nemaz negribāja nogalināt, tas sannāca netīšām....

**korkijs ar bija sajūsmā...
Kaķe
spriežot pēc jūsu nostāstiem, man noteikti jādabuj tā filma.
Filma varētu būt lieliska, taču grāmata ir un paliek grāmata. Tajā ir viss tik sīki aprakstīts, katra smarža, katra viņa doma.
Nedomāju, ka filmā tas tā varētu sīki būt aprakstīts, taču visnotaļ, jūsu izteikumi mudina mani redzēt to filmu.
Grēkmeistars
Tik sīki kā grāmatā tur noteikti nebūs, jo aprakstīt parasti vieglāk, kā parādīt dzīvē, bet noteikti noskaties. Patiks. smile.gif
Antons Ego
viena no mīļākakām grāmatām. tāda piepūsta - nevis plakana, bet vairākās dimensijās. ar savu elpu.
un smaržu.
(sun)
Jā grāmata man nevis patika bet gan sajūsmināja.Aprakstīts ir skaistums-skaistums smaržā par kuru jāmaksā dzīvība....Nezinu-it kā šķebina,it kā nē.
Super grāmata....
Cecilia
noskatījos filmu un tūlīt pat arī izlasīju grāmatu. ja neizlasa grāmatu, nesaprot to jēgu sieviešu nogalināšanai. nesaprastu, ka pats slepkava sevi redzēja kā Dieva izredzēto, lai izveidotu pašu lieliskāko smaržu, pašu skaistuma smaržu. grāmata pati bija sarakstīta visai īpatnēji, un man bija prieks par filmu. arī krāsām. bija sajūta, ka katra aina ir veidota tā, lai atgādinātu gleznu. izgriez vienu kadru un liec pie sienas.

man patika tas, ka viņš precīzi zināja, ko un kāpēc dara. tas nebija bezjēdzīgi, arī nāves nebija bezjēdzīgi. viņš taču tajā saskatīja savas dzīves mērķi. tāpēc, manuprāt, viņu īsti nevar vienkārši nosodīt, nzinot iemeslus.
Grēkmeistars
Es, varētu teikt, tikko izlasīju šo sen-izlasīt-gribēto grāmatu un sapratu, ka tā skaisti ierindojas man vismīļāko grāmatu plauktiņā.
Tiešām dziļa, nav tādu brīžu, kad šķiet "nu lūk, tas visu sabojā". Viss sižets gāja tādu gaitu, kas liek šo grāmatu iemīlēt. Šķebinoša? Neizjutu ne mirkli. Drīzāk gan filozofiski pārdomāta un neierasta. Man likās ļoti tuva, slepkavas tēls bija viens no tiem, kuru var izprast un vispār visas cilvēku pieņemtās vērtības tur ir tik sagrozītas, ka liek dziļi aizdomāties gan par to, kam cilvēks velta savas mūža dienas.
Tā ir grāmata tādiem, kas slimus cilvēkus uzskata par tiem, kuru rokās ir daļa no atklāsmes.
MMM, cik laba. Tikpat laba, cik es biju domājusi.

Un filma nemaz neatpaliek.
ķirsis
wīiiiiiīiii rolleyes_a.gif kā man viņa patika w00t.gif yahoo_a.gif tagad tā ir viena no manām mīļākajām grāmatām smile.gif
mazliet dīvains sākumā šķita tās sižets, nu tāds biški nereāls, bet tas bija, tikai tad, kad man to atstāstīja draudzene, izlasīju un man nenormāli iepatikās.
Filmu ar noskatījos... tā ar ir ļōōōōti forša. smile.gif w00t.gif
Le_Shante
Izlasīju grāmatu, tikai pēcāk noskatījos filmu. Teikšu tā, ka no grāmatas biju gaidījusi daudz vairāk. Tā apburt spēja vien pašā sākumā, pēcāk vien gaidīju atrisinājumu. Man tās valoda šķita pārāk pliekana un neizteiksmīga, bet varbūt pie vainas ir jaunais tulkojums, vecākus neesmu redzējusi un pagaidām arī nav bijis vēlmes tos redzēt. Filma tad drīzāk vairāk iedarbojās uz sajūtu taustekļiem.
Nē, sižets jau labs un attīstās arī, bet kaut kā tai grāmatai pietrūka. Varbūt tieši tā, ka man no tās nenāca šķebeklis .
Pirmoreiz saku, ka filma bija daudzkārt efektīgāka, vismaz man noteikti.
Varbūt būs jāuzrok šī grāmata tās oriģinālajā vācu valodā, tad, iespējams, tā arī mani savaldzinās.
Bizii van Dope
Hmm... Visneparastākais darbs, ko jel kad esmu lasījusi. No sākuma nespēju saprast vai man patika, vai nepatika, bet nu varu droši apgalvot, ka šis ir viens lielisks darbs. Varbūt ne visiem patīk un, taisnību sakot, tā ir gaumes lieta. Ne visi spēj pieņemt atšķirīgu rakstīšanas stilu.
Ir interesanti ieskatīties slepkavas domāšanā. Pie tam beigas bija ne tādas kādas es sagaidīju.
Filmu neesmu redzējusi un, ja godīgi, arī nevēlos redzēt.
Chou
man patīk vēsturiskās filmas. aizgāju. noskatījos. un tā fima tik ļoooti apbūra, ka es vēl kādu laiku staigāju dzīvodama nesen redzētajā, tad nopirku grāmatu, krieviski gan ( 'jo manksāja tikai pusotru latu smile.gif ) esu sakusi lasīt, bet sakarā ar mācībām nebija laika pabeigt, bet gan jau pabeigšu. noteikti. Sākums liekas intriģējošs un arī sižets man ļoti patīk. nezinu kāpēc, bet mani saista un pat patīk, tas slepkavas tēls, kas kas izjūt šo pasauli caur smaržu un vārdi tam liekas nepietiekami spēcīgi, lai aprakstītu to, ko viņš sajūt... super...laikam esmu sadiste, bet man patīk...

P.S. filmā bija viens moments, kad citi aiz zēluma noelsās, bet man likās ņirdzīgi: kad Žans Batists mēģināja destilēt kaķi grin.gif ... laikam neesu vesela... biggrin.gif
*Kokonatiene
Ārkārtīgi neparasta.
Bija momenti, kad vēlējos grāmatu nolikt, pretīgi vienkārši bija tālāk lasīt, bet tā tā kā "vilka" tālāk. Nevar apstāties. Tā viennozīmīgi ir laba grāmata, bet cilvēkiem ar vājiem nerviem gan to neiteiktu lasīt. Kur nu vēl maziem bērniem.
Filma arī laba, bet tā grāmatu pārpēt nespēja.
Ledene
Neparastas izjūtas lasot. Ne īsti saldas, ne šķebinošas. Aizraujošs romāns ar ļoti skaistu un tēlainu valodu, bet visvairāk mani sajūsmināja smaržu, pomāžu, eļļu u.c.tml. lietu receptes, visi tie krāšņie nosaukumi, kas uzbur veselas smaržu ainavas.. un ļoti negaidītas noslēdzošās nodaļas.
madarinja
laughing.gif
CITĀTS(Lia'angia @ 04.05.2007 11:40) *
Paga, paga - kā - palaida prīvībā? Kur - palaida brīvībā? saplosīja taču? huh.gif Nu, ja nu vien ar palaišanu neapzīmē atbrīvošanu no šīs grēcīgās dzīves...



noskatiijos filmu un sapratu, ka gramata ir interesantaaka, tiesi ar savam niansem.loti patika grin.gif tads ipass pievilksanas speks.arii lika aizdomaties par visam smarsu nianseem - pilnigi cita pasaule, cita pasaules uztvere.kads teiks slimiiiga - jaa, bet tiesi ar to ta atskiras.loti daudz pozitivo pusu, tacu ari negativas protams ir. tikai no kura viedokla skatas. ampatiba, velme uz pilnibu parkapjot visas robezas.uz bridi pat mainijas pasaule uzskats,liek par daudz ko aizdomaties. nju vienkarsi burviiga graamata. varu ieteikt vel 2 gramatas, kas ir diezgan interesantas, nju kaut gan tomer 3 -
1. Rutku Tevs - triis vella kalpi *( filma ir galiiga nulle salidzinajuma ar gramatu )
2. Onore de Balzaks - Kurtizanju spozums un posts ( gruti lasas, bet gramatas otra dalja apraksta ari kada tad jau cietumnieka sajutas un pretmetus,kad vinju nopratina - nju super!)
3. 14,99 eiro (reklamas biznesa aizkulises.draugs eteica izlasiit un nenozeloju:D pec gramatas uz reklamam skatisieties pavisam savadak grin.gif)
Malduguns
Tikko pabeidzu lasīt un smu sajūsmā. Grāmata laba, spēcīga un viegli lasās.
Grenuija domas un jūtas ir smalki aprakstītas un tādējādi ļauj labāk iejusties viņa pasaulē.
Patiešām laba grāmata.
Filmu gan neesmu redzējusi un nevaru spriest, bet man parasti grāmatas patīk labāk.
Ludiēna
Šī grāmata tāpat kā filma ir burvīga! Esmu iemīlējusies šjā zīskanda darbā. patiešām aizraujošs un ir ko vērts!
nešķīstais skuķis.
lasīju vēl kaut kad nesen, bet nepabeidzu laika trūkuma dēļ. unsure_a.gif
tagad arī nav vairs iespēja pabeigt, jo atdevu grāmatu atpakaļ īpašniecei. patiesībā man palika pavisam maz ko lasīt, bet..
tad vēl nāca pēdējais Poters un vispār citām grāmatām uzmanību neveltīju! smile.gif

apsolos pati sev kādreiz izlasīt visu grāmatu! grin.gif
tik, cik lasīju, patika. ik palaikam palika baisi.. no tā, ka viņš tik labi pazina visas tās smaržas.
drausmīgi likās tie garie gadi, ko viņš nodzīvoja alā... fear.gif

filmu arī gribētu redzēt, bet pagaidām vēl nav bijusi tāda iespēja!
gremlins
Jāatzīst, ka grāmatu izlasīju iedvesmojoties no šī pavediena un ne mirkli nenožēloju- grāmata bija vienreizēja.
Scorpija
Lasīju grāmatu tverdama katru vārdu, kur bija tik smalki un detalizēti izklāstītas visas smaržas un sajūtas. Es domāju, ka tik dzīvi aprakstīt kādu smaržu, ir jāpiemīt talantam, un autoram tāds ir pārpārēm.
Lieliska grāmata. Viena no iecienītākajām.
Nakts karaliene
Tā kā mana apsēstība arī ir smaržas, draugs ieteica noskatīties filmu. Skatījos kā bērns, kas tikko saņēmis ilgi gaidīto dāvanu un bezgala priecājos. Kad draudzenes rokās es ieraudzīju šo grāmatu,es priekā iespiedzos smile.gif Izrāvu grāmatu pavisam ātri cauri, uzsūcu tās smaržu smile.gif Tā kā psihodēlija un gore stāstiņi man vienmēr patikuši, šī noteikti ir viena no manām mīļājajām grāmatām un filmām.
Un kaķīša destilēšana bija tiešām jauka filmas veidotāju ideja, kas no sirds sasmīdināja.
Beppo
Ārkārtīgi pievelkoša un sevī iesūcoša grāmata. Mani visvairāk fascinēja slepkavas dzelžainā loģika — viņa pasaule ir smarža, tātad, saglabājot cilvēka smaržu, viņš neizdara slepkavību, jo cilvēks taču ir smarža. No tā arī izriet, ka viņš pats, kuram nebija smaržas, savā pasaulē nemaz neeksistē, bet to, kas neeksistē, nevar arī nogalināt.
Pate
Parafīms, bija viena no pirmajām grāmatam, kuru es sāku lasīt, nevis sķirstīt.
Man tā ļoti patik. Aprakstītās smaržas dažbrīd izraisija riebumu, un tas bija burvīgi.
Bija protams dažas neanses, kuras man nepatika, kā piemēram, kad laiks lenām stiepās,
un viņš gaidija, kad tās meitenes, smarža nobrienies, un pēksņi noglaināja daudzas meitenes,
un lielu nožēlu sagādāja, tas, ka netika aprakstīts, kā viņš izvēlejās šīs meitenes, kā sekoja to smaržām utt.
Bet es uzskatu, ka šī ir vina no tām grāmatām, kuru vajag izlasīt.
Mitrene
ļoti ekspresīva un dzīva grāmata. un liek padomāt.

sāku lasīt darbā un netīšām. tā ierāvos tajā grāmatā ka laikam visu darbadienu to lasīju. (un pabeidzu liekas tās dienas vakarā)
nenuil
no visām grāmatām, kuras es esmu lasījusi, šajā ir vienas no foršākajām domām un idejām. nu, tā smuki happy.gif bet bija lietas, kuras likās ne līdz galam parādītas, lai būtu pavisam labi
Klusētājs.
Tik.. jutekliska(?). Jo visas tās smaržas un smakas bija tik smalki aprakstītas, ka pat iztēloties varēju gribot negribot. Pirmo reizi lasīju kaut ko tik interesantu un atšķirīgu no visa cita. Tā aizrāva, ka nespēju atrauties pat esot pārgurusi. Iesaku izlasīt, protams, tiem, kuri neiebilst pret slepkavībām, kanibālismu un neķītrumu.. (kaut divi pēdējie bija pavisam maz)

CITĀTS(Pate @ 26.10.2008 01:03) *
Un lielu nožēlu sagādāja, tas, ka netika aprakstīts, kā viņš izvēlejās šīs meitenes, kā sekoja to smaržām utt.


Tas bija gan aprakstīts?
Izvēlējās, ar degunu sajūtot viņu smaržu. Viņam taču bija šīs īpašās spējas smalki saost.
Un sekošana bija aprakstīta. Pats pirmais upuris - tā dzīšanās pāri tiltam, pa šaurajām ielām u.t.t. līdz viņai..
kendy.
Šī grāmata burtiski lika sevi pabeigt, jo nevarēju no tās atrauties, lai gan beigās tomēr sapratu, ka vēlreiz ko tādu nevēlētos lasīt. Patiesībā jau nekas īpašs un ārkārtējs par ko sajūsmināties, tur nebija. Beigas pat bija tādas vienkāršas, varēja ko aizraujošāku, ekspresīvāku. Nu es domāju Jūs sapratāt. Nezinu vai diži vērts ieteikt kādam lasīt, lai gan nosaukums un anotācija piesaista. Tas gan..
Pērkonkaķis
Esmu lasījusi, filmu redzēju arī, bet tomēr lielāku gandarījumu sagādāja grāmata.
Man patika.
~Vanesa~
Grāmata pavēra jaunu elpu manam degunam. Pasauli pēc grāmatas izlasīšanas saožu citādi. Tā bija ideāla priekš manis, varēju visu perfekti iztēloties – arī to, kas man nepatika, un arī sev neizprotamo.
Patīkami bija – filma kā grāmatas ekranizācija, nevis tikai pēc grāmatas motīviem. Filmu redzēju pirmo, tā mani ierosināja izlasīt grāmatu. Tiesa, skatoties filmu, neizjutu Grenuija cilvēku nicinājumu un reizēm neizpratu notikumu attīstību, taču filma bija vizuāli baudāma. Pilnīgi piekrītu Ceciliai.
CITĀTS(Cecilia @ 14.06.2007 12:47) *

katra aina ir veidota tā, lai atgādinātu gleznu. izgriez vienu kadru un liec pie sienas.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.