Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: R.A.B
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Jauktasiņu Princis
Lapas: 1, 2, 3
mazā peciņa
CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


Kas ir tas R.A.B?
Ko var secināt no vēstules -> R.A.B uzrunā Voldemortu par Tumsas Pavēlnieku. Un tā uzrunā viņu tikai nāvēži (tātad ļaunie). Un pluss vēl par Horcrux ir tumšā maģija, tāpēc vēl var rēķināties, ka vēstules autors interesējas par tumšo maģiju.

Izšķirošā cīņa (vēstulē skatīt kā match) noteikti ir ar Hariju, jo viņš ir izredzētais.

Pēc burtiem varētu itkā derēt Siriussa brālis Reguluss Bleks. Bet kas tad ir A? Viņa tēvoci sauca Alphard (neatceros vai nezinu latvisko tulkojumu).

Vēl viens variants, kas itkā bija ir Amēlija Bounza. Un tas „R” varētu būt no vārda Riddle. Tie ir tādi personāži, kas ir jau bijuši un sakrīt burti kaut cik.

Nedomāju, ka Hermiones atrastie divi vārdi "Rosalind Antigone Bungs" un Rupert "Axebanger" Brookstanton" šeit ko nozīmē.

Neticu, ka tas ir kāds jauns personāžs, kā arī noteikti tas ir kāds cilvēks. Protams, nedrīkst aizmirst par to, ka tie visi burti varētu būt arī kāda iesauka, gluži kā JP.
eyedam
Tātad tu esi pārbaudījusi visus grāmatās pieminētos personāžus un Amēlija Bounza un Regulus Bleks sanāk vienīgie?

Ē... Nu, tad diez vai mēs šo tēlu zinām. Es domāju, ka Regulus Bleks tas diez vai ir. Viņš tā arī nebija pa īstam nāvēdis. Turklāt - vai viņš bija tik gudrs, ka varētu tikt klāt medaljonam? Jāņem vērā, ka pat Dumidors tam viens pats, kā viņš vēlāk atzina, klāt netiktu.

Nu, un Amēlija Bounza, manuprāt, galīgi nebija tumšo zinšu piekritēja.

Kā jau viens tur grāmatā minēja, izklausās, ka rakstītājs Voldemortu ir pazinis, un tādu (kas viņu pazītu) vispār ir maz. Izklausās, ka šie abi varētu būt bijuši labi pazīstami, bet tad starp viņiem izcēlies konflikts.

Bet ja nu tie ir trīs atsevišķi burvji? Varbūt ka tam medaljonam vispār nebija iespējams piekļūt vienatnē, bet vajadzēja vismaz divus cilvēkus? Jo, ja jau Dumidors viens pats nebūtu varējis...

eyedam
Nimue
Bet tikai viens varēja laivā braukt pāri ezeram... par to arī vērts padomāt. Līdz šim bija nācies lasīt idejas, ka tiem jābūt diviem - R... And B... bet patiesībā trīs izklausās prātīgāk - zīmītē ir 3 teikumi pirmajā personā... Viens atklāja, viens nozaga (un tagad iznīcinās) un viens tagad nomirs (jo izdzēra to.. kas nu tas tur bija).
skatitajs_no_malas
Bet ja nu atbilde ir tāda, ka to izdarīja viens- es domāju reāli paņēma to Horcrux? Divi bija plānotāji- un tādi pasīvi malā stāvētāji... Viens izdomāja- kā; otrs- paņēma un trešais- iznīcināja... Varbūt tie bija kādi bijušie nāvēži- vismaz viens no viņiem- tas, kurš rakstīja. Bet pār ezeru brauca tik viens....
Antons Ego
Tam vajadzētu būt zināmam personāžam, ja tas būtu jauns, tas vairs nebūtu tas. JKR skaidri paredzēja, ka cilvēki minēs šo mīklu un būtu muļķīgi, ja viņa to būtu atstājusi neuzminamu.

Tātad - Nimues doma par R and B nav peļama. Jo, lai dabūtu medaljonu, vajadzētu sadarboties vairākiem, bet domājams, ka nāvēži, sūtot vēstuli pašam Voldemortam, vēlējās padižoties savam pavēlniekam ar savu veikumu. Tātad viņi uzrakstīja abu iniciāļus. Vienīgais - kaut kā traucē lielais A kā and. To jau pat Voldemortam varētu būt pagrūti atkost, nezinot. Turklāt, A vietā jau tādā gadījumā varētu rakstīt and, jo tas, vai kāds, kurš ziņu pārtver izlasa RAB vai R and B itkā neko nemaina. Abos gadījumos ziņa ir pietiekoši noslēpumaina, ti. iniciāļi neatkožami, lai gan ņemot vērā, ka ziņa ir rakstīta 1. personā - tieši tur jau ir āķis - šis kāds (kādi) negrib, lai citi zinātu, ka viņš ir viņi.

Un vispār jau, atceroties, kā Toms, samainot burtiņus, kļuva par Voldemortu.... ar Roulingu nekad neko nevar zināt. Mēs varam domāt, varam izdomāt, bet tāpat atradīsies kāds vieglāks ceļš.
Ragainīte
Par šo R.A.B. es arī esmu domājusi un sliecos uz Siriusa brāli. Lūk kāpēc:

"To the Dar Lord"...kādā no grāmtām ( neatceros kurā) uzzinām, ka šādi uzrunā Voldemortu tikai Nāvēži un kā mēs zinām Reguluss bija nāvēdis.

Un es te vēl vienu citātu no OotP iepostošu, man liekas, ka tam varētu tiešām būt kāda nozīme. Tad jau Mošķis kautkur pa Drūmkakti nēsējas ar šo Horcrux. Es gan nesaku, ka tā ir, taču tas ir minējums. Meklējiet 116. lapā. Par .A. es vēljoprojām šaubos. Varbūt tas varētu būt vēl kāds personāžs. Regulus ir kautkāds zvaigzne Alfa Leo( nezināju, kā tulkot) zvaigznājā, kas apzīmē lauvu...varbūt tas ir noderīgi, nezinu.
CITĀTS
They found... a heavy locket that none of them could open."


īstas pārliecības man nav...Roulinga intervijā.


CITĀTS
MA: R.A.B.

JKR: Ohhh, good.

JKR: No, I'm glad! Yes?

MA: Can we figure out who he is, from what we know so far?

[Note: JKR has adopted slightly evil look here]

JKR: Do you have a theory?

MA: We've come up with Regulus Black.

JKR: Have you now?

MA: Uh-oh.

JKR: Well, I think that would be, um, a fine guess.

MA: And perhaps, being Sirius’s brother, he had another mirror –

JKR: [drums fingers on soda can]

MA: Does he have the other mirror, or Sirius’s mirror —

JKR: I have no comment at all on that mirror. That mirror is not on the table. [Laughter from all; Jo's is maniacal.]

Tagad viņa izdomās un R.A.B. būs pavisam cits varonis...vai kautkas cits. laughing.gif Nimue teorija arī izklausās pareiza. Vispār šī minēšana novedīs līdz galvassāpēm.
-=RonS=-
Nu ja tas varētu būt Reguluss Bleks, kaut gan, lai tiktu liidz tai lavai, kā pats Dumidors teica ir jabūt varenam burvim. Bet nu es īsti nez cik varens bija Reguluss. Man gan liekas, kas tas būs kāds pavisma jauns personāžs...
Nimue
CITĀTS(Ragainīte @ 23.07.2005 00:43)
Regulus ir kautkāds zvaigzne Alfa Leo( nezināju, kā tulkot) zvaigznājā, kas apzīmē lauvu...varbūt tas ir noderīgi, nezinu.
*

"Alfa" noziimee -zvaigznaaja spozhaakaa zvaigzne. Siriuss, piemeeram, ir Lielaa sunja Alfa (Alpha Canis Major), spozhaakaa zvaigzne ziemelju puslodes debesiis.
Regulus - Lauvas alfa, taatad spozhaakaa zvaigzne Lauvas zvaigznaajaa. To sauc arii par Lauvas sirdi. Persona, kas ir gana drosmiiga, lai staatos pretii Voldemortam droshi vien shaadu apziimeejumu buutu pelniijusi.
Bellatrix starp citu noziimee karotaaja" - Oriona gamma (3. spilgtaakaa), atziimee Oriona labo plecu. Siriuss - burtiskaa noziime - dedzinoshais, bet tam nekaadas noziimes nav bijis.

Regulus shkjiet paaraak... aciimredzama atbilde vai? Pirmaa, kas ienaak praataa katraa zinjaa, vienkaarshaakaa... Varbuut taapeec arii pareizaa - laikam jau atkariigs no taa, cik taalu ies autores veelme vazaat publiku aiz deguna (un izdomaat jaunas miiklas ar kuru paliidziibu radiit azhiotaazhu)
lithium [ kariii ]
Nedomāju, ka tas ir Reguluss.. Tas būtu manuprāt pārāk vienkārši Roulinga to censtos vairāk sarežģīt.. Vēl kādā intervijā atceros, ka Roulinga minēja ko tamlīdzīgu, kā Reguluss grāmatā vairs neparādīšoties, vai vismaz ne kā svarīgs tēls, bet man liekas šeit tam būtu jābūt svarīgi.
Laba ir ideja par trīs personām. Tikai tiešām nesaprotu, kā tad 2 no tām būtu tikušas pāri, ja jau uzdevumu paveikt var divatā..?
Un iespējams tie tomēr nav nāvēži ( vai nāvēdis), uzruna likta tikai apmānam.
.: ARTANIS :.
CITĀTS(skowij-snowij @ 22.07.2005 13:50)
Protams, nedrīkst aizmirst par to, ka tie visi burti varētu būt arī kāda iesauka, gluži kā JP.
Tieši šis variants pirmais iešāvās man prātā lasot. Šaubos, vai tas, kurš paņēma Horcrux (ērtības labad latviskosim to brutālākajā un barbariskākajā veidā - Horkrukss), atstātu savus iniciāļus... Lai arī būtu miris brīdī, kad Voldemorts uzzinātu par Horkruksa zādzību.

Bet, par pašu uzdevumu (Horkruksa iegūšanu) kā tādu runājot - nez kā Voldemorts bija ieplānojis to pēcāk atgūt, ja jau šķidrums no bļodas būtu jādzer lai nokļūtu līdz tās dibenā esošajam artefaktam, kas saturēja Horkruksu?

Pat Dumidors atzina - vienatnē to nebūtu iespējis... Tas atkal liecina par labu jau iepriekš izteiktajam minējumam, ka Horkruksu atguvuši vairāki cilvēki.

Un vēl interesanta viela pārdomām - kā tas, kurš piesavinājās Horcruksu, atgrieza šķidrumu bļodā, lai nebūtu iespējams secināt, ka tas ticis nolaupīts? Cik noprotu, arī tur būtu vajadzīga tumšā maģija...
-=RonS=-
CITĀTS
Un vēl interesanta viela pārdomām - kā tas, kurš piesavinājās Horcruksu, atgrieza šķidrumu bļodā, lai nebūtu iespējams secināt, ka tas ticis nolaupīts? Cik noprotu, arī tur būtu vajadzīga tumšā maģija...


Nu ja... to Horkroksu nozaga viens no nāvēžiem, jo zīmīte skaidri ir teikst To The Dark Lord Tā Voldemortu uzrunā tikai viņa padotie. Turklāt šim nāvēdim bija jābūt dižam burvim, jo kā pats Dumidors teica, ka lai nonaktu līdz kausam ar indi ir jābūt tiešam varenam burvim. Turklāt sanāk ka Voldemorts šim nāvēdim tiešām ieriebis, vai arī šim nāvēdim tiešam skauda. ka Voldemorts ir tik varens un viņs nolēma tumšo pavēlnieku iznīcināt.....
Memoria
Skwii, nez kaapeec man visu laiku praataa ir ideja, ka tas kursh ir panjeemis horcruxe ir Sneips! Laikam jaw pilniigs bezsakars, peec iniciaaljiem ari nekas nesanaak, bet tomeer k-ka ir aizdomas wink.gif

CITĀTS
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


Pag,pag kaapeec "I will be dead long before you read this?"
Njaa it kaa peec visa sanaak ka tas vareetu buut Reguluss Bleks, bet tas tomeer buutu PAARAAK vienkaarshi huh.gif
Hmm, taatad tas ir kaads no naaveezjiem(To the dark lord) kas mums ir pa variantiem?
Reaali - neviens, no paziistamajiem naw ar tadiem iniciaaljiem, un arii shaubos vai Roulinga buutu njeemusi jawnu personaazju silent.gif Hmm, ideja par to, ka tas ir R and B ariii atkriit - and neraxtiitu ar lielo burtu laughing.gif
Hmm par 3 cilveekiem, arii nepiekriitu, buutu stulbi raxtiit taadu veestuli ar shitaadu putrojumu :/
Lab, veelreiz jaapaarskjirsta graamata un jaapstaas visu uzvaardu pirmie burti wink.gif
eyedam
Tas tomēr varētu būt Reguluss Bleks, ja pieņemam, ka "A." ir viņa otrā vārda iniciālis. Tas ir ļoti iespējams, ka Regulusam tāds bija, jo, kā mēs varam redzēt, burvju pasaulē laikam vispār ir izplatīti piešķirt vairākus (pat vairāk kā divus) vārdus (vai varbūt tas ir raksturīgi Lielbritānijā vispār? – nezinu).

Un, ja Roulinga ir gribējusi par to iedot norādi, tad tas varētu būt bijis "Alfards":
CITĀTS(FO 1; 123. lpp.)
– Kur tu apmeties?– blenzdams uz krusttēvu, jautāja Harijs.
– Pie tava tēta,– Siriuss teica. – Tavi vecvecāki izturējās tiešām jauki, viņi pieņēma mani kā otru dēlu. Jā, skolas brīvdienās mēs ar tavu tēvu gulējām teltī, un, kad man palika septiņpadsmit, es sameklēju pats savu mitekli. Mans tēvocis Alfards atstāja man glītu kaudzīti zelta – arī viņu savulaik izdzēsa no šī koka, droši vien tāpēc viņš aplaimoja tieši mani.

Es gan īsti nesaprotu, kāpēc Regulusam kā otrais vārds būtu jāliek ģimenē neieredzēta tēvoča vārds. Ja nu vienīgi, kad viņš piedzima, attiecības ar Alfardu vēl nebija sabojājušās.

-----

No otras puses, teikumi "Es zinu, ka būšu jau sen miris, kad tu šo lasīsi .." un ".. es stājos pretī nāvei ar cerību, ka .." liek domāt, ka šis cilvēks ir bijis diezgan drosmīgs un bez cīņas nebūtu padevies, kaut arī pietiekami gudrs, lai saprastu, ka cerību nav. Savukārt Reguluss vismaz pēc Siriusa attieksmes man šķita tāds diezgan gļēvulīgs.

Un - kā varam izlasīt Roulingas sarunā Pasaules Grāmatu dienā Edinburgā:
CITĀTS
– Vai mēs nākamajās grāmatās vēl kaut ko dzirdēsim no Siriusa Bleka brāļa Regulusa?
– Nu, viņš ir miris, tā ka pēdējā laikā diez ko daudz nerunā.

eyedam
.: ARTANIS :.
CITĀTS(-=RonS=- @ 25.07.2005 21:25)
Nu ja... to Horkroksu nozaga viens no nāvēžiem, jo zīmīte skaidri ir teikst To The Dark Lord Tā Voldemortu uzrunā tikai viņa padotie.
Sorry, bet tā nu gan nav - tikko ātri pārskatīju visas iepriekšējās grāmatas orģinālvalodā, un izrādījās, ka Voldemortu par Dark Lord sauc gan elfi, gan bijušie Cūkkārpas direktori, gan visi pārējie, tā ka variants par to, ka tas noteikti bijis nāvēdis, tikko tika izsvēpēts... Turpināsim diskusiju...
Axa Night
Es domāju, ka nevar izslēgt to, ka Regulus Black ir R.A.B....man arī no sākuma šķita, ka viņš nav īpaši spēcīgs, lai kaut ko tādu paveiktu, taču patiesībā mēs zinām ļoti maz par viņu un mani intriģēja frāze, kuru izmanto Siriuss:
"He [Regulus] got in so far, then panicked about what he was being asked to do, and tried to back out. Well, you don't just hand in your resignation to Voldemort. It's a lifetime of service or death."
Varbūt Regulus patiešām bija apņēmies aiziet no Death Eaters klubiņa un', lai viņam tas izdotos, viņš nolēma nozagt Horkruksu...taču tas īsti neizskaidro, kā viņš varēja paredzēt, ka noteikti nomirs pirms Voldijs saņemš zīmīti...

Interesanti arī kāpēc neviens nešķiet aizdomājies, ka tas pats "Uncle Alphard" var būt arī ir R.A.B. Viņa nāve ir kaut kur ap '76 vai '77 gadu, kad Voldemorts jau aktīvi darbojas, tā kā viņš zināja kaut ko par horkrusiem un neatbalstīja Voldemorta darbību...viņa vārds arī atbilst pēdējiem diviem burtiem, iespējams, ka pirmais vārds viņam nepatika un viņš izmantoja ikdienā savu otro vārdu Alphard...šis vārds arī ir interesants, jo apzīmē zvaigzni čūskas sirds Hidras zvaigznājā, šeit 'sirds' varētu nozīmēt arī 'vidējo', kas varētu attiekties uz 'vidējo' burtu saīsinājumā...

Vārdu spēles jau JKR ļoti labi padodas, tā kā galu galā mēs visi drīzāk nojūgsimies, nekā atklāsim ko viņa ar to R.A.B. īsti apzīmē!
Atliek tikai gaidīt nākošo grāmatu...
Mēnestiņš
mana pirmā versija arī bija Reguluss Bleks, bet tas šķiet pārāk vienkārši... huh.gif es tiešām nedomāju, ka tas būs kāds jauns personāžs, jo, izlasot to vēstuli, man bija sajūta, ka šito mīklu jau nu Roulinga atstājusi, lai mēs atrastu atbildi... lasa_a.gif nezinu, ko viņa ar šito visu domājusi, bet izvirzot savus variantus, rodas pārāk daudz mīklu. glare.gif
aFēra
Es palasīju pāris vietas FO, un neskaitot jau pieminētos vārdus, es atradu vēl Andromēdu Bleku. Varbūt viņai bijusi kāda iesauka uz R?

Runājot par pašu vēstuli, man likās dīvaini, ka kopā ir tieši septiņi "I" un septiņas uzrunas Voldemortam (Dark Lord, you, your). Varbūt tā ir tikai sakritība, es nezinu. Tomēr pati vēstule atstāj iespaidu, ka tas ir dialogs starp diviem cilvēkiem, un liekas, ka R. And B. ir laba versija.

Bet es tomēr domāju tāpat kā Axa Night; ka mēs tā arī neizpratīsim, kas tas par R.A.B. ir. Kaut vai no biksēm lec laukā.
krikija:::
Tātad diemžēl meklējamo pulciņš ir krietni vien palielinājeis.Tie/tas kas šo zīmīti raksta tātad vai nu visdrīzāk ir ļoti veci vai arī nojauš, ka tiks nogalināti. Manuprāt variants par vecumu vismaz būtu jāizslēdz, jo ja tas ir viens burvis viņam nepietiktu spēka, bet ja vairāki ta vismaz vienam no burvjiem vajadzētu būt jaunākam. Ziniet manuprāt man ienāca prātā viens tēls-Karkarovs.Protams viņš nebija gluži drosmīgs vai tā, bet vismaz to, ka viņš mirs viņš varētu būt nojautis. Tātad manuprāt ir jāmeklē burvji, kas miruši Voldemorta dēļ un burvji kam bijušas (vai vispār nav bijušas)nekādas attiecibas ar Dumidoru,jo tad jau viņš būtu zinājis.Reguluss Bleks liekas viticamākais, bet patiešām tas nebūs tas.Manuprāt tas pat varētu nebūt burvis ar vārdu, kas kaut vai ietver šos burtus.
Bet protams tas varētu pat nebūt burvis/burvji.Protams varbūt pat liekas neticami un smieklīgi, bet jāpieļauj, ka pat mājas elfi varētu būt šeit iesaistīti..lai gan tas pat manām ausīm izklausās parlieku ērmoti tongue.gif
.: ARTANIS :.
CITĀTS(krikija::: @ 14.08.2005 20:10)
Manuprāt tas pat varētu nebūt burvis ar vārdu, kas kaut vai ietver šos burtus.
Protams - nedrīkst izslēgt šo iespēju - R.A.B. tikpat labi varēdu būt kā vārda/-u inciāļi, kā iesaukas/-u pirmie burti. Kaut gan šobrīd neviens konkrēts eksemplārs ko stādīt par piemēru, prātā nenāk, tomēr šovakar būs darbiņš - jāpārskrien ar acīm pāri FO un pat pirmajām daļām, jo, kā atceraties - arī Siruss Bleks "garāmejot" tika minēts pirmajā daļā, bet izrādījās nozīmīgs tēls 3. un pārējās... wink.gif
eyedam
CITĀTS
Ziniet manuprāt man ienāca prātā viens tēls-Karkarovs.Protams viņš nebija gluži drosmīgs vai tā, bet vismaz to, ka viņš mirs viņš varētu būt nojautis.

Viņš pilnīgi noteikti nebija drosmīgs. To mēs redzējām gan Domnīcā, kad viņu tiesāja Viedo kapituls, gan arī tad, kad viņš aizbēga no Cūkkārpas (vispār no publikas), kad juta Voldemortu atgriežamies.

Un šajā gadījumā, manuprāt, nav īpaši lielas nozīmes tam, vai viņš nojauta to, ka varētu mirt. Viņš no šādas iespējas acīmredzami bēga visiem iespējamajiem līdzekļiem, no tās baidījās. Viņš baidījās no jebkā, kas varētu tuvināt viņu nāvei, tāpēc es nu galīgi neredzu Karkarovu kā cilvēku, kurš vēl pats mēģinātu pret kaut ko cīnīties. Vēl jo vairāk – pret kaut ko, kas ir tik varens.

Tomēr, neskatoties uz viņa bailīgumu, burvja spējām (tai skaitā tumšajām) viņam vajadzētu būt diezgan ievērojamām - viņš tomēr bija burvju skolas direktors.

eyedam
aivvv/troll dream walker
nekaadaa gadiijumaa neteikssu ka pirmais ko iedomaajos bija reguluss bleks driizaak jau domaaju liidziigi kaa hermione ka nodereetu biblioteeka laughing.gif laughing.gif laughing.gif

protams ja taa paklausaas ko juus piedaavaajat reguluss ir baigi labi piemeerots
gan peec burtiem gan peec veesturiskaas situaacijas nnemot veeraa arii to ka vinnss naak no blekiem kas visi ir sasodiiti labi brvji cik nu mees zinaam gans siriuss gan bellatrise gan vinnu maate (nnemot par piemeeru muzzliimes burvestiibu ar ko neviens netika galaa) taccu vai tiessaam tas nebuutu paarlieku sasodiiti vienkaarssi ???

es sliecos uz divaam idejaam vai nu jauns personaazzs/personaazzu grupa ar taas nosaukumu liidziigi kaa feniksa ordenis ko mee siepaziisim peedeejaa graamataa
jo nav tak izsleegds ka dumidors bija vieniigais kas ciiniijaas pret voldiju ja neskaita protams ministriju jo visi tak zinaaja par vinnu ieprieksseejaa reizee (man kaukaa gribaas sso notikumu (horakulusa nozagssanu) pieskaitiit voldemorta pirmajiem varas gadiem) taadejaadi vareeja rasties veel citi grupeejumi pret voldiju un nebuut nav teikts ka tiem bija jaabuut labajiem burvjiem tas vai tie vareeja buut tumssie burvji kas konkureeja ar voldiiju taccu cieta sakaavi

taapat arii mieriigi vareetu atmes tteoriju par to ka tie ir vaarda via nosaukuma iniciaalli tikpat labi tas var buut arii teikums kas zinaams voldijasm
protasm tas gan ir absoluuts mineejums taccu nekur nav teikts ka ssiem burtiem obligaati ir jaabuut vaarda uzvaarda via iesaukas pirmajiem burtiem...
Idril
Pag,
ja reiz ar Regulusu ir tā, tad var pamēģināt pagriezt tos burtus citādāk.

R.A.B.
Var būt triju dažādu cilvēku uzvārdi. Nepamet sajūta, ka viens no tiem noteikti ir Bleks.

Bet tikpat labi RAB var būt triju cilvēku vārdi.
Nepamet sajūta, ka R - varētu būt Remuss, taču kālab?

Un varbūt, ka Dumidors zināja, ko tādu ko Harijam vēl nepateica?

Turklāt man nezin kāpēc radās sajūta, ka B varētu tikpat labi būt Bordžins, galu galā viņa veikalā Voldemorts strādāja sen atpakaļ.. Un veikaliņš ir tumšs.
skatitajs_no_malas
Nupat lasīju, ka HP lexicon ir publicējis informāciju (info arī Mugglenet) , ka var pievienoties uzskatam, ka aiz RAB slēpjas Reguluss Bleks, jo viņa otrais vārds ir Arkturs (arī zvaigzne- viena no spožākajaām).
ils
http://www.hp-lexicon.org/wizards/regulus.html
Iespējams, ka šo iniciāļu mistērija ir atrisināta.
The Harry Potter Lexicon jau ir noformējusi šķirkli --Regulus Arcturus Black--. Arktūrs, ja tic rakstītajam, ir ceturtā, spožākā zvaigzne debesīs un pati spožākā zvaigznājā Boötes, apmēram 36 gaismas gadus no Zemes.

P.S. Skaties, mani kāds apsteidza!
Laupītājmeitēns Ronja
Lai arī nesaku, ka tas nav Regulus, nesaprotu, kāpēc daudzi pēkšņi kļuva tik pārliecināti.
No vienas puses Lexicon tiešām ir uzticams un viņiem vienmēr ir iekļauta tikai no Roulingas puses apstiprināta informācija. Bet kāpēc šoreiz nav rakstīts, kas ir šis "avots" no kura tā informācija nāk? Viņi vienmēr norāda pat nodaļas grāmatās, vai no kuras intervijas, vai arī vai tas ir uzzināts Roulingas saitā, bet ne šoreiz... Dīvaini un neparasti.

Nav man iespēja apskatīties, ka tieši lexiconā bija rakstīts, bet man kaut kā prāta stāv ka viņi bija uzzinājuši tikai vidējo vārdu, nevis skaidri un gaiši dabūjuši zināt, ka viņš tiešām ir mistiskais RAB... Un tādā gadījumā, tas būtu pavisam reāli, ka kāds iedod, jau populāram variantam trūkstošo iniciāli, lai beigās pārsteigums būtu vēl lielāks...

Bet tas tā.. it, kā jau ļoti daudz kas uz Regulu norādīja arī pirms viņa otrā vārda uzzināšanas... VNK, gribās zināt kāpēc viņi neatklāj no kā ir dabūjuši šo info...
Sheep
Lexicons peedeejaa laikaa taisa diezgan lielus shmuguljus ar visu sho RAB padariishanu. Vispirms vinji apgalvoja, ka ir ieguvushi informaaciju no "well-placed" avota, ka RAB patieshaam ir Reguluss Arktūrs Bleks, bet, kad vinjiem pieprasiija nosaukt sho avotu, vinji aatri vien atgriezaas pie jau ieprieksh mineetaa- ka Reguluss ir tikai mineejums. Domaaju, ka probleema taada, ka, pat ja shii informaacija ir patiesa, vinjiem nav atljauts izpaust avotu, jo tas izraisiitu nepatikshanas shim cilveekam. Nu ko, jaagaida Franchu tulkojums (vinjiem Bleks tulkojaas kaa Noir), tad arii redzeesim, kas notiks!
Manupraat Reguluss ir vieniigaa sapraatiigaa kandidatuura. Njemot veeraa, ka viss sakriit. Veel arii fakts, ka Roulingai jau taapat ir jaasaiisina teksts liidz minimumam, izmetot visu ne tik svariigo informaaciju. Tad kaapeec, lai vinja FO tik daudz rakstiitu tieshi par regulusu un veel peec tam uz vinju atsauktos arii JP?
MuggleNet bija versija, ka vinjam paliidzeejis Mokshkjis (jo, kaa jau mees redzeejaam, viens pats vinjsh galaa netiktu, bet divi pilngadiigi burvji nevareetu ieseesties laivaa). mana persooniigaa versija ir, ka viens no tiem diviem beerniem, ko Toms Riddls aizveda uz to alu vareetu buut paraadiijis vinjam taas alas atrashanaas vietu.
Fantomass
Ja jau Roulinga teica kā Reguluss Bleks ir miris, tad tā tam arī vajadzētu būt.

CITĀTS(Nimue @ 22.07.2005 13:07)
Bet tikai viens varēja laivā braukt pāri ezeram... par to arī vērts padomāt.  Līdz šim bija nācies lasīt idejas, ka tiem jābūt diviem - R... And B...  bet patiesībā trīs izklausās prātīgāk - zīmītē ir 3 teikumi pirmajā personā... Viens atklāja, viens nozaga (un tagad iznīcinās)  un viens tagad nomirs (jo izdzēra to.. kas nu tas tur bija).
*


Savukārt izslēgt iespēju, ka tie bija (ir) 3 cilvēki, nevajadzētu.
"A" tad varētu nozīmēt Albuss
"R" - Remuss (???). Rubeuss (???)
"B" - par šo burtu gan ideju nav. Tas varētu nozīmēt Bleks, taču šajā teorijā tas neiederētos, tā kā šo isespēju var izslēgt. Ir protams Bordžins, ir Bērks, bet nu viņi ir tādi patumši.
Jūsu idejas?
---------------------------------------------------------------
Pie tam - tā vēstule:
To the Dark Lord
I know I will be dead long before you read this
but I want you to know that it was I who discovered you secret.
I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can.
I face death in the hope that when you meet your match,
you will be mortal once more.
R.A.B


I will be dead long... - tātad šī vēstule netiek nevienam rādīta līdz tās nēsātāja nāvei. Šis te teksts nevar tikt attiecināts tieši uz kādu cilvēku vai horkrasu. Real Horcrux. Ar to var tik domāts jebkurš horkrass, jo viņi visi ir real - īsti.
Sheep
Pirmkaart gribu veerst uzmaniibu uz to, Fantomass, ka fakts, ka Reguluss ir miris shobriid, nenoziimee, ka vinjsh bija miris jau laikaa, kad tika rakstiita veestule!!! Reguluss, briidii, kad panjeema iisto Horkraksu un uzrakstiija veestuli Tumsas Paveelniekam, ko ievietot viltus Horkraksaa (pieljauju, ka vinjsh to uzrakstiija turpat uz vietas- alaa), vinjsh jau zinaaja, ka tiek mekleets ar vienu meerkji - nogalinaat vinju. Vinjsh bija aizgaajis no naaveezhiem un skaidri zinaaja, kas vinju shaadaa gadiijumaa sagaida!
Par to iespeeju, ka RAB bija vairaaki cilveeki. Manupraat, tas nav logjiski. Paskatieties tachu uz vietniekvaardiem. "I" ir VIENSKAITLJA pirmaas personas vietniekvaards. Ja RAB buutu bijushi vairaaki cilveeki, tad tiktu lietots "we"... Turklaat, man izskataas, ka veestule ir rakstiita lai zinaamaa veidaa palieliitos Voldemortam, ka tieshi shis cilveeks ir tas, kas panjeemis Horkraksu. Fakts, ka vinjsh atstaajis tikai savus iniciaaljus liecina, ka Voldemorts vinju ljoti labi pazinis un nekaveejoties buutu speejiigs atpaziit shos iniciaaljus! R.A.B GRIB, lai Voldemorts zinaatu, kas vinjsh ir! Vinjsh zina, ka driiz mirs, taapeec vinjsm taapat nav iemesla baidiities, ka voldemorts vareetu uzzinaat vinja identitaati, jo vinju jau taapat gaida naave!!!
Trusite
visi te min kas tas R.A.B. vareetu buut, bet padomaajiet par to, ja Dumis ar Hari abi nebuutu to horcruxu (vai kaa nu vinju tur) panjeemushi un Voldijs buutu gaajis peec vinja un atrastu pretii ziimiiti ar, principaa, videejaa pirksta ziimeejumu. vai kaads speej iedomaaties kaada vinjam buutu sejas izteksme??? man liekas, es vienkaarshi no smiekliem akuutaa veederpreses muskulju saslimshana iedziivotos wink.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
Nimues ideja ir visai interesanta,diezgan biež tiek lietots vietnieksvārds "I".Turklāt dažādās rindkopās.
R.A.B. - Regulus And Black?Nē,diez vai,tomēr tas izklausās vismaz saprātīgi.VIss ir iespējam ļauži,viss ir iespējams.

Bet - ja nu RAB's vēl nav iznīcinājis Horkruksu?Ja nu Voldemorts jau ir izlasījis to vēstuli?Es viņa vietā vismaz 4 reizes pa nedēļu apskatītos,vai ar manu dvēseles daļiņu nav kas noticies...
Lai gan - līķi 'ūdenī' izskatījās pietiekami neaiztikti,tātad RAB nav prasījis ūdeini... grin.gif
Sol Invictus
fiksā ideja: ja nu i arī ir tikai burts ? grin.gif t.i.
Tumšajam Lordam
I zin I būs miris ilgi pirms tu izlasīsi šo
bet I grib lai tu zini ka tas bija I kas atklāja tavu noslēpumu.
I nozaka īsto horkraksu ungrib to iznīcināt cik drīz vien iespējams
I stājas nāves priekšā un cer ka tad kad tu sastapsi pretinieku
tu atkal būsi mirstrīgs

laughing.gif (jā es zinu ka tas neatbilst angļu valodas gramatikai, bet varbūt rakstītājs nemācēja angļu valodu)

Kas atiecas uz RAB atšifrēšanu kā trīs personas - ja RA ir Albuss un Rubeuss/Remuss tad trešajam arī jābūt vārdam nevis uzvārdam

Un Aur ir taisnība tikai mēs nezinām, kad zīmīte rakstīta - ja nu tas bija jau pēc Voldemorta sakāves ?
_BijušaisPareģis
Jaunumi par šo tēmu no TLC.

Tā kā pagaidām šajā forumā tiek biedri, kas ar angļu valodu ir uz "tu", tad domāju, ka te nav īpašas vajadzības tulkot, lasat vien angliski:

As many of you know, in Harry Potter and the Half-Blood Prince, we learned of a character called R.A.B. that played a key role involving a locket and Voldemort's Horcrux. There has been a great deal of speculation and reports about the possible identity of that character. Yesterday, the Dutch version of Harry Potter and the Half-Blood Prince was released, and the identity of the character is translated as "R.A.Z." The name Sirius Black is translated as Sirius "Zwarts", with a 'Z.' Please note: While this is NOT positive confirmation of who the character is ( most are speculating Regulus Black), it certainly is intriguing. Let the discussions begin again! Thanks to the many readers who wrote in.

Update: This apparently is the same situation in the Norwegian edition of Half-Blood Prince, where his last name is translated as 'Svaart'.

Ko jūs par to domājat?
Victor Krum
nure - turpat ir arī izvilkums no viņas intervijas
CITĀTS
MA: We've come up with Regulus Black.
JKR: Have you now?
MA: Uh-oh.
[Laughter.]
JKR: Well, I think that would be, um, a fine guess.

manuprāt vārdi "fine guess" norāda uz to ka tas ir Reguluss Arkturs Bleks, tai pašā laikā nepadarot šo faktu par absolūtu patiesību - tb, lai cilvēkiem ir par ko patrīt mēles.

p.s.
redzēju 4o filmu. Atkal nepatika sižeta izgriezumi sad.gif
Sol Invictus
Es biju dzirdējusi par to Holandiešu variantu, bet arī latviskajā izdevumā burti var būt savādāki - tādā gadījumā, ja tas tomēr nav domāts Reguluss Bleks
Daniels_Redclifs
izlasiiju visus juusu piedaavaajumus.... patieshaam tas vareetu buut Reguluss Bleks, bet tas neshtjiet ka buutu taisniiba, lai cik vienkaarshi buutu atmineet RAB, domaaju k shoreiz JKR nav domaajusi Regulus, un arii domaaju ka tie nav cilveeku vaardu vai uzvaardu iniciaalji... domaaju ka tik vienkaarshi Roulinga to nebuuss domaajusi, un ar vaardiem Fine guess vinja vienkaarshi uzkurinaaja tautu lai taa domaatu ka tas ir Reguluss, bet varu jums dot pat 100% atbildi ka Roulinga ar RAB buus domaajusi kko citu , ne Regulusu, ne Siiriusu ne Dumidoru , ne pat Hariju, domaaju tas buus kaads cilveeks ko vinja ir piemineejusi maz, bet ir piemineejusi kaadaa no graamataam, man ir sava versija, bet to es veel neatklaashu... J aizlasa visas 6 graamtas vienaa nedeelja, tur var patieshaam kko savilkt kopaa, un tur ariii kkas savelkaas... Es domaaju ka ideja par Severusu Strupu nav peljama, jo atceroties komentaaru no "HP And The Goblet of fire" Veritaserum, " triis piliites un pat Tumsas paveelnieks tev atklaas visas vinja nosleepumus utt... zinu itkaa nav saistiits nekaa, bet iedomaajoties , ta reaali, Severuss, ir pat labaaks burvis par Voldemortu, vinsh vareetu vinjam iebarot jebkaadu indi, jo tagad ir pats uzticamaakais Naaveedis Tumsas lordam, domaaju, ka ideja ka Severuss nogalina tumsho lordu ir stulba, to vajadzeetu izdariit Harijam, bet nogalinot lordu Half Blood Prince buutu pats melnaakais un launaakais lords... protams tas viss ir taadas pupu mizas, kaa jau teicu, 100% ka tas buus kaads teels, ko Roulinga ir piemineejusi, bet taa klusi, bet vienalga piemineejusi, un sasaistiits to ar RAB, un iespeejams man pat ir atbilde.... bet to es nenosaukshu liidz naaks gaismaa patiesiiba, ad teikshu jums vai man bija taisniiba vai tomeer es kluudiijos... smile.gif bet visu juusu komentari ir pat ljoti ticami, tikai vnk man neticaas vienalga ka Roulinga kko tik vieglu buutu ielikusi... tad jau redzeesim 7tajaa graamataa... grin.gif smile.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
Daniel_Redklif,tava doma par Severusu Strupu nav peļama. smile.gif
Jo vai tad pareģojumā bija teikts "lords Voldemorts"?Ja nu viņš ir tikai pakalpiņš kādam lielākam bosam?Piemēram,Strupam... shifty_a.gif
Strupiķis nogalina Dumidoru,Strupiķis k-kādā veidā uzsūc viņa spēku(?) ,Strupiķis iedot Voldim Veritaserumu,Strupiķis valda pār pasauli,Haruķis nogalina Strupu.
???
Bet tas diezvai ietilptu vienā grāmatā,ja vien Roulinga neizrādīsies īassts debesu enģelis un neuzrakstīs arī 8 un 9 grāmatu biggrin.gif

P.S.Fine guess,vai tā ir tieša atbilde?
Daniels_Redclifs
tulkojums tam buutu "Labs mineejums" , bet ar to nekass netiek pateikts, kaa jau raxtiiju, tikai uzkurina tautu ar to... veel joprojaam domaaju, ka tas buus kaads piemineets teels, un tas buus tas drosmiigais kas nozaga medaljonu un bija gatavs mirt deelj taa... nu iespeejams ka tas ir naaveedis... tiiri laba doma... nu es atkal izbirshu ar lielu textu, taa kaa vairs neraxtiishu vai nu gaidiisim kaadu faktu no JKR vai gaidiisim 7to graamatu un tad tajaa uzzinaasim, un patieshaam, pat ljoti, ljoti ceru, ka JKR uzraxtiis vismaz veel 2 graamtas peec 7taas uzraxtiishanas, jo man peec 7taas graamtas tad nebuuss ko lasiit, palikshu par n00bu, un nebuuss neviena graamata ko buutu gatavs lasiit, ja nu vieniigi mees, forumieshi, izdomaasim labu turpinaajumu 7taj graamatai, un iesuutiisim muusu versiju JKR, un vinja to apstiprinaas un palaidiis 8to graamatu... (protams ceru ka ar 7to graamatu nekass nebeigsies, un ka 7tajaa graamata Harijs nenomirs, tad jau beigas buutu zinaamas, Harijs un Voldemorts mirst, ljaunumu burvju pasaulee izniicina un valda labais, un veel pie tam Rons ar Hermioni aprecaas, pa burvju veidam... smile.gif ) nu taas buutu taas beigas, kas tiktu paredzeetas... nu labi, visu paleenaam... smile.gif grin.gif un gaidam LATVIESHU VALODAA "Harry Potter And The Half Blood Prince"
P.S. Harry Potter rullzzz grin.gif smile.gif
saulove
Man arī nezink;apēc šķiet, ka tas varētu būt Reguluss Bleks. Bet viņš taču nebija tik spēcīgs burvis!? huh.gif
Patriote.
Nu tā beidzot es te arī tieku. Mani jau kādus 4 mēnešus šis jautājums šausta, tad nu dalīšos savos iespaidos.

Regulass Bleks w00t.gif
NU tad lietisks pierādījums

CITĀTS
Regulus was the younger brother of Sirius Black. Unlike his brother, Regulus was favored by his parents because he shared their pureblood prejudices; soon after leaving Hogwarts, he joined the Death Eaters. JK tells us "Regulus got in a little too deep. Like Draco. He was attracted to it, but the reality of what it meant was way too much to handle."


NU tas izskaisdro to, ka viņš VAR būt tas kurš (pēc spējām) būtu atradis to horkrustu

CITĀTS
Many fans suspect that he might be the mysterious 'R.A.B.' who stole the locket Horcrux. His initials do match, as far as we can tell, and Jo acknowledged (TLC) that Regulus would be a "fine guess" for RAB's identity.

NU ja jums ar to nepietiek??? blink_a.gif ES esmu ar visām 4 par to, ka tas ir Regulass rolleyes_a.gif

CITĀTS
NAME MEANING
Regulus = 'the little king'; a star in Leo. Regulus was also the family name of Marcus Atilius Regulus, a famous Roman patriot/martyr who was tortured to death


Nezinu ko lai vēl piebilst whistling.gif
forbiddenwood
Var padomāt arī par... ahh par Tārpasti, Mēnestiņu, Ķepainīti un Žuburu.
Bet vai papīra sloksnīte bija jauna?
Vai pergamentam to var noteikt?
Un kaut kas nebija iegravēts tajā medaljonā?


Āāā, un vēl tie varēja būt vientieši tajā alā! mellow.gif
nenuil
man liekas, ka tas buus kaads jau zinaams personaazhs, bet reguluss man neliekas iipashi ticams variants...
taa atkal buus kaada no taam sasodiitajaam jkr viltiibaam... *mad*
lin
Es nedomāju, ka tas varētu būt Regulass Bleks. Grāmatā bija teikts, ka nāvēži šo noslēpumu drošvien nezināja. [ Regulass taču bija nāvēdis ja? ermm.gif ] Tur bija par to ka Lūcijs Malfojs nezināja, ka dienasgrāmata varētu būt tik īpaša. Tad kādā veidā Regulass par to uzzināja? Tam vajadzētu būt kādam nu ļoti uzticamam kalpam [un nodevējam grin.gif ], bet Voldemorts taču nevienam īpaši neuzticējās, ar nevienu nedraudzējās.
Bet nāvēdim tam jābūt, jo tikai nāvēži uzrunā tā Voldemortu. Man liekas, ka tas būs kāds, kurš jau iepriekš ir minēts, kuram nebija pievērsta nekāda uzmanība.
Fantomass
Nē, istenībā ja tā padomā, tad varētu tā būt, ka Reguluss būs tas RABis.
Tas būtu lielisks fināls - jauns tipāžs, kurā Roulinga varēs izpausties pēc sirdspatikas. Un tas jaunais darīs lielas lietas. Njā. ermm.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
CITĀTS(Nimue @ 22.07.2005 13:07) *
Bet tikai viens varēja laivā braukt pāri ezeram... par to arī vērts padomāt. Līdz šim bija nācies lasīt idejas, ka tiem jābūt diviem - R... And B... bet patiesībā trīs izklausās prātīgāk - zīmītē ir 3 teikumi pirmajā personā... Viens atklāja, viens nozaga (un tagad iznīcinās) un viens tagad nomirs (jo izdzēra to.. kas nu tas tur bija).

Man ir tādas aizdomas, ka tas, kurš to atklāja, atklāja no attāluma - Tātad aizbrauca tikai 2 personas. ermm.gif Viens arī varētu būt nepilngadīgs- kā Harijs. Nepilngadīgais varētu to nozagt...
A ja nu Dumidors tiklīdz tur tika iekšā, ielika to zīmīti tur? xD.gif Tad, kad "pierādīja" ka nevar pieskarties tai zampai? Protams, neticama ideja... Bet viss ir iespējams... It seviški HP!
Adē
Sitiet mani nost,bet man liekas,ka R.A.B. ir Siriuss Bleks.
"I know I will be dead long before you read this" - grāmātā ir aprakstītas tikai divas nāves- Siriusa un Dumidora. Kāpēc R.A.B.-nav ne māzākas jausmas,bet man liekas,tas tomēr bija Siriuss. Nu jā,es esmu nonākusi pretrunās ar sevi huh.gif
Daniels_Redclifs
Ateena, man patiik tava ideja, tikai iisti, tad neiet kopaa tas, ka B buutu Baltuss, jo tad kaapeec vinjam to suudu vajadzeeja dzert, ja reiz vinsh kaadreiz ar saviem draugiem, R un A bija to izniicinaajushi, tad kaapeec tieshi tagad Dumidoram vajadzeeja mirt, neviss tad kad shis ir bijis kopaa ar R un A(nu par A-domaaju, ka tas patieshaam vareetu buut and) ... nu ideja itkaa par B- Baltuss, nav slikta, bet tas viss neiet kopaa taa kaa tam vajadzeetu ...
Adenaide- nedomaaju, ka tas vareeja buut Siiriuss, jo vinjam nebija nekaads tiesh sakars ar Voldiju, lai Siiriuss vareetu zinaat par Horkrustiem, taapeec domaaju, ka Siriuss tas nebuus, bet ko zini, no JKR var visu sagaidiit ...
Patriote.
CITĀTS(birokraac @ 13.02.2006 18:13) *
REGULUS BIJA VIENS NO RETAJIEM, KAS MĒĢINĀJA AIZIET NO VOLDIJA! Vai ne tā?


Tieši tā!!! rolleyes_a.gif Turklāt viņu nogalināja, viņš tak zināja, ka tā būs tādēl atbilde Adenaidei

CITĀTS
Sitiet mani nost,bet man liekas,ka R.A.B. ir Siriuss Bleks.
"I know I will be dead long before you read this" - grāmātā ir aprakstītas tikai divas nāves- Siriusa un Dumidora. Kāpēc R.A.B.-nav ne māzākas jausmas,bet man liekas,tas tomēr bija Siriuss. Nu jā,es esmu nonākusi pretrunās ar sevi


NU nē Regulass atrada šito horkurstu uzrakstīja vēstuli un tad paziņoja par dezertēšanu, jo zināja ka šamējo apslaktēs. Visi nāvēzi tak zin, ka mirs, ja iedomāsies aiziet prom! Turklā t Siriuss 100% negribēja mirt un atstāt hariju vienu pašu silent.gif
aicha
Nu es piekritīšu tiem, kas uzskata ka R.A.B ir Siriusa brālis Regulus Bleks. Manuprāt, šī ir visticamākā versija, jo tai ir visvairāk reālu pierādījumu no grāmatas. Es tos neuzskaitīšu, jo tie jau ir minēti šajā pevedienā, taču tādu ir tiešam daudz. Vairāk nekā par citiem iespējamajiem R.A.B. Pie tam minējums, ka FO pieminētais medaljons no Drūmkaktes varētu būt pazudušais horokraks man liekas ļoti ticam. Tas būtu tieši Roulingas garā.
lil`skater
Man shkiet ka tik vienkaarshi nebuus, taam nevajadzeetu buut jaunam teelam, bet tajaa pashaa laikaa neloti biezhi pei,ineetam man shkiet, bet tomeer man shkiet ka tur ir kaads aakis un tur ir kaut kas vairaak nekaa Bleks, tas buutu paaraak viegli, paarak, paaraak!!!! Man pashai nav ideju kas tav vareetu buut, bet tomer esmu paarliecinaata ka tur ir kaut kas intersants!!!!
WinterLea.
Manuprāt R.A.B varētu būt 3 dažādi burvji, jo tur ir 3 teikumi, kuri iesākas ar "Es..", turklāt tie varētu arī būt nāvēži, bet nav neiespējami tas, ka B ir Baltuss. Reguluss Belks manuprāt ir pārāk neticami, iespējams, ka raxtniece būs iepinusi tur nezināmus personāžus unsure_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.