Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Alomohoras burvju zīmes, Izglābt visumu... Pieteikšanās beigusies
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 25.05.2005 16:30
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Šižets:


Kaut kur tālā vietā,citā dimensijā,ja to varētu saukt par dimensiju,ir pasaule,maģiskā Selfīna.Tajā dzīvoja cilvēki,enģeļi,elfi un citas maģiskas būtnes,gan ļaunas gan labas.Viņas visas dzīvoja harmonijā.To noturēja ļaunās būtnes un Labās būtnes, Gaismas spēki un Tumsas spēki (ievērot lielos sākuma burtus).Šī pasaule bija maģijas pilna,un ikviena lieta kas eksistēja,noturēja pie eksistēšanas citu,tā veidodama Mūžīgo Harmoniju.Pār šo pasauli valdīja desmit Dievi,desmit Elementu aizgātņi,kuri kopā ar Alohomoras Zīmēm veidoja Mūžīgo Harmoniju.
Gaismas spēkiem un Tumsas spēkiem katram piederēja piecas Alohomoras Zīmes,kuras arī papildināja viena otru.Viņas kopā bija desmit,senais skaitlis.
Bet tad viena no Zīmēm nozuda.Un arī otra zīme,kuru papildināja pirmā Zīme,nozuda.Mūžīgā Harmonija biju zudusi,pagalam.Gaisma ar Tumsu sanaidojās,Mūžīgās Harmonijas zuduma dēļ.Arī dieviPasaulei draud iznīcība,ja vien Viņi to neglābs.Kas ir šie Viņi,to neviens nezina,pat Viņi.Bet Viņiem ir jāglābj šī pasaule,ja ne,tad Visumu ietver Nekas,un arī fantāzijas vairs nebūs.Viņiem ir jāatgūst visas Zīmes no Nekā,lai Mūžīgā Harmonija atkal eksistētu.
Redzēdami,ka un Selfīnas sāk veidodies haoss un Harmonijas vairs nav,Dievi nolēma ka visiem Viņiem vajadzētu sapulcēties Dersīmas mežā.
tu esi viens no Viņiem,un tev ir sākumā jā iet uz Dersīmas mežu,bet tālākie piedzīvojumi būs aizrauroši...


OOC-Jums visiem tagat ie savstarpēji jāiepazīstās. Šobrīd Jūs atrodaties pie Selfīnas lielākās upes lejteces Milango. Ceļojums varēs sākties kad visi būs iepostojuši pirmo (vai vairāk) rakstu/rakstus. Uz priekšu! Mēs ar Aureliu patēlosim arī dažas blakus būtnes kuras jūs sastapsit.


(Atvainojos, ka spēle sākās tik vēlu. Man LightAngel atsūtija PZ ka jau ir sūdzības. Sorry, ka tik vēlu. Viņš tagat deva ziņu, lai sākam.)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Seila
iesūtīt 05.06.2005 15:12
Raksts #101


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Tieši tā pat kā jūs nezinat ko esmu redzējis es un cik no tā daudz es viss labprātāk nebūtu redzējis...Ticiet man es esmu redzējis arī t;adas lietas, kuras pilnīgi neiet vienā solī ar jūsu izprati par elfiem bet tās notiek jau daudzus tūkstošus gadu...Es esmu redzējis to kā vienas mātes divi dēli paceļ roku viens uz otru tikai tāpēc, ka viens no viņiem ir tumšā pusē, bet otrs gaišā...es esmu redzējis, kā elfi nodedzina simtiem elfu pilsētu tikai tāpēc, ka otri domā savādāk...ticiet man es esmu redzējis daudz, un uz tā arī pieliksim punktu. Alonso pagriezās un devās lejup uz alas pusi, kura rēgojās tālumā...viņam bija apnikušas visas šīs sarunas ...viņš nezināja, kas tā para lu un arī negribēja to zināt, bet tas viņu neuztrauca
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 15:17
Raksts #102


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Hiliss paskatijās uz alas pusi kur viņi bija domājuši slēpties. Tajā kas mirdzēja. Īsti nevarēja saprast kas tas ir, bet tue bija gaisma.
Vai jūs redzat? To, to gaismu? Hiliss norādija uz alu, kur viņš to redzēja.
Kas tas varētu būt???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 05.06.2005 17:14
Raksts #103


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Alonso nedaudz samiedza acis gaisma priekš elfa spēcīgās redzes šķita pārāk spoža...Kaut kas te nav kārtībā viņš nodomāja, bet tad kā jau te visai apdomīgs būdams atstūma malā zarus, kuri atradās alai priekšā un iegāja iekšā...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 17:19
Raksts #104


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Uzmanīgi! Mēs nezinam, kas tur var būt. Hiliss teica Varbūt iesim visi lēnām un grupiņā. Viņš ierosināja.
Tā gaisma ir ļoti jocīga.
Hilisam skatoties uz gaismu apžilba acis. Tā bija spoža.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 05.06.2005 17:20
Raksts #105


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Selīnai apnika visu laiku sēdēt šeit,tāpēc viņa piegāja tuvāk pulciņam pie alas.Viņi tomēr nebiaj iegājuši alā,kaut gan lietus bija beidzies.
Viņi nu gan ir lēni...Nodomāt paslēpties no lietus alā,bet lietus jau or beidzies,bet viņi vēl te stāv!Selīna ekaunīgi iedomājās.Tad viņa paskatījās uz Hilisu.VIņš rādīja uz kādu gaismu alā.

Tad arī atklājās gaismas cēlonis.No alas izspurda tas pats balodītis,tikai tagad tā spalva bija zilā krāsā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 05.06.2005 17:23
Raksts #106


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Jauki...Alonso noteica...varbūt kāds man varētu paskaidrot, kas tie par tādiem dīvainiem putniem kuri visu laiku lidinās apkārt un pie tam izdala tik neizturamu gaismU?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 17:23
Raksts #107


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Hiliss nobijā. viņš tikuntā turpinaja vērot alu. Tajā vēljoprojām sp`tdēja savādā gaisma.
Vai mēs dosimies iekšā? Viņš prasija apkārtājajiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 05.06.2005 17:26
Raksts #108


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



OOC:Ehem,"Un tad arī atklājās gaismas cēlonis"

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 05.06.2005 17:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 05.06.2005 17:26
Raksts #109


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Vai patiešām visi te ir tik nervozi? Alonso nodomāja tomēr tad atcerējās...ka viņš tomēr ir elfs un nevar atbildēt par cilvēku darbībām...Ja vēlaties es varētu iet pa priekšu, kaut vai tāpēc, ka jūsu grupai pievienojos tikko un nebūtu liela traģēdija, ja kaut kas notiktu
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 05.06.2005 17:29
Raksts #110


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Satīna paķēra mantas, kuru nebija daudz un kuras bija vieglas.
Ak tu šausmas, nobijās no nabaga putniņa.
Daiļava nomurmināja. Šī šarāde viņai jau krita uz nerviem. Iegājusi alā stāvot blakus Alonso viņa klsui noteica
Un es esmu redzējusi lietas, kas savukārt būtu neizturamas Jums..
Viņa nočukstēja. Viņa varēja minēt piemērus, vairākus skarbus un šaušalīgus, taču negribējās tos piesaukt un atminēties, cilvēku nežēlība varēja būt neizmērojama.
Tad mēs visi lienam alā, vai arī ejam uz kādu citu pusi?
Elfa vaicāja tiem, kuri bija palikuši ārpusē. Zīdanie mati bija izžuvuši un atsaucās ik uz vēja pūsmu.
Tas Tumsas Enģelis ir drebelīgāks par cilvēkbērnu, kurš izdzirdējis pērkonu..
Viņa nodomāja, bet skaļi neteica, tumšzilās acis neizpauda neko.
Vīrieši.. Tagad viņš tēlos varoni..
Satīna nodomāja, taču joprojām nebilda ne vārda, vien skatiens dzirkstīja, ne gluži uzjautrinājumā, ne gluži bezcerībā.

Šo rakstu rediģēja Selduīna: 05.06.2005 17:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 17:29
Raksts #111


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Hiliss bija ļoti pārseigts. Viņš bija domājis, ka gaisma vēljoprojām nāk no alas. Tomēr tas tā nebija. Viņam bija tikai apžilbinātas acis.

Pēc laika kad viņš mazliet atguvās.

Tad redzkur ir tas gaismas cēlonis! Tikai kad mēs šo putniņu redzējām pirmoreiz tas bija balts ar zelta spalvu. Jūs to ievērojāt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 05.06.2005 17:32
Raksts #112


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



jautājums pašlaik ir cits...
Alonso neizturēja un nolēma nedaudz saņemt grožus savās rokās...
Vai jūs vēl ilgi domājat te palikt vai tomēr mēs kaut kur dosimies tālāk?
Viņš vieglītēm saņēma Satīnu aiz elkoņa un nočukstēja šo sarunu mēs pabeigsim vēlāk...
Tomē viņa balsī vairs nebija ne kripatiņas no pacietības, vai iecietības...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 17:35
Raksts #113


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Jā, mums jādodas tālak. Hiliss sistemātiski bilda.
Tikai kur mums jāiet? Man šī ala diezko nepatīk. Esam atklājuši arī noslēpumainās gaismas cēloni. Mums ir jādodas tālāk.
Viņš pievērsās Selīnai.
Uz kurieni?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 05.06.2005 17:39
Raksts #114


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Bet laikam neviens nebija pamanījis,ka pa upi peld kāda vēstule...Tā bija baltā krāsā,bet nekas uz tās nebija rakstīts...Vismaz tā šķita.

Selīna šķita iztraucēta no šī jautājuma.
-Es..es nezinu!Es te vienkārši biju tāpēc,ka gribēju mazliet pastaigāties!

OOC:Vai tās vēstules paņemšana būtu prātīga,vai nē? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 05.06.2005 17:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 05.06.2005 17:41
Raksts #115


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Satīna izrāva savu elkoni no Alonso tvēriena.
Ak protams.. ņemot vērā, ka elfi dzīvo miljons gadu un pēc tam dodas pie Valariem saglabājot iespēju atgriezties ir vēl gana daudz laika iztirzāt šo tematu.
Viņa sarkastiski noteica. Uz brīdi viņa bija zuadējusi savaldību, taču ātri to atguva. Viegliem soļiem viņa izgāja no alas.
Nav nekā vieglāka kā izvēlēties ceļu.. Uz rītiem, rietiem, ziemeļiem vai dievidiem.. Izvēlies pusi..
Satīna noteica. Viņai šeit sāka mesties garlaicīgi, jo vērot nepārtrauktu cirku galu galā bija nogurdinoši.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 17:43
Raksts #116


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Hiliss palika domīgs: Ja jau neviens nezina kur iet... Mums ir jāatgūst harmonija šajā valstī. Ko mums tagat darīt? Mums ir jāmeklē Alomohoras burvju zīmes, tikai ir vajadzīga kāda norāde kurā virzienā un uz kuru pusi meklēt. Tas var izrādīties diezgan grūtu. Mums būs jāseko sirdsbalsij.
Hiliss sāka skatīties debesīs.
Uz ziemeļiem? No kurienes pūš vējš? Tur arī varētu būt meklējami pirmssākumi un atbildes uz mūsu jautājumiem. Kā šķiet jums?

OOC-Tākā es nezinu, ko tu tajā vēstulē esi domājusi tāpēc man kā parastam spēlētājam būtu liela intriga. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Šo rakstu rediģēja Zobena iznēsātājs: 05.06.2005 17:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 05.06.2005 17:55
Raksts #117


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



OOC:Jāpiebilst tikai,ka jūs nemaz neko nezinat par tām Zīmēm,un "Kas ir šie Viņi,to neviens nezina,pat Viņi" ,turklāt es nemaz nevaru uzrakstīt kas ir rakstīts tanī vēstulē,kamēr kāds no jums to nav ieraudzījis,paņēmis un atvēris.Un es arī negribu,lai to izdara mans tēls,jo tas jau būtu "Selīna ir vislabākā no visiem Viņiem,jo viņa vienmēr vienīgā visu izdara" (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 05.06.2005 17:55
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Zobena iznēsātāj...
iesūtīt 05.06.2005 17:59
Raksts #118


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.05.05



Rekur vēstule! Peld pa ūdeni! Hiliss to ieraudzīdams pieskrēja tai klāt.
Interasanti, kas tajā rakstīts?
Selīna, palīdzi man to izburtot! Vēstule ir diezgan samirkusi un burti izplūduši. Vai tu tur kautko saproti?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 05.06.2005 18:12
Raksts #119


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Alonso domīgi nopūtās...Ak šis elfas viņas visas bija vienādas vienmēr domāja, ka spēs apgriest pasauli kājām gaisā, bet patiesībā no tā nekad nekas nesanāca...
Pamanījis notiekošo jezgu ap vēstuli viņš piegāja nedaudz tuvāk...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mākoņkaķis Aurēl...
iesūtīt 05.06.2005 18:15
Raksts #120


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: Jaukā vietiņā.



Selīna izdzirdēaj Hilisa saucienu,tāpēc viņa pieskrēja pie viņa un vēstules.
-Parādi man to!
Kad Hiliss bija Selīnai iedevis to,viņa saprata ka burti ir nevis izmirkuši,bet senajā latīņu cilvēku valodā.
-Nekādu problēmu!Te ir rakstīts:
Dievi ir sadumojušies!Alohomoras Zemes spēks ir zudis!Augi vairs neaug un mēs mirstam badā.Es zināju,ka kādreiz tas notiksies.Pēc Klaīdas pareģojuma,Viņiem ir jāizglābj šis visums!Ja tas nenotiksies,mēs visi būsim nolemti nāvei.Šeit tagad valda milzīgas nesaskaņas,bet tas laikam ir tikai sākums.Es iedodu šo vēstījumu Ūdens spēkam,Liras upei,lai Viņi to atrastu.Ja burvestība neiedarbosies,tad mēs iesim bojā.

Lasot Selīna kļuva aizvien bālāka un bālāka.Kad vēstule bija izlasīta līdz galam,tā izkrita no viņas rokām un nokrita uz zemes.Tad Selīna pagrizās pret Hilisu un nočukstēja viņam tā,ka to dzirdēja tikai viņā un viņš.
-Vai tu saproti ko tas nozīmē?Viena no Alohomoras zīmēm ir pazudusi!Mēs visi esam nolemti nāvei!Ja vien Viņi to neizglābs!
Ak Dievs!Viena no Alohomora szīmēm ir zudusi!Kaut nu Viņi to zinātu!Mēs mirim,mirsim!!

OOC:Laikam tikai daži zinās kaut ko par Alohomoras zīmēm,jo tā ibja diezgan slēpta lieta.UN neaizmirsīsim par Selīnas spējām... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja Aurelia: 05.06.2005 18:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.05.2024 15:06