Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Izlasi, pirms iesūti!

Lūgums neaizrauties ar jaunu pavedienu veidošanu pa labi un pa kreisi - par visiem sīkumiem, par ko tik vien varētu iedomāties. Ja vēlies aizsākt jaunu tematu, tad runā par jautājumu, kas tevi interesē, par ko tev ir, ko teikt, un kuru tu patiešām vēlies apspriest.

Katra jauna pavediena pirmajam rakstam ir jābūt vismaz 150 vārdu garam (šajā lūgumā kopā ir 76 vārdi). Pretējā gadījumā pavediens tiks dzēsts, neskatoties uz to, kādas atbildes būs iesūtītas.

> R.A.B
mazā peciņa
iesūtīt 22.07.2005 12:50
Raksts #1


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


Kas ir tas R.A.B?
Ko var secināt no vēstules -> R.A.B uzrunā Voldemortu par Tumsas Pavēlnieku. Un tā uzrunā viņu tikai nāvēži (tātad ļaunie). Un pluss vēl par Horcrux ir tumšā maģija, tāpēc vēl var rēķināties, ka vēstules autors interesējas par tumšo maģiju.

Izšķirošā cīņa (vēstulē skatīt kā match) noteikti ir ar Hariju, jo viņš ir izredzētais.

Pēc burtiem varētu itkā derēt Siriussa brālis Reguluss Bleks. Bet kas tad ir A? Viņa tēvoci sauca Alphard (neatceros vai nezinu latvisko tulkojumu).

Vēl viens variants, kas itkā bija ir Amēlija Bounza. Un tas „R” varētu būt no vārda Riddle. Tie ir tādi personāži, kas ir jau bijuši un sakrīt burti kaut cik.

Nedomāju, ka Hermiones atrastie divi vārdi "Rosalind Antigone Bungs" un Rupert "Axebanger" Brookstanton" šeit ko nozīmē.

Neticu, ka tas ir kāds jauns personāžs, kā arī noteikti tas ir kāds cilvēks. Protams, nedrīkst aizmirst par to, ka tie visi burti varētu būt arī kāda iesauka, gluži kā JP.

Šo rakstu rediģēja skowij-snowij: 22.07.2005 12:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
birokraac
iesūtīt 26.07.2006 11:02
Raksts #101


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Tulkotāji
Pievienojās: 13.02.06
Kur: Dēļu laivā uz grīdas



Nezin kāpēc, bet tad, kad es lasīju grāmatu pirmo reizi, tad man likās, ka to zīmīti ir rakatījuši vairāki cilvēki (fēniksa ordenis) un medaljonu apmainījis bija jau pats Dumidors, lai pēc līķa atrašanas nav iespējams atgūt horkrustu.

Viss kas notika alā bija Dumidora apmācība harijam, jāpiezīmē, ka arī šī teorija noved pie Strupa sazvērestības teorijas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 26.07.2006 15:56
Raksts #102


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Šaujiet mani nost, es neticu, ka tas bija Reguluss.

Man ļoti patīk nimue versija.

Pirmais no šiem, R, bija vecs un gudrs, taču alā nemaz nekad nav bijis
Otrais, A, par to neko komentēt nevaru.
Trešais, B, uzņēmās mirt, lai tuvinātu Voldemortu nāvei.

Ja ieskatās zīmītē, tad tiešām sāk šķist, ka tā ir patiesība.

Ak, un vēl, pasviedīšu jums domiņu. TULKOTĀJI TAČU ARĪ NEZIN, KAS IR R.A.B. un tulko pēc saviem ieskatiem. Ja zinātu, sen jau būtu noplūde. Pirmajā grāmatā Siriuss taču arī bija Melns, vai ne? Tātad Roulinga nebrīdina tulkotājus kas un kā. Manuprāt... Protams, varbūt es samgi kļūdos. Tomēr man tas neliek mieru. Es lūkošos tikai uz oriģinālvalodu.

P.S. - Kāds ir Bija vārds? Un angliski?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laupītājmeitēns ...
iesūtīt 26.07.2006 16:57
Raksts #103


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04



(pēc neliela pamudinājuma no virs manis esošā cilvēciņa)

Vispār man sāk ar vien vairāk likties, ka tas RAB nebūs nemaz TIK svarīgs. Ka JKR to ir ielikusi tikai, tā teikt, lai novērstu mūsu uzmanību no kaut kā daudz svarīgāka. Lai mēs skatītos uz citu pusi, un viņa mūs varētu pārsteigt ar kaut ko tādu, ko tagad mēs pat gandrīz neievērojam, esot aizņemti ar šitā atrisināšanu.

Tagad mēs gaidām kaut kādu baigi kruto atrisinājumu, bet man liekas, ka drīzāk būs tā, ka Harijs uzzinās, kas ir RAB un ar to gandrīz vai viss beigsies šī mistērija. Ka nekas vairāk tur nemaz nebūs. Toties būs kaut kas cits.

Līdz ar to varbūt tas pat ir diezgan nenozīmīgi ir tas Regulus vai nav, vai tas ir kāds cits otršķirīgs, n-šķirīgs tēls.

BTW JKR tā jau ir darījusi, ka no KAUT KĀ beigās iztaisa neko, bet no kaut kā mazsvarīga pārsteigumu un kaut ko pamatīgu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 02.08.2006 12:40
Raksts #104


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



Man pašā sākumā arī ienāca prātā Regulass Bleks un tas medaljons, ko tīrīšanas laikā neviens nevarēja atvērt




..........bet tas laikam ir pārāk acīmredzami......
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Iewinja
iesūtīt 02.08.2006 21:53
Raksts #105


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.08.05
Kur: nav



man liekas ticami, ka tas ir tas Reguluss vai kā tur viņu, bet par to Mokšķi.... man liekas, ka Dumidors teica ne tikai par nepilngadīgu burvi, bet arī kko par to maģijas spēku, kas kuram piemīt, kuru laiviņa var panest, bet mājas elfi esot ar spēcīgu maģisko spēku... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lavendra_sensei
iesūtīt 04.11.2006 18:33
Raksts #106


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.06



Bet ir jau veel viens fakts - RAB vestulee Voldijam - tajaa teikts, ka ''es jau drosji vien buusju miris, kad tu sjo lasiisi'' nekur nav taa tiesjaam apstiprinaats , ka sjis nosleepumainais RAB ir miris (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Taadaa gadiijumaa - tas nemaz nevar buut Reguluss Bleks ... jo bija drosji apgalvots, ka RE. Bleks jau ir miris ...

Šo rakstu rediģēja lavendra_sensei: 04.11.2006 18:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 04.11.2006 18:50
Raksts #107


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



Droši vien nenozīmē arī, ka viņš nekādā gadījumā nav miris. Respektīvi Tu runā aplamības.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maugliits
iesūtīt 11.11.2006 15:59
Raksts #108


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.10.06
Kur: nezin.... parasti pie kompja



man liekas ka reguluss bleks jo ir jautaajums kaapeec vinju nogalinaaja
bet 6.graamataa dumidors teica ka laiva ta kaa paarbauda magjijas speeku un ka harija magjijas speeks nebuus pamanaams starp vinja speejaam tad varbuut siriusa braalis bija tur kopaa ar kaadu citu bleku gjimenes paarstaavi??????????????????????????????????????????
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sanny
iesūtīt 17.12.2006 21:57
Raksts #109


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



mēs varam tikai minēt,bet Roulinga noteikti izdomās kaut ko tādu,ko mēs iedomāties nespējam-tāpēc jau viņa ir Roulinga (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kivi
iesūtīt 30.12.2006 13:55
Raksts #110


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.08.06
Kur: Rīga



Lielākā vai mazākā mērā R.A.B. ir Reguluss.
Bet tomēr-kāds, kas nav īpaši pieminēts pārējās grāmatās?
Man patika ideja par Lēniņiem.Taču vai viņi būtu paņēmuši horkrustu?Žēl, ka Roulinga nepaskaidroja neko sīkāk par medaljonu-vai tas bija grezns, vai pavisam vienkāršs.Kā zināms-Voldemortam patīk trofejas.Taču manuprāt nav jāpaļaujas uz greznumu.Viens horkrukss taču bija Voldemorta skolaslaiku dienasgrāmata!
Manuprāt, Voldijs savus horkruksus ir izveidojis lietās, kas viņam ir nozīmīgas.

Ja R.A.B. patiešām ir Reguluss, tomēr tas ir dīvaini.Jo, galu galā, Siriusa mātei un arī citiem ģimenes locekļiem [izņemot Siriusu un vēl] patika Voldemorts.Viņi to cienīja.Ja Reguluss bija tāds dīvainītis turklāt vēl ģimenes mīlulis?Savādi.

Vēl variants no manas puses-vairāku cilvēku iespējamība ir.Piemēram, Reguluss [R] un kaut vai tā pati Andromeda [A].Paliek vēl B.Atminējums nav jāmeklē.Bleki.Manuprāt, vēstuli uz alu ir nogādājis Reguluss, jo vēstulē dominē vīriešu dzimte.Andromeda varbūt palīdzējusi citos veidos.Taču visu šo mistēriju mēs atrisināsim tikai nākošajā grāmatā.

Šo rakstu rediģēja Kivi: 30.12.2006 13:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 01.01.2007 18:00
Raksts #111


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



skatījos Bleku dzimtas koku. vai tad, ja cilvēkam ir divi vārdi, tos arī nevajadzētu minēt tai kokā? bet tā tur ir minēts vien Regulus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sesila
iesūtīt 02.01.2007 18:41
Raksts #112


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.11.05
Kur: aklā klusumā



pieņemot, ka R.A.B. ir bijis nāvvedis manuprāt ir vērts apsvērt variantu, ka laivā ir atradies viens vai vāirāki vientieši, kurus R.A.B. varēja izmantot, lai izdertu to suslu, kas atradās biķerī. ,jo dumidors teica-

diez vai Voldemortu būs interesējis par svaru, drīzāk gan kopējais maģisko spēju daudzums, kas šķērsos viņa ezeru. es domāju, ka viņš, visticamāk, būs uzlicis laivai burvestību, kas neļauj tajā pārvietoties vairāk nekā vienam burvim..

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Krisy
iesūtīt 05.01.2007 17:53
Raksts #113


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.07.06
Kur: tepat



iisteniibaa es nebriiniitos ja tur tieshaam buutu bijushi kaadi vientieshi. bet es gan nesaprotu kaapeec kaadam naaveedim buutu jaaizniicina horkrusti. nu bet ja kaadam buutu ienaacis praataa tos izniicinaat tad kaa vinjsh to vareetu izdariit jo voldemortam tachu atluugumus iesniegt nevar un ja tas naaveedis buutu saplesies ar voldemortu vinjsh vienkaarshi tiktu nogalinaats. (nu taas jau protams ir manas domas)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
~SweetIrony~
iesūtīt 05.01.2007 19:27
Raksts #114


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.05
Kur: Ledusskapī pie gurķiem!



vairaaki vientieshi un veel Reguluss??? tas nav iespeejams jo Harijam ar kalsno Dumidoru laiviņa bija ļoti šauri...

Bet atcerēsimies, ka Dumidors Harijam pēc viltus horkrusta iegūšanas teica, ka viens burvis to nebūtu spējis izdarīt...

bet par to, ka iespējams R.A.B. nekass īpašs neizrādīsies es nezinu.. tas noteikti jau būs kāds agrāk pieminēts burvis, iespējams kāds jau ļoti tuvu, Roulingai patīk izdarīt tā, ka sanāk ka pie atbildei esi bijis jau tik tuvu... kaaa bija ar vajadzību izstabu - pazudināmo skapi, kuram Harijs bija paskrējis garām, kad slēpa mikstūru grāmatu.

patiesībā grāmatas beigās arī harijs nosākuma neizrādija lielu ieinteresētību sakarā ar R.A.B. jo bij pārāk nomākts sakarā ar bērēm un Ronam un Hermionei teica, ka nāksies vien noskaidros kas tas tāds bija, tā it kā tas būtu tik vienkārši un tik parasti..

sākotnēji patiesībā man arī pat ļoti patika ideja par to priekšmetu Bleku mājā, ko nevarēja atvērt...

Šo rakstu rediģēja ~SweetIrony~: 05.01.2007 19:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ievuks
iesūtīt 05.01.2007 20:25
Raksts #115


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.06



Tam vajadzētu būt kādam cilvēkam kurš visu savu dzīvi veltijis Voldemorta noslēpuma atrrisināšanai
varētu būt cilvēks gados. Varētu būt jaunāks par Dumidoru, bet arī ļoti pieredzējis burvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 24.01.2007 17:00
Raksts #116


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Jauki palasijos!!!!Interesanti.
Es iistaniibvaa domaaju ka tas ir reguluss.
Nezinu kapeee. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 03.02.2007 15:13
Raksts #117


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



pēc tās vēstules teksta avr spriest, ka rakstītājs pazinis Voldemortu. varbūt R.A.B. nozīmē kādu vārdu salikumu( līdzīgi kā paši-ziniet-kas, zēns kurš izdzīvoja). lai gan tagad ir grūti iedomāties kādu vārdu salikumu angļu valoda. bet tas var būt arī kādas burvestības autors, kas atstājis šo buramvārdu pirmos burtus. un Voldemorts no tā izlobītu, kurš ir to izdomājis, bet citiem tie tikai liktos kā iniciāļi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 27.02.2007 18:29
Raksts #118


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



atkal celšu šo tēmu ārā no putekļainā plaukta ...

man ir savs variants, RAB ir nenoteikts cilvēku skaits... taču tas nav svarīgi .. jo neviens nezin, kas bija tajā bļodā pirms RAB, tā bija inde vai kas cits, tādēļ RAB varēja tur ieburt pilnīgi jebko, pēc saviem ieskatiem!..

JA pieņemam ka RAB bija viens cilvēks, tad viņam jātiek prom dzīvam, lai horkruksu noslēptu... turklāt litderīgu būtu bijis vēl turpat alā pameklēt vai tas RAB kautkur nepeld un horkruks nav nogrimis ezerā...

JA pieņem ka RAB ir viens pilngadīgs burvis ar palīgiem, kas nav pilngadīgi/nav cilvēki, tad ... gan jau Roulinga kautko izdomās ...

TURKLĀT pastāv vēl viens variants, ko vēl neviens netika minējis --->>> ka tas medaljons, ko harijs un dumidors atrada pats ir horkrusts!!! jo dumidors tā arī pats necik nopietni to medaljonu neizpētīja - nebija spēka, un vēlāk vairs nebija laika...

visi piekritīs, ka voldemorts ir viens glumš tipiņs, viņš varāja speciāli pats tādu atstāt, lai citus novirzītu no ceļa!!!

Šo rakstu rediģēja korkijwolfs: 27.02.2007 18:30
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 28.02.2007 09:20
Raksts #119


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Un kāpēc man tagad nāk smiekli, iedomājoties, ka pareizi būs R and B? R'n'B...


R*** and Baltus, perhaps?


Jo man kaut kā tiešām neticās, ka tas būs Reguluss.

+
CITĀTS
I know I will be dead long before you read this

Tas man liek domāt, ka tas, kurš ir rakstījis nevis gaida, kad viņu nogalinās, bet gan to, kad par sevi liks manīt lielais vecums. yeah.

Šo rakstu rediģēja aFēra: 28.02.2007 09:22
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 28.02.2007 19:58
Raksts #120


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


šķiet ka ideja par vairākiem pilgadīgiem burvjiem ir pārāk sarežģīta un samezglota, jo kaut arī roulingai patīk noslēpumainība, beigās visiem ir abloms, un viss ir pilnīgi vienkārši ...

poteram būtu noderīgi izpētīt to lapiņu , jo būtu lietderīgi noskaidrot aptuveni cik veca tā ir... tas dotu ieskatu tajā cik sen īstais horkrukss(ja vien tas nav voldemorta māņu manevrs) nav uz vietas ...

Šo rakstu rediģēja korkijwolfs: 28.02.2007 19:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 05:28