Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bruknas pils, leģendas un īstenība
Bruknas pils
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 18
Viesi nevar balsot. 
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 12:36
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



Pirms pārs gadiem biji nometnē (Bruknas pilī).es biju tur divus gadus pēc kārtas un tad pārtraucu braukt!
Kad tur ierados pirmo gadu man vēl visu nebija pastastijuši par pils leģendām. Pirmais ko es uzzināju bija par pilī iemūrētiem trim cilvēkiem http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php...21754&st=79 .Nākošajā gadā man pastāstijā ka pēc kara kad restaurēja pili notika dadz nelaimes gadijumu,jo strādnieki krituši no stalažām neizskaidrojamu iemeslu dēļ. Orajā stāvā bija vienas trepes uz lēju kuras reti tika izmantotas, tur man stāstīja ka tika nodurta sieviete ,un pa tām trepēm un aukšējo stāvu staigā.varētu vēe kautko pastāstit par pili ,bet es gribēju uzzināt kko no jums ,vai jūs arī zinat interesantus notikumus par pili!!!!

Šo rakstu rediģēja stindzis: 30.12.2006 12:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
maksligais_intel...
iesūtīt 24.04.2007 15:24
Raksts #2


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.04
Kur: Riga



varbūt esmu ļoti neizglitota bet par tādu pili neko neesmu dzirdējusi. Stāsti ir protams interesanti, bet gandriz katrā pili ir visādas legendas un šausminoši stāsti...nez vai taisniba, bet lai turistus pievilinātu noteikti smile.gif plus viņi pārsvarā visi ir vienādi.

Šo rakstu rediģēja maksligais_intelekts*: 24.04.2007 15:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.04.2024 04:09